Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Po cmentarzu włóczy się:
   Andruids
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Komnata Cieni (Heroes VII)temat: Heroes 7
komnata: Komnata Cieni (Heroes VII)
strona: 1 - 2 - 3 ... 74 - 75 - 76 ... 105 - 106 - 107

Nicolai PW
2 lipca 2015, 00:34
@Minastir: A wrzuć tego Żywiołaka, do większego grona graczy trafi ;) Co do neutrali to brak Feniksa martwi. Byłaby to chyba pierwsza gra HoMM, w których nie byłoby tych ptaszyn. Znowu... demokracja, taka piękna. Śmieszy przemycanie demonów, które przegrały głosowanie. Widać będą potrzebni w fabule. A wobec Golema i Tytana Shantiri (najprawdopodobniej jeden będzie podstawką, drugi ulepszeniem) to jakoś średnio mi się to podoba. Gargulce i Golemy z Akademii były czymś wyjątkowym, a teraz okazuje spamują nas konstruktami. Najpierw Tytan z nowym backstory, potem Obieżyświat, a teraz te dziadostwo z Shantiri.

Minastir PW
2 lipca 2015, 00:46
@Nicolai Co masz na myśli? Przecież dodałem zrzuty żywiołaka. ;)

Nicolai PW
2 lipca 2015, 00:52
Wrzuciłeś chyba swój post w momencie, kiedy ja pisałem i nie zauważyłem. Już poprawiłem swój wpis, dwa posty do kasacji, plox ;)

Kammer PW
2 lipca 2015, 00:53
@Nicolai: Mówisz o tym przyjemniaczku? To jest właśnie tytan Shantiri. Jego opis z DoCa brzmi: Nie budzić Tytana, a, jak, chyba, Alamar wspominał, są to bardzo rzadkie istoty, pozostałości po okresie świetności Shantiristów (hehe).
Zatem podejrzewam, że do tego nie będzie szło ulepszyć innej jednostki, a sama jednostka będzie miała moc nieco mniejszą od tej Błękitnego Smoka z H3 (przenosząc na realia H7, rzecz jasna).

Minastir PW
2 lipca 2015, 00:58
@Kammer Też myślałem, że to będzie tytan Shantiri, ten ,co pokazałeś, ale może to jednak będzie ten?
http://www.duel.acidcave.net/zguba/s06_For_Aca_081.jpg
No bo po co ciągle by go pokazywali w ekranach ładowania w HVII?

Nicolai PW
2 lipca 2015, 01:03
@Kammer: Zdradź mi jedną rzecz, Kammerze. W którym miejscu zasugerowałem, że nie wiem co to Tytan Shantiri? Wiem co to i wiem, że to się w DoCu przewijało, ale nigdy nie pojawiło się to w HoMM... i wolałbym, by tak pozostało. Sześć konstruktów to przesada.

Kammer PW
2 lipca 2015, 01:11
@Minastir: To, do czego linkujesz, to jest Tytan generator (po lewej). Jeśli już - to zobaczyłbym w grze Doskonałego tytana, który jest właśnie doskonały, zatem byłoby zwieńczeniem golemomancji Akademii.

@Nicolai: Chylę czoła przed znajomością świata i DoCa, który wszak jest najdoskonalszą karcianką w świecie (Xo)M&M od czasu Arcomage. Ja jedynie wysnułem hipotezę, że ta jednostka nie będzie ulepszana, co podparłem silnym dowodem z naszej ulubionej karcianki.

Rademenes777 PW
2 lipca 2015, 11:02
Nie wiem czy było już o tym mówione, ale czy np. druidzi i magowie (czarujące jednostki) będą miały oddzielną księgę czarów i rzucały zaklęcia?

Yogoort PW
2 lipca 2015, 12:38
@up było powiedziane, że nie będą miały swojej księgi. Czary, bądź umiejętności aktywne będą miały ikony w interfejsie (międzymordziu ;) ) podczas walki.

Rademenes777 PW
2 lipca 2015, 13:31
To trochę szkoda, bo w H5 spodobało mi się rzucanie zaklęć jednostkami, poza tym można wtedy było trochę namieszać w armii przeciwnika, a teraz - tak, jak w H6 - użyjemy Novy lub Cierni raz czy dwa razy na bitwę, a resztę będziemy musieli strzelać.

Yogoort PW
2 lipca 2015, 13:36
@up wiele ataków specjalnych wykonywanych przez jednostki, można używać w każdej turze walki.

Tallos PW
2 lipca 2015, 14:09
:
Znowu... demokracja, taka piękna.
Akurat odrzucenie feniksów jako jednostki Sylwanu było rzeczą ze wszech miar słuszną, skoro są one w starożytnym Ashanie duchami magii pierwotnej.
:
Śmieszy przemycanie demonów, które przegrały głosowanie.
Spodziewałem się tego i aprobuję to. Jakieś demony po zaćmieniu musiały na powierzchni zostać i skoro są one tak ważną częścią świata, dziwne by było, gdyby ich nie było.
:
Widać będą potrzebni w fabule
No cóż, jak dla mnie oczywiste jest, że wygrana Seamusa w konklawe będzie ich manipulacją; Chociaż o wiele bardziej wolałbym, by było to niezawisłe konklawe i Ivan nigdy nie miałby żadnej racji.

Giltos PW
2 lipca 2015, 14:40
Mam pytanie, czy ktoś grał w bete na laptopie?

Tallos PW
2 lipca 2015, 14:44
@up
Ja, jo.

Giltos PW
2 lipca 2015, 14:47
Jaki masz procesor?

Tallos PW
2 lipca 2015, 14:47
Eeeee, było to na laptopie kumpla, więc w dokładnych kwestiach technicznych nie pomogę.

Rademenes777 PW
2 lipca 2015, 15:00
@Yogoort czyli (teoretycznie) magowie Czeladnicy itp. będą mogli posiadać jakieś czary tylko nie w księdze czarów, jako umiejętności, czy pozostaje im tylko przebijający strzał i Nova?

Giltos PW
2 lipca 2015, 15:07
Chcę się dowiedzieć, czy beta będzie działać na laptopie z procesorem Intel Core i5 2,7Ghz.

Rademenes777 PW
2 lipca 2015, 15:08
A'propos elfów: ich umiejętnością rasową ma być Zemsta Natury, z opisu wynika, że "(...)Kiedy ktoś zostanie uznany za wroga Natury, Elfy nie cofną się przed niczym, dopóki nie zostanie całkowicie zniszczony(...)" czyli będzie to umiejętność Mściciel, znana nam z H5, tak? Tylko ciekawe, czy będzie identyczna jak w "piątce", czy trochę ją ulepszą?

magius123123 PW
2 lipca 2015, 16:20
@Rademenes
ten sam błąd co ja :D
Cała umiejka Sylvanu i każdej innej frakcji była już objaśniana. Nawet "perki" były dokładnie opisywane i pamiętam, że chyba sam nawet kiedyś wrzucałem fotki do tych rzeczy.

A tak btw, mój post był w sumie failem, a tu patrzę - dyskusja na ponad jedną stronę co do tych neutrali :D Fani Homm nie śpią, a to dobrze :D

Co do tych neutrali to najbardziej zastanawiają mnie te jednostki inferno... Co do Lilima to wiemy, że nad sukkubami były prace prowadzone nawet przed głosowaniami na frakcje, ale jest jeszcze Juggernaut. Ciekawe czy będą to porty z H6 i czy będzie się je dało rekrutować. Bo mogą zrobić jakąś "neutralną rekrutownię", coś w stylu fortu dla inferno, a może nawet dla krasnalków, gdzie będzie można sobie rekrutować kilka (2, może 3) jednostek z tej frakcji, tak jak ma to miejsce z żywiołakami. Ahh sny, nawet najlepsze sny można zniszczyć... w tym wypadku pewnie zniszczy je Ubi, ale pożyjemy zobaczymy.

Ogólnie fajnie byłoby gdyby neutrale tworzyli też w pewnym wymiarze swoje frakcje. Coś w stylu piratów - zamiast jednej jednostki zrobić dwie albo trzy i pozwolić je rekrutować graczom w odpowiednich budynkach. Mogliby też zrobić coś w stylu "wygnanych" dla Lochu i Sylvanu, gdzie rekrutowałoby się jakieś odrzucone jednostki, albo dla Przystani miejsce, gdzie rekrutujemy jednostki z księstwa Gryfa (Gryfy i jakieś jeszcze coś innego mogliby dać).

Jeśli tego nie zrobią, to neutrali na obecną chwilę nie jest ani mało ani dużo, więc fanów tym nie zaspokoją, czyli ogólnie k(l)appa...
strona: 1 - 2 - 3 ... 74 - 75 - 76 ... 105 - 106 - 107
temat: Heroes 7

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel