Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XDark MessiahHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
jesteś zalogowany jako Nieznajomy
zaloguj się    załóż konto
Sala Bohaterów  (Heroes I - IV)temat: Heroes 4 Problem z programem H4FaceKit
komnata: Sala Bohaterów (Heroes I - IV)

Dixlot PW
29 września 2014, 01:18
Cześć mam problem z programem H4FaceKit :(

Odpalam program i wyskakuje mi komunikat Error:Name lenght is overflow!
Klikam ok i wyskakuje raport o błędach. Wystąpił problem z aplikacją H4FK095.EXE itd.

Ściągałem program z różnych źródeł, różne wersje 94,93,92 niestety wciąż ten sam problem.
Próbowałem też uruchomić program w trybie zgodności z win 98 itp. Nic to nie dało :/
Nie wiem czy to ma znaczenie, ale mam Heroes 4 Złota Edycja wersja 3.0.0.2

Windows xp z dodatkiem service pack 3.

Bardzo proszę o pomoc bo już dostaje szału walczę i walczę z tym programem i dalej nic :/

Pozdrawiam!

Dark Dragon PW
29 września 2014, 01:40
A nie chodzi przypadkiem o ten program do Equilibrisa FaceTool?

Dixlot PW
29 września 2014, 01:49
Nie. Chodzi o H4FaceKit. Wiem, że ten program do Equilibrisa jest tylko do Equlibrisa. Sam nie wiem czemu nie działa mi H4FK :/ Znalazłem gdzieś na jakimś forum ten sam problem, ale tamte odpowiedzi to uruchomienie w trybie zgodności z win 95 itp. A ja już tego próbowałem i nie pomogło.

Z tego co wiem to żeby uruchomić H4FaceKit wystarczy wypakować go gdzieś np na pulpit i po prostu włączyć. Nie trzeba wrzucać go do folderu z grą.. Wypakowuje na pulpit, uruchamiam ale od razu jest error i później raport, nie wyświetla się żadne okno programu. Nie rozumiem czemu nie działa, próbowałem już wszystkiego :/

Dixlot PW
29 września 2014, 16:00
Wybaczcie za post pod postem, ale nie chciałem już edytować tamtych postów a chce żeby ten wszyscy widzieli bo może ktoś będzie miał ten sam problem w przyszłości.

Siedziałem wczoraj pół nocy i zastanawiałem się co może być problemem przez który nie działa program H4FK. Wpadłem na pewien pomysł. Jak widzicie w błędzie napisane jest, że nazwa jest za długa. Wszedłem w folder ubisoft i zmieniłem nazwę folderu z grą heroes 4 odpaliłem program i eureka wszystko pięknie działa, nie trzeba odpalać w żadnym trybie win 95 itp wystarczy zmienić nazwę folderu z grą na trochę krótszą.

Więc jeśli ktoś ma problem z programem H4FaceKit to wystarczy, że zmieni nazwe folderu przykładowo u mnie wygląda to tak Ubisoft/Heroes of Might and Magic IV - Zlota Edycja zmieniłem na Ubisoft/Heroes i program elegancko działa :) Pozdrawiam :)

Matheo PW
12 kwietnia 2015, 23:22
Żal zakładać nowy temat, więc zapytam tutaj. Wie ktoś jak otworzyć pliki gry Heroes IV. Natrafiłem na jakiś link, niestety już wygasł.

Kammer PW
12 kwietnia 2015, 23:23
ResEdit? Tym otworzysz chyba wszystko ze starych Heroesów. Ew. MMArchive, ale tego nie jestem pewien.

Matheo PW
12 kwietnia 2015, 23:39
Ktoś potrafi obsługiwać ten program? http://zapodaj.net/36bcc9ee8ad11.png.html

Dru PW
13 kwietnia 2015, 20:48
Po pierwsze do otwierania plików z gry H4 najlepszy jest program ReSedit 2.

Po drugie jakie konkretnie pliki chcesz otworzyć? Jeśli grafiki interfejsu czy ikony to je otworzysz, a jeśli grafiki terenu lub inne nie standardowe pliki to program nie umie ich odczytać.

Matheo PW
20 kwietnia 2015, 22:13
Dzięki za odpowiedź, pomogło. Jednak nadal mam problem z odczytaniem plików, tych rozpakowanych. Wie ktoś czym otworzyć pliki DF2? Tak szukałem w Google, ale nie chcę ściągnąć badziewia.

EDIT:
Cytat:
Po drugie jakie konkretnie pliki chcesz otworzyć?
Przykładowo grafiki artefaktów lub portrety bohaterów.
temat: Heroes 4 Problem z programem H4FaceKit