Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Komnata Cieni (Heroes VII)temat: [Ankieta] Wybierz wojska dla hippisów (Sylvan)
komnata: Komnata Cieni (Heroes VII)
Którą armię leśnych elfów wolisz?
Siła lasu (wariant defensywny) (37)
 
 36%
Równowaga ziemi (wariant zrównoważony) (40)
 
 39%
Furia Sylanny (wariant ofensywny) (25)
 
 25%
(głosowanie zakończone)
strona: 1 - 2 - 3 ... 27 - 28 - 29 - 30

Demorator PW
28 września 2014, 15:59
Jeżeli tak miałby wyglądać jelonek, to wszystkich przepraszam za mój głos na Furię.

Matikun PW
28 września 2014, 16:51
@Up

To jest fanart...
Tu masz pierwszy koncept jelonka.

Zehir-12 PW
29 września 2014, 22:09
I. To już jutro poznamy wyniki :P Może nawet o 24! Było by fajnie, bo jutro mam czas rano spojrzeć na rezultat głosowania.

Powodzenia!

Eternal PW
30 września 2014, 07:59
Wyników jak nie było, tak nie ma. Do której godziny mamy czekać?
Nie po to sprawdzam przed lekcjami, żeby mnie tak rozczarowywano :p.

Zehir-12 PW
30 września 2014, 08:06
@Eternal

Myślę, że do popołudnia sobie poczekamy. xD

Bez jaj. Chyba nie opublikują wyników dopiero DZISIAJ o 24? -,-

Travis PW
30 września 2014, 18:40
No i już wszystko jasne:
Furia Sylanny - 45,28%
Równowaga Ziemi - 36,71%
Siła Lasu - 18,01%

Hellscream PW
30 września 2014, 18:54
Balans jako jedyny line-up zyskał WIĘCEJ głosów poparcia po przeliczeniu.
Bo przegrywać trzeba z klasą. :]

Gratki dla Furii i huczne "RIP in peace" dla Rycerzy Szmaragdów i Korzeniowęży.

Kastore PW
30 września 2014, 18:56
Fuck! Najmniej ciekawa opcja właśnie została wybrana. Niech to szlag kopnie! :P

Hubertus PW
30 września 2014, 19:04
Yeah, wygrała Furia! Czyli jednak Jaskinia była bliżej faktycznego wyniku niż Grota.

Ours is the Fury! Jelonki i Drzewce do boju!


Górski PW
30 września 2014, 19:05
Matko Święta!!! Heroes 7 to będzie najgorsza część, Niech wszystkie DEBILE z Ubisoftu, niech zbankrutują, niech i ich firma zbankrutuje. Niech Heroes 7 nie odniesie sukcesu, życzę im tego. Jezusie brodaty, toż to, jakby w Heroes 7 krasnoludy były wysokie i goliłyby się na łyso. Chcecie, dawajcie mi klątwę, blokadę konta, czy co tam chcecie, ale mówię to od serca i pewnie niejedni tak uważają: Ubisoft jedynie co dobrze robi, to ssie!!!

Eternal PW
30 września 2014, 19:05
No to nici ze święta. Szkoda.
Wygrała co prawda najgorsza opcja, ale na pocieszenie powiem, że może sprawdzić się na polu bitwy. Rusałki zatrzymują wrażych strzelców, tancerze asystują, jelenie zgniatają trzon armii, a drzewce/smoki zajmują się zatrzymaniem reszty. Wspierane z tyłu przez driady, myśliwych i druidów, oddziały te mają sporą szansę na sukces. Furia jest więc dobrą armią... a ja i tak będę opłakiwał jednorożce.

Górski PW
30 września 2014, 19:10
Ach, nie kupuję tego szajsu.

KammerKammerA ja nie kupuję Twych postów, tak soczyście wypełnionych błędami. Ostrzegam: każdy kolejny post, który będzie pisany w podobnym stylu, zostanie skasowany.

Warmonger PW
30 września 2014, 19:13
Od początku byłem za furią. Miejcie wiarę, czy kiedyś was zawiodłem? 8)

Alistair PW
30 września 2014, 19:18
No skoro wyniki Furii poszły jeszcze bardziej w górę, to niech ich cholera weźmie. Wiem, że tak się nie powinno, ale naprawdę wątpię, żeby ta gra miała mi się podobać. Gracze podnieśli raban, że wyniki były sfałszowane, to w nagrodę dostali jeszcze większą ściemę. Przecież afera była o to, że wyniki na Furię nagle podskoczyły. To równie dobrze mogli nic nie robić, tylko zostawić stare wyniki.

Hubertus PW
30 września 2014, 19:21
Aha, czyli skoro wyniki nie są takie jak niektórzy by chcieli(czyli "jedyna słuszna opcja" mimo wszystko przegrała), to tym gorzej dla wyników xD iście smoleńska i zakłamana logika.

Warmonger PW
30 września 2014, 19:24
Widać wiara w oszustwa jest silniejsza, niż wiara w demokrację.

Eternal PW
30 września 2014, 19:26
Jednym słowem, wszyscy jesteśmy furiatami.
Może ogłosimy dzisiaj Dzień Zawiści? Przez całe głosowanie szczuliśmy na siebie za grzechy Ubi, a teraz na Ubi za nasz własny błąd. Oby nigdy więcej takich głosowań. Politycy zachowywali się normalniej od nas.

Viking PW
30 września 2014, 19:35
Zmartwię Cię Eternal, jeszcze pewnie będzie glosowanie na line+up Lochu albo Inferno.
A ja nawet się cieszę ze zwycięstwa Furii, chociaż szkoda mi Siły i Szmaragdowych Wojowników



Acid Dragon PW
30 września 2014, 19:37
Oszustwa de facto były - najwięcej w Sile Lasu, owszem.
Ale wyborcy Furii też sporo oszukiwali - matematycznie rzecz biorąc, jeśli by założyć, że tylko w przypadku Siły Lasu były fałszywe głosy, to wyniki pozostałych opcji powinny wzrosnąć proporcjonalnie. Przykład:

Weźmy 100 głosów, przy podziale 26% - SL, 31% - RZ, 43% - FL.
10 głosów na Siłę Lasu okazuje się nieważnych. Pozostaje 90 ważnych głosów.
Otrzymujemy:
SL: 16/90 = 18% (strata 8%)
RZ: 31/90 = 34% (zysk 3%)
FL: 43/90 = 48% (zysk 5%)

Ponieważ jest odwrotnie i zysk Równowagi Ziemi jest znacznie większy niż zysk Furii, to jest tylko jedna możliwa opcja - Furia również oszukiwała i to na kilka ładnych procent.

Narxes PW
30 września 2014, 19:44
Pomijając to,że to niby w Sile Lasu miało być najwięcej tych fałszywych głosów to moim zdaniem taki wynik gdzie żadna z opcji nie otrzymała ponad 50% głosów nie powinien być brany pod uwagę jako ostateczny a za to powinno zrobić się "finałowe" głosowanie z udziałem tych dwóch opcji które otrzymały największe poparcie i wtedy dopiero taki ostateczny wynik powinien decydować o tym który zestaw jednostek powinien zwyciężyć.
strona: 1 - 2 - 3 ... 27 - 28 - 29 - 30
temat: [Ankieta] Wybierz wojska dla hippisów (Sylvan)

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel