Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Komnata Cieni (Heroes VII)temat: [Ankieta] Wybierz wojska dla hippisów (Sylvan)
komnata: Komnata Cieni (Heroes VII)
Którą armię leśnych elfów wolisz?
Siła lasu (wariant defensywny) (37)
 
 36%
Równowaga ziemi (wariant zrównoważony) (40)
 
 39%
Furia Sylanny (wariant ofensywny) (25)
 
 25%
(głosowanie zakończone)
strona: 1 - 2 - 3 ... 5 - 6 - 7 ... 28 - 29 - 30

Acid Dragon PW
14 września 2014, 16:58

Kammer PW
14 września 2014, 16:58
Matukunie, czemu właściwie uważasz, że będzie kiczowaty? Duchy lasu, elfy, dzika bestia, awatar Sylanny... Czysty Sylwan.

Acidzie, ale wtedy feniksy mieszkały sobie w takiej ładniej wieży. Jak wyobrażasz sobie ich gniazdo na wielkim drzewie?

Eruanno PW
14 września 2014, 16:58
@Kammer, jeśli tylko dochowasz wierności i zagłosujesz na FURIĘ lub siłę lasu to osobiście dostarczę Ci wielki czerwony kubełek w ramach podziękowania

@Acid - Tobie zaserwuję wersję podpalaną!

+ pamiętajcie, że driady będą DĘBOWE. Może więc nie dostaniemy duszków wodnych z sanktuarium!

Acid Dragon PW
14 września 2014, 17:03
Jakie gniazdo? A to tak trudno jest w H7 również wieżę wybudować?

Matikun PW
14 września 2014, 17:06
@Kammer
Dwa duszki to dla mnie już przesada, Sanktuarium w H6 grałem niesamowicie niechętnie własnie z powodu duszków, a te jelonki to dla mnie może być co najwyżej wierzchowiec. Jeżeli Balans nie wygra, to niech wygra Siła Lasu, zrobię wszystko co w mojej mocy, aby Furia nie ujrzała światła dziennego, od Furii są orkowie.


AmiDaDeer PW
14 września 2014, 17:09
Acid:
A to tak trudno jest w H7 również wieżę wybudować?
Kolorystycznie to zgrać może być ciężko. :P

Kammer PW
14 września 2014, 17:10
A gdzie tą wieżę zbudować, jeżeli całe miasto będzie drzewem i korona będzie nachodzić na jej szczyt? Hen w oddali?


Acid Dragon PW
14 września 2014, 17:11
A kto Ci naopowiadał bzdur, że miasto będzie drzewem? :P

Kammer PW
14 września 2014, 17:12

Nerevar PW
14 września 2014, 17:13
Cytat:
Tak właściwie to nie zdziwię się, jeśli Szmaragdowi Rycerze będą jeździć na jelonkach i dlatego nie ma ich w zestawie z jeleniem. Razem z jednorożcami to będzie kolejny atut Siły Lasu.
Może to tak zrobią, ale oryginalnie planowani byli jako piechota, więc to nie dlatego nie ma ich w tym zestawie.

Cytat:
A drzewce na pewno będą się diametralnie różnić od smoków - po pierwsze: driady, a po drugie smoki pewnie będą dużo szybsze. Pamiętacie kryształowego smoczka z H3? Niby piechota, ale jednak po polu bitwy zasuwał że ho ho!
Może i będą szybsze od drzewców, ale nie liczyłbym na nic choćby zbliżonego do kryształowego gdy idzie o prędkość.
Cytat:
Green dragon/Emerald dragon: tough damage dealer with average move range and area of effect damage

Cytat:
Dwa duszki to dla mnie już przesada, Sanktuarium w H6 grałem niesamowicie niechętnie własnie z powodu duszków
Nie przesadzaj, biorąc pod uwagę arty z kompendium, duszki w sanktuarium a te to jak niebo a ziemia.

Cytat:
A gdzie tą wieżę zbudować, jeżeli całe miasto będzie drzewem i korona będzie nachodzić na jej szczyt? Hen w oddali?
Rozpocząć konstrukcję na kilku gałęziach i wyprowadzić platformę z gniazdem nad koronę ;P Zresztą, patrząc na to, że "siedliskiem" smoków był w piątce fikuśny ołtarzyk, i feniksom mogą coś ciekawego wymyślić...

Cytat:
Może zróbmy płonące gniazdo w samej koronie? Czyżby symboliczny romans Arkatha z Sylanną?
A tam zaraz symboliczny - skoro Przystań może mieć kolosalny posąg Elratha, Elfy mogą mieć pomnik Sylanny i Arkatha splecionych w miłosnym uścisku :P

Eruanno PW
14 września 2014, 17:13
@Acid - A to, że elfy budują miasta na ogromnych drzewach nie jest przypadkiem PODSTAWĄ całej ideologii?

Może zróbmy płonące gniazdo w samej koronie? Czyżby symboliczny romans Arkatha z Sylanną?

Hubertus PW
14 września 2014, 17:22
Feniksy z elfami były w innym uniwersum, w Ashanie nie są i nie powinny być. Ja wiem że Ashan generalnie jest tandetny i naciągany, ale chociaż odrobinę logiki warto w nim zachować, jak potem wyjaśnić że te nieszczęsne ptaki z Kentucky opuściły swych długouchych przyjaciół i najęły się jako czar u magów? ;]

Jelonki też się dobrze wpisują w ashanowy schemat, bo jak pamiętacie, były już jednostką Sylvan w Clash of Heroes.

Nature rage FTW! :P

Acid Dragon PW
14 września 2014, 17:22
Cytat:
A to, że elfy budują miasta na ogromnych drzewach nie jest przypadkiem PODSTAWĄ całej ideologii?

Oczywiście, że nie. Podstawą jest mieszkanie w lesie, w zgodzie z naturą, CAŁĄ naturą, a nie zamykanie się w drzewie i na inne żywioły.

Grafika zaś nie pochodzi z Heroes VII, a z Kompendium Ashanu, a jak już wiemy na przykładzie grafiki Rangera, nie wszystkie artworki z Kompendium mają prawo wejść do gier. W zasadzie to dotąd nie weszła żadna, jeśli chodzi o Sylvan :P.

Eruanno PW
14 września 2014, 17:30
Jak to nie weszła żadna? Przecież drzewce są wyciagnięte żywcem z Kompedium Ashanu.


Oficjalny opis miast:
Elven cities are more in the air than on the ground. The Elves long ago mastered the art of convincing trees to grow to their desires, and as such they have created great canopies above the forest floor upon which they build their cities. Ladders, rope bridges, and other such devices connect the various levels of these treeborne cities. Kings and nobles dwell on the higher levels, while the common folk live closer to the ground. Elven cities do have a ground component, primarily forges and the like, but the Elves rely on the trees to guard their cities better than any wall ever could…

Solmyr PW
14 września 2014, 17:33
Bardzo ładna manipulacja, Smoku, z pominięciem jednorożców na Twoim obrazku. ;P

Nicolai PW
14 września 2014, 17:36
Eruanno:
Może zróbmy płonące gniazdo w samej koronie?
A może zauważmy, że ashańskie Feniksy nie mają nic wspólnego z ogniem?

Acid Dragon PW
14 września 2014, 17:36
Widziałeś w ogóle zdjęcie Drzewca z Kompendium, czy po prosu zmyślasz? :P

Zaś co do opisu - TREES, liczba mnoga. Poza tym nawet w Heroes 5 Smoki nie mieszkały w drzewach, więc nie mówcie mi, że nie da się wybudować czegoś obok drzew.

Cytat:
Bardzo ładna manipulacja, Smoku, z pominięciem jednorożców na Twoim obrazku. ;P

To nie manipulacja, to jawny i oczywisty zabieg. Chciałem przedstawić Feniksy, Elfy, Druidów i Rusałki, czyli jednostki, jakie mają szansę wejść w przypadku zwycięstwa Równowagi Ziemi. Jednorożce niestety tej szansy nie dostały w tym wariancie. Czego żałuję.

AmiDaDeer PW
14 września 2014, 17:42

Zehir-12 PW
14 września 2014, 17:47
Błagam, zróbmy coś! Fani siły lasu, przestawcie się na równowagę ziemi :P Lepsze to niż furia!

Eruanno PW
14 września 2014, 17:47
@Nicolai - No tak, w Ashanie rzeczywiście. Dostaniemy kolejną wersję ptaszka bez hełmu z Akademii. Tak bardzo natura, tak bardzo Sylvan, tak bardzo Sylanna. Ogień taki ziemny. Nie, że mam do Ciebie pretensje Nicolai'u, ale ta frakcja powinna kojarzyć się z lasem, z ziemią, z dziką naturą. Ja bardzo lubię feniksy, ale mają one nieco odmienny charakter pomimo zdolności odradzania się z popiołów.

@Acid - Jedno miasto = Jedno drzewo. Irollan = kilka miast. Kilka miast = kilka drzew. Mimo wszystko możesz mieć rację smoku. Może miasta te, mogą stanowić połączenie wielu drzew. Jednak pomyślmy teraz, gdzie damy wulkan? Gniazdo? Może popielniczkę?
strona: 1 - 2 - 3 ... 5 - 6 - 7 ... 28 - 29 - 30
temat: [Ankieta] Wybierz wojska dla hippisów (Sylvan)

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel