Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Komnata Cieni (Heroes VII)temat: Heroes 7
komnata: Komnata Cieni (Heroes VII)
strona: 1 - 2 - 3 ... 50 - 51 - 52 ... 105 - 106 - 107

flapdzak PW
30 marca 2015, 15:14
Tylko tak u mnie czy czeka nas aktualizacja strony? Ciekawe co aktualizuj. Może tak jak Akademię i Przystań dadzą nam Loch i Sylwan. A może to tylko Twierdza...

Acid Dragon PW
30 marca 2015, 15:34
Ani jedno, ani drugie, ani trzecie. Zapowiadana aktualizacja strony dotyczy mechanizmu komentarzy (linkowanie, zgłaszanie do moderatora) i tymczasowego blokowania kont.

EDIT: Myliłem się. Twierdza.

flapdzak PW
30 marca 2015, 16:22
Już zaktualizowana? Teraz mi strona wgl nie wchodzi. Co to jest :) ???

Nerevar PW
30 marca 2015, 17:52
Ubi skąpi na serwery, więc te które są, nie wytrzymują zwiększonego obciążenia. Przerabiamy to zresztą przy każdej większej aktualizacji.

flapdzak PW
30 marca 2015, 18:09
Już się odcięło. Wiwerna i Bazyliszek to moje ulubione jednostki z tego zamku. Gdyby tylko usunąć tego goblina...

Wolfheart PW
30 marca 2015, 18:44
No, przy Twierdzy to aż zaniemówiłem. Ubisoft odwalił kawał dobrej roboty. Tylko te cyklopy coś mi nie pasują.

flapdzak PW
30 marca 2015, 19:20
Moim zdaniem cyklop upg. ma nawał tłuszczu na czole, a centaury...... brzydkie, brzydkie, brzydkie. Reszta super, zawłaszcza wiwerny i gnolle.

Viking PW
30 marca 2015, 19:36
Podobają mi się wszystkie jednostki Twierdzy oprócz wiwerny, która ma nieproporcjonalną głowę i jeźdźca bazyliszków (bo goblin jest zbędny). Nieco razi mnie też strzelający gnoll i behemot (chociaż ulepszony ma piękną brodę).

J. M. Sower PW
30 marca 2015, 19:57
Przerobiłem dla rozrywki artwork Behemota na nieco bardziej podobny do tego z H3. Ten oryginalny jest jak dla mnie trochę nazbyt "zwierzęcy". Co sądzicie o takiej wizji?

Tarnoob PW
30 marca 2015, 20:03
Sower, jesteś wielki. :-) Jest zdecydowanie lepiej. Zrobiłeś właśnie to, czego brakowało i o czym pisałem w ko­men­ta­rzu pod newsem.

Ten od Ubi nie jest nawet zwierzęcy, tylko… ko(s)miczny – nie ma chyba na Ziemi zbyt wielu stworów, które mia­ły­by nos na całe czoło. :-P

Piszę serio – wyślij to do Ubi! Skoro zrewidowali wampiry i lisze, być może zrewidują też behemoty. Pokazali, że są skłonni głosować nad takimi detalami jak kolor pudełka do MMX lub tryb dnia albo nocy w Sylvanie. Twarz be­he­mota to też dość ważny temat, jak dla mnie nawet ważniejszy.

Viking PW
30 marca 2015, 20:06
@ J. M. Sower Gratulacje! Twój Behemot jest po prostu piękny, chociaż ten od Ubi również ma swój specyficzny klimat. Jednak Twoja wersja deklasuje oryginalną w przedbiegach.

Wikist PW
30 marca 2015, 20:07
Cytuję z opisy Centaura: "Tak jak Harpie i Gnolle, Centaury też są zwierzoludźmi, stworzonymi przez [!] siedmiomiejskich Magów."

No takiego sformułowania to nie usłyszałem jeszcze w żadnym ashańskim tekście. Ciekawi mnie czy to poprawne. Mimo wszystko wolę Magów z Siedmiu Miast.

J. M. Sower PW
30 marca 2015, 20:25
Cieszę się, że komuś się spodobało. Wątpię jednak, czy Ubi byłoby skłonne zmodyfikować model. W końcu ten aktualny nie jest najgorszy. No i moja wersja oprócz zmodyfikowanej głowy ma też dodane coś w rodzaju garba jak to było u starych Behemotów.

Nicolai PW
30 marca 2015, 20:33
@Vusapion: Jednostki wojenne miałyby sens jakby jakoś się różniły między sobą, czyli Westalka lepiej leczyłaby rany niż Namiot Medyka itd., ale na chwilę obecną nie wiemy czy pójdą w tę stronę. Jednak wiemy, że Twierdza będzie mieć dwie, a nie trzy jednostki wojenne. Także może jednak pójdą w zróżnicowanie gry pod tym kątem. Tylko pytanie czego Orkom zabraknie? Stawiałbym na jednostkę leczącą.

Eruanno PW
30 marca 2015, 20:35
News w języku niemieckim + VIDEO

Polecam.

Muszę przyznać, że jestem pod ogromnym wrażeniem.

Wikist PW
30 marca 2015, 20:48
Z ulepszonym cyklopem mogliby coś zrobić. Te kikuty z głowy, proszę. xDD Choćby je połączyć w jakiś fajny wzór, ale dwa kikuty? Meh... :P

ArekerA PW
30 marca 2015, 20:50
http://www.gram.pl/artykul/2015/03/30/might-magic-heroes-vii-juz-gralismy-i-jestesmy-pelni-nadziei.shtml

Wikist PW
30 marca 2015, 21:02
Nicolai na filmiku bohater ma 3 miejsca pod machiny oblężnicze. Nie wyklucza to co prawda posiadania jedynie dwóch typów machin, ale tak samo nie jest pewne, że będziemy mieli tylko dwie.

Może będziemy mieli możliwość posiadania dwóch "balist" u orków? Who knows?

Alamar PW
30 marca 2015, 21:09
Trzy miejsca są na: balistę, namiot i katapultę. Chyba przy opisie któregoś z ekranów miast było, że Kuźnia (tudzież budynek kuźniopodobny) uzupełnia też zniszczoną katapultę bohatera.

EDIT:
Artillery Range (Strzelnica) - zapewnia miastu trzy wieże strzeleckie podczas oblężenia. Odnawia zniszczoną katapultę.
Lightning Pyramid (Piramida Piorunów) - zapewnia miastu trzy wieże strzeleckie podczas oblężenia. Odnawia zniszczoną katapultę.

Nicolai PW
30 marca 2015, 21:38
Przejrzałem jednostki Twierdzy i Wiwerny wyglądają zupełnie inaczej niż w DM/H5/DoC, ale nie mam o to pretensji, bo udał im się ten klasyczny wygląd. Tylko czemu zmienili im backstory i z zdegenerowanych smoków stały się jaszczurkami, które przedawkowały smoczą krew. Przez to Wiwerny znalazły się elitarnym gronie, w którym zasiadają takie sławy jak Gryfy, Chimery, Knechci czy Władcy Piorunów. Bazyliszki tak samo. Skoro już o nich mówimy to wyglądałyby naprawdę fajnie gdyby nie ta żyrafia szyja. Cyklop nie jest mięsnym jeżem z H6, ale nie jest tak fajny jak w H5, a szkoda. Z nimi mam taki problem, że mam mieszane uczucia. Aczkolwiek nieulepszone wyglądają w miarę fajnie, ale za to ulepszone mają jak dla mnie za dużo rogów, kolców i narośli. Szkoda, że poszli w tym kierunku, jakby dali im jakiś sensowniejszy pancerz zamiast udemonizowania to według mnie byłoby lepiej. Behemot z kolei to taka krzyżówka Byczego Rancora z małpą z Johna Cartera, ale ogólnie wygląda dobrze. Tylko czy wystarczająco majestatycznie jak na Czempiona?
PS. Wiecie kto prawie że przewidział ten lineup? Ano wujek Nico :D O tutaj Wprawdzie zamiast Majarza jest Wiwerna, a Goblin ujeżdża inną bestię, ale tak to wszystko się zgadza. W każdym razie ciekawy jestem jak brak jednostki magicznej odbije się na grywalności.
strona: 1 - 2 - 3 ... 50 - 51 - 52 ... 105 - 106 - 107
temat: Heroes 7

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel