Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Przeklęta Machinatemat: Propozycje zmian na forum
komnata: Przeklęta Machina
strona: 1 - 2 - 3 ... 9 - 10 - 11 ... 26 - 27 - 28

Field PW
30 września 2007, 23:03
Co do pierwszej prośby: ustaw w profilu sortowanie postów od najnowszych.

Ginden PW
28 listopada 2007, 18:19
Ugh... Jako, że prawdopodobnie Eq sie nie rozwija, to proponuję połączyć komnatę Eq z Salą bohaterów.

MCaleb PW
28 listopada 2007, 19:39
Utop się. Co rozdzielono lepiej nie łączyć. Poza tym tematy o Eq zgubiłyby się w gąszczu tematów Sali. No i zawsze jest to doładowanie obowiązkami Strażników Sali, które spełnia Trang bez większego problemu.
Zresztą niech i Smok się wypowie. Może miłosiernie upitoli tylko głowę wnioskującemu.

Acid Dragon PW
28 listopada 2007, 22:15
Prawdę mówiąc myślałem o tym, ale doszedłem do wniosku, że to nie pomoże, a może zaszkodzić (ot, chociażby z powodów przez MC przedstawionych). Natomiast w tej chwili ta komnata nikomu nie przeszkadza.

Jeśli naprawdę okaże się, że projekt jest martwy i nic nowego już nikt nie napisze, to stolik po prostu będzie zamknięty i jako pierwszy zasili szeregi publicznego archiwum, a w Sali powstanie osobny, pojedynczy temat.

To jednak dywagacje. Póki co możemy mieć jeszcze nadzieję, że coś jednak się ruszy.

Ginden PW
27 grudnia 2007, 12:55
Kilka propozycji z subiektywnym priorytetem:
* Wyszukiwarka 10/10
* Chat 9/10
* Przyciski wstawiające tagi 8/10
* Ilość klątw/nagan/dni zamieniany w kamień 6/10
* Cytowanie posta 5/10
* dynamiczna galeria avatarów 3/10
* ukryte komnaty na forum 10/10
* tagi pozwalające na tworzenie tabelek i list 7/10
* tag ERM w którym nie znikają znaczniki HTML i tagi 9/10
* komnata KB - 4/10
**Ups, literówka.

Field PW
27 grudnia 2007, 13:21
Jedna propozycja:
Ban dla Gindena: 10/10.

Ginden PW
27 grudnia 2007, 13:30
A jakiż to punkt konstytucji łamię? Powiedz, a się poprawię.

Alistair PW
27 grudnia 2007, 14:13
Jesteś różowym smokiem, a to nieładnie. ;)

Nemomon PW
27 grudnia 2007, 14:40
Osobiście dla mnie wystarczą Twoje dwa ostatnie punkty:

Ginden:
* tag ERM w którym nie znikają znaczniki HTML i tagi 9/10
* komnata KB - 1/10

Pierwszy dla Altaira, drugi dla Viniusa. Resztę tagów winneś znać na pamięć.

vinius PW
27 grudnia 2007, 14:40
Nie dość, że spotkałem się właśnie z niezwykle wybitnym i brutalnym chamstwem i arogancją ("komnata KB - 1/10"!!?? skandal! granda!), to i tak większość z tych, za przeproszeniem, dupereli, jest zbędna (ile to już lat bez chatu i wszystko gra?). No ale ban - za herezję ("komnata KB - 1/10"!!?? skandal! granda!) - interesujące :P

dambibi PW
27 grudnia 2007, 19:34
A właśnie, co z tym chatem? ;>

Field PW
28 grudnia 2007, 10:02
Chat zmarł.

Ginden:
A jakiż to punkt konstytucji łamię? Powiedz, a się poprawię.

A wiesz, że nie trzeba łamać punktów konstytucji żeby zadręczać użytkowników? Pomyśl o tym. Dodam tylko: nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu.

Nemomon PW
28 grudnia 2007, 10:31
Oj F!eldzie, niby powiadają, że dobrymi chęciami piekło jest wybrukowane, ale z drugiej strony dynamika zawsze jest lepsza od stagnacji. I mówi to osoba, która odkąd panoszy się po Grocie, zawsze jest wroga wszelkim zmianom w niej...

A czat faktycznie umarł. Może kiedyś się odrodzi, ale myślę że dopiero następne pokolenie się nim zacznie cieszyć.

gold dragon PW
12 stycznia 2008, 13:12
Racja, obawiam się, że go już niedoczekamy.

dambibi PW
12 stycznia 2008, 16:18
A może.Jak byśmy tak ładnie poprosili?Nie było by wtedy takich problemów jak z Gindenem.Mógł by się wykrzyczeć na czacie.

Nemomon PW
12 stycznia 2008, 16:38
Well, Drogi Przyjacielu.... Wychodziłoby na to, że czat był proszony, czat był przeczekiwany, czat był debatowany i póki co jest jak tajna broń Hitlera - nikt go nie widział, nikt go słyszał (dla paru poprawnych politycznie Mieszkańców, którzy szukają dziury w całym - to nie jest zachęta z mojej strony do dyskusji politycznej, nie wychwalam Hitlera jak również nie jestem neonazistą).

Cieszmy się z naszego nowego pokolenia, które będzie się nim (może kiedyś) cieszyć.

EDIT: Do kolegi Tarnuma: Zbyt zmęczony i / lub leniwy jestem, by pisać nowego posta, więc tylko: Good Luck

Tarnoob PW
16 stycznia 2008, 20:27
Już ktoś to kiedyś poruszał, ale pomysł chyba zmarwtwiono (od martwego). Czy nie da się może wstawić w silniku forum kilu(nastu?/dziesięciu?(nie znam się na tym)) linijek kodu, które by sprawdzały, na której stronie tematu użyt­kow­nik się znajduje, a następnie wizualnie zaznaczał uzyskaną informację? Chodzi mi tu o naprawdę najmniejszy szczegół, który kosztowałby Łasica i/lub Acida 5 minut (nie)dobrego humoru spowodowanego (nie)miłą świa­do­moś­cią posiadania w zanadrzu 5 minut wolnego czasu, ale za to trwale i w stosunkowo zawrotnie wysokim stopniu po­p­ra­wił­by komfort przeglądania najdłuższych zwojów Forum.

W wakacje, kiedy to wręcz nałogowo przyswajałem sobie informacje zawarte w wypowiedziach Grotowiczów mu­sia­łem wielokrotnie męczyć się z numerkami na górze ekranu. ustawiłem sobie 100 wypowiedź/strona, ale to wcale nie pomogło – wystarczyła najdrobniejsza pomyłka (a takie są najczęstsze), żeby ładował się znowu cały, wielki ka­wał tekstu, grafiki i znaczników. Co prawda przez te długie miesiące zdążyłem się już częściowo przyzwyczaić, ale to chyba źle, że jest do czego się przyzwyczajać. Nie jest to bzdeta dla leniwych mieszkańców, lecz jak dla mnie czynnik często niezauważalny, a mimo to decydujący w kwestii poziomu irytacji użytkowników.

Co prawda mam jeszcze w zanadrzu kilka propozycji, ale nie mam zamiaru ich prezentować, jeżeli choć jedna nie będzie sensownie uzasadniona i wyegzekwowana. Nie myślcie, że dam Wam i sobie spokój, dopóki ktoś się nad tym sensownie nie zastanowi. Jeszcze raz zaznaczam: to kwestia machnięcia kończyną chwytno-ma­ni­pu­lu­ją­cą, a od razu zrobi się (nie)milej.

Alamar PW
16 stycznia 2008, 20:59
U góry przeglądarki masz coś takiego:

http://www.forum.acidcave.net/topic.php?TID=255&page=7

Może niezbyt poręczne, ale działa.
Choć przyciski w stylu "poprzednia/następna strona" by się przydały.

Waspwort PW
16 stycznia 2008, 22:10
A ja zmieniłbym okno wpisywania postów na czytelniejsze.
-Czcionka times new roman (albo coś w tym stylu) i inny kolor tła.

ogólnie forum jest dobre, tylko to okno postów troche przeszkadza.

Tarnoob PW
17 stycznia 2008, 19:26
No i właśnie, przybysz raczej będzie się męczył z przerzucaniem stron, dopóki mu się o tym nie powie – wątpię, by ktoś za każdym razem, gdy wchodzi na jakąś stronę z zapartym tchem śledzi każdą linijkę kodu w adresie.

Tak więc kod rozpoznający strony już jest, teraz wystarczy tylko linkom-cyferkom zakładek przypisać id (z numerkiem) i kwestią dłuższej linijki kodu byłoby sprawienie, że jeżeli cyferka na końcu linka =x, to link o id=x będzie pogrubiony. Łasicu i/lub Acidzie, jeszcze raz apeluję o u(nie)szczęśliwienie społeczeństwa ww. machnięciem łapą.
strona: 1 - 2 - 3 ... 9 - 10 - 11 ... 26 - 27 - 28
temat: Propozycje zmian na forum

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel