Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Komnata Cieni (Heroes VII)temat: Heroes 7
komnata: Komnata Cieni (Heroes VII)
strona: 1 - 2 - 3 ... 73 - 74 - 75 ... 105 - 106 - 107

Giltos PW
15 czerwca 2015, 19:33
Nekromancja

Alamar PW
29 czerwca 2015, 16:04
Dostał ktoś ankietę od Ubi (już po zakończeniu "bety") z pytaniem m.in. o frakcję, którą gracze chcieli by ujrzeć w przyszłości?
Do mnie nic nie doszło, ale kilka osób na Heroes Community o tym wspomniało.

Yogoort PW
29 czerwca 2015, 17:15
@Alamar:

Tak, dostałem, ale nie było pytania wprost którą frakcję chciałbym dostać następną, ale ogólnie o ulubioną frakcję ze wszystkich części, o ulubioną część Herosów, o to czy ogólnie jestem zainteresowany kupnem ewentualnej zawartości dodatkowej (nie była wymieniona forma, wiec równie dobrze mogło im chodzić o DLC bądź o pełnoprawne dodatki), co bym wolał w ewentualnych płatnych zawartościach (kolejne frakcje, dodatkowe mapy, dodatkowych bohaterów, nową mechanikę jakąś).

Nathie PW
29 czerwca 2015, 17:15
Warto zajrzeć do folderu ze spamem. Jeżeli do kogoś mail nie doszedł to tu jest link do ankiety:
http://ubisoft.fluidsurveys.com/surveys/kk/heroesvii-beta/

Górski PW
29 czerwca 2015, 17:41
Mi nic nie przyszło. :(

Acid Dragon PW
29 czerwca 2015, 17:52
U mnie również nic - chyba, że ze spamu już zdążyło polecieć. Niemniej jednak zachęcam wszystkich do skorzystania z linku podanego przez Nathie. Trochę to trwa, ale ten głos znacznie lepiej trafi do Ubisoftu niż jakiś post na forum, więc dajcie się "usłyszeć".

Wellplay PW
29 czerwca 2015, 18:01
Mam nadzieję, że wezmą te ankiety sobie do serca.

WhyMe PW
29 czerwca 2015, 21:40
Ja otrzymałem wiadomość z Ubisoftu z ankietą do wypełnienia 25 czerwca. Wiem, że już kilka lat temu takową wypełniałem. Może tym razem wezmą sobie do serca głosy fanów.

Sobieski PW
1 lipca 2015, 16:23
Statystyki dotyczące bety nr 1.

Zapowiedź bety nr 2. Dodatkowo głosowanie, w którym można wybrać kolejne 2 frakcje z pośród 4, które wezmą udział w becie nr 2, a które nie były w becie nr 1.

Wellplay PW
1 lipca 2015, 16:28
@magius123123

Nie słuchają, a zmienionego lisza masz pokazanego. ;P

magius123123 PW
1 lipca 2015, 23:52
Siemka ludziska, postanowiłem znowu pobawić się plikami bety HVII, i znalazłem pliki wskazujące na istnienie kilku dziwnych jednostek (neutrale?) :
creature_lilim.int (lilim z inferno... może będzie do fabuły albo jako neutral?)
creature_mermaid.int (mermaida powraca, znowu jako neutral prawdopodobnie)
creature_ShantiriGolem.int (Shantiri Titan... To nie jest ulepszony golem, bo jest już plik creature_SandstoneGolem.int, więc chyba szykuje się kolejny neutral)
creature_ShantiriTitan.int (to samo co wyżej, to nie jest ulepszony tytan, więc chyba następny neutral)
creature_Soulless.int (ma ktoś jakiś pomysł? kolejny neutral? To nie jest jednostka Nekro)

Warto przy okazji wspomnieć, że są 3 pliki wampira:
creature_vampire.int
creature_VampireKnight.int
creature_VampirePrince.INT (tak, tutaj są duże literki INT :D, poza tym myślicie, że to neutral czy istota z fabuły?)

Do tego jest plik:
H7CampaignAbilities.int, czyli jakieś umiejętności ekskluzywne dla kampanii.

Znalazłem pliki z modelami budowli Sylvanu i kilku neutrali o rozszerzeniu .upk, może uda mi się je otworzyć za pomocą UDK, to dam znać co i jak.

Alamar PW
2 lipca 2015, 00:03
Przejrzyj ten temat, a znajdziesz wszystkie swoje "odkrycia", a nawet więcej.

Wellplay PW
2 lipca 2015, 00:06
Piaskowy Golem jest ulepszeniem Golema z Akademii.

magius123123 PW
2 lipca 2015, 00:08
@Alamar

Rzeczywiście... oooups :D Dawno tu nie zaglądałem ani nie sprawdzałem, a czytać 70 stron (przyznam) mi się nie chciało. :P Przyznaję się do błędu i czystej głupoty oraz lenistwa :D, a więc usunąć poprzedni post?

Minastir PW
2 lipca 2015, 00:09
@magius123123 Już była dodawana lista jednostek neutralnych w temacie bety ;)
Proszę bardzo tutaj:


A soulless to przecież ulepszona jednostka lochu, strider :)

Edit: Aha, a widzieliście, jak będzie wyglądał żywiołak wody? Bo dodawałem na HC, ale nie wiem, czy ktoś tutaj dodawał, bo będzie wyglądał jak greater water elemental z DoCa.

magius123123 PW
2 lipca 2015, 00:13
Tak wiem, wyszedłem na bubka, :D Hahah, ale sam przynajmniej czegoś się nauczyłem (lepiej czytać choćby 100 stron forum zanim się coś napisze, hahah), dobrze jest, ale z tych wszystkich neutrali ciekawi mnie sea elf, czo to to będzie, jak to to będzie wyglądało w światku (k)Ashanu.

Minastir PW
2 lipca 2015, 00:16
Oj Magiusie, przecież już wiemy, jak będzie wyglądał sea elf! :D To jedyna jednostka neutralna, której wygląd znamy (z wyjątkiem żywiołaków, powtórki z HVI).

Proszę bardzo, tutaj możesz zobaczyć ;)
https://ubistatic-a.akamaihd.net/0004/prod/images/150126_QA_3/Neutrals_Sea_Elf.jpg

magius123123 PW
2 lipca 2015, 00:20
W sumie to lista neutrali nie jest wcale zła, nawet na to, co jest teraz. Dziwi mnie tylko brak Light i Dark elementalów, bo ich plików nigdzie nie ma, nawet w plikach edytora.

Giltos PW
2 lipca 2015, 00:24
@Minastir Możesz podać linka do żywiołaka?

Minastir PW
2 lipca 2015, 00:32
@Giltos Wiesz co, zapomniałem do którego tematu dodałem na HC bo w temacie bety nie ma, wiec zrobiłem nowy zrzut z porównaniem do karty z DoC, wiadomo to jest goły model bez efektów wody dlatego nie jest niebieski ;)



I jeszcze profilowe do tego:
strona: 1 - 2 - 3 ... 73 - 74 - 75 ... 105 - 106 - 107
temat: Heroes 7

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel