Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Komnata Cieni (Heroes VII)temat: Heroes 7
komnata: Komnata Cieni (Heroes VII)
strona: 1 - 2 - 3 ... 94 - 95 - 96 ... 105 - 106 - 107

Szaman PW
7 października 2015, 12:48
Powinna 13,4 Gb ale to żelazne jako masz wersje, jak pudełkową to chyba więcej od cyfrowej. Ponieważ cyfrowi mieli mniejszy patch do ściągnięcia, 4gb chyba, nie pamiętam, a pudełkowi 11 gb

Tallos PW
7 października 2015, 13:03
To nie ma chyba większego znaczenia, jako że po pierwsze wersja pudełkowa daje też cyfrową, a po drugie pewnie część patcha była już zawarta w tym, co ściągało się jako grę.

Zehir-12 PW
7 października 2015, 16:26
No...trochę już minęło od premiery, a kiedy się jakieś recenzje będą pojawiać w internecie? :P
W sensie chodzi mi o coś więcej niż te oceny 5.5 na grach-online i kilka zdań wytłumaczenia dlaczego tyle a nie więcej.

Warmonger PW
7 października 2015, 16:54
Bliska osoba oznajmiła, iż kupiła Heroes 7 i chce grać na laptopie. Da radę?

flapdzak PW
7 października 2015, 17:02
Laptop zależy jaki. Na moim działa.

https://mmh7.ubi.com/pl/blog/post/view/situation-status-02-10-7-45pm-cest
Brakuje kodu na artefakty i dodanie jednostek. Szkoda. Ale nie trzeba nic wpisywać.

Zehir-12 PW
9 października 2015, 16:49
http://www.gry-online.pl/S020.asp?ID=10781

Zdaje się, że dzisiaj pojawiła się recenzja pełnej wersji gry na gry-online. :p Zaraz się zabieram za lekturę... Moglibyście też w Grocie jakąś w wolnej chwili dać. :D Ale to już wasz wybór, ja nie zmuszam i się nie pogniewam :P

Że co? Porządna wersja polska :P chyba coś mi się przewidziało w takim razie...

Alamar PW
20 października 2015, 18:10
Hotfix 1.2.1 - tego co zrozumiałem, to naprawia (niektóre?) wycieki pamięci.

Szaman PW
20 października 2015, 23:06
Nie do końca rozumiem, co kryje się pod słowami „wyciekami pamięci”. To są te spadające FPS nawet przy dobrych sprzętach?

Acid Dragon PW
21 października 2015, 01:20
Nie, to znaczy, że w trakcie działania programu pamięć RAM jest stale alokowana, ale nie jest zwalniana. W języku nieinformatycznym: wskutek błędów gra zżera coraz więcej RAMu w trakcie działania aż do momentu, kiedy pamięć się kończy.

Alamar PW
23 października 2015, 19:09
W przyszłym tygodniu może będzie łatka 1.3 - szkoda tylko, że nic konkretniejszego nie powiedziano.

Andruids PW
23 października 2015, 20:38
No... coś tam jednak powiedzieli.

- Uporanie się z pozostałymi crashami - to mnie nie dotyczy. Jeszcze ani razu gra mi nie gruchnęła, a to bardzo dziwne, bo mam komputer zdecydowanie z poprzedniej epoki. Niemniej Windows 8.1, wersja 64-bitowa, specjalnie nie instalowałem 10, żeby nie mieć komplikacji, które pojawiły się już w becie : p
- Uporanie się z pozostałymi błędami na mapie przygody i w walce - pewnie niewyświetlane animacje, nieprzyznawane bonusy z obiektów itd.
- Uporanie się z błędami lokalizacji - tylko angielska master race : p (Ale... mowa tu tylko o błędnie wyświetlanych tekstach, a nie poprawkach w tłumaczeniu... prawda?)
- Uporanie się z błędami interfejsu - no, przydało by się zwiększenie czcionki i jakaś konsystencja w otwieraniu i zamykaniu okienek. Chciałbym chociażby móc każde zamknąć środkowym przyciskiem myszy.
- Dodatkowe poprawki w oprawie audio-wizualnej - ciągłe odgłosy, przebieranie kopytami, rżenie, harczenie i pohukiwanie czasami mnie denerwuje, więc tak, to może poprawić doznania.
- Poprawki dotyczące sztucznej inteligencji i balansu - to może być ciekawe. Nie grałem jeszcze nekropolią, ale słyszałem, że potrafi być przekokszona, zwłaszcza w multi (nie kłam, nie da się grać w multi!)

Czyli poprawki, poprawki i do przodu. Czy "nic konkretniejszego", to właśnie ogólniki w miejsce szczegółowego spisu, czy spodziewasz się Alamarze jakichś... no, KONKRETNYCH konkretów, na które warto czekać z zapartym tchem?

Jest jeszcze ostatnie zdanie, które mnie osobiście napawa optymizmem i myślę, że jest nie mniej ważne niż cała łatka. Cały czas mam obawy, że gra po tak tragicznym starcie zostanie po prostu skreślona przez kierownictwo. Ale czy czasem nie było takich samych zapewnień w przypadku M&M X? "Będą patche, będzie content, będą dodatki"! Skończyło się jednak na kilku łatkach, jednym, krótkim, powolnym, ubogim dodatku i braku jakiejkolwiek fanowskiej zawartości.

Alamar PW
23 października 2015, 20:44
Uporanie się z crashami czy poprawa bugów, to właśnie ogólniki. Brakuje konkretów - jak choćby: "naprawiono brak synchronizacji w grze wieloosobowej" czy "zlikwidowano wycieki pamięci podczas..."
Dostałeś wiadomość, że zajęto się bugami i crashami czy błędami w tekstach, ale takie wiadomości masz w każdym patchu.

Co do porównania z MMX, to MMX też otrzymywało patche i dodatki (wpierw Fortecę Wron, a później DLC Sokół i Jednorożec), ale potem wszystko "umarło".
Heroes 7 ma otrzymać co najmniej dwa kampanie "Lost Tales" i od tego czasu patche na pewno będą. Ale czy to znaczy, że gra na pewno nie podąży drogą MMX? Oby nie, ale mam wątpliwości.

Fandor PW
23 października 2015, 20:46
Prawdę powiedziawszy już chyba wolę postanowienie, że gra zostanie wydana jako podstawka, tylko dodadzą patche, bo czekanie na dodatek, który potem okazuje się gorszy od podstawki, nie jest dla mnie niczym fajnym, a już wolę, żeby od razu skupili się na produkcji następnej części.

Szaman PW
23 października 2015, 23:05
Przede wszystkim niech naprawią spadające FPS! Które magicznie potrafią spadać z 50 do 15! Niektóre pola bitewne są zbugowane (chodzi o te przybrzeżne i z taką co jest na wzniesieniu a poniżej tartak, w tych bitwach normalnie mam slajd-show). Czary też pozostawiają wiele do życzenia, szczególnie zaklęcia odwet i implozja (118% obrażeń wtf!?). AI to porażka, w szybkich bitwach komputer to ameba gdzie potrafi stracić połowę armii, gdzie ja potrafię wyjść bezstratny.

Randomowe crashy, np. wybierając umiejętność, zdobycie kopalni w złym tygodniu (w innym wszystko ok). Jakim cudem ta gra trafiła do sprzedaży! To się mija ze zdrowym rozsądkiem! Jak dla mnie to nie jest finałowa wersja gry tylko nadal beta.

Andruids PW
29 października 2015, 17:22
Tatol:
Czy ktos moze mi powiedzieć dlaczego gra nie chce mi działać na systemie windows 10?

Heroes 7 ogólnie nie było tworzone pod Windows 10. Twórcy gry robią co mogą, żeby to jakoś naprawić, ale zanim gra dojdzie do stanu używalności jaki ma na np. Windows 8.1, minie jeszcze sporo czasu. Specjalnie z tego powodu nie aktualizowałem systemu do nowszej wersji.

Tallos PW
29 października 2015, 19:49
up:
ale zanim gra dojdzie do stanu używalności jaki ma na np. Windows 8.1
Rozbawiłeś mnie ;)

Ja ogólnie odpuściłem sobie H7, dopóki nie skończy się ta rzeka patchy. Czyli dopóki nie wypuszczą patcha, jednocześnie nie zapowiadając kolejnego.

kuackillah PW
29 października 2015, 21:22
Mam Win 10 64bit Pro i działa bez problemu.

Alamar PW
5 listopada 2015, 15:20
Patch 1.4

@magius123123
Piątek, tak? :P

Andruids PW
5 listopada 2015, 15:26
\(^0^)/

Świetlariusz PW
13 listopada 2015, 15:01
( ͡° ͜ʖ ͡°)
strona: 1 - 2 - 3 ... 94 - 95 - 96 ... 105 - 106 - 107
temat: Heroes 7

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel