Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Komnata Cieni (Heroes VII)temat: Heroes 7
komnata: Komnata Cieni (Heroes VII)
strona: 1 - 2 - 3 ... 95 - 96 - 97 ... 105 - 106 - 107

magius123123 PW
13 listopada 2015, 15:26
@Alamar

Nie mów, bo jeden dzień pomyłki to i tak niezły wynik ;)

Alamar PW
13 listopada 2015, 15:36
W przypadku wróżek 1 dzień robi wielką różnicę. :P

pszczolamc PW
15 listopada 2015, 11:15
Witam. Czy jest możliwość wyłączenia siatki na polu bitwy?

Alamar PW
18 listopada 2015, 11:34
Nadchodzące nowości:

- Patch 1.5 powinien pojawić się wkrótce.

- 2 nowe mapy: Pech Merkatora (multi 4-osobowa), Podróż Miryma (scenariusz).

- 5 nowych jednostek neutralnych: Kappa Szuja :P, Syrena, Żywiołaki Światła i Ciemności (przywoływane czarem) oraz Pantera Cienia.

- 12 nowych bohaterów:
Przystań - Sir Christian* (MMX), Alesia (MMX)
Twierdza - Ann (MMX), Kengi (H6, MMX)
Akademia - Ajit* (MMX), Nur (DoC, MMX)
Nekropolia - Naadir (H5), Lukrecja (H5, H6)
Loch - Sephinroth* (H6), Salvin (MMX)
Las :P - Gem (H1-3), Ivor (H3).

*nie licząc już ich inkarnacji w H3-4

Kammer PW
18 listopada 2015, 11:56
A ja jestem ciekaw tego, w jakiś to malowniczy i niesamowity sposób zepsują epicką Nur, bo zepsucie paru innych bohaterów nie było problemem. -L-

Nemomon PW
18 listopada 2015, 12:14
Kammer:
A ja jestem ciekaw tego, w jakiś to malowniczy i niesamowity sposób zepsują epicką Nur, bo zepsucie paru innych bohaterów nie było problemem. -L-

Zrobią z niej płaską deskę, która leży na łóżku jak kłoda?

Ci bohaterowie mają jakieś specjalne i unikalne zdolności? Czy tylko obrazkiem i klasą się różnią?

Alamar PW
18 listopada 2015, 12:19
A kliknijcie na link. :P

I przy okazji:
Cytat:
Newer More unique hero Specializations are 100% in the works, for existing and new heroes
..ale kiedy będą i jak bardzo "unikatowe", to dopiero przyszłość i to zapewne niezbyt bliska.

Nemomon PW
18 listopada 2015, 12:35
Ale z tej Gem zrobili maszkarę i strach na wróble <_<.

Może Alamarze się mylisz, znaczy oni produkują coraz to nowsze patche z prędkością Goblin Sharpshootera, więc może aż tak długo im się z tym nie zejdzie. Oby...

Kammer PW
18 listopada 2015, 13:28
Kamień z serca. Nie zepsuli jej.

Nemomonie, ja mówiłem o niszczeniu w stylu Adar-Malika (potężny mag -> murzyn), Ossir (dumny łowca -> ot, chłystek) i Sinitar (mag wręcz emanujący magią -> jakaś poparzona pokraka). Na szczęście tu wzięli żywcem grafikę w DoCa. ^L^

Alamar PW
18 listopada 2015, 14:02
@Nemo

Niestety z Gem nie zrobiono stracha na wróble - to stracha na wróble nazwano Gem. Jej portret istniał na długo przed tym, jak wymyślono jej imię i biografię.
Ergo - nieznana elfka, która pojawiła się na grafice dot. Leśnych Elfów, dostała teraz imię i biografię nawiązującą do znanej i lubianej bohaterki z poprzednich Heroesów (i Might and Magic).


A co do szybkostrzelnego goblina:
Cytat:
Newer More unique hero Specializations are 100% in the works, for existing and new heroes. It's just a matter of time, design and what kind of route we want to go. But this is something you can expect to see changed slowly, just like now a couple of those heroes have new things, we'll keep with that path for sure.

Belegor PW
27 listopada 2015, 13:41
Z Gem faktycznie przesadzili, poszli wyjątkowo na łatwiznę. W portrecie nie ma nic, co by przypominało Gem ze starej części sagi. Obawiam się jakby wyglądał tu Gelu, gdyby postanowili go również wrzucić.

Zaś co do Kappy, mam wrażenie, że będą teraz dorzucać stwory z Sanktuarium i Inferno jako neutrale w następnych patchach. Znaczy, to jest całkiem możliwe. W ten sposób mogą dorobić wiele neutralnych, jednostek bez dodatkowych funduszy na nowe modele czy szkice. Z drugiej strony mam jednak wrażenie, że to może oznaczać, że jeśli pojawi się jeden dodatek, to po nim nie będzie następnego. Krasnoludy będą ostatnią dodaną frakcję, gdyż pozostałe zostały rozbite na neutralne jednostki. Niby mogliby zrobić na szybko miasto demonów lub nag, tak jak 3DO zrobiło z Confluxem, ale to raczej by się fanom nie spodobało.

flapdzak PW
29 listopada 2015, 09:45
Otwierał już ktoś może pliki upk?

Dark Dragon PW
29 listopada 2015, 12:38
Cytat:
Niby mogliby zrobić na szybko miasto demonów lub nag, tak jak 3DO zrobiło z Confluxem, ale to raczej by się fanom nie spodobało.
Osobiście byłbym wniebowzięty jeśli pojawiłaby się Forteca, jako miasto zrobione w większości wedle nowych założeń i modeli oraz Inferno i Sanktuarium, ale tutaj wykorzystujące w znakomitej większości gotowe modele (w tym te obecnie "neutralne").

Nicolai PW
29 listopada 2015, 16:30
Pliki UPK otwieramy już od dawna ;) Jak myślisz, skąd mamy wszystkie grafiki? Tylko problem z modelami jest ;)

flapdzak PW
30 listopada 2015, 21:14
Heh, :D.
A czym otwieracie? (Są tam tekstury, prawda?)

Alamar PW
30 listopada 2015, 21:18
Unreal Engine Resource Viewer

flapdzak PW
1 grudnia 2015, 14:45
Dzięki. :D

Jak się tego używa?

Alamar PW
3 grudnia 2015, 15:48
Dokładne instrukcje na stronie bądź w pliku readme.

_______________________

Zapowiedź łatki 1.6, a w niej:

- Naprawa błędów (w tym ze znikającymi czarami czy umiejętnościami)... oraz dodanie nowych :P;

- Nowa mapka dla dwóch graczy "Globalne Oziębienie"
;

- Mapa-samouczek;

- Zmiany w balansie gry;

- Generator map losowych w końcu ma tworzyć mapki nie tylko z jednym rodzajem terenu (zobaczymy jak to wyjdzie w praktyce);

- Poprawa synchronizacji w grach wieloosobowych dzięki funkcji "automatic port forwarding".

flapdzak PW
17 grudnia 2015, 18:03
Ciekawe czy pamiętają o darmowym DLC? :)
Może ten ifryt dojdzie w kolejnej aktualizacji.

Nicolai PW
17 grudnia 2015, 18:06
Tak, Ifryt dojdzie w kolejnej aktualizacji. Osobie odpowiedzialnej za składanie changelogów pomyliło się i zapowiedział nową jednostkę o jeden patch za szybko ;)
strona: 1 - 2 - 3 ... 95 - 96 - 97 ... 105 - 106 - 107
temat: Heroes 7

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel