Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Komnata Cieni (Heroes VII)temat: [Ankieta] Wybierz wojska dla hippisów (Sylvan)
komnata: Komnata Cieni (Heroes VII)
Którą armię leśnych elfów wolisz?
Siła lasu (wariant defensywny) (37)
 
 36%
Równowaga ziemi (wariant zrównoważony) (40)
 
 39%
Furia Sylanny (wariant ofensywny) (25)
 
 25%
(głosowanie zakończone)
strona: 1 - 2 - 3 ... 23 - 24 - 25 ... 28 - 29 - 30

Zehir-12 PW
23 września 2014, 19:24
Takie pytanie. Bo weszło to takie super coś, nie wiem jak to określić, ale wynik głosowania jest ten sam, więc w jaki sposób ma się coś zmienić? Dopiero po jakimś czasie coś zrobią z tym wynikiem, żeby był bardziej prawdziwy, czy po prostu od teraz głosujemy dalej, tyle tylko, że już nikt nie zagłosuje kilka razy. :P

I jeszcze jedno. Czy będzie można zmienić głos? Raczej zostanę za balansem, ale jakbym zmienił zdanie na siłę... :P

Viking PW
23 września 2014, 19:31
A może będzie to rozwiązane tak, że Furia zostanie zdyskwalifikowana i będzie się wybierać między Siłą a Równowagą?

Alamar PW
23 września 2014, 19:31
Po zakończeniu ankiety, ma zostać przeprowadzony audyt głosów i właściwe już wyniki (czyli to co będzie widać po zakończeniu głosowania minus wątpliwe głosy) zostaną podane dopiero 30 września.
W skrócie, to co zobaczysz w czwartek, a to co 30 września może się różnić procentowo (bo na pewno będzie się różnić ilością oddanych głosów, które dla nas są niestety niewidoczne).
Zmiana głosu chyba pozostaje, bo nic o niej nie wspomniano.

Acid Dragon PW
23 września 2014, 19:32
Nie wiem, czy dobrze rozumiem o co pytasz, więc może powiem ogólnie.
Głosowanie zakończy się planowo - za mniej niż 2 dni. Po tym czasie nie będzie można ani głosować, ani zmienić głosu, ani zobaczyć (prawdziwego!) wyniku.
30 września zostaną podane oficjalne, "prawdziwe" wyniki. Podczas tego dodatkowego tygodnia zostaną na wiele sposobów przefiltrowane, aby wyłonić faktycznego zwycięzcę.

Nicolai PW
23 września 2014, 19:42
Alamar:
Po tym, co się działo wczoraj, może to i byłoby najlepsze rozwiązanie.
Coś w tym jest, fani niezbyt poradzili sobie z odpowiedzialnością jaka na nich spadła. O ile jestem w stanie zrozumieć, że ludzie mają swoich faworytów o tyle nie ogarniam jak można tak fałszować wybory. Każdy z tych wariantów jestem w stanie zaakceptować, ale świadomość, że muszę grać dwoma tankami, bo jakaś grupka dzieciaków bez dobrego powodu postanowiła kantować.
Zehir-12:
Takie pytanie. Bo weszło to takie super coś, nie wiem jak to określić, ale wynik głosowania jest ten sam, więc w jaki sposób ma się coś zmienić?
Jeśli dobrze rozumiem to głosowanie zakończy się normalnie, a do końca miesiąca będą czyścić ten bajzel.
Viking:
A może będzie to rozwiązane tak, że Furia zostanie zdyskwalifikowana i będzie się wybierać między Siłą a Równowagą?
To byłby zbyt drastyczny krok. Wywalić do kosza głosy setki fanów tylko dlatego, że banda głupków postanowiła zagrać nieuczciwie.

Acid Dragon PW
23 września 2014, 20:22
W tej chwili właściwie cholera już wie kto wygra.

- w oficjalnym głosowaniu przed "skokiem" Furii, i tak to Furia Sylanny miała minimalną przewagę nad Równowagą
- w ankiecie na Heroes Community wygrywa Siła Lasu (o 5%)
- w ankiecie w Kwasowej Grocie wygrywa Równowaga Ziemi (o 1 głos :P)

Więc przy takim braku zgodności, raczej wygra jednak Furia Sylanny - chyba że liczba fałszywych głosów jest większa niż ktokolwiek przypuszczał lub... coś się zmieni ostatniego dnia.

Wellplay PW
23 września 2014, 21:28
@Nicolai może to był by zbyt drastyczny ale właściwy ruch który dał by wielu ludziom do myślenia.

Nerevar PW
23 września 2014, 21:36
Właściwy? Raczysz żartować.

Zehir-12 PW
24 września 2014, 07:30
Cóż. Wyniki już się nie zmieniają, zapewne oznacza to, że ludzie nie tworzą już wielu kont, a już wszyscy lub prawie wszyscy oddali głos. Podejrzewam, że wynik już się nie zmieni. Teraz tylko czekać na efekty "czyszczenia". Myślę, że wygra albo balans albo siła, której brakuje tylko 3 % by przegonić balans, a u niej zapewne oszustów było najmniej, Chociaż kto wie, bo ostatnimi dniami jej poparcie wzrosło od 15 do 27%? Wynik to wielce intrygująca zagadka. Miejmy nadzieję, że prawdziwi ludzie zagłosowali lepiej :P

Acid Dragon PW
24 września 2014, 10:00
Jakkolwiek bardzo chciałbym się mylić, to jednak najbardziej prawdopodobna wydaje mi się wciąż wygrana Furii Sylanny. Wg moich szacunków około 10% głosów oddanych na tę opcję może zostać usunięta.
Ale nawet jeśli tak będzie i nawet jeśli oszustów by nie było wśród pozostałych frakcji, to i tak Furia pozostaje na pierwszym miejscu - chyba, że oszustwa były od samego początku na znaczącą skalę i wtedy wszelkie szacunki można sobie...

Nicolai PW
24 września 2014, 10:34
Acid Dragon:
Więc przy takim braku zgodności, raczej wygra jednak Furia Sylanny - chyba że liczba fałszywych głosów jest większa niż ktokolwiek przypuszczał lub... coś się zmieni ostatniego dnia.
Rozbieżność u nas i na HC po części wynika z tego, że nie można transferować głos. Ja początkowo byłem za Siłą Lasu, ale jak okazało się, że ten skład wygląda tak jak wygląda to przeniosłem swoje poparcie na Równowagę. Więc jak to wygląda w praktyce? A piernik wie...
Wellplay:
@Nicolai może to był by zbyt drastyczny ale właściwy ruch który dał by wielu ludziom do myślenia.
Ale Ubisoft to nie prokuratura tylko korporacja nastawiona na zysk. Nie ma za zadanie wymyślić taką karę byś miał nauczkę na przyszłość tylko zadowolenie maksymalnie licznej grupy fanów. Dlatego zapewne takiego czegoś nie będzie.
Zehir-12:
Myślę, że wygra albo balans albo siła, której brakuje tylko 3 % by przegonić balans, a u niej zapewne oszustów było najmniej, Chociaż kto wie, bo ostatnimi dniami jej poparcie wzrosło od 15 do 27%?
Sam sobie odpowiedziałeś. Sile też ostro skoczyło. Oszuści byli w każdej ze stron, tylko pytanie jak liczni byli.
Acid Dragon:
Jakkolwiek bardzo chciałbym się mylić, to jednak najbardziej prawdopodobna wydaje mi się wciąż wygrana Furii Sylanny. Wg moich szacunków około 10% głosów oddanych na tę opcję może zostać usunięta. (...) chyba, że oszustwa były od samego początku na znaczącą skalę i wtedy wszelkie szacunki można sobie...
Punktów procentowych albo procent całości głosów ;) A co do głosów sfałszowanych to jeśli dobrze pamiętam to Furia zaliczyła jeszcze jeden skok poparcia bliżej początku głosowania. Przez kilka dni Siła i Równowaga ścierały się ze sobą, a tu nagle Furia wyszła na prowadzenie. Więc możliwe, że wtedy też mieliśmy do czynienia z oszustwem. Na dwoje babka wróżyła co z tego wyjdzie.
PS. Mamy ostatni dzień głosowania, trzeba zacząć siać propagandę ;)

Hubertus PW
24 września 2014, 12:43
Skoro czas na propagandę...

Jak coś jest do wszystkiego, to jest do niczego, dlatego głosuj na Furię Sylanny, niech między gałęziami zalśnią sztylety, kopyta i kostury! :P

Nemomon PW
24 września 2014, 13:49
Aż miło zobaczyć, iż tego ostatniego dnia u nas Równowaga jest na pierwej miejscu. To oznacza, iż właśnie tego chcą najbardziej - Równowagi. W furię wpadną, jak zaczną grać. Siłę też będą mieli, bo tę grę będą kontynuować.

Więc czego im brakuje? Równowagi właśnie, Równowagi między furią (i chęcią rzucenia tej gry gdzieś), a siłą w jej kontynuowaniu!

Głosuj na Równowagę!

[/propaganda]

Acid Dragon PW
24 września 2014, 13:57
Tak naprawdę to jednak dziś jest przedostatni dzień ;). Pomyliłem się w niusie. Gdy licznik dziś po północy się przekręci będzie pokazywać godziny, a nie dni.
Głosowanie kończy się oficjalnie 25/26 września o godzinie 0:00.

A skoro już piszę...
>> PROPAGANDA! << (Równości i Równowagi ;)

Nicolai PW
24 września 2014, 14:49
Chcesz wojny propagandowej? Masz nieszczęście zmierzyć się z Goebbelsem naszych czasów ;) Elfy od zawsze były defensywne, a Feniksy to ich stare sojuszniki? Co z tego! Znawcy w komentarzach pod głosowaniem powiedzą Ci, że jest zupełnie inaczej ;) Jeśli zabrzmiało to dla Ciebie interesująco to wybierz wariant ofensywny. Jedyna opcja, która pokazuje pazur(ek). Po co komu Szmaragdowi Rycerze, Korzenne Węże czy inne ciekawe jednostki jak można mieć dwa Duszki w Podstawie, duet tanków jako Czempionów (nie ma nic tak ofensywnego jak tank) i na deser Jelenie Gender (bojkotujcie Ciechana, wybierajcie Rogacze LGBT). :D

Douger PW
24 września 2014, 15:47
Mimo iż głosowałem na Furię to czuję się zniesmaczony tym co działo się przy głosowaniu. Multikonta zepsuły całą zabawę i stawiają przyszłe takie akcje pod znakiem zapytania. Nawet do głowy mi nie przyszło nahalnie namawiać kogoś na zmianę głosu czy zakładanie drugiego konta.

A na Furię jak już mówiełm zagłosowałem z grubsza z dwóch powodów:
-ofensywny styl gry
-wymiana na nowe jednostki, bo na stare już nie mogę patrzeć ( a już na pewno na jednorożce, które w IV radośnie biegały z tęczowymi ogonami)

Suweren15 PW
24 września 2014, 16:04
Ja też głosowałem na Furię, a taką propagandę to możecie sobie wsadzić w gniazdo feniksa :P

Kastore PW
24 września 2014, 16:11
Suweren15:
Ja też głosowałem na Furię...
...bo nie umiem logicznie myśleć. :/

Przeczytaj sobie "Propagandę" jeszcze raz, tym razem ze zrozumieniem.

Górski PW
24 września 2014, 16:15
Dla mnie równowaga najlepsza przypomina mi bardzo elfy z heroesa 1, które według mnie są najlepsze :)

Zehir-12 PW
24 września 2014, 16:15
Czyli według mojego toku myślenia balans nie miał chyba w ogóle żadnych skoków jeśli chodzi o ilość głosów. Wahał się między 30-40%, ale w sposób zrównoważony, a nie że jednego dnia miał 30, a drugiego 40, tylko stopniowo poziom głosów wzrastał lub spadał o 1-2%, natomiast siła ostatnio zaliczyła silny zastrzyk poparcia, po tym jak spadła z jakiś 35% do 15% i ów zastrzyk dodał temu wariantowi tak około 20% w ciągu 2-3 dni. Natomiast furia dwukrotnie zaliczyła ogromne, gwałtowne skoki. Tak więc tak myślę sobie teraz, że z takiego punktu widzenia wychodzi na to, że wygra balans lub furia. :P
strona: 1 - 2 - 3 ... 23 - 24 - 25 ... 28 - 29 - 30
temat: [Ankieta] Wybierz wojska dla hippisów (Sylvan)

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel