Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Komnata Cieni (Heroes VII)temat: [Ankieta] Wybierz wojska dla hippisów (Sylvan)
komnata: Komnata Cieni (Heroes VII)
Którą armię leśnych elfów wolisz?
Siła lasu (wariant defensywny) (37)
 
 36%
Równowaga ziemi (wariant zrównoważony) (40)
 
 39%
Furia Sylanny (wariant ofensywny) (25)
 
 25%
(głosowanie zakończone)
strona: 1 - 2 - 3 ... 10 - 11 - 12 ... 28 - 29 - 30

Alamar PW
16 września 2014, 11:01
Cytat:
Czemu nie mogę zagłosować na opcję "Elfy niech utopią się w stawie z hydrami"?
Bo w Ashanie nie ma Cytadeli z Tatalii? :P

Acid Dragon PW
16 września 2014, 12:03
Ze względu na najnowsze informacje od Marzhina mówiące, że informacje od twórców mogą być jednak fałszywe, usuwam linki do swojej "propagandy" z postów. W chwili obecnej nie wiadomo jeszcze czy faktycznie Równowaga Ziemi dostanie najwięcej umiejętności stworzeń i mobilności, a także oficjalnie ponownie nie wiemy nic na temat Twierdzy i Behemotów. Żadnego głosowania w sprawie Twierdzy wg Marzhina też nie będzie.

Alamar PW
16 września 2014, 12:18
Podejrzewam jednak, że Limbic i Ubisoft mają inne zdania na pewne tematy, zaś post był autentyczny... ale cóż, to Ubisoft ma decydujące zdanie.

Poza tym to nie pierwszy raz, gdy Ubisoft ma problemy z komunikacją, nawet między własnymi działami, a co mówić to o linii producent-wydawca czy wydawca-fani.

Acid Dragon PW
16 września 2014, 12:22
Wygląda na to, że to jednak przekręt, a nie nieautoryzowany przeciek. Oto co odpowiedział na moją prośbę weryfikacji informacji z tamtego posta (czy są fałszywe, czy w krainie "nie możemy potwierdzić, ani zaprzeczyć").

Marzhin:
In general he's only making educated guesses and extrapolated the known info. Sometimes he's close, most of the times he's not.

I'm amazed by the amount of work and care put into a mere hoax though. Some people have way too much free time on their hands.

Alamar PW
16 września 2014, 12:25
Ekhm:
Marzhin:
But yeah, as far as I can tell

Poza tym nie powiedziano, które informacje nie są prawdziwe. :P
Stwierdzono tylko jedną rzecz na 100%:
Marzhin:
The Stronghold line-up will definitely not be open to vote...

Reszta... no cóż, ów tajemniczy osobnik miał jednak trochę racji:
Marzhin:
Sometimes he's close, most of the times he's not.

Acid Dragon PW
16 września 2014, 12:36
"As far as I can tell" to zwyczajny zwrot mówiący "Z tego, co mi wiadomo", a nie ukryte znaczenie, którego się doszukujesz.

Owszem, nie wiemy które informacje były ekstrapolowane dobrze, a które nie.

Nie oznacza to więc, że wszystko z tamtego posta jest fałszywe, ale jednak większość jest nieprawdą. Przynajmniej według informacji od jednego z twórców gry. A na tej informacji już można polegać - inaczej to sam Marzhin wprowadzałby nas w błąd mówiąc, że większość informacji nie jest prawdziwa, podczas gdy jednak by była.

Alamar PW
16 września 2014, 12:44
Acid:
"As far as I can tell" to zwyczajny zwrot mówiący "Z tego, co mi wiadomo", a nie ukryte znaczenie, którego się doszukujesz.

Ja:
Poza tym to nie pierwszy raz, gdy Ubisoft ma problemy z komunikacją, nawet między własnymi działami, a co mówić to o linii producent-wydawca czy wydawca-fani.

Zakładam po prostu, że Marzhin w chwili pisania swych postów nie znał jeszcze wszystkiego. Wie z pewnością, jakie decyzje podejmowane są w dziale H7 Ubisoftu, ale czy wie, jakie są podejmowane w dziale PR Ubi czy w samym Limbicu?
Dopiero podczas ustaleń na linii Limbic-Ubisoft wszystko staje się jasne. Wcześniej każda firma ma swoją wizję i do czasu "burzy mózgów" inaczej patrzy na daną sprawę.

Oczywiście nie wykluczam, że ów tajemniczy osobnik po prostu zabawił się kosztem społeczności (nigdzie nie napisał wprost, żę jest pracownikiem Limbicu, to fani wyciągnęli takie wnioski na podstawie jednego stwierdzenia), ale nie uważam też, że Marzhin wie wszystko, co się dzieje w Ubisofcie, a co dopiero u twórców H7 w Niemczech.

Acid Dragon PW
16 września 2014, 12:50
To byłoby bardzo zagmatwane, gdyby rzeczywiście chodziło tutaj jedynie o brak komunikacji.

W każdym razie oficjalne stanowisko twórcy, którego znamy z imienia i nazwiska jest takie, że tamten post to zwykła "ściema" i do czasu jakichś bardziej precyzyjnych informacji tak należy uznawać.

Marzhin może nie wiedzieć wszystkiego, ale jest zdecydowanie bardziej wiarygodnym źródłem niż anonimowy post z Internetu.

Alamar PW
16 września 2014, 12:59
Pytanie do Marzhina wysłane.

Acid Dragon PW
16 września 2014, 14:41
No i masz swoje potwierdzenie Ty poszukiwaczu teorii spiskowych...

Marzhin:
100% sure. Someone working on the project wouldn't make reckless false promises like this Stronghold vote thing. And a lot of the things he says are too inaccurate (or downright wrong) to be from someone truly familiar with the game's development.

Alamar PW
16 września 2014, 14:43
Po prostu znam zbyt dobrze Ubisoft, by w cokolwiek od nich zawierzyć na samo słowo. :P
Poza tym teorie spiskowe to sama frajda. ;)

Andruids PW
16 września 2014, 16:39
Nieważne, czy jednorożce i feniksy przegrają - druidzi i drzewce wygrają!

A to się liczy : p
Chwała DRzewom! Chwała DRuidom!

Nicolai PW
16 września 2014, 17:15
@Up: Wiesz co się liczy? Szacunek ludzi ulicy! A tak na serio to rozumiem, że ludzie chcą mieć Jednorożce, ale co z tego jak nie przelecą nim ponad murami? Chcą organizować oblężenia jak Sanktuarium z H6?

Andruids PW
16 września 2014, 18:21
Z tego co się orientuję, to oblężenia mają wyglądać trochę inaczej niż w szóstce. Może brak potężnych lataczy nie będzie aż tak istotną wadą.

A temat muzyczny Sylwanu ku mojej nieprzerwanej frustracji mocno ssie. Pasuje bardziej do Akademii, a i tak nie jest nadto imponujący.

Zehir-12 PW
16 września 2014, 18:29
Przedstawili nam wygląd niektórych jednostek:
https://mmh7.ubi.com/en/blog/post/view/creatures-of-irollan :)

Rademenes777 PW
16 września 2014, 18:45
Powiem tak...dość abstrakcyjne. Na wróżkę liczyłem że będzie bardziej nwm. wróżkowa? Niech będzie liściem no ale bez przesady nie uschniętym:), pewnie w ostatecznej wersji się to zmieni ale koncepcja...oh. Wąż... całkiem nie wiem co powiedzieć. Miałem trochę inne wyobrażenie ale jest w końcu korzenny więc nie powinienem narzekać, ani mi zimni, ani grzeje. Rycerz ach nic dodać nic ująć, choć na razie to w sumie rycerka, niźli rycerz. A nad tym artem smoka to się napracowali. Przemalowana Sylanna, ot co. Jeleń gender... trochę inaczej go sobie wyobrażałem, a dokładnie tak jak na pewnym arcie chyba w Tawernie czy gdzieś, ale taki też mógłby być.

Nicolai PW
16 września 2014, 19:06
O, w końcu jakieś konkrety na temat jednostek. Pozwolicie, że sobie trochę pokrytykuję? Dzięki za pozwolenie :D No to do dzieła!
1) Rusałki: Po co nazywać Rusałką coś co do Rusałki nawet nie jest podobne? To może dajmy wielką sowę i powiedzmy, że to Tytan? Nie mogli nazwać to Mandragorą albo Alrauną? Takie określenie byłoby bardziej adekwatne do wzrostu i wyglądu tej istoty. I tak na marginesie wiem, że w HoMM wielkość jednostek na polu bitwy od zawsze była umowna, ale w Ashan wydawało się, że to zostało zracjonalizowane... i teraz dają nam Rusałki mieszczące się na dłoni. Albo będą najsłabszą jednostką w całej grze, albo będę krzywo na to patrzał.
2) Korzenne Węże: Tutaj mam mieszane uczucia. Raz jak spojrzę to pomyślę, że nawet fajny design, za drugim razem stwierdzam, że to tylko wąż.
3) Driady: To ma być duszek przypominający rodzimego Drzewca? Grafik w ogóle widział szkic Enta?
4) Szmaragdowi Rycerze: Elf ubrany w Zestaw Włóczęgi z H6? Przyznam, że nawet ciekawie to wygląda.
5) Rogacze Zmierzchu: Design fajny, ale koncept przekombinowany. Czemu Soft: Ubi musi wszystko psuć swoimi wymysłami w biogramach?
6) Zielone Smoki: Miło, że wrzucili mały retcon do opisu. Mam nadzieję, że skoro już są tacy dobrzy to zrobią finalny artwork tej istoty w bardziej zielonej tonacji, bo wiecie... wypadałoby, by Zielony Smok był chociaż trochę Zielony.
ANcientDRuids:
Z tego co się orientuję, to oblężenia mają wyglądać trochę inaczej niż w szóstce. Może brak potężnych lataczy nie będzie aż tak istotną wadą.
A co ma być innego? Da się wsadzić jednostkę na katapultę i przerzucić za mur? A tak na serio nie wiem co mogliby zmienić, by brak lotników nie przeszkadzał tak bardzo. Nawet jakby uprościli i upowszechnili niszczenie murów przez jednostki to i tak byłby z tym problem, bo straciłbyś kilka kolejek nim przedostałbyś się na drugą stronę.
ANcientDRuids:
A temat muzyczny Sylwanu ku mojej nieprzerwanej frustracji mocno ssie. Pasuje bardziej do Akademii, a i tak nie jest nadto imponujący.
W końcu ktoś kto podziela moją opinię, ten tematu muzyczny jest do bani.

Alamar PW
16 września 2014, 19:23
Cytat:
Po co nazywać Rusałką coś co do Rusałki nawet nie jest podobne?
Bo to Pixie - Duszek - a nie żadna rusałka. Rusałka to wymysł tłumaczy z CD Projektu. W innych źródłach i nawet przy innym wydawcy Heroesów, Sprite/Pixie inaczej tłumaczono.

Nicolai PW
16 września 2014, 19:34
@Up: Wiem o tym, ale to nic nie zmienia. To czy przetłumaczymy nazwę tej istoty jako Wróżka, Duszek czy Rusałka jest sprawą drugorzędną, bo wizualnie i tak tej istocie jest najbliżej do Pokemona.

Nerevar PW
16 września 2014, 19:54
Cytat:
@Up: Wiem o tym, ale to nic nie zmienia. To czy przetłumaczymy nazwę tej istoty jako Wróżka, Duszek czy Rusałka jest sprawą drugorzędną, bo wizualnie i tak tej istocie jest najbliżej do Pokemona.
Połowa twojej wypowiedzi o rusałce to jęczenie, że nazwa kompletnie nie pasuje, ale to sprawa drugorzędna i nic nie zmieniająca?
strona: 1 - 2 - 3 ... 10 - 11 - 12 ... 28 - 29 - 30
temat: [Ankieta] Wybierz wojska dla hippisów (Sylvan)

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel