Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Komnata Cieni (Heroes VII)temat: [Ankieta] Wybierz wojska dla hippisów (Sylvan)
komnata: Komnata Cieni (Heroes VII)
Którą armię leśnych elfów wolisz?
Siła lasu (wariant defensywny) (37)
 
 36%
Równowaga ziemi (wariant zrównoważony) (40)
 
 39%
Furia Sylanny (wariant ofensywny) (25)
 
 25%
(głosowanie zakończone)
strona: 1 - 2 - 3 ... 21 - 22 - 23 ... 28 - 29 - 30

Acid Dragon PW
22 września 2014, 19:23
To tylko post kontrolny - kolejny 1% dla Furii. Obiecuję że przestanę za dwie godziny :P.
Obecnie jest już 26% / 33% / 41%, czyli przewaga Furii w ciągu JEDNEGO DNIA zwiększyła się z 3% do 8%.

Pozostaje mi tylko pogratulować zwolennikom Furii Sylanny.

Mimo, iż nie ukrywam, że mi jest trochę smutno.
Mieliśmy szansę na najlepszy, moim zdaniem, skład jednostek, będący mieszanką stworów z H1/H2 i H3/H5. Nawet była szansa na to, że Szmaragdowi Rycerze dosiądą Jednorożców.

No trudno - niechaj przyjdzie nowe, skoro stare się nie spodobało. Driady, Jelenie i Tancerze niechaj świętują.

Nicolai PW
22 września 2014, 19:24
@Up: Tak, to całkiem wiarygodne, tyle punktów procentowych w ciągu dnia zyskać, nie mam zastrzeżeń ;) A tak na serio to trochę głupio być zmuszonym do grania dwoma tankami i dwoma duszkami leśnymi, bo gimbaza tak chce.

Vexes PW
22 września 2014, 19:28
Nicolai tu nawet nie chodzi o gimbaze, a zwykłe chamstwo ludzi, którzy nie umiją się pogodzić z faktem, że nie ich faworyt_(czytaj line-up) wygrywa, mało tego odnajmują to wprost. To smutne Smoku, ale pozostało nam tylko im pogratulować i życzyć, by szybko im się nie znudziła ta armia.

Wellplay PW
22 września 2014, 19:37
Co nam pozostało, to skończyć kampanię Sylvanu jak najszybciej, by je zignorować.

Setillos PW
22 września 2014, 19:43
Najlepsze jest to, że większość osób głosujących na Furię ciągle wykrzykuje, że jest to najbardziej zbliżony do, ich zdaniem oryginalnego (tego z H3), line-upu...
Nie mówię, że coś mi tu nie pasuje, ale czy oni w ogóle grali w jakąś grę z tej serii?

Tak czy inaczej serduszko mnie boli, że Równowaga nie wygra, przecież jest to tak dobry skład jednostek, który zadowoliłby niemal każdego - fanów rushu, preferujących defensywę, czy też lubiących mieszać obie te strategie...

Oczywiście dalej mam malutką nadzieję, że jakimś cudem Równowaga znów wyjdzie na prowadzenie, przecież miało to już raz miejsce kilak dni temu, wtedy to Furia zaczęła piąć się po zwycięstwo, więc co stoi na przeszkodzie temu, żeby historia znów się powtórzyła? ;)

Matikun PW
22 września 2014, 19:58
Za wcześnie panikujecie, Furia jeszcze nie wygrała. Sami widzieliście ile procent można zyskać w jeden dzień. To jest ustawione, albo jakoś inaczej przekłamane, trudno przewidzieć zwycięzcę, a możliwe jest, że wygra to nawet Siła Lasu.

Zehir-12 PW
22 września 2014, 21:35
A możliwe, że się okarze, że Ubi powie, że już i tak dawno zrobili to miasto, tylko chcieli sprawdzić jak się zachowają fani wobec takiego głosowania :P
To by było mocne xD
Oby tylko nie wyszło na to by furia wygrała. To nie jest dobry wybór i wie o tym 59% nieożywionych :P i ożywionych głosujących. Więc nie psujcie nam gry :)

Hubertus PW
22 września 2014, 21:44
Obecnie Furia ma 9 procent przewagi nad Balansem, Siła Lasu też rośnie. 27% 32% 41%- takie są wartości procentowe. Ostatnie 2 dni zapowiadają się gorąco, a w komentarzach aż wrze :P

Qui PW
22 września 2014, 21:47
A w ogóle to co to za pomysł, żeby wariant z dwoma "tankami" jako czempionami nazywać "ofensywnym"? Ofensywny to będzie feniks, albo smok w wersji ze skrzydłami :P. Drzewiec to do ofensywy przejdzie jak ofensywa do niego przyjdzie, co oznacza, że jest defensywny.

Kammer PW
22 września 2014, 21:48
Procent a punkt procentowy.

Hubertus PW
22 września 2014, 21:57
Qui, nie samym czempionem armia stoi. Drzewiec może wspomagać i chronić inne ofensywne jednostki, takie jak jelonki i tancerze (razem z wróżką dębuszką :P). Poza tym, już było mówione, także potwierdziło to Ubi, że jednostki mają być dopracowywane, przecież drzewiec z opcji defensywnej, czy też z balansu to inny drzewiec niż ten z ofensywy...

Nicolai PW
22 września 2014, 22:01
Furia Gender zwiększyła swoją przewagę do 9 punktów procentowych. Mamy uwierzyć, że to jest możliwe w ciągu jednego dnia? Cóż... przez dziecinadę paru egoistów będziemy musieli walczyć dwoma Duszkami i zmiennopłciowymi rogaczami oraz wybierać pomiędzy duetem tanków, a to wszystko w imię ofensywności!

PS. Tylko mnie bawią wywody "znaffcuf" w komentarzach pod głosowaniem?

Hubertus PW
22 września 2014, 22:12
Mnie, od komentarzy na forum, bardziej bawi to, że niektórzy nie umieją przegrywać... i jak nagle "jedynie słuszna opcja" odpada pojawia się obrażanie, insynuacje i wyśmiewanie... i śmieszno i straszno.

Ale spokojnie, poczekajmy jeszcze, bo przez te 2 dni jeszcze wiele się może zmienić w wynikach.

Nicolai PW
22 września 2014, 22:20
@Up: Wiesz, mnie to wsio rybka, która opcja wygra, bo żadna z nich nie jest w moich oczach idealna, ale jak widzę takie cuda nad urną poparte komentarzem dumnych multikonciarzy to jest mi najzwyczajniej w świecie przykro ;) Osobiście przy takich jednostkach optymalnym rozkładem dla mnie byłoby takie coś:
Trzon: Łowca, Rusałka*, Korzenny Wąż
Elita: Druid, Jednorożec, Szmaragdowy Rycerz/Tancerz Ostrzy**
Czempion: Drzewiec, Feniks
*Z dwojga złego chyba lepiej mieć lotnika, poza tym głupia sprawa kiedy masz w Trzonie jednostkę wymuszającą wybór Czempiona.
**Obydwie jednostki wydają się ciekawe, ciężko mi zdecydować, którego wolałbym.

Qui PW
22 września 2014, 22:21
Hubertus:
Drzewiec może wspomagać i chronić inne ofensywne jednostki, takie jak jelonki i tancerze (razem z wróżką dębuszką :P).

Właśnie tak, więc jest defensywny. I wróżka dębuszka też. Więc jeśli sobie wybiorę drzewo jako czempiona, to już 2/7 jednostek, w tym teoretycznie najpotężniejsza, jest defensywnych. A do ataku zostają łucznik i druid jako strzelające, i tancerz z jelonkiem. Tancerz z jelonkiem nie brzmią szczególnie złowrogo :P.

Hubertus:
Poza tym, już było mówione, także potwierdziło to Ubi, że jednostki mają być dopracowywane, przecież drzewiec z opcji defensywnej, czy też z balansu to inny drzewiec niż ten z ofensywy...

Zgoda. Ale sugeruję się drzewcami z części poprzednich, gdzie ich cechą charakterystyczną jest szybkość, a raczej jej brak. Być może ten "ofensywny" będzie trochę mniej powolny, ale to wciąż będzie drzewiec. Oczywiście wszystko zależy od statów jakie dostaną, i teoretycznie mógłby być w stanie w jednej turze przekorzenić się przez całe pole bitwy, ale to raczej mało prawdopodobne. I to by już nie był drzewiec wtedy :P.

A tak ogólnie, to na pytanie: co prawdopodobnie byłoby bardziej ofensywne, drzewiec czy feniks, odpowiem, że zdecydowanie feniks. Byłbym bardzo zdziwiony, gdyby się okazało na odwrót.

Hubertus PW
22 września 2014, 22:26
Ja też nie będę płakać jeśli będę musiał grać zmutowanymi kurczakami. :P
Zobaczymy co zrobi z tym Ubi, mulikonciarze są na pewno po każdej ze stron, a zmasowany atak botów czy grupy desperatów można unieważnić. Zresztą Furii rosło systematycznie od 3 dni, więc nawet po skasowaniu dzisiejszego skoku będzie na prowadzeniu.


Jeszcze co do tancerza z jelonkiem


:P

AmiDaDeer PW
22 września 2014, 22:29
Wiecie co... Zaczynam rozumieć głosy mówiące, że to głosowanie to nieporozumienie. :P

Viking PW
22 września 2014, 22:32
Furię Sylanny wybrałem zamiast siły Lasu tylko dlatego, że Siła nie miała niestety szans wygrać. Teraz jednak czuję, że coś naprawdę jest nie tak z poparciem dla Furii i przeniosłem swój głos na Siłę. Wiem, że to już raczej nic nie zmieni, ale wolę być po stronie przegranego składu, niż wybranego z podejrzeniem_(bo przypominam, że jak na razie mamy tylko podejrzenia, które być może będzie trzeba odwołać) nieuczciwości.

Nicolai PW
22 września 2014, 22:49
@Hubertus: Wszystko zależy od tego, ile głosów Furii okaże się fałszywych ;) Nadzieja umiera ostatnia :D A skoro już przerzucamy się obrazkami:

@Hobbit: Witaj w klubie :D
@Viking: Ciekawe czy Soft: Ubi ma świadomość, że są takie podejrzenia, czy są to tylko kwasowe teorie spiskowe dziejów?

Viking PW
22 września 2014, 23:05
Niestety Nicolai obawiam się, że nawet gdybyśmy mieli rację, to raczej Grota nie ma dostatecznej siły przebicia, aby cokolwiek zmienić. Ja tam wciąż naiwnie wierzę, że po prostu głosujący na Furię robili to w większości na ostatnią chwilę :-P
A na odstresowanie polecam przesłuchanie "April" Deep Purple - działa jak balsam.
strona: 1 - 2 - 3 ... 21 - 22 - 23 ... 28 - 29 - 30
temat: [Ankieta] Wybierz wojska dla hippisów (Sylvan)

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel