Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Przeklęta Machinatemat: Propozycje zmian na forum
komnata: Przeklęta Machina
strona: 1 - 2 - 3 ... 12 - 13 - 14 ... 26 - 27 - 28

Tarnoob PW
21 września 2008, 21:53
Dokładnie, coś takiego miałoby sens tylko, gdy formularz wpisywania posta znajdowałby się bezpośrednio pod tabelą.

Dragonar PW
21 września 2008, 22:12
Jestem całkowicie przeciw. Takie coś wszystko zepsuje! ;(

vinius PW
22 września 2008, 16:12
Nauczenie się kilku komend jeszcze nikomu nie zaszkodziło :). Kiedyś takowych nie było w ogóle i trzeba było wklepywać html - i nic złego się nie działo. Ale co tam komendy! Nie było odnośników do postów, ich numeracji, linków do Groty i Galerii (która też wtedy nie istniała) itd itd... i było miło :)

Nemomon PW
22 września 2008, 16:15
Cóż, Ginden chyba pamięta doskonale tamte czasy...

Field PW
22 września 2008, 16:59
Najlepiej w ogóle przejdźmy na formatowanie plaintext :P

Ginden PW
22 września 2008, 18:19
Tow. Vinius:
Nauczenie się kilku komend jeszcze nikomu nie zaszkodziło :).
Tylko jak jest tekst z cytatami trzeba wklepywać zagnieżdżone komendy. A jak do tego dochodzą linki i kolory...
Co do tamtych czasów: pamiętam czasy, gdy grota nie miała wogóle obrazków, sam tekst i tabele!

Dragonar PW
22 września 2008, 20:51
Ginden:
Tylko jak jest tekst z cytatami trzeba wklepywać zagnieżdżone komendy. A jak do tego dochodzą linki i kolory...
A co tu można tak komendami zakomendować (czy to nie przypadkiem masło maślane? - :>)? Wszystkiego na raz chyba nikt nie używa. A w dwóch, trzech komendach się chyba zgubić nie można...

EDIT:

Vinius:
(...) rewolucja kosy i sztyletu na szczęście skończyła się z ostatnim pierwszym kwietnia :P.
Ach...szkoda, że mnie wtedy jeszcze tu nie było... :( Czekam ze zniecierpliwieniem na następny 1 kwietnia. :P

vinius PW
22 września 2008, 20:53
Ano. Programiści nie korzystają z programów typu "Super Giga Mega Fast Game Maker" - piszą kod od podstaw. Nie zaszkodzi nam trochę powstukiwać - po co poza tym cytować posty z obrazkami lub kolorami? (HC się kłania i tematy długie na kilometr). A taki brak przycisku skutecznie ogranicza nadmierne cytowanie poprzez nasze lenistwo :).

I jeszcze 2 sprawy:
1. Tak, był tekst, były tabele :) nie było cytatów. Nie było nawet odnośnika do Groty!
2. Tylko nie "towarzyszu", rewolucja kosy i sztyletu na szczęście skończyła się z ostatnim pierwszym kwietnia :P.

I chyba tyle z mojej strony w tym temacie, żeby nie zaśmiecać.

Alamar PW
3 listopada 2008, 23:07
Wprawdzie nie forum, ale...

Może dałoby się podzielić starsze niusy wg. lat?
Przeglądanie obecnie nie jest zbyt wygodne, zwłaszcza biorąc pod uwagę wczytywanie grafik.

Nemomon PW
4 listopada 2008, 02:02
Skoro Alamar grzecznie prosi, to może i ja przypomnę mój stary temat? :r

Dragonar PW
17 stycznia 2009, 13:11
Ja proponuję, aby tematy założone przez osoby z długimi nickami, (czyli też przeze mnie) nie były takie szerokie.

Acid Dragon PW
20 stycznia 2009, 02:01
Jeśli chodzi Ci o temat z instrukcją instalacji WoGa, to rozciągnął się nie przez twój nick, a przez jedną z grafik - sugerowałbym, cobyś ją zmniejszył.

Odpowiadając na następne pytanie: tak, możemy sprawdzać rozmiary grafik w postach, coby nie było takich przypadków rozciągania for, ale wtedy wogle uniemożliwilibyśmy zawieranie grafik spoza serwera Groty (chodzi tu o względy techniczne).

Dragonar PW
20 stycznia 2009, 15:19
Nie, chodziło mi o tematy w liście tematów. Wątki założone przeze mnie i, np. przez Kryształowego Smoka są szersze od wątków założonych przez innych forumowiczów.
Obrazek zmniejszę.

EDIT: Już zmniejszony. Trochę stracił na jakości, ale najważniejsze, że widać.

Acid Dragon PW
20 stycznia 2009, 18:06
No tak, czego oko nie widzi, tego sercu nie żal... coś się z tym zrobi.

Dragonar PW
20 stycznia 2009, 18:53
Pewnie to przez to, że nick zajmuje dwie linijki.

Ginden PW
1 lutego 2009, 10:50
Skoro mamy możliwość policzenia postów danego użytkownika (opcja szukaj w użytkownikach i liczenie), to może wprowadzić automatyczne liczenie ich w profilu?

Nemomon PW
1 lutego 2009, 12:46
Broń Ciebie Ginden ktośtam, przed tą zmianą. Było to już maglowane kilka razy, my nie potrzebujemy konkursu piękności, kto więcej wiadomości naspamował. Jak ktoś koniecznie chce to wiedzieć, to niech sobie sam policzy.

Jak zwykle, jeżeli chodzi o jakieś unowocześnienie forum, to jestem na 'nie', ale w tym przypadku jestem zdecydowanie na 'Nie'.

Acid Dragon PW
1 lutego 2009, 13:17
Indeed. Jak niegdyś wspomniał Qui - "spam not supported here" :P. Może kiedyś dodamy datę pierwszego wejścia do Groty, ale nie obiecuję.


Nemomon PW
1 lutego 2009, 13:41
Ten pomysł także proponowałbym odrzucić (w końcu mój konserwatyzm zobowiązuje), a to dlatego, że do tej pory panował tutaj względny porządek w tym aspekcie. Nikt nigdy nie potrzebował wiedzieć, czy ktoś jest nowym Grotowiczem, czy też starym. Sami zainteresowani to wiedzieli. Wprowadzenie tej wiadomości może (aczkolwiek nie musi) spowodować, że Grotowicze zaczną spoglądać wilkiem na nowych, jak również "świeża krew" będzie się bała do kogoś odezwać, jak to zawsze bywa w próbach zaaklimatyzowania się na nowym forum. Dlatego cieszę się, że niczego nie obiecywałeś, bo przynajmniej nie będziesz narażony na złamanie swego słowa, Smoku :).

AmiDaDeer PW
1 lutego 2009, 13:59
1.Opcja "Zapomniałem hasła".
2.Spis użytkowników (niekoniecznie z datą wejścia, ale ze statusami)
3.Nie wiem, czy już jest, ale pamiętam, że kiedy dało się jako avatar obrazek 80x80, a następnie zmieniło się ten obrazek, nie zmieniając linka (np. mając dostęp do serwera i nadpisując), to forum nie reagowało na wielkość. Można by dać jakąś ogólną blokadę.
4.Coś w rodzaju "medali" w profilu (rozdawane oczywiście przez Starożytnych, mogłyby coś dawać, ale niekoniecznie).
5.Opcja "Usuń" nie usuwałaby posta, jedynie nie pokazywałaby jego treści zwykłym użytkownikom. "Usuniętego" posta widzieliby jedynie Strażnicy i Starożytni i mogliby go usunąć permanentnie.
6.Opcja "Edytuj" dodawałaby obok daty niewielką informację "Edytowany dnia..." (lub przynajmniej zmieniałaby datę).
7.Opcja "Zgłoś Strażnikowi" - przy logowaniu Strażnik otrzymywałby obok profilu status "New!", a w samym profilu byłby link do zgłoszonego posta do poprawy.
strona: 1 - 2 - 3 ... 12 - 13 - 14 ... 26 - 27 - 28
temat: Propozycje zmian na forum

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel