Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: Heroes: A Grail Quest
komnata: Podziemna Tawerna

Nemomon PW
9 sierpnia 2014, 17:14
Trafiłem niedawno na tę gierkę na androida. W zasadzie jest to H3 w ładnej oprawie :). Jest trochę uproszczony i to jest jego wada, ale generalnie da się grać, a ponadto (prócz szukania Graala) posiada np. system questów, a mapa także do małych nie należy.

Na Google Play: https://play.google.com/store/apps/details?id=ru.gamedevteam.kt
Na Amazon: http://www.amazon.com/Game-Dev-Team-Heroes-Grail/dp/B00K3N5RWK

(Szukałem tego tematu w którym wrzucamy swoje propozycje do newsów na główną, ale nie wiem, gdzie on jest).

Kammer PW
9 sierpnia 2014, 17:27
Klik.

Wydaje się być ciekawe, ale czy to czasem nie jest wykorzystywanie nazwy znanej marki bez zgody wydawcy? W każdym razie, to grafika mi zbytnio nie podchodzi, a i nie mam zamiaru płacić, a i nie mam zamiaru płacic za podróbkę trzy złote, skoro mam oryginał za darmo w postaci VCMI. :P

Nemomon PW
9 sierpnia 2014, 17:33
Dzięki za link do tematu. Trochę dziwne, iż nie został on jeszcze przypięty ;).

Ja w sumie tę grę mam z Amazona za darmo podczas ich akcji "codziennie darmowa aplikacja", ale jak chwilkę zagrałem, to wydaje się być przyzwoita i może nawet warta tych 3 zł (lub za darmo jak się ma Amazonowe coiny).

===

Jak już jestem przy głosie i nie zapowiada się, by ktoś mi chciał wyrywać mikrofon, to na androida jest całkiem przyzwoita wersja Arcomage. Nazywa się ona Archmage. Jest ona dostępna w wersji LITE (za darmo) oraz płatnej. W wersji LITE nie ma raptem kilku kart, ale sama gra jest wciągająca.

Drwal PW
9 sierpnia 2014, 17:34
Ja miałem okazję przetestować u znajomego i gra niczym nie powala. Jest znośna, ale nie jest to jakaś szczególna rozrywka. Kierowana dla osób, które nie są uświadomione, że w Heroes 3 od dawna można grać na telefonie/tablecie z Androidem. Nie reklamowałbym jej tym bardziej na stronie głównej Groty.

Nemomon PW
9 sierpnia 2014, 17:42
Zgadza się, Drwalu, aczkolwiek traktowałbym to Heroes raczej jako alternatywę do H3, lub ciekawostkę, a nie coś, co ma tę grę zastępować. Wiadomo, że kultowej gry przebić się nie da, ale nie oznacza to również, iż każda podobna do tej kultowej gry gra z defaultu musi być gniotem :P.
temat: Heroes: A Grail Quest

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel