Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Komnata Cieni (Heroes VII)temat: Heroes 7
komnata: Komnata Cieni (Heroes VII)
strona: 1 - 2 - 3 ... 64 - 65 - 66 ... 105 - 106 - 107

Acid Dragon PW
9 maja 2015, 18:34
To błąd ze strony gram.pl. A w zasadzie niedoinformowanie.

Niemniej jednak artykuł o dostępie do wersji beta mają.

Lux PW
9 maja 2015, 18:59
O dzięki za rozwianie moich wątpliwości! ;)

Swoją drogą jestem ciekaw, jak wygląda postęp prac nad rasami elfów. Są jakieś tam arty, parę zaimplementowanych bohaterów w grze, jeden utwór... Zgaduję, że cokolwiek na temat Sylvanu zobaczymy w czerwcu.

Acid Dragon PW
9 maja 2015, 19:02
Nie mam na ten temat żadnych informacji (a nawet gdybym miał, to nie mógłbym ich wyjawić). Mogę zaś powiedzieć, że w tej chwili zespół twórców pracuje bardzo intensywnie, aby do pełnej funkcjonalności doprowadzić wersję beta, więc domyślam się, że Sylvan w tej chwili nie jest priorytetem.

Lux PW
9 maja 2015, 19:19
Jeśli gra ma wyjść we wrześniu (hahaha) to czeka ich bardzo pracowite lato. Bo w takim tempie zobaczymy Loch w miesiącu wydania gry, oczywiście zakładając, że nie będzie przełożenia daty premiery gry. :D

Zehir-12 PW
9 maja 2015, 19:49
@ Lux

Z tego co pamiętam to przed premierą Might and Magic X też jakoś niedługo przed premierą czy nawet i po ujawnili ostatnie dwie klasy, tak więc nie było by to nowością ;) A poza tym będę to powtarzał wiele razy - wrzesień nie wchodzi w ogóle w grę, Ubi słynie z tego że choć raz przekłada premiery gier, tak więc ja bym raczej dał im czas do przyszłego roku, a wyjdzie im to tylko na plus ;)

A tak z innej beczki to mam pytanie, z czystej ciekawości. Czy edycję kolekcjonerską będzie można zamówić po premierze gry? Bo zwykłą wersję kupię tak na 90%, o ile nie będzie przesycona błędami, a jeśli będzie całkiem dobra to może nawet byłbym skłonny zaszaleć, w końcu będą to chyba ostatnie herosy jakie kupię xd i pewnie też jedna z ostatnich gier komputerowych :P

Acid Dragon PW
9 maja 2015, 20:01
Z pewnością edycja kolekcjonerska trafi do "normalnych" sklepów w stylu empików, więc na pewno będzie dostępna przynajmniej przez jakiś czas po premierze, jak w przypadku H6 i H5. Inaczej to nie miałoby sensu.

Niemniej jednak nakład oczywiście będzie ograniczony (inaczej nie mogłoby się to zwać edycją kolekcjonerską), więc ewentualną decyzję najlepiej rozważyć w ciągu miesiąca-dwóch po premierze.

Zehir-12 PW
9 maja 2015, 20:04
No myślę, że nawet tydzień czy dwa mi starczą, bo już wtedy powinny pojawić się pierwsze recenzje, czy filmiki, w których dowiemy się czy nowe herosy są ok i czy nie ma w nich za dużo błędów :P

Górski PW
11 maja 2015, 15:17
Jak myślicie, kto będzie bohaterem w kampanii Nekropolis? Czytałem sobie ostatnio komentarz Kaspara ulepszonej, nieaktualnej już wersji wampirów do heroes 7 oto co jest tam napisane "“Najwierniejsi Paladyni Elratha zareagowaliby oburzeniem na nazywanie tych nieumarłych wojowników ‘rycerzami’. Najwyraźniej nie spotkali jeszcze sir Jaywoodsa, który od koniuszka ostrogi aż po czubek miecza jest ucieleśnieniem rycerskości i męstwa, mimo że trup z niego jak się patrzy. Ostatnio słyszałem nawet, że dokonuje jakichś bohaterskich czynów w odległych krainach!” Czyli... czyżby znany z heroes 6 Sir Jaywoods?

Zehir-12 PW
12 maja 2015, 18:37
https://mmh7.ubi.com/pl/blog/post/view/skills-economy-paragon

Dzisiaj kolejne umiejętności

Alamar PW
12 maja 2015, 18:44
Cnoty/Paragon czyli 3w1: Nauka/Nauka Czarów/Sokoli Wzrok. Coś mi się wydaje, że będzie to równie "potrzebna" umiejętność, co te trzy wyżej wymienione w poprzednich częściach. :P
Jedynie zdolność arcymistrzowska warta jest uwagi dla magów. Szkoda tylko, że herosa z dostępem do 7 szkół magicznych zapewne nigdy w grze nie ujrzymy. :(

Ekonomia wygląda zachęcająco (na dużych mapach), zwłaszcza w połączeniu z Dyplomacją.

Zehir-12 PW
12 maja 2015, 19:51
@Alamar

A jak właściwie działa ta umiejętność arcymistrzowska, bo za nic nie mogę zrozumieć :P

Alamar PW
12 maja 2015, 20:07
Która? Ekonomii czy Dyplomacji? Ekonomii zwiększa przychód we wszystkich nazych miastach o 30%, zaś zdolność arcymistrzowska Dyplomacji sprawia, że wszystkie zdolności typu Zarządca (Governor) zamiast działać tylko na jedno miasto, działają na wszystkie nasze miasta.

Zehir-12 PW
12 maja 2015, 20:29
Nie, nie - ta od cnoty

A co do szkół magii to mogli by wrócić do tych z H5 :P Które były znaczenie lepsze. Podzielenie szkół na żywioły raczej nie było zbyt dobrym rozwiązaniem.

Kalohn PW
13 maja 2015, 00:25
@Alamar

Odnośnie bohaterów z dostępem do wszystkich siedmiu szkół magicznych...
Niby podano do wiadomości, że:
"Academy heroes are the ones who can master all magic schools. For Wizards, there is no such thing as a restricted school of magic."

Eruanno PW
13 maja 2015, 00:43
Wygląda na to, że metamagia pozwoli na korzystanie ze wszystkich szkół ;-) Ja nie jestem fanem tego typu cnót. Dla mnie te premie do zdobywania większego doświadczenia są bezużyteczne. Zdobyte punkty zużyjemy znowu na umiejętności z cnoty i co? Nico :D Ciułanie punktów doświadczenia nie ma sensu kiedy pozostali będą wyrzynać wszystko na mapie przygód. Muszę jednak przyznać iż nie jestem wybitnym strategiem więc mogę się mylić. Na obecną chwilę nie wiem gdzie te pseudo pieniądze oszczędzone na ekranach miast i modelach 3D.

Nicolai PW
13 maja 2015, 03:39
A czego można nie rozumieć w tej zdolności? Jak masz Magię Światła na Nowicjuszu to rzucasz Spojrzenie Trwogi Elratha na poziomie nowicjusza, a jak masz dodatkowo tego perła to ten czar rzucasz na poziomie mistrzowskim, czyli silniej.

Alamar PW
13 maja 2015, 07:14
@Kalohn
To o czym piszesz, to tylko charakterystyka Akademii, która w samej grze nie musi mieć odzwierciedlenia. Tym bardziej, że mamy 6 klas bohaterów i, podążając "logiką" Ubisoftu, łącznie te 6 klas ma dostęp do wszystkich szkół magii. :P
Nie wyobrażam sobie przy obecnym systemie "pizzy", by jakikolwiek bohater miał w swoim repertuarze 7 szkół magii - wszakże każdy bohater powinien mieć dostęp jeszcze do umiejętności mocy i neutralnych, a odejmując metamagię, zostaje miejsce tylko na dwa kawałki takiej pizzy.

@Eruanno
Inwestycja w szybsze zdobywanie poziomów ma sens, ale tylko wtedy, gdy tych poziomów jest dużo (jak w H3-4 czy w MM1-9 czy takim Falloucie).
W H7 będzie ich tylko 30, więc każdy punkt biegłości będzie się tu liczył. Na dodatek w H6, gdzie był ten sam poziom maksymalny, górny pułap dało się osiągnąć na większych mapach już w połowie rozgrywki. A patrząc na dotychczasowe zapowiedzi H7 oraz na pasek doświadczenia użytkowników na blogu H7, to i teraz sytuacja zapewne będzie podobna.

Eruanno PW
13 maja 2015, 14:51
@Alamarze, masz oczywiście rację.

Jeszcze taka drobna uwaga. Zauważyliście, że od pewnego czasu (kolejnego oburzenia fanów w związku ze skill-pizzą) na oficjalnym forum zaczęło pojawiać się o wiele więcej nowych użytkowników wyrażających dobre opinie? Troszkę to podejrzane moim zdaniem. Ta liczba nowych (lub cichych) użytkowników od momentu otwarcia strony była mniej więcej stała i nagle taka zmiana? Czy zbanowanie największych komentatorów i odejście paru innych fanów zadziałały aż tak zachęcająco? Pojawiające się artykuły również nie są jakieś sensacyjne w porównaniu do tych dawniejszych. Przypadek? Możliwe, że to moja wyobraźnia. Nie wiem. Może ktoś odniósł podobne wrażenie?

Acid Dragon PW
13 maja 2015, 16:17
Na 90% to efekt odejścia z forum (lub wyrzucenia - tego nie wiem) największych krzykaczy. I nie twierdzę, że to pozytywny objaw - być może właśnie wielu fanów "dało sobie spokój" z Heroes 7.

W każdym razie od tej pory wątpię, aby opinie na Shadow Council były reprezentatywne dla całego fandomu (o ile kiedykolwiek były).

Jednakże trzeba powiedzieć, że ten shistorm po opublikowaniu szczegółów na temat skillpizzy też nie był reprezentatywny. Nawet jeśli temat dotyczył zupełnie czego innego, to po tym wydarzeniu (a nie wcześniej!) i tak schodził do "nie słuchacie fanów i skill system jest zły!". Trudno było się w ogóle przebić ze zwykłymi, albo pozytywnymi opiniami, bo panowie z Sandrem w avatarze spamowali swoimi okrzykami, uniemożliwiając normalną dyskusję. Także osobiście się cieszę, że ucichli (lub zostali uciszeni).

Vusapion PW
13 maja 2015, 17:36
Mamy już pokazane 8 umiejętności (plus rasowa Przystani) i widać starania Ubi-Noxa w tym, żeby wszystkie były przydatne w równym stopniu, jednak ten plan musiał spalić na panewce i tak mamy już umiejętność, która poza poziomem arcymistrzowskim oferuje bardzo niewiele (Cnota) oraz taką, która jest absolutnym musem, a mianowicie Ekonomia, bo zdolność budowania 2 budynków dziennie dostępna na najniższym poziomie, to ogromna przewaga w początkowej fazie gry. Dodatkowo zniwelowanie kosztu budynków i armii to ogromne wytchnienie dla skarbca, kiedy nie ma na mapie lub jest niewiele kopalni złota. Reszta umiejętności wpisuje się w zasadę równości.
strona: 1 - 2 - 3 ... 64 - 65 - 66 ... 105 - 106 - 107
temat: Heroes 7

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel