Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: Okazje cenowe
komnata: Podziemna Tawerna
strona: 1 - 2 - 3 ... 8 - 9 - 10 ... 14 - 15 - 16

Górski Krasnolud PW
9 września 2016, 16:08
Dobra Kammer sorry. Chciałem dobrze, a wyszło jak zawsze. xD

Hellburn PW
10 września 2016, 11:06
Kastore:
Więc pierwsze dwie części są już darmowe, jak np. Wolfenstein3D, czy jeszcze nie?
Nie. O ile dobrze pamiętam Wolfenstein też nie jest darmowy.
Kastore:
Jak w oryginalnym Doomie? :P
Kto normalny gra w Dooma, nie chcąc uświadczyć przesadnej brutalności? Toż to się wyklucza.
Według Twojego toku rozumowania - skoro w oryginalnym Doomie jest przesadna brutalność (lol), to po co instalować Brutal Dooma, który też jest przesadnie brutalny? "To się wyklucza."

I tak, moim zdaniem oryginalny Doom nie jest przesadnie brutalny. Takie miano należy się za to np. Postalowi.
Brutal Doom po prostu "przesadził" i osiągnął absurdalny (do tego stopnia, że jest aż śmieszny) poziom gore. Fajnie, że dodali nowe elementy mechaniki, ale całą oprawę można było zrobić nieco inaczej, w bardziej stonowanym stylu.
Kastore:
A mówiłem, że jest inaczej? :P
Nie powiedziałeś tego wprost, ale z Twojej wypowiedzi można było taki wniosek wysnuć.

Kastore PW
10 września 2016, 11:58
Hellburn:
Według Twojego toku rozumowania...
Nie wiem czyj jest ten tok rozumowania, ale na pewno nie mój.
Hellburn:
I tak, moim zdaniem oryginalny Doom nie jest przesadnie brutalny.
Skoro komuś nie przeszkaszały w latach dziewięćdziesiątych wypływające flaki, mózgi czy oczy to dlaczego miałyby mu przeszkadzać dodatkowa krew i rozczłonkowywanie w Brutalu (btw., pamiętasz animację śmierci cyberdemona w oryginalnym Doomie :)?
Hellburn:
O ile dobrze pamiętam Wolfenstein też nie jest darmowy.
A być może. ;P

Dark Dragon PW
12 września 2016, 16:15
Heroes Chronicles za 12zł na GOGu.

Hayven PW
18 września 2016, 13:07
Jest na Steamie zniżka 75% na Civ 5 i wszystkie dodatki do niej (pewnie dlatego, że lada chwila wyjdzie Civ 6). Kupując wersję Complete oszczędzamy dodatkowo 67%, co daje nam w sumie 92% zniżki na pełen zestaw cywilizacji, cudów itp. (w moim przypadku uzupełnienie kolekcji kosztować będzie 3,80 zamiast jakichś 46 €, dla kogoś, kto nie ma nic z zestawu, to wyjdzie pewnie paręnaście euro zamiast domyślnych stu parudziesięciu).

Tak więc jeśli ktoś rozważał zakup Civki V to teraz jest chyba najlepsza okazja :P

Demorator PW
18 września 2016, 14:51
@Hayven Czy opłaca się wydać pieniądze, na któryś z mniejszych dodatków (nowa cywilizacja, typ mapy lub scenariusz)? Mam podstawkę i dwa dodatki + gram z modami.

Hayven PW
18 września 2016, 18:24
@Demorator nie wiem, bo sam nie kupowałem tych pomniejszych, większość DLC-owych civek/map miałem od razu, a to dlatego, że były dołączone do podstawki, kiedy ją kupiłem (Game of Year Edition). Normalnie to trochę szkoda płacić za jakąś jedną cywilizację i scenariusz albo pakiecik map 1/10 ceny normalnej gry, ale...

W edycji Complete i z aktualną promocją każde z DLC kosztuje paręnaście - parę dziesiątek centów (warunek: wtedy trzeba kupić je wszystkie), także jeśli masz jakieś drobne na koncie, chcesz je wydać a czujesz, że gra jest wybrakowana, proszę bardzo - w każdym razie ja nie zachęcam ani nie odradzam.

Bychu PW
28 września 2016, 13:41
FIFA 17 za 99 złotych, promocja na czas ograniczony. Normalnie FIFA 150 złotych.

Irhak PW
28 września 2016, 21:37
MM, Wizardy, Legend of Grimrock taniej na GOG jeszcze przez ponad 4 dni.

Andruids PW
9 października 2016, 17:10
Heroes III HD w pudełku za piątaka.

Łał.

Uland PW
14 października 2016, 20:01
Za free do pobrania na Uplay:
http://www.antyradio.pl/Technologia/Gry/Beyond-Good-Evil-do-pobrania-za-darmo-11240

Acid Dragon PW
15 października 2016, 13:38
Na grotowy kontakt dostałem informację od jednego z naszych czytelników, że w tej chwili jest bardzo duża promocja na dodatek "Trial by Fire", do kupienia za 6 funtów w jednym z brytyjskich sklepów:

https://www.greenmangaming.com/games/might-magic-heroes-vii-trial-by-fire/

Reldi PW
15 października 2016, 14:17
Przed chwilą chciałem kupić ten dodatek za 5,99(w funtach), po czym spojrzałem jeszcze raz na stronę z grą po czym okazało się że jest za 4,99. Zakupiłem:)

Alistair PW
15 października 2016, 14:27
Ech, widzę, że tego nie kupię. Opcja Paypal chyba wymaga podania numeru karty, czego robić nie zamierzam, bo po prostu odpowiedniej karty nie posiadam.

Dru PW
15 października 2016, 16:21
Alistair - Ja posiadam konto paypal, przez który płacę często na Steamie, czy Humblebundle i nie musiałem powiązać mojej karty kredytowej (której zresztą nie mam) z kontem. Posiadam konto debetowe w mBanku, z którego wysyłam tylko określoną kwotę na paypala, a paypal automatycznie sam zmienia złotówki na daną walutę :)

Andruids PW
15 października 2016, 16:40
Tak samo. Póki mam jakieś środki na paypalu, nie muszę dodawać danych żadnej karty podczas transakcji.

Szaman PW
15 października 2016, 18:24
Właśnie kupiłem:) za 5 funtów to jak za darmo. Mam jedno pytanie, właśnie wpisałem swój klucz na Uplay, ale nie widzę gry w bibliotece swojej. Jest to samodzielny dodatek czy gra jakoś się integruje z Heroes VII, którego miałem wcześniej.

Acid Dragon PW
15 października 2016, 18:26
Jedno i drugie. Jeśli byś nie miał podstawowej gry, to dodatek byłby samodzielny. Skoro masz grę, to dodatek się z nią zintegrował. Odpal i sprawdź czy masz dostęp do kampanii krasnali i do dodatkowych scenariuszy.

Szaman PW
15 października 2016, 20:39
Acid Dragon:
Odpal i sprawdź czy masz dostęp do kampanii krasnali i do dodatkowych scenariuszy.

Faktycznie:), dodatek jest w środku VII. Jest kampania i dodatkowe mapy:)

lord szszszsz PW
17 października 2016, 18:23
No to już chyba po promocji: Ł23.99 :(
strona: 1 - 2 - 3 ... 8 - 9 - 10 ... 14 - 15 - 16
temat: Okazje cenowe

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel