Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Przeklęta Machinatemat: Propozycje zmian na forum
komnata: Przeklęta Machina
strona: 1 - 2 - 3 ... 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28

Acid Dragon PW
21 listopada 2013, 23:15
Ech, dla mnie to trochę nieklimatyczne. Już chyba wolałbym jakieś oznaczenia fabularne, np. [Ashan], [Enroth], [ogólnie]. Z drugiej strony niektóre oznaczenia mogłyby być za długie, np. [Uniwersum Starożytnych] :P.
Niemniej jednak Ubisoft to w końcu nazwa komercyjnej firmy, która do fabuły ma się jednak nijak.
A "mieszany" jakoś mi się kojarzy z lodem włoskim w dwóch smakach :P.

Alchemik PW
21 listopada 2013, 23:24
Miałem jeszcze inny pomysł oznaczeń opierający się na konkretnej grze np.: [H3] dla tematu który jest poświęcony tej części, jednak zauważyłem że generalnie tematy dzielą się na kategorie "Stare uniwersum" i "Nowe uniwersum". Metoda z nazwą konkretnego świata też mi chodziła po głowie, jednak niektóre tematy mają na tyle długie tytuły że mogą się nie zmieścić. Co do tematów "mieszanych" można je też zostawić bez oznaczenia.

Acid Dragon PW
21 listopada 2013, 23:39
Cytat:
Co do tematów "mieszanych" można je też zostawić bez oznaczenia.

Chyba tak byłoby lepiej.
Zdanie o nazwach firm podtrzymuję, ale pozostaje moim prywatnym zdaniem.

Alchemik PW
21 listopada 2013, 23:45
W takim razie usunę oznaczenie "mieszane", co do pozostałych, na razie zostawię jak jest. Jeśli ma ktoś pomysł jak to jeszcze może funkcjonować niech wysyła wiadomości na prywatną pocztę.

Eternal PW
26 stycznia 2014, 19:04
W związku z rozkwitem grotowej twórczości własnej proponuję otwarcie nowej komnaty na forum poświęconej właśnie tej dziedzinie- Ogniska Zapomnianych Bajarzy. Można by tam przenieść związane z Heroesem teksty, grafiki, inspirowane nim gry (PPSS) i inne tego typu. Odciążyłoby to zawalone tematami Tawernę i Kuźnię. Ponadto, ponieważ w wielu komnatach zieją otwarte tematy nieużywane od lat, sugeruję wprowadzić automatyczne zamykanie każdego tematu nieaktywnego przez 3 miesiące (z wyjątkiem tematów-wystaw pokroju Uśmiechnij się! albo Piosenka tygodnia) z możliwością jego ponownego otwarcia na prośbę Mieszkańca. Dzięki temu w Grocie będzie schludniej.

vinius PW
26 stycznia 2014, 19:18
Cytat:
Ponadto, ponieważ w wielu komnatach zieją otwarte tematy nieużywane od lat, sugeruję wprowadzić automatyczne zamykanie każdego tematu nieaktywnego przez 3 miesiące (z wyjątkiem tematów-wystaw pokroju Uśmiechnij się! albo Piosenka tygodnia) z możliwością jego ponownego otwarcia na prośbę Mieszkańca. Dzięki temu w Grocie będzie schludniej.
Pytanie: po co je zamykać? Zamknięcie tematu dodaje schludności? Moim zdaniem - nie ma żadnego wpływu, a jedynie powoduje dodatkowe komplikacje, gdyby ktoś chciał temat odkopać i ożywić.

Acid Dragon PW
26 stycznia 2014, 19:20
Pierwsza propozycja jest ciekawa - co o tym sądzą inni?

Druga jednak jest raczej nie do przyjęcia. Tematy "nieużywane" pozostawają otwarte właśnie po to, aby kiedyś można było do nich wrócić, zamiast zakładać nowy temat o tym samym. Więc takie automatyczne zamykanie prędzej spowodowałoby większy bałagan niż jakąkolwiek schludność.

AmiDaDeer PW
26 stycznia 2014, 19:23
Pierwsza propozycja - za.

Irhak PW
26 stycznia 2014, 20:52
Przypominam, że już coś przebąkiwano na temat pierwszej propozycji (reorganizacja forum :P). Jestem za :D

Dark Dragon PW
27 stycznia 2014, 00:28
A ja tę propozycję co do odciążenia Tawerny poparłem, jeśli mnie pamięć nie myli :P. Pomysł dobry i wart spróbowania.

Bychu PW
27 stycznia 2014, 17:18
Stanowcze chyba tak dla tego pomysłu ;)

Lyokoheros PW
27 stycznia 2014, 23:08
Jak dla mnie pomysł bardzo dobry, zawsze byłem zwolennikiem takiej "specjalizacji" działów, czyli zamiast mniejszej liczby ogólniejszych większą liczbę takich dotyczących konkretnych kwestii.

Eternal PW
1 lutego 2014, 19:00
Cieszę się, że choć jedna z moich propozycji zebrała spory aplauz. Czy zostanie zrealizowana? Bo jeśli tak, to czekam z niecierpliwością...

Eternal PW
15 lutego 2014, 15:18
Przepraszam serdecznie za double posta, ale to zupełnie nowa propozycja, więc edycja zabiłaby ją. Proponuję złączenie komnat o H5 i H6, ze względu na podobieństwo obu gier, niewielką częstotliwość pisania postów w tych komnatach oraz fakt, że MCaleb nie odzywa się od ponad roku, przez co Wieża jest właściwie pozbawiona strażnika. Natomiast temat "Księga Czarodzieja" ze względu na formę sugeruję przenieść do Kuźni.

Mitabrin PW
15 lutego 2014, 15:36
O ile pamiętam, to ten temat już kiedyś był na forum poruszany (aczkolwiek możliwe, iż niepublicznie) i koniec końców uzgodniliśmy, że najnowsza gra z serii HoMM zawsze powinna mieć swoją własną, oddzielną miejscówkę. Przy okazji zapowiedzenia nowszej gry z serii wszystkie dotychczasowe tematy byłby przeniesione do Wieży i Portal byłby znów czysty na nadejście np. H7 (stąd oryginalnie podforum to nazywało się portalem przyszłości, co tym razem musiało zostać zmienione ze względów fabularnych). Nie chcemy jednocześnie łączyć Sali Bohaterów z Wieżą, by nie łączyć uniwersów. H5 to w końcu bardziej reboot niż sequel.

Alistair PW
15 lutego 2014, 15:57
Czy jest możliwe zrobienie zaznaczania pojawienia się nowego postu także w przypadku edycji? Nieraz jest tak, że ktoś dopisuje coś do swojego posta, a nie jest to w żaden sposób sygnalizowane, co zresztą pokazał przed chwilą Eternal, zmuszony do pisania jednego posta pod drugim.

Hayven PW
15 lutego 2014, 16:09
Bolączka wszech for(ów).

Irhak PW
15 lutego 2014, 16:37
Cytat:
Czy jest możliwe zrobienie zaznaczania pojawienia się nowego postu także w przypadku edycji?
Możliwe jest, ale... największym mankamentem będzie to, że WSZELKIE modyfikacje postu będą zaznaczone (zarówno przez Strażnika jak i przez autora - nawet w przypadku głupiej kropki, o której się zapomniało :P). Jakkolwiek by nie było to i tak to nie będzie dobre - albo będą 2 posty pod sobą (co w odstępie już kilku, kilkunastu godzin jest do wybaczenia) albo nic co będzie widocznie dodane będzie dawało sygnał nowego postu.

Trith PW
15 lutego 2014, 17:17
Nie wiem, czy to było już wcześniej wspominane, ale wygodny by był panel komend przy pisaniu posta, taki jak przy pisaniu wiadomości prywatnych.

Nemomon PW
15 lutego 2014, 18:43
Wspominałem jakieś pół roku temu, ale skoro już nawet Strażnik popiera, to jest szansa, iż zostanie to dodane :).
strona: 1 - 2 - 3 ... 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28
temat: Propozycje zmian na forum

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel