Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Przeklęta Machinatemat: Propozycje zmian na forum
komnata: Przeklęta Machina
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 ... 26 - 27 - 28

Rabican PW
11 czerwca 2006, 22:53
Alek - idź się powieś - podpis to bardzo dobra i użyteczna rzecz, która IMHO klimatu wcale nie psuje, o ile ktoś umie ją należycie wykorzystać. Sam już nie doklejam go do swoich postów, bo... mi się nie chce :P Niemniej, wciąż jestem za dodaniem takiej możliwości na forum. Oczywiście, kiedy nie będzie już ważniejszych rzeczy do roboty.

Pozdrawiam
A.

Acid Dragon PW
11 czerwca 2006, 23:34
>>> o ile ktoś umie ją należycie wykorzystać.

no właśnie.

Crag Hack PW
10 lipca 2006, 10:57
U mnie forum ładuje się ok. 5 sekund - bez obrazków (przez GPRS-a)

Lord Pawello PW
10 lipca 2006, 12:26
Dlaczego forum pod Operą jest po lewej, a pod Internet Explorerem jest wyśrodkowane ?

vinius PW
10 lipca 2006, 15:05
pod Mozilla również po lewej.

Alistair PW
11 sierpnia 2006, 16:47
Moja propozycja dotyczy sprawy technicznej: sprawić by po dodaniu przez siebie posta ładowała się ostatnia strona w danym temacie, a nie jak jest teraz, że ładuje się strona pierwsza. Jest to trochę denerwujące przy nawet rzadkim pisaniu postów. Przy częstszym denerwowałoby mnie to bardziej. Nie wiem czy jest to trudne czy łatwe do zrealizowania, niemniej taką propozycję właśnie mam.

vinius PW
11 sierpnia 2006, 19:00
Osobiście także popieram inicjatywę.

MCaleb PW
11 sierpnia 2006, 20:48
Osobiście używam opcji sortowania postów od najnowszych (w edycji profilu). Wtedy nie trzeba się babrać z wybieramiem strony tematu, itd.
Jednak mimo wszystko popieram ten pomysł.

Trang Oul PW
11 sierpnia 2006, 22:51
Popieram.

Kreator PW
12 sierpnia 2006, 17:47
Czy stanowiło by jakiś problem techniczny żeby w danej grocie, bibliotece, itd, było napisane kto aktualnie jest jej strażnikiem? Wiem że jest o tym wzmianka w komnacie smoczych władców, ale nie każdy musi to pamiętać.

vinius PW
12 sierpnia 2006, 18:02
Był już chyba taki temat. Strażnicy kiedyś byli. Może Pan Łasic zrobi w wolnym czasie?

Alamar PW
12 sierpnia 2006, 18:44
Temat w Komnacie Władców - ostatni post. Na razie wszystko powinno być jasne. A co do kłopotów technicznych, to wolałbym aby ktoś najpierw dodał brakujący przycisk na stronie głównej do Warriorsów, a później zajął się mniej istotnymi sprawami.

Alistair PW
28 sierpnia 2006, 16:57
Jeszcze jeden postulacik, zwracałem na to uwagę w temacie "Słaba widoczność", ale może ktoś odpowiedzialny za sprawy techniczne zauważy to tutaj: zmieńcie jeśli można prosić najlepiej kolor kursora - chodzi o kursor podczas pisania postów. Co jakiś czas, gdy chcę coś zmienić w treści gubię go, a potem muszę się wgapiać w monitor by go znaleźć.

Qui PW
29 sierpnia 2006, 22:52
Ludzie (:P) odpowiedzialni (:P) za sprawy techniczne są w stanie zauważyć co trzeba, nie musisz pisać tego samego dwa razy. Ci sami ludzie (:P) są również w stanie zauważyć kursor. Czyli jesteś bardziej ślepy od admina bez okularów, gratulacje :P. Poza tym, chyba na głównej wyraźnie jest napisane, że Grota nie jest przyjazna zwiedzającym. Możesz uznać znikający kursor za jeden z objawów.

Alamar PW
30 sierpnia 2006, 09:54
< ton wypowiedzi wzorowany na pracowniku(ach) Nivalu >

Jeśli nie widać kursora, zawsze można poruszać myszką.

< /ton wypowiedzi wzorowany na pracowniku(ach) Nivalu >

vinius PW
30 sierpnia 2006, 10:14
< ton wypowiedzi wzorowany na pracowniku(ach) Nivalu >
...ale poprawimy ten element w pathu wraz z Edytorem Map :P

< /ton wypowiedzi wzorowany na pracowniku(ach) Nivalu >

Alamar PW
30 sierpnia 2006, 12:00
(zanim Łasica to usunie):
Chciałeś chyba powiedzieć:


< ton wypowiedzi wzorowany na pracowniku(ach) Nivalu >

Pracujemy na tym/planujemy to - "niedługo"TM będzie wszystko działało.

< /ton wypowiedzi wzorowany na pracowniku(ach) Nivalu >


EDIT:
Qui da się coś zrobić (a raczej czy masz na to czas/chce Ci się), aby liczba stron w danym temacie (te cyferki stron u góry) były ograniczone np. do 20 a dalsza część była poniżej nich (zajrzyj do radosnego tematu o HV jeśli wyraziłem się niezbyt jasno)?

vinius PW
30 sierpnia 2006, 12:57
Popieram, podobnie było z zagadkami. Miałem dziś ten temat poruszyć.

Alistair PW
30 sierpnia 2006, 14:46
Qui: Najwidoczniej to wina daltonizmu (:P), ze nie widzę tej małej, czerwonej i migającej kreseczki (:P)

Lord Pawello PW
30 sierpnia 2006, 16:49
O jejku, ale macie problemy. Zainstalujcie sobie Operę, na czas pisania postu włączcie sobie styl użytkownika i juz wszystko ładnie widać ;)
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 ... 26 - 27 - 28
temat: Propozycje zmian na forum

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel