Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Przeklęta Machinatemat: Propozycje zmian na forum
komnata: Przeklęta Machina
strona: 1 - 2 - 3 ... 15 - 16 - 17 ... 26 - 27 - 28

Kuraito PW
17 września 2009, 21:14
Ja tam bym skopiował BBcode z uwagi na to, że jest wszędzie używane, ale nie będę juź na ten temat robił wywodów, bo nie ma to sensu.

Trang Oul PW
17 września 2009, 22:20
A można liczyć na nieoznaczanie moich postów jako nowe?
EDIT: a także wyłączenie cenzury i włączenie HTML.

Rabican PW
17 września 2009, 22:40
Altair:
Można, wszystko można (no prawie). Tylko pytanie po co? Cały urok tego forum polega właśnie na tym, że nie jest przepakowane tysiącami opcji. A w ogóle to niepotrzebne zapytania przyczyniają się zwiększenia emisji dwutlenku węgla i w efekcie potęgują efekt cieplarniany. ;P
Oj, naraziłeś się. Owszem, nie widzę celu we wprowadzaniu opcji obiektywnie zbędnych, niemniej parę ulepszeń zawsze miło byłoby zobaczyć. Poza tym proszę nie wspominać w mojej obecności o rewelacjach mojego drogiego imiennika, P.T. Ala Gore'a - wystarczająco wiele irytacji wywołują u mnie jego zwolennicy w życiu realnym, poza netem :P

Do rzeczy. Niektóre z propozycji zmian uważam za całkiem sensowne (np. podgląd, przyciski z tagami, ulepszenie systemu oznaczania postów jako przeczytane), jednak mi osobiście zależy tylko na jednym usprawnieniu: możliwości szybszego przejścia do nowych postów w temacie. Moje połączenie internetowe miewa czasem gorsze dni, w związku z czym wczytywanie jednej podstrony na wiadomość mniej oszczędziłoby mi sporo czasu i nerwów (zwłaszcza, że staram się czytać wszystkie nowe posty na forum). Pozostałe proponowane poprawki mają dla mnie marginalne znaczenie.

Odnośnie emotikon i zmiany tagów na BBCode, wypowiem się krótko: po moim trupie. Nie przepadam za graficznymi emotikonami na forach, nie wyobrażam sobie sposobu na zgranie ich z klimatem Groty; natomiast istniejące komendy nie ustępują pod żadnym względem BBCode, zmiana wprowadziłaby tylko chaos i niepotrzebną uniformizację.


Pozdrawiam serdecznie.
A.

Kuraito PW
26 września 2009, 22:29
Mam propozycję: wyszukiwanie po działach lub tematach. Ułatwiłoby to przeszukiwanie na przykład tego tematu.

AmiDaDeer PW
27 września 2009, 19:48
Jeśli masz na myśli szukanie słów w postach, to informuję Cię, że do tego służy wyszukiwarka na głównej stronie forum pod logo. W innym razie zignoruj moją wypowiedź.

Mitabrin PW
4 października 2009, 12:57
Proponuję by dodać trzecie miejsce na komunikator (a może i czwarte...), bo mi miejsca braknie by pisać kogo lubię.

Radek PW
10 października 2009, 20:35
A ja proponuje, żeby ktokolwiek pisał na forum, bo jak na razie jest wymarłe :(

Radek PW
10 października 2009, 20:38
A niektóre tematy kończą się na roku 2006. To na pewno nie znaczy nic dobrego

Mitabrin PW
10 października 2009, 21:19
Z tego co widzę, to forum jest regularnie odwiedzane mniej więcej przez ok. 50 osób (z czego najstarsza jest tu od chyba 2005 a najmłodsza od pół roku (tak to ja)) dość często, a pisane nic nie jest bo ostatnio nie ma żadnych bardziej wciągających tematów (ostatnią burzę wywołał bodaj mój komiks...).

AmiDaDeer PW
10 października 2009, 21:59
Kolega chyba jest przyzwyczajony do śmietników z milionami postów w temacie, dlatego wydaje się mu to forum wymarłe... Mi osobiście tempo odpowiada.

Radek PW
10 października 2009, 22:19
Nieprawda.
A ile postów było napisane dzisiaj? Około 5.
To mało jak na tyle tematów.



vinius PW
10 października 2009, 22:23
Pomijając, że wszystkie wasze avatary są nieklimatyczne, najstarsi są tutaj od 4 sierpnia anno Domini 2004 (czyli od początku forum).

To wystarczająca ilość i nie powód, by tą liczbę zwiększać przez ewentualne spamowanie.

Mitabrin PW
10 października 2009, 22:39
Słuchaj, forum ma już swoje lata i większość tematów była już "przebębniona" i wszystko inteligentne co było o tym napisane było w większości napisane, w prawdzie coś tam się dzieje jeszcze w świecie M&M (który żyje tak naprawdę tylko twórczością fanów), ale dlatego, że fani rzadko coś kończą (ostatnią rzeczą było chyba FU...) to nie ma o czym pisać.

Btw. Ok było dziś napisanych 5 postów (nie licząc tematów zabawowych w tawernie), ale spójrz na jakość tych wpisów, praktycznie każdy zawiera po kilka zdań (chyba, że jest krótką lecz zwięzłą odpowiedzią), dzięki temu forum ma własny styl prawdziwego forum dyskusyjnego gdzie znaczna część postów jest przemyślana. Wprawdzie czasem jest więcej postów, lecz aktualnie jest lekki zastój, więc wejdź czasem na czat choćby poczytać, mimo wszystko zdarzają się tam poważniejsze dysputy (przed wczoraj była dość wielka o wegetarianizmie).

Otto Von Sikus vel Vinius:
najstarsi są tutaj od 4 sierpnia anno Domini 2004 (czyli od początku forum).

Acida nie liczyłem, bo to oczywiste. :P

Trang Oul PW
10 października 2009, 22:54
Nie tylko Acid jest tu od początku :P .

Mitabrin PW
10 października 2009, 22:57
Tak, racja. Zapomniałem o moim ulubionym liszu Rabicanie...

dambibi PW
10 października 2009, 23:04
A raczej o naszej wspaniałej dwugłowej łasicy....

MCaleb PW
11 października 2009, 12:44
A ja bym proponował stworzyć temat w Tawernie "Grota z historycznego punktu widzenia" i tam przenieść wszystkie wczorajsze posty. Wydaje mi się co prawda, że podobny temat już istnieje, albo jakiś okołotematyczny, lecz ten na pewno się nie nadaje na takie dyskusje.

Field PW
11 października 2009, 15:20
I co by to miało być? Spis mieszkańców? ;)

Może lepiej zrobić wspólnie temat z antologią najlepszych tekstów/tematów? (np. słynna rewolucja sprzed dwóch lat? :))

@Viniek - mogło być gorzej. Mogliśmy mieć kogoś z avatarem np. takiej Kasi Szczołek. :P

dambibi PW
14 października 2009, 14:14
czemu nie mogę korzystać z archiwum czata gdy jestem zbanowany? To powinno być możliwe.

Mitabrin PW
6 grudnia 2009, 15:50
Wprawdzie nie do końca jest to propozycja zmian na forum, ale chodzi mi o zmianę w całej Grocie (a takiego tematu nie ma).

W każdym bądź razie chciałbym zgłosić, że wiele informacji w tej komnacie jest już nieaktualna.
strona: 1 - 2 - 3 ... 15 - 16 - 17 ... 26 - 27 - 28
temat: Propozycje zmian na forum

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel