Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Komnata Cieni (Heroes VII)temat: [Ankieta] Wybierz wojska dla hippisów (Sylvan)
komnata: Komnata Cieni (Heroes VII)
Którą armię leśnych elfów wolisz?
Siła lasu (wariant defensywny) (37)
 
 36%
Równowaga ziemi (wariant zrównoważony) (40)
 
 39%
Furia Sylanny (wariant ofensywny) (25)
 
 25%
(głosowanie zakończone)
strona: 1 - 2 - 3 ... 28 - 29 - 30

Eternal PW
12 września 2014, 19:58
Sorry feniksy. Za bardzo kocham jednorożce.
A ten pomysł z pytonami to idiotyzm. W to miejsce powinni trafić szmaragdowi, żeby nie zawadzać jednorożcom. Taką Równowagę Ziemi bym wziął.

Kammer PW
12 września 2014, 20:01
Rusałka jest LIŚCIEM? Tak po prostu? Szczerze mówiąc, wahałem się między pierwszą a drugą opcją, lecz po tej wieści jestem za Siłą Lasu.

Nicolai PW
12 września 2014, 20:04
Widzę, że podczas prac nad MM X wyznaczono nowe trendy pytania graczy o wszystko. Z tego co widzę głosowanie dużo bardziej wyrównane, nie to co przy wyborach Sylwan vs Forteca. Do każdej opcji mam jakieś uwagi, ale niestety nie można renegocjować składy i trzeba wybierać z tego co jest.
1) Siła Lasu: Co to jest ten Pyton Korzenny? Nie mógłbym zamiast niego dostać coś innego? A ten Szmaragdowy Wojownik jak wygląda? Wygląda na coś w rodzaju lepiej opancerzonego Tancerza Ostrzy. Nie mogliby te dwie istoty bardziej opisać? Jednak Drzewiec jako Czempion... to lubię ;)
2) Doskonała Równowaga Ziemi: Rusałka zamiast Driady, wielka rzecz. Drzewiec wygląda zbyt dostojnie, by być ledwie w Elicie. Feniks w Sylwanie to fajna rzecz, ale wolałbym jednak Enta.
3) Furia Sylanny: Driady i Rusałki jako osobne jednostki co jest według mnie bez sensu. Na co komu dwie podobne jednostki i po co je rozdzielać? Jelenie zamiast Jednorożców, chyba były one schowane w plikach H6, ale jakoś średnio podchodzi mi wsadzanie zwykłych zwierząt do armii. Zamiast Szmaragdowych Wojowników mamy Tancerzy Ostrza, których w sumie wolę. Drzewiec znowu jako czempion? Trudny wybór ;)
W każdym razie koniec końców zdecydowałem się na Siłę Lasu, chociaż Furia Sylanny też jest bardzo ciekawa. Jak wyglądają wyniki głosowania? Doskonała Równowaga Ziemi wygrywa xD
PS. Drzewiec z nowego lineupu wygląda świetnie.
PS2. Kto wpadł na to, by Rusałki wyglądały jak pokemony nie przypominające chociaż trochę kobiet?

Wellplay PW
12 września 2014, 20:15
Bardzo prawdopodobne, że to jest szmaragdowy rycerz: http://img855.imageshack.us/img855/775/amazoneelfe.jpg

Acid Dragon PW
12 września 2014, 20:20
Raczej mało prawdopodobne.

W Kompendium ta grafika jest pod hasłem "Ranger", a więc przy omawianiu ikonicznego bohatera Sylvan. Dlatego ma zarówno łuk, jak i lancę.

Degraf PW
12 września 2014, 20:37
Dałbym wariant defensywny lub zrównoważony, ALE smok wszędzie mnie zesmucił więc dałem ofensywny.

Wybaczcie mi lordowie obronni...

AmiDaDeer PW
12 września 2014, 20:51
Siła Lasu.

Primo: zamek natury od zawsze był defensywny.
Secondo: choć brakuje mi feniksów, tak drzewiec jako czempion i jednorożec w line upie mnie przekonały. Poza tym jestem ciekaw tych wężów...

Wellplay PW
12 września 2014, 21:48
Potwierdzone przez Marzhina z heroescommunity zielony smok będzie chodził, a ulepszony feniks będzie księżycowym.

Sylanna: http://www.acidcave.net/pyramid/sylanna.jpg

KammerKammerPiechota smocza i Księżycowe feniksy. A tak wyglądają Księżycowe feniksy w DoCu.
Tak, powyżej są linki, mimo, że na to nie wygląda. :P

Zehir-12 PW
12 września 2014, 22:06
Jak już pisałem pod newsem każda opcja ma swoje braki, ale z trojga złego :P (no nie aż tak) wybrałem opcję 1. CZEMU?
- Rusałki mają to do siebie, że są cienkie xD (patrz heroes 5 - sylwan oraz heroes 3 - wrota żywiołów)
- Chociaż wiem, że feniksy były w zamku elfów w częściach 1-2 to jednak mi jakoś nie pasują, no i chodzi też o to jak ktoś wcześniej wspominał, że były by dwa ptaki xD (Podobna sytuacja była z modami do h5. Żywioły za jednostkę 7 poziomu miały: ognistego ptaka/feniksa/ptaka gromu, a u cytadeli na 6 poziomie też było coś bardzo podobnego :P)
- Rusałki i driady w jednej armii (tutaj nawet w żaden sposób nie skomentuję, bo szkoda słów)
- Tancerz ostrzy to fajna jednostka, ale bardziej by mi pasował do trzonu, a nie elity.
- Bez jednorożców nie ma sylwanu :P
- Wąż to całkiem ciekawy pomysł, przynajmniej dla mnie xD

Acid Dragon PW
12 września 2014, 22:15
Pod względem obecnych trendów (przewaga "Równowagi" zmniejsza się z godziny na godzinę) i wyników w Grocie wygląda na to, że jednak wygra Siła Lasu.

No trudno, tym razem nie pójdzie po mojej myśli.

Z drugiej strony - niebieski Feniks faktycznie może być zbyt podobny do magicznego ptaka Akademii. Liczyłem na klasycznego.

Ale chodzący smok? bleh...

Czyli na czempiona będziemy wybierać albo chodzącego tanka, albo chodzącego tanka?

Nerevar PW
12 września 2014, 22:20
Cytat:
Czyli na czempiona będziemy wybierać albo chodzącego tanka, albo chodzącego tanka?
Tak. Dobór tych samych czempionów dla wariantów defensywnego i ofensywnego już wcześniej wydawał się dziwną decyzją, ale po ujawnieniu tego szczegółu brzmi to baardzo dziwnie. Pełna ofensywa z czempionami, które są co najwyżej przeciętnej szybkości podczas gdy szybkie feniksy siedzą w odwodach (gdyby smok latał jeszcze jakoś by to uszło, ale tak...)?

Edit
Słoneczny jeleń z epoki HVI.

Zehir-12 PW
12 września 2014, 23:09
Na oficjalnej stronie siła lasu dogoniła równowagę ziemi xD

adam p PW
12 września 2014, 23:12
Wolę pierwszy wariant.
Ciekawią mnie te węże.

Nicolai PW
12 września 2014, 23:17
@Wellplay: To było do przewidzenia, bo Soft: Ubi stwierdził, że ashańskie smoki muszą być miniaturkami swoich boskich patronów. Co im szkodziło w skrzydlatych Zielonych Smokach z H5 i DoH? Przecież tak świetnie wyglądały. Ale nie, teraz Zielone Smoki będą kroczącą kupą kamieni z wyjątkowo małą ilością zieleni na swojej skórze. Biorąc pod uwagę to, że alternatywą będzie krocząca kupa gałęzi to trochę dziwny ten wybór. Odnośnie Feniksów to mogliby je dać do Akademii zamiast Ptaków, pasowałyby jak ulał.
@Kammer: Nie dało rady napisać tego w nowym poście?
Edit: Widziałem kiedyś Księżycową wersję rogacizny, ale jedyne co mogłem znaleźć to coś takiego:

Acid Dragon PW
12 września 2014, 23:18
Dla wszystkich miłośników "Siły Lasu". O ile twórcy nie powiedzą inaczej, to ten lineup wygląda w skrócie tak:

podstawa: strzelec, naziemna, naziemna
elita: strzelec, naziemna, naziemna
czempion: naziemna lub naziemna

ŻADNEJ jednostki latającej. I tak, Driady wyglądają na jednostkę naziemną. To Rusałki ciągle latają. Smoki zostały już potwierdzone jako jednostka naziemna.

Darkem PW
12 września 2014, 23:25
Z każdą chwilą, z każdą myślą wybór staje się coraz trudniejszy.
/Pada na kolana. Strugi deszczu zalewają Darkemowi oczy. Wiatr szarpie ubranie. Krzyczy: "Dlaczego Ubi! Dlaczego nam to zrobiłeś?" Czarne niebo przeszywa błyskawica. /

mr_R PW
12 września 2014, 23:26
Druga opcja mnie bardziej przekonuje, jednak wolałbym jednorożce zamiast szmaragdowych rycerzy.
Pytony mogą być ciekawą propozycją, a wybór między latającym a tankiem byłby zdecydowanie nastawiony na strategie.
Słyszałem, iż na czempiona twierdzy miał być ptak gromu. Ja twierdze jednak, że będzie kolejne głosowanie i wybór między cyklopem, ptakiem gromu, a Behemotem (jak teraz nie wrócą, to kiedy?).

Nicolai PW
12 września 2014, 23:34
@Acid Dragon: Coś czuję, że Korzenny Wąż może być czymś w rodzaju Choszy z KB i będzie robić za lotnika/teleportera. Poza tym możliwe, że Szmaragdowy Rycerz jeździ na Pegazie albo innym Hipogryfie.

Nerevar PW
12 września 2014, 23:39
Cytat:
Poza tym możliwe, że Szmaragdowy Rycerz jeździ na Pegazie albo innym Hipogryfie.
Niemożliwe. To, że ta jednostka będzie piechurem Marzhin też potwierdził (a dokładniej stwierdził, że ewentualny latający wierzchowiec zbytnio zmieniłby jej charakter).

Acid Dragon PW
12 września 2014, 23:41
Co do Szmaragdowego Rycerza, to na pewno nie.
Nie wiadomo jeszcze jak to w ogóle będzie wyglądać, ale Marzhin powiedział, że to na pewno nie będzie latać.

Cytat:
It cannot be a flying creature, because it would change the role of the unit too much.
strona: 1 - 2 - 3 ... 28 - 29 - 30
temat: [Ankieta] Wybierz wojska dla hippisów (Sylvan)

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel