Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Komnata Cieni (Heroes VII)temat: Heroes 7
komnata: Komnata Cieni (Heroes VII)
strona: 1 - 2 - 3 ... 77 - 78 - 79 ... 105 - 106 - 107

Minastir PW
8 lipca 2015, 14:30
Nie wydaje wam się, że teraz czarny smok to już w ogóle wygląda jak Malassa? Tylko w innym kolorze.


flapdzak PW
8 lipca 2015, 14:51
Super porównanie. Wyglądają bardzo podobnie, ale nie tak samo (poza kolorem, tylko styl grafiki :)).
Art może bardzo różnić się od modelu w grze. Np: wampiry (v.1) mają zupełnie inną pozę, niż wersja 3D.
PS. Umiejki i Theme zaraz odczytam :I.
PS2. Może ktoś to przetłumaczyć >D.

Matikun PW
8 lipca 2015, 14:59
Wow, troglodyta z trzonu ma tyle samo punktów życia co tancerz xD.
Brakuje screena z umiejętnościami smoka, jedna z umiejek bezdusznego także nie została podpisana. Z tego co widzę, minotaur to niezły twardziel. Tracker mi się podoba, przebicie całego (!) pancerza i jednostek w linii jednocześnie, to nie jest lekko op? No i po hydrze spodziewałem się więcej niż jednej umiejętności :/.

Wellplay PW
8 lipca 2015, 18:51
Wszystko jeszcze może się zmienić do czasu premiery. Więc jest możliwość, że hydra może mieć więcej umiejętności.

magius123123 PW
8 lipca 2015, 19:01
@Wellplay

I ty w to wierzysz? Od czasów bety nie zmienili nawet opisów zdolności rasowych ani ekranu miasta Sylvanu... ani troszkę, więc czemu mieliby cokolwiek zmieniać do premiery? Jak dla mnie to oni myślą, że wszystko już zrobili i poprawiają tylko bugi i balans, tak to raczej nic już nie zmienią.

Nerevar PW
13 lipca 2015, 18:13
Kolejna porcja grafomańskich wypocin biografii bohaterów.
https://mmh7.ubi.com/en/blog/post/view/sylvan-s-hall-of-heroes

Tallos PW
13 lipca 2015, 19:18
:
Kolejna porcja grafomańskich wypocin biografii bohaterów.
https://mmh7.ubi.com/en/blog/post/view/sylvan-s-hall-of-heroes
Czy uważasz, że kiedyś biografie były lepsze?

Nicolai PW
13 lipca 2015, 19:27
Ci co narzekają na te biografie, chyba nigdy nie przeczytali życiorysów z poprzednich części. W H3 zdarzają się takie głupoty, że oko bieleje. Calha rzuciła dziewczyna, bo miał hopla na punkcie Drzewców, a Aislinn fascynuje grunt pod jej nogami...

Alamar PW
13 lipca 2015, 19:31
Nerevarowi zapewne chodziło o to, że zamiast dwóch-trzech zdań jak np. w H3, dostaliśmy (znowu!) ściany tekstu, z których często nie wynika nic sensownego.

Porównajcie sobie np. biografie Sandra z H3, H4 i H6.

Nicolai PW
13 lipca 2015, 19:40
Ale słowo "grafomiania" odnosi się do jakości, a nie długości tekstów :P Biosom z H5-H7 bliżej do słowotoku, gdyby te pojęcie nie dotyczyło mowy. Aczkolowiek, dwa-trzy zdania to tak dużo?

Alamar PW
13 lipca 2015, 20:05
Ty mi powiedz - Ty tłumaczyłeś biografie elfów. Czy przyszło Ci to łatwo, czy jednak sprawiły Ci one trudności?

Nicolai PW
13 lipca 2015, 20:21
Od strony merytorycznej nie jest źle, ale od strony językowej trochę kuleje. Przymykam oko na dziwną niechęć do rozpoczynania nowego zdania, ale zdarzają się nieskładne frazy, z którymi miałem kłopot. Jednak trzeba wiedzieć, że te biosy nie pisali native speakerzy tylko Niemcy kierowani przez Francuzów, więc na moje problemy z ich tekstami wynikają raczej z niedostatecznego obycia z literacką angielszczyzną, a nie z "grafomanii".

magius123123 PW
14 lipca 2015, 12:31
@Nicolai

Zgadzam się. Czytając czasem newsy na blogu H7, zauważam tyle błędów językowych (a czasem i gramatycznych), że zastanawiam się, czy pisała to osoba o znajomości języka angielskiego na poziomie wyższym niż podstawowy :P Momentami aż nie da się zrozumieć o co chodzi, bo jest takie masło maślane.

Fandor PW
14 lipca 2015, 12:42
Szukajmy pozytywów, może dzięki temu polskie tłumaczenie będzie lepsze niż angielski oryginał xD.

Alamar PW
14 lipca 2015, 13:51
Nicolai:
Jednak trzeba wiedzieć, że te biosy nie pisali native speakerzy tylko Niemcy kierowani przez Francuzów
O ile się orientuję, to za teksty fabularne odpowiedzialny jest Ubisoft. Na pewno Nudę o Tron Wojnę Dziesięcioletnią pisał Marzhin, podobnie jak komentarze Kaspra. Sądząc po stylu pisania, także biografie bohaterów wywodzą się spod jego pióra... co niestety widać.

zmudziak22 PW
14 lipca 2015, 23:43
Czy tylko ja widzę kostuchę na koniu? Niby upiorny jeździec, a jeźdźcem jest upiór/kostucha?

Alamar PW
15 lipca 2015, 09:54
Jednostka nazywa się Grim Rider (Ponury Jeździec) / Grim Reaper (Ponury Żniwiarz), tak więc wygląd kostuchy jest jak najbardziej na miejscu - w końcu to jedna z personifikacji Śmierci.

Alamar PW
16 lipca 2015, 18:58
Wywiad z Martą Krajewską z Limbicu - a w nim walka elfów z orkami i magami.

flapdzak PW
17 lipca 2015, 20:59
Jej. Jednostki Nekropolii są fioletowe, a jednostki Lochu będą niebieskie.

Alamar PW
20 lipca 2015, 17:14
Nagie lata Imperium Lotosu
strona: 1 - 2 - 3 ... 77 - 78 - 79 ... 105 - 106 - 107
temat: Heroes 7

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel