Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Komnata Cieni (Heroes VII)temat: Heroes 7
komnata: Komnata Cieni (Heroes VII)
strona: 1 - 2 - 3 ... 85 - 86 - 87 ... 105 - 106 - 107

excaidium PW
28 sierpnia 2015, 18:06
@Zehir-12 Akurat moim zdaniem magia jest zbyt OP w porównaniu do mocy. Teraz mam 21 lvl maga z Akademii, mogę rzucać na turę 2 czary (o ile 1. będzie z magii pierwotnej). 1 walę sobie AoE +80 do szczęścia (mam jakieś 20+ magii). Potem walę tsunami, jako że mam 1 turę zawsze, to trafiam nim całą armie wroga za około 1200! Taki dmg sprząta całą armię z 3 tygodni, a w dodatku odpycha od strzelców. Potem strzelcy dzięki szczęściu robią pogrom. Jak ktoś w końcu dojdzie do mojej armii, to czekają tam ulepszone magiczne orły, które podnoszą obrażenia o 50% z czarów dla pobliskich wrogów, chyba nie muszę mówić, jak się te bitwy kończą. Wrogie SI nie jest w stanie zabić mi żadnej jednostki. Czyli 3 tygodniowa armia na hita, a ile mi zajęło wbicie takiego 21 lvl? Jakieś 6-7 tygodni (A to moja 1. gra). Może moc pokaże pazur, kiedy armie będą ogromne, ale pytanie jak ogromne? I czy do tego czasu już dawno nie będą wąchać kwiatków od dołu. Ale dochodzi też czar implozji, którym bije % hp całego oddziału, więc już i po 3k na pojedynczy cel bez problemu siadało. Do tego dochodzą takie bajery jak to, że mogę sobie cały czas sprowadzać armię z głównego zamku czarem, dzięki czemu oszczędzam masę czasu. Mana nie jest żadnym problemem, żałuję że w ogolę dałem punkt w talent zmniejszający koszty zaklęć o 40%.

Zehir-12 PW
28 sierpnia 2015, 19:30
@excaidium
No tak, dlatego mówię, że ja nie grałem i nie wiem jak to jest naprawdę. Cóż nie wygląda to ciekawie z tą magią :P

XaRRo PW
29 sierpnia 2015, 01:24
@Zehir, jak u elfów można mówić o lepszej jednostce trzonu, to zdecydowanie łowcy. Tamte dwie jednostki walczące wręcz nie różnią się niemal niczym poza Synergię Drzewców (póki co działającą z każdym). Chyba łowcy mają właśnie najmniejszy przyrost, teraz tego nie sprawdzę, ale raczej się nie mylę.

Alamar PW
31 sierpnia 2015, 07:50
Coś dla ciekawskich, wyglądu edycji kolekcjonerskiej H7 na żywo.

Zehir-12 PW
31 sierpnia 2015, 10:01
Ej, a tak w ogóle to kiedy się kończy beta? :P I kiedy będzie kolejna, w której będą już wszystkie rasy?

Nicolai PW
31 sierpnia 2015, 10:03
Premiera 29 września, więc już więcej bet nie będzie.

Wellplay PW
31 sierpnia 2015, 11:40
Dzięki EvilP z HC




Alamar PW
31 sierpnia 2015, 12:22
Nicolai:
Premiera 29 września, więc już więcej bet nie będzie.
Ależ będzie... od 29 września właśnie. :(


Puzzle wyszły ładne.

Zehir-12 PW
31 sierpnia 2015, 13:30
@Alamar

W sensie, że aż tak źle będzie, że gra będzie niemal w stanie takim jak beta jakiejś gry? Czy, że przełożą premierę, a wtedy zrobią betę? :P Nie no niestety obstawiam to pierwsze, coś się robi późno jak na przekładanie premiery, chociaż pamięta ktoś ile czasu przed premierą przekładali np. H6?

Kurek PW
31 sierpnia 2015, 16:24
https://picasaweb.google.com/lh/photo/ld0eLycJY0QD5SInfeZLfAoHcjGdttA9Uq7zxGH45fU?feat=directlink

W soundtracku znajdują się 2 niezbyt spodziewane przez nas utwory. Czy w pierwszym dodatku/DLC do HVII dołączą do nas Wikingowie w szkockich kiltach o niskim wzroście i Niegrzeczne Aniołki spod ziemii?

Acid Dragon PW
31 sierpnia 2015, 16:27
Przykro mi, ale nie (a przynajmniej - a trzeba to powtarzać po tysiąckroć - na razie sami twórcy nie wiedzą co będzie w DLC i nie rozpoczęto nad nimi żadnych prac).

Muzyka do gry była tworzona równolegle do samej gry, więc stworzono też motywy dla krasnali i Inferno niezależnie od wyników głosowań fanów.

Alamar PW
31 sierpnia 2015, 16:30
Jeśli dobrze pamiętam, to Marzhin na Heroes Community o tym wspominał i jest tak jak Acid napisał - zamówiono hurtowo utwory dla wszystkich frakcji, by w razie czego nie płacić dodatkowo za jeden czy dwa utwory.

Kurek PW
31 sierpnia 2015, 16:37
No wiem, że nic jeszcze nie powstało. Ale skoro utwory już są, część roboty jest z głowy ;p

flapdzak PW
31 sierpnia 2015, 17:18
A wiadomo co z tajnym projektem Marzhina? Informacje miały być pod koniec sierpnia.

Markham98 PW
31 sierpnia 2015, 17:21
Ciekawe czy premiera nie będzie wielką wtopą. Czy nie mogą jej przesunąć? Ilość dodatków chyba zależy od wyniku sprzedaży.

Acid Dragon PW
31 sierpnia 2015, 17:41
W tej chwili machina wydawnicza już ruszyła i nie da się jej zatrzymać. Tylko jakaś krytyczna sytuacja, uniemożliwiająca ukończenie premierowego patcha mogłaby opóźnić premierę. Nie jest to niemożliwe, ale mało prawdopodobne.

Zehir-12 PW
31 sierpnia 2015, 17:48
E tam jak gra im się dobrze sprzeda to może zrobią obie rasy xd Skoro jest już muzyka...

O projekcie może coś dzisiaj powiedzą, ale póki co nie wiem, bo o dziwo wszędzie pojawia się błąd kabir. TAK! WSZĘDZIE! Nawet na stronie głównej :P

Ursus PW
31 sierpnia 2015, 18:02
Dali klasy mocy.

Alamar PW
31 sierpnia 2015, 18:06
Nie tylko mocy, ale są już wszystkie klasy bohaterów wraz z przedstawicielami. Brakuje na razie jednak pizzy dla każdej z klas.


EDIT:

[ ocenzurowano ]

Przełączyłem z ciekawości na wersję polską blogu i... [ ocenzurowano ]

Zehir-12 PW
31 sierpnia 2015, 19:21
Szukający zemsty ha ha! XD Co to za nazwa w ogóle?
strona: 1 - 2 - 3 ... 85 - 86 - 87 ... 105 - 106 - 107
temat: Heroes 7

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel