Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Komnata Cieni (Heroes VII)temat: Heroes 7
komnata: Komnata Cieni (Heroes VII)
strona: 1 - 2 - 3 ... 81 - 82 - 83 ... 105 - 106 - 107

Kammer PW
5 sierpnia 2015, 02:04
Wyniki konkursu browarniczego.

Alamar PW
5 sierpnia 2015, 12:06
No i...?

A z nadchodzących wieści:

Premiera 29 września zaś Beta II 26.08-2.09 ("aż" cały tydzień :P).

Kurek PW
5 sierpnia 2015, 12:25
Jeżeli mamy 6 magii żywiołów, dlaczego nie ma sześciu żywiołaków? :/ Bardzo fajne były żywiołaki ciemności i światła, nie rozumiem, czemu ich nam nie dali? Myślicie, że da się je dodać poprzez mody?

magius123123 PW
5 sierpnia 2015, 12:48
@Alamar , kto tam będzie chciał, to sobie przedłuży. :P W becie 1 wystarczyło 10 minut zabawy, żeby grać po zakończeniu okresu jej działania. Tydzień to rzeczywiście za mało jak na 4 frakcje, więc takie "przedłużenie" sobie czasu i zabawy uważam za rozsądne (niby nie do końca fair z Ubim, ale skoro coś już dają, to chyba warto wycisnąć wszystkie soki i przekonać się czy było warto lub nie).

Alamar PW
5 sierpnia 2015, 12:53
Bardziej mnie martwi data premiery, bo jeśli rzeczywiście taka będzie... zresztą grałeś w betę, to z doświadczenia wiesz, ile trzeba jeszcze nad grą popracować.

flapdzak PW
5 sierpnia 2015, 14:07
Filmik
1:33
Smok Lochu.

Alamar PW
5 sierpnia 2015, 14:16
Jesteś pewien?


flapdzak PW
5 sierpnia 2015, 14:21
Chwilę po tym. Zaraz po orkach.
http://i.imgur.com/pZk6eOr.png
1:33/1:34

Alamar PW
5 sierpnia 2015, 14:26
To pomnik smoka... jak i fragment filmiku leśnych elfów (który już widzieliśmy).

pawllo PW
5 sierpnia 2015, 14:31
Zaczynam mieć obawy. Beta kończy się w tym samym miesiącu, w którym odbędzie się premiera. Jeśli będzie sporo bugów to mogą nie zdążyć z pozbyciem się ich :/

Nerevar PW
5 sierpnia 2015, 14:51
Cytat:
Zaczynam mieć obawy. Beta kończy się w tym samym miesiącu, w którym odbędzie się premiera. Jeśli będzie sporo bugów to mogą nie zdążyć z pozbyciem się ich :/
Ostatnia beta HVI była bardziej dopracowana niż wersja premierowa, więc nie będzie to nic nowego w przypadku Ubi...

pawllo PW
5 sierpnia 2015, 15:01
@Nerevar
Więc zobaczymy jak to wyjdzie ;) Po cichu liczę, że beta będzie na tyle dobra, iż gracze nie będą zbytnio narzekać i twórcy wprowadzą do końca tylko kilka drobnych poprawek :)

Yogoort PW
5 sierpnia 2015, 15:08
Tak naprawdę, to ważne jest, ile do tej pory naprawili, kolejne frakcje to jedna sprawa, ale trzon gry się nie zmienił od czasów pierwszej bety, nie było żadnej rewolucji w mechanice. Jeżeli mocno sobie wzięli do serca problemy zgłaszane przez testerów, to może te daty są przemyślane? Być może wiedzą, ile jest do poprawy, ile się uda zrobić, a ile wymaga zdecydowanie dłuższej roboty i już zostało zaplanowane w późniejszych łatkach (co jest praktyką podłą, lecz niestety obecnie nagminną). Wszystko zależy od tego, w jakim stanie będzie nadchodząca beta.

KammerKammerPrzecinki.

Zehir-12 PW
5 sierpnia 2015, 21:25
Błagam powiedzcie mi, że nie wypuszczą tej gry 29. września. Ja wiem, że to Ubi i że oni często zmieniają datę premiery, ale ta póki co dość mocno się trzyma, mam nadzieję że może po becie się zmieni. Gra na pewno nie jest jeszcze w wystarczająco dobrym stanie. Ale zobaczymy jak prezentować się będzie beta...

Może i pokazali nam już niemal wszystko (od jutra pojawiać się będzie Loch), ale no... :/

pawllo PW
5 sierpnia 2015, 21:47
@Zehir-12
Ja też się lękam, jeśli chodzi o datę premiery, ale w końcu twórcy sami lepiej wiedzą, na czym stoją ze swoim "dzieckiem". Widać, że są pewni siebie, a to może oznaczać, iż przez miesiąc dopną wszystko na ostatni guzik.

flapdzak PW
5 sierpnia 2015, 22:11
Mam taką nadzieję. Wolę żeby H7 dali we wrześniu z bugami, a błędy naprawili w aktualizacjach, niż czekać... Ale mam nadzieje, że od czasów bety (była chyba dawno - w maju) ponaprawiali grę. Mieli kilka miesięcy. :D
Żeby była sprawna w dniu premiery! ;)

Alamar PW
5 sierpnia 2015, 22:14
Nie będzie.
A skoro chcesz gry z bugami w czasie premiery, to zagraj sobie w H5 czy H6 wersje 1.0. :P

Nicolai PW
5 sierpnia 2015, 22:38
Oj, H6 nie było aż takie zabugowane. "Nieprzemyślane" to dużo lepsze określenie :P

flapdzak PW
5 sierpnia 2015, 22:38
@Alamar
Dziękuję, ale nie skorzystam. :P

Alamar PW
5 sierpnia 2015, 22:50
Nicolai:
H6 nie było aż takie zabugowane
Wcale a wcale. :P
Do tego stopnia H6 nie było zabugowane, że beta działała lepiej niż wersja 1.0 1.1 (zapomniałem, że dostaliśmy łatkę pierwszego dnia). :P

@flapdzak
Mimo to, chcesz by H7 powtórzyła błędy swoich poprzedników?

EDIT:
strona: 1 - 2 - 3 ... 81 - 82 - 83 ... 105 - 106 - 107
temat: Heroes 7

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel