Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Przeklęta Machinatemat: Propozycje zmian na forum
komnata: Przeklęta Machina
strona: 1 - 2 - 3 ... 21 - 22 - 23 ... 26 - 27 - 28

Acid Dragon PW
16 sierpnia 2011, 22:25
Cytat:
Ja mam pytanie: Czy nie dałoby radę stworzyć panelu, dzięki któremu będziemy mogli za jednym kliknięciem pogrubić/przekreślić/podkreślić dowolną ilość tekstu podczas tworzenia nowego postu ? Dla mnie byłoby to wygodniejsze i większości społeczności groty.

Taki panel już istnieje, lecz wymaga podpięcia pod forumowy mechanizm. Kiedyś będzie.

Irhak PW
16 sierpnia 2011, 22:36
Cytat:
Poza tym zawsze istnieje droga kontaktu mailowego do któregokolwiek Starożytnego w celu zresetowania hasła.
Sęk w tym, że wielu nie jest tak rozumnych czy są zbyt leniwi, by to zrobić lub zauważyć (albo dowiedzieć się o tym drogą okrężną np. przez gg). Nie chcę nikogo obrażać tym stwierdzeniem. A wracając do sedna... informacja o tym mogłaby być podana w którymś z maili, który zostaje wysyłany (chyba jednak jestem z okresu, kiedy ich nie było, bo sobie ich nie przypominam).

Acid Dragon PW
16 sierpnia 2011, 23:00
Informacje o zmianach:

- Nick tymczasowo (z braku innych pomysłów) ograniczono podczas rejestracji do 15 znaków.
- Na ekranie rejestracji dodano informację o tym, że założenie konta jest jednoznaczne z akceptacją Konstytucji, wraz z linkiem do niej.
- Podczas logowania dodano informację co robić w przypadku zapomnienia hasła.

Ginden PW
17 sierpnia 2011, 12:50
Cytat:
Ja mam pytanie: Czy nie dałoby radę stworzyć panelu, dzięki któremu będziemy mogli za jednym kliknięciem pogrubić/przekreślić/podkreślić dowolną ilość tekstu podczas tworzenia nowego postu ? Dla mnie byłoby to wygodniejsze i większości społeczności groty.
Dawno temu już go zrobiłem. I tutaj jest wersja bez podglądu ostatnich postów.
Cytat:
Poza tym zawsze istnieje droga kontaktu mailowego do któregokolwiek Starożytnego w celu zresetowania hasła.
W przypadku utraty hasła nie można się zalogować -> nie można sprawdzać profili mieszkańców -> nie można wysłać im maila. :D

Tarnoob PW
19 stycznia 2012, 15:25
Proponuję przemianować nazwę Niebiańskiej Kuźni, a konkretniej dodać w nawiasie Horn of the Abyss. Jest to projekt niezależny od WoG-a. W zasadzie można by to też załatwić dopiskiem „i inne”, bo The Memory także WoG-iem nie jest.

Acid Dragon PW
19 stycznia 2012, 21:44
W istocie, teraz już można. Dzięki za przypomnienie. O Memory gdzie indziej powiem, ale generalnie nie ma obecnie innych aktywnych dodatków do HoMM. Equilibris też w sumie martwe, ale zostanie w nazwie ze względów historycznych.

Można pomyśleć ewentualnie o modach do H5, ale... w Grocie jakoś nie za bardzo widać zainteresowanie nimi...

Tarnoob PW
21 stycznia 2012, 18:56
Hmm... Czy nie dałoby się może sprawić, żeby po kliknięciu na odznakę pojawiała się lista jej kawalerów i dam? Pozwoliłoby się to szybko zorientować, kto tu jest starszyzną, kto najwięcej pisze, itd.

Acid Dragon PW
21 stycznia 2012, 19:07
Interesująca propozycja. Nie mogę niczego w tej chwili obiecać, ale wezmę to pod uwagę, gdy zabiorę się za rozbudowę mechanizmu o kolejne odznaczenia.

W tej chwili nie jest to możliwe, gdyż pewne osiągnięcia zliczane są "na bieżąco" podczas wyświetlania profilu. Oznacza to, że nie ma w tej chwili jakiejś listy, czy bazy danych odznaczeń "smoczych" (za staż w Grocie), tylko podczas wyświetlania profilu sprawdzana jest data pierwszego postu i ostatniego logowania i na tej podstawie wyświetlana jest odpowiednia odznaka.

Mimo braku zapisów w bazie danych, dałoby się oczywiście stworzyć stronę listującą Mieszkańców np. z odznaką Zielonego Smoka, tylko że wymagałoby to napisania kodu każdej takiej strony (dla każdej odznaki) indywidualnie. Zobaczymy, czy przy planowanej liczbie odznaczeń jest to realne do stworzenia.

TopFunny525 PW
29 sierpnia 2012, 19:30
Możliwe, że to gdzieś było, ale mam pytanie, czy dałoby się ustawić dodatkową funkcję dodawania avatara prosto z komputera, a nie tylko wstawianie linku? Taka opcja byłaby nader ciekawa:). Jeśli smok się zgodzi i będzie to wykonalne, to można by taki drobiazg dodać:P. Pozdrawiam

Acid Dragon PW
29 sierpnia 2012, 22:07
Kiedyś być może faktycznie taka opcja się pojawi - np. przy okazji przebudowy forum.

Fandor PW
29 sierpnia 2012, 22:35
Może i już to było, ale czy można by wprowadzić Prywatnych wiadomości (coś na wzór tych z tawerny)?

TopFunny525 PW
29 sierpnia 2012, 22:50
Cytat:
Kiedyś być może faktycznie taka opcja się pojawi - np. przy okazji przebudowy forum.

Wiadomo kiedy ta przebudowa będzie? BTW.

Cytat:
Może i już to było, ale czy można by wprowadzić Prywatnych wiadomości (coś na wzór tych z tawerny)?

Z tego co mi wiadomo to podobno F!eld dupę truł(nie mogłem się powstrzymać:P) Łasicy od kilku lat, ale jak widać efekty mizerne:P. Możliwe, że to też się pojawi, ale przy przebudowie forum. Mam tylko nadzieję, że Acid powie kiedy ta przebudowa będzie:P.

Poza tym jeszcze coś, Acid z tego co patrzyłem to kilka lat temu mówiłeś o przycisku który mógłby przenosić na stronę główną kwasowej groty. Można by wykorzystać grafikę ze strony głównej a przycisk umieścić na dole(a nie na górze). Oczywiście to tylko pomysł, który i tak pewnie zostanie utopiony w gnojówce:P...

Pozdrawiam

Acid Dragon PW
29 sierpnia 2012, 22:57
Nie powie, bo w tej chwili ma inne problemy na głowie (doktorat, magisterka, takie tam). Przy szczęściu może będzie to jeszcze w tym roku.

TopFunny525 PW
29 sierpnia 2012, 23:17
Na mikołajki albo wigilię:P...

Irhak PW
30 sierpnia 2012, 10:12
Acid:
Przy szczęściu może będzie to jeszcze w tym roku.
Chciałeś powiedzieć przyszłym ;)

Szalony ogr PW
2 listopada 2012, 17:50
Witam.

Otóż po eradykacji Gaspara niektóre wypowiedzi straciły sens (choćby tutaj). Najlepiej by było, gdyby posty zostały, ale zniknął avatarek i zamiast nicku był napis "Konto usunięte" lub coś podobnego.

Pozdrawiam,
Szalony (ł)ogr.

Hayven PW
17 lutego 2013, 08:33
Moja propozycja dla usprawnienia forum:

Oprócz listy tagów nad okienkiem do pisania i możliwości przejrzenia ostatnich wypowiedzi za pomocą specjalnego przycisku, żeby dodać wyświetlanie właśnie napisanej wypowiedzi po jej zamieszczeniu. Żeby automatycznie przekierowywało na nią, a nie na pierwszą stronę.

Dark Dragon PW
17 lutego 2013, 14:37
Ja osobiście nie odczuwam takiej potrzeby, ponieważ mam ustawione sortowanie postów od najnowszych. To na pewno jeden ze sposobów rozwiązania tego problemu. Aczkolwiek samo wprowadzenie tego w życie nie powinno być zbyt problematyczne...

AmiDaDeer PW
17 lutego 2013, 18:23
Dla mnie przeglądanie postów od góry do dołu jest bardziej naturalne. Poza tym jest wtedy mniejsza szansa na pominięcie ważnego posta w temacie. Jestem za pomysłem Hayvena.

Alistair PW
17 lutego 2013, 18:35
Sama opcja z najnowszym postem na górze niech zostanie.
strona: 1 - 2 - 3 ... 21 - 22 - 23 ... 26 - 27 - 28
temat: Propozycje zmian na forum

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel