Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Komnata Cieni (Heroes VII)temat: Heroes 7
komnata: Komnata Cieni (Heroes VII)
strona: 1 - 2 - 3 ... 80 - 81 - 82 ... 105 - 106 - 107

flapdzak PW
4 sierpnia 2015, 09:12
Mi się podobają wszystkie jednostki, zwłaszcza Złoty smok. Ale, że się podobają to jedno, a jak wyglądają to drugie. Niby fajnie tu wygląda Inferno, ale dużo gorzej wyglądają te kopie niż oryginały. Są za ciemne. I te świecące gały sukkuba... ;)

Failanis PW
4 sierpnia 2015, 11:10
Żywiolaki wody i powietrza zdecydowanie odstają pod względem graficznym. Demony faktycznie trochę za ciemne, więcej czerwonego by nie zaszkodziło, szczególnie Lilim. Shantiri Guardians na plus. Tytan ma fajne ala azteckie wzory ;P

flapdzak PW
4 sierpnia 2015, 11:18
Ciekawi mnie jedna sprawa... Zmienili żywiołaka wody, kiedy resztę przenieśli z H6. Dali nam tekst o nagach. Sanktuarium nie było w głosowaniu... Mam pewne przeczucie... ;)
morska elfka +
Złoty Smok +++
Gryfy +
Żywiołaki oprócz wody +
Żywiołak wody +-
Demony +-
Golem z Akademii Shantiri +-
Tytan Shantiri +
Ciekawe jakie będą jeszcze neutralne jednostki? Na liście z bety były syreny, więc to pewnie nie koniec.

Chciałbym Ajglaje! :)

AlamarAlamarChwały jak już: 1, 2, 3, 4

Acid Dragon PW
4 sierpnia 2015, 11:37
W przypadku żywiołaka wody raczej chodzi o to, że on już był powtórnie użyty. Fani raczej kiepsko by znieśli, gdyby ten sam model zobaczyli już po raz trzeci.

A ten nowy wyszedł średnio... kształt jest dobry, ale szczegółów nie ma wcale. Pozostałe żywiołaki mają wszak niezłe detale oraz zarysy twarzy. Tu mamy tylko jednolity blok wody.

Alamar PW
4 sierpnia 2015, 11:47


A skoro o DoC-u mowa:

magius123123 PW
4 sierpnia 2015, 12:57
Jak dla mnie nie ma się co tak bardzo martwić i narzekać... To dopiero pierwsza fala (czy jak to ubi nazwało "sneak peak". To chyba oznacza, że dostaliśmy dopiero co najwyżej połowę neutrali. Teraz jest 12 (a to dopiero sneak peak), więc w grze pewnie będzie coś ponad 20. :) Na potwierdzenie tego można użyć choćby syreny. O ile się nie mylę, to była w plikach bety + chyba widzieliśmy ją na jakimś materiale (co do tego mogę się mylić, ale coś takiego mi świta)...

Alamar PW
4 sierpnia 2015, 13:15
To jest pierwszy rzut oka na neutrale, a nie w ogóle pierwsza ich część. Nie zapominaj, że nie dostaliśmy jeszcze informacji o umiejętnościach czy w opisu tych stworów - to właśnie może być następny "sneak peak".

Acid Dragon PW
4 sierpnia 2015, 14:00
W istocie "sneak peak" oznacza tyle, że ujawniono dopiero wizerunki jednostek neutralnych i że czekają nas jeszcze bardziej szczegółowe informacje.

Co prawda w istocie jest możliwe, że jeszcze jakieś jednostki neutralne dojdą w ostatniej chwili (tak było z wilkami przy H6, jeśli dobrze pamiętam), ale jeśli nawet to na pewno nie kilkanaście.

Pamiętajcie też, że przy okazji wampirów i liszów powiedziano, że stworzenie ich nowych modeli odbędzie się "kosztem czegoś innego", bo pieniądze w budżecie nie rosną na drzewie, ale trzeba je było przesunąć. Może tym kosztem były pojedyncze jednostki neutralne, jak np. Syrena (ale mogły to też być np. machiny wojenne lochu).

flapdzak PW
4 sierpnia 2015, 14:33
@Alamar
http://i.imgur.com/WZjhoWY.png
W H6 w polskiej wersji były ajglaje.
@Acid Dragon
Wzbudziłeś we mnie nutkę niepewności. Oby kosztem syren. Chcę w H7 bezimiennych, wiwerny i obserwatorów.

Alamar PW
4 sierpnia 2015, 14:42
@flapdzak
Wersji polskawej. Powiedz mi, dlaczego wydany po H6 DoC ma jednak Chwały, a nie Algidy jako tłumaczenie Glorii?
Nawet w MMX masz Chwały:
Cytat:
Archanioł Michał cechował się ogromną potęgą oraz geniuszem w taktyce sztuki wojennej: potrafił dowodzić Rycerzami i Gryfami, jednocześnie prowadząc do boju Anioły i Kuszników, wykrzykując do nich rozkazy swym potężnym głosem. Jego Chwały na polu bitwy powodowały olbrzymie straty w szeregach wroga, zaś poza bitewnym zgiełkiem wykazywały się jeszcze większą wartością i z pewnością były kluczowym czynnikiem w błyskotliwej kampanii Archanioła.
Chwały, Duchy Żywiołów składające się z czystego, świętego Światła zesłanego przez Smoka Elratha, by pomagało jego wiernym wyznawcom, działają szybciej niż sam błysk Światła i zawsze pozostają lojalne wobec swojego dowódcy.

flapdzak PW
4 sierpnia 2015, 14:51
Jestem przyzwyczajony do Ajglaj, które "uznaję za prawowite" jednostki. W DoCu Przystanią nie grałem, a w MMX to już w ogóle. Może jest to błąd, że Ajglaja nie Chwała, ale dla mnie to zawsze będzie ta sama Ajglaja z inną nazwą.

pawllo PW
4 sierpnia 2015, 15:51
Wiadomo, którego dnia na Gamescomie 2015 twórcy Heroes VII będą mieli swoje "5 minut"? :)

flapdzak PW
4 sierpnia 2015, 15:58
Loch pokażą chyba w czwartek.

Ursus PW
4 sierpnia 2015, 16:05
Jutro o 18 pokażą jednostki podstawy.

Giltos PW
4 sierpnia 2015, 16:10
Od czwartku na stronie będą ujawniać loch.
"We are looking forward meeting some of you and do not worry, the reveal of the faction will also start on the website from August 6th!"

pawllo PW
4 sierpnia 2015, 16:10
@flapdzak, @Ursus89, @Giltos
Dzięki :)

flapdzak PW
4 sierpnia 2015, 16:19
A można to gdzieś obejrzeć na żywo?

pawllo PW
4 sierpnia 2015, 16:26
@flapdzak
Dołączam się do pytania ;)

Giltos PW
4 sierpnia 2015, 16:30
"These 12 are sure to be in the game. We have a few others in our backlog, but they will probably be added only after release, hopefully in a patch." - Marzhin

Vusapion PW
4 sierpnia 2015, 17:19
Jakby się ktoś jeszcze pytał, gdzie jest grzebień Tytana, to wystarczy spojrzeć na Golema Shantiri. ;)
strona: 1 - 2 - 3 ... 80 - 81 - 82 ... 105 - 106 - 107
temat: Heroes 7

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel