Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Komnata Cieni (Heroes VII)temat: [Ankieta] Armia dla ciemniaków (Loch)
komnata: Komnata Cieni (Heroes VII)
Którą armię mrocznych elfów wybierasz?
Ostrze z Cieni (29)
 
 54%
Tysiąc Oblicz Malassy (25)
 
 46%
(głosowanie zakończone)
strona: 1 - 2 - 3 ... 7 - 8 - 9 - 10 - 11

Belegor PW
6 listopada 2014, 18:57
Pytanie tylko, która opcja była zmatoczona? Jak dla mnie nie było wielu cheaterów. Pamiętajcie, że to trwało tylko tydzień, a jak było z lochem i inferno- pierwszy tydzień to były fluktuacje, dopiero na początku drugiego tygodnia się ustabilizowało.

Nicolai PW
6 listopada 2014, 19:01
Z tego co pamiętam Tarczy przybyło dużo głosów w krótkim czasie.

Acid Dragon PW
6 listopada 2014, 19:01
Naturalnym podejrzanym jest tutaj opcja z niedawnego ostatniego miejsca (Tarcza), bo tylko ta była na razie zagrożona eliminacją. Pozostałe dwie nie miały "motywacji" do oszustw, bo były bezpieczne.

Aczkolwiek tak naprawdę sądzę, że skala przerzucania głosów z Tysiąca Twarzy na "coś innego" była tak duża, że odsianie fałszywych głosów i tak nic nie zmieni.

Alistair PW
6 listopada 2014, 19:04
@Narxes - zwracam honor. Jednak to staje się już naprawdę żenujące- dzieciarnia dostała możliwość głosowania i oszukuje. Starsi pewnie też. Śmiechu warte.

Belegor PW
6 listopada 2014, 19:09
Nie rzucajmy oskarżeniami. Dziwi mnie jednakowoż czemu nowy system nie zadziałał, być może dlatego że nie jestem informatykiem. Czy to wina nie kojarzenia IP z kontem, czy jak?

Mam nadzieję, że moja opcja na tym nie ucierpi, ale lepiej uczciwie wygrać, niż przez oszustwo- większa frajda z posiadania racji.

Wciąż mam niesmak po line-upie sylwanu, największa i jak do tej pory moja jedyna porażka w wybieraniu.

Acid Dragon PW
6 listopada 2014, 19:20
Nie to, że nie zadziałał. Zadziałał, tylko nie z pełną sprawnością.

Dzięki zastosowaniu obecnego mechanizmu captcha z pewnością udało się wyeliminować różnego rodzaju "boty", które zakładały konta i oddawały głosy automatycznie, nawet w ilości wielu tysięcy. Jednakże nie wyeliminowało to problemu tworzenia nowych kont zwyczajnie, przez ludzi.

O ile skala oszustw jest z pewnością tym razem wielokrotnie mniejsza, to jednak w przypadku różnic rzędu 2-3% każde 100 głosów może zadecydować o wyniku. A więc trzeba odsiać nawet te "pojedyncze" fałszywe głosy.

Metoda ograniczenia typu "1 głos na 1 IP" byłaby o wiele skuteczniejsza, ale ze sporym prawdopodobieństwem uniemożliwiałaby oddanie głosu z pracy, uczelni, szkoły, kawiarni, czy jakiegokolwiek publicznego miejsca. Już nie wspominając np. o rodzeństwach głosujących z rodzinnego domu.

Belegor PW
6 listopada 2014, 19:27
Naprawdę sądzicie, że aż o tyle procent może się zmienić punktacja? Owszem Faces naprawdę spadły, ale czy to nie wina raczej:
1.Wzrastającej liczby głosujących w pierwszej połowie tygodnia?
2.Tych co dali się przekonać przez tarczowców, by przeszli na ich stronę, ażeby Ostrza Cieni nie przeszły, albo odwrotnie- z twarzy do Ostrzy, by Tarcza się złamała?

Hubertus PW
6 listopada 2014, 19:32
Głosowanie jeszcze trwa, do północy, obecnie jest 35%,31% i 34%, ciekawe co z tego wyjdzie.
Zwolennicy Tysiąca Twarzy proszą o zmianę głosu tych którzy wycofali wcześniej poparcie dla tej opcji. Zobaczymy czy dzięki temu ta opcja wejdzie do drugiej tury głosownia. Mantykora czy Meduza... ale kurcze, czemu ten golem, czemu? :P
Ostrze do Twarzy i huzia w Tarczę! bardzo słowiańsko-ułańska taktyka ;)

Narxes PW
6 listopada 2014, 19:53
@Alistair ludzie niestety robią dużo głupich rzeczy- dobrze, że w tym przypadku ktoś zajmuje się porządkowaniem tych wypaczeń :)

Co do aktualnego wyniku to obecnie nastąpiła mała zmiana, która dodaje mi coraz więcej nadziei- 35/32/33 %

Hellburn PW
7 listopada 2014, 09:27
Mam nadzieję, że do drugiej tury przejdzie Tarcza i Ostrze, jak na to wskazują obecne wyniki. Bardziej kibicuję Tarczy, ale Ostrze też będzie w porządku.

Kammer PW
7 listopada 2014, 09:44
Wynik przewidzieliśmy na Cmentarzu. Ostrze wyjdzie z tego pojedynku z Twarzą, a Tarcza - na Tarczy.

Andruids PW
7 listopada 2014, 16:18
@Kammer co za piękna gra słów. Nie mogę wyjść z podziwu. Niemniej mam nadzieję, że tak właśnie się stanie.

Narxes PW
7 listopada 2014, 16:55
Jak dobrze zobaczyć już oficjalne wyniki ^^ teraz mamy Twarze kontra Ostrze i faktycznie najwięcej oszustw było w Tarczy...

Viking PW
7 listopada 2014, 17:03
Pewnie większość ważnych głosów została oddana w pierwszych dniach głosowania, tak jak poprzednio. Wniosek: już raczej nie uwierzę w wahania wyników w ostatnich dniach głosowania.

Acid Dragon PW
7 listopada 2014, 17:12
W naszej ankiecie także czas na drugą turę.
Dla przypomnienia, oto wyniki pierwszej:


Darkem PW
7 listopada 2014, 17:25
Szkoda, wielka szkoda. Liczyłem na epicki pojedynek Ostrza z Tarczą. "Twarze" podobają się mi najmniej z całej trójki. Dziwny konstrukt, o którym nic nie wiemy i meduza, która w wypadku pojawieniu się dodatku do gry będzie wydawać się jeszcze bardziej nie na miejscu.

Głosuję na ostrze. To powiew świeżości, który i jest może odrobinę na siłę, ale od czasów H4 uważam, że w Inferno nie ma miejsca dla Zmory. Od nowych części oczekuję zmian, nie chcę ciągle grać tym samym zestawem jednostek. Tak, powiem to: "Bezimienni" są udanym tworem Ubi.

Nerevar PW
7 listopada 2014, 17:31
Meh. Koniec końców chyba jednak wesprę Mordę. Meduzy i konstrukty mniej mnie drażnią niż przyciemnione jednorogi, no i mniej tam duplikowania się zdolności specjalnych...

Acid Dragon PW
7 listopada 2014, 17:36
Just for the record: zostaję przy Ostrzu ze względu na większą liczbę lataczy i teleporterów, aczkolwiek będę też zadowolony, jeśli zobaczę znów Meduzę (jako strzelca w elicie) i Troglodytów.

Niech wygra najlepszy.

Górski PW
7 listopada 2014, 18:01
Juhu a tak w_ogóle podsumowując: głosowałem na kurduple przegrały, potem na równowagę, też przegrała, potem na inferno, też przegrało, potem na cholerną tarczę, i..._przegrała. Szczerze mam Heroesa 7 już w 4 literach, mogą dla mnie już nawet zrobić tam rasę kucyków Pony.

Belegor PW
7 listopada 2014, 18:03
Yes, and that's again justice prevail!! Hail blade!

No, wiedziałem że tak się skończy. Jestem uradowany ta wieścią. Jako że nie lubię retconów i co chwila łamania lore, nadal tak jak Acid zostaje przy Ostrzu.

Mam nadzieję, że dość szybko pokażą koszmara i stridera, bo teraz to kluczowa sprawa, która może przeważyć szalę.
strona: 1 - 2 - 3 ... 7 - 8 - 9 - 10 - 11
temat: [Ankieta] Armia dla ciemniaków (Loch)

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel