Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Komnata Cieni (Heroes VII)temat: [Ankieta] Wybierz wojska dla hippisów (Sylvan)
komnata: Komnata Cieni (Heroes VII)
Którą armię leśnych elfów wolisz?
Siła lasu (wariant defensywny) (37)
 
 36%
Równowaga ziemi (wariant zrównoważony) (40)
 
 39%
Furia Sylanny (wariant ofensywny) (25)
 
 25%
(głosowanie zakończone)
strona: 1 - 2 - 3 ... 7 - 8 - 9 ... 28 - 29 - 30

Zehir-12 PW
14 września 2014, 18:27
@Vexes To samo napisałem na oficjalnej stronie. xD

Nicolai PW
14 września 2014, 18:29
Irhak:
Feniksy w bądź co bądź kanonicznej jeszcze H5, są ogniste.
Już nie tak kanoniczna H5.

Zehir-12 PW
14 września 2014, 18:32
Dzięki, Kammerze, za pomoc, ale chodziło mi o trochę większy rozmiar. xD Taki jak inni wstawiali. xD

KammerKammerTo daj nomalny link do obrazka. Bez zmniejszania.

mr_R PW
14 września 2014, 18:38
Według mnie feniksy (jak i cabiry z Akademii) powinny się znaleźć u krasnoludów, w Fortecy( ogniste smoki z piątki mi nie pasowały), jednak koncepcja, by dodać te stworzenia do Sylvanu ma sens. To są wolne stworzenia, więc nie ma znaczenia, gdzie się będą znajdowały, bo każda rasa je toleruje jako uosobienie ich smoczego patrona. Co do miejsca, gdzie je umiejscowić, myślę, by zrobić popielniczkę kamienny krąg na którym by gniazdowały.

Alistair PW
14 września 2014, 18:45
Może się mylę, ale czy argument o ognistości (w sensie możliwości podpalenia lasu) Feniksa przypadkiem nie upada, zważywszy, że w szóstce nie były związane z ogniem? W szóstce miały zdolność Aury księżycowego ognia, ale przecież nie był to chyba normalny ogień.

Eruanno PW
14 września 2014, 18:48
Nawet jeśli ogień ich nie dotyczy, to czy jest to jednostka nadająca się na czempiona frakcji? Czempiona będącego wizytówką tej frakcji? Czy czempion nie powinien emanować charakterem frakcji? Drzewce i Zielone Smoki nie wymagają dyskusji. A feniksy? Księżyc?_Ziemia? Jak daleko pada księżyc od jabłoni?

Zehir-12 PW
14 września 2014, 18:52
No to próbujemy!



No wreszcie xD Takie małe niedopatrzenie, że kto powinno być z małej litery, ale co tam :P

mr_R PW
14 września 2014, 18:56
Feniks to po prosu istota, którą elfy "wchłonęły"_do armii, bo współegzystowały na tym samym terenie. Jako uosobienie Ashy nadaje się do każdej rasy (no może poza Inferno i Nekropolią).
EDIT Zapomniałem poprawić błędy przed edycją.
KammerKammerWielkie litery są po to, by z nich korzystać. Naprawdę.

Garett PW
14 września 2014, 19:21
Biorąc pod uwagę, że w nekropolii czczą Ashę, to nawet tam by Feniks pasował.

Vexes PW
14 września 2014, 19:27
Mało tego, że pasowałby do wszystkich. Jest to, jak już ustaliliśmy, księżycowy feniks. Jego odzwierciedleniem jest księżycowy jeleń w Furii, więc jeśli spodobał ci się jelonek lub jego koncepcja, to feniks tak samo. Bo albo jesteśmy konsekwentni albo od razu miejmy to w poważaniu.

KammerKammerSugerowałbym zwracanie większej uwagi na interpunkcję.

Kammer PW
14 września 2014, 19:32

Nicolai PW
14 września 2014, 20:08
Teraz Furia Sylanny powoli dogania Doskonałą Równowagę Ziemi, a Siła Lasu daleko z tyłu? Tak jak w poprzednim głosowaniu wynik był zastanawiająco stabilny, tak teraz fluktuacje są zaskakująco wysokie. Ciekawe czy kiedyś się to uspokoi, jeśli nie to wynik wyborów będzie zależał od momentu ich zakończenia co jest jak dla mnie śmieszne.

Acid Dragon PW
14 września 2014, 21:33
Gratulacje dla miłośników Furii - z ostatniego miejsca wskoczyła na ex aequo pierwsze. W tej chwili jest remis 36%-36% z Równowagą Ziemi.

Zehir-12 PW
14 września 2014, 22:06
Z całym szacunkiem, ale to są jakieś jaja. Rozumiem wybór elfów zamiast krasnali, ale to po prostu kpina. Zestaw z dwoma leśnymi duszkami tancerzem ostrzy w elicie i jakimiś jelonkami zamiast jednorożców dogania balans. No błagam! Zwariować można. Najpierw byłem za siłą lasu i teraz jest nie powiem gdzie, a jak zmieniłem na balans, to teraz najgorszy set go dogania. Dokąd zmierza świat.

Hubertus PW
14 września 2014, 22:18
Go, go, Fury!

Jelonki były w Sylvanie już w Clash of Heroes, tak więc są zgodne z uniwersum Ashanu. Feniksy może i są mrugnięciem okiem do fanów H1 i H2, ale kompletnie nie pasują do elfów z obecnego świata Heroesów.
Armia elfów powinna być swego rodzaju partyzantką, z szybkim atakiem nastawionym na ofensywę wspieraną magią i tak mam nadzieję będzie wyglądać Furia Sylanny.

Szkoda trochę nieobecności jednorożców w tym wariancie, no ale faniksy, albo te węże, pasują jeszcze mniej.

AmiDaDeer PW
14 września 2014, 22:24
Hubertus:
Armia elfów powinna być swego rodzaju partyzantką, z szybkim atakiem nastawionym na ofensywę
...jak w Heroes 3?

Hubertus PW
14 września 2014, 22:32
Porównywanie z Heroes 3, czy innymi częściami, bym zostawił w spokoju, raczej interesuje mnie jakie rozwiązania zaproponują w tej wersji. Ciekawe jak ma wyglądać ta współpraca Drzewców z Driadami i wsparcie ze strony Druidów i Rusałek atakujących Tancerzy Ostrzy i Jelonków.

mr_R PW
14 września 2014, 22:36
Jeżeli to ma być szybka silna rasa, to czempionem musi być latający stwór (z tego co słyszę smoki odpadają), bo nie widzę sensu by najsilniejsza jednostka blokowała się pod murami miasta, czekając aż łaskawie przeciwnik wybije połowę armii, albo katapulta zniszczy mury. Ogólnie jeśli by to miała być rasa której strategią jest szybki atak potrzebowałaby więcej strzelców, magów i lataczy, niż piechurów, którzy w wielu sytuacjach byliby po prostu za wolni.
co do jelonków, czy jednorożców wolałbym ich zamiast rycerzy, wtedy to byłby idealny dla mnie line-up tej nacji.

Matikun PW
14 września 2014, 22:39
No Bastion akurat był miastem do bólu defensywnym, dwie wolne, defensywne jednostki i mocni, ale mało wytrzymali dmg dealerzy. Bastion (Rampart) miał niesamowity klimat, w którym z miejsca się zakochałem. Sylwan też był bardzo klimatyczny, jednak to nie było to samo.
Ale przechodząc do obecnych czasów, mocno zdziwiłem się, że fani, którzy tak narzekali na kiczowate jednostki i zestawienia głosują na...kicz.

Zehir-12 PW
14 września 2014, 22:55
Nie wiem co ludzie mają do węży i szmaragdowych rycerzy. Nawet ich nie zobaczyli, a już narzekają. Za to z doświadczenia wiemy, że rusałki i driady do najlepszych jednostek nie należą, a jednorożce i feniksy owszem, a tancerze tacy średni. No cóż jak to mówią niektórzy ludzie: "Chyba pora umierać" :P Nie no oczywiście aż tak tego nie biorę, ale po prostu dobija mnie ten tekst xD
strona: 1 - 2 - 3 ... 7 - 8 - 9 ... 28 - 29 - 30
temat: [Ankieta] Wybierz wojska dla hippisów (Sylvan)

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel