Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Komnata Cieni (Heroes VII)temat: Heroes 7
komnata: Komnata Cieni (Heroes VII)
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 ... 105 - 106 - 107

Andruids PW
16 sierpnia 2014, 00:29
@Darkem Ależ okropnie gryzie się z tymi jednostkami : /

Dokładnie jak napisał Nerevar, to się nadaje z powrotem do słonecznej, złotej Przystani z szóstki.

Alamar PW
16 sierpnia 2014, 14:14
Z najnowszego filmiku z paplaniną Erwana (plus dżin z H1 dla przypomnienia):





EDIT:
Odnośnie braku gryfów w grze:
Cytat:
the insider on the russian forums said that they WILL be available as campaign-only creatures for Ivan

Nicolai PW
17 sierpnia 2014, 15:33
Proszę bardzo dwa rendery dwóch Czempionów:


Mad Hatter PW
17 sierpnia 2014, 17:15
Faktycznie, Olbrzym wygląda jak rzymski żołnierz.

Alamar PW
17 sierpnia 2014, 17:28

morthi PW
17 sierpnia 2014, 19:15
Za to nie chodzi tak plastikowo jak Olbrzym/Tytan z H2 (który nota bene też był podobny do rzymskiego żołnierza)

Nerevar PW
17 sierpnia 2014, 19:21
Ja bym tam go porównał do jakiegoś greckiego wojaka, nie do rzymianina ;P

Degraf PW
17 sierpnia 2014, 19:26
Z innej bajki

Skoro istnieją mitologiczne ptaki, nawet ze sfery bliskowschodniej (znanych w świecie HoMM -> Roki) to dlaczego użyto prymitywnego określenia "Magiczny ptak"?

Garett PW
17 sierpnia 2014, 19:31
@Degraf, bo ludzie pracujący w Soft:Ubi są prymitywni? :P

Nerevar PW
17 sierpnia 2014, 19:54
Cytat:
Skoro istnieją mitologiczne ptaki, nawet ze sfery bliskowschodniej (znanych w świecie HoMM -> Roki) to dlaczego użyto prymitywnego określenia "Magiczny ptak"?
Bo dwa najbardziej popularne już obsadzili (feniksy/roki), a głębiej nie chce im się szukać?

Warmonger PW
17 sierpnia 2014, 20:33
Magiczny Ptak zapewne nie ma się kojarzyć z Rokiem, Feniksem czy Ptakiem Gromu. Jest również szansa, że będzie bardzo magiczny w swej naturze, podobnie jak Czarodziejski Smok. O czarodziejskim smoku wiemy tylko tyle, że jest czarodziejski i jest smokiem, nie ma więc sensu silić się na wydumane nazwy.

Alamar PW
17 sierpnia 2014, 20:37
Na filmiku z soboty Erwan nazywał to Magic Eagle, Arcane Eagle, Eagle Vision czy jakoś tak... nie chce mi się tej paplaniny słuchać drugi raz. :P

Cytat:
O czarodziejskim smoku wiemy tylko tyle, że jest czarodziejski i jest smokiem
A także parę innych rzeczy z kampanii Dracona i Tarnuma w H3.

AquaInferus PW
18 sierpnia 2014, 01:26
A czy wiece coś może o polskiej wersji czy będzie to wersja kinowa, lektor\dubbing 5 i 6 część były w dubbingu i wyszło to całkiem całkiem .

Alamar PW
18 sierpnia 2014, 06:33
Cytat:
lektor\dubbing 5 i 6 część były w dubbingu i wyszło to całkiem całkiem .
ROFL!

Kilka przecieków:
- To co już wiadomo, Przystań to Księstwo Wilka.
- W kampanii Iwan ma otrzymać "na wyłączność" gryfy. Niejaki Seamus prawdopodobnie także ma dostać coś wyjątkowego.
- Bossowie rodem z H6 i Heroes Online znów się pojawią.
- Reputacja prawdopodobnie nie powróci, podobnie jak bronie rodowe.
- Nekromancja i leczenie mają być oparte na sposobach sprawdzonych w H1-5, a nie na wskrzeszaniu z H6 i Heroes Online.
- Niektóre frakcje zostały "przeniesione" z H6, inne (elfy, kurduple, czarodzieje) stworzone od podstaw.
- Jest szansa na powstanie dodatku(ów) do gry, zarówno ze względów na dość sporą bazę fanów jak i istniejące już projekty jednostek/frakcji/itp.

Wikist PW
18 sierpnia 2014, 10:19
A skąd te przecieki jeśli można?

Morgan Grin PW
18 sierpnia 2014, 12:24
Oho, nie ma mnie parę dni, a tutaj tyle nowości i przecieków :D Niestety, o ile wcześniej byłem zachwycony wszystkim, tak teraz mam kilka wątpliwości:
- Ekran miasta. Nie podoba mi się. Nie wiem czym to jest spowodowane, ale o ile jednostki przystani wyglądają groźnie i dosyć mrocznie, tak ich miasto ocieka słodyczą i przejaskrawionymi kolorami. Skąd taki dysonans? Liczę, że ten element jeszcze poprawią....
- Skala jednostek. Tytani są ogromni i to świetne. Ale czemu bohaterowie są więksi niż kopalnie? Trochę mi się to gryzie. Z jednej strony wiem, że to po to aby lepiej się na mapie wyróżniali i, że w 3jce skala też nie była wcale taka realistyczna. Mimo to liczę, że trochę zmniejszą rozmiary bohaterów i "salamander"
- Skręcanie jednostek w bitwie. Wygląda to okropnie sztucznie, ale i zabawnie. Mam wrażenie, jakby nie wyrabiały się na zakrętach i przebierają nogami w miejscu, jak postaci z Lonney Tunes :D Do poprawy.
A tak: super, super, super!
Szkoda, że Gryfów nie będzie na stałe, ale takie kampanijne jednostki wydają się ciekawym pomysłem. Liczę, że trafią do neutrali w normalnej rozgrywce.
Zachwycił mnie mag na dywanie! Kapitalny pomysł! Aż dziwne, że czekaliśmy sześć części by ktoś to odświeżył :D
Bossowie? Super. Byle tym razem mieli własne, unikalne modele i można było z nimi walczyć w scenariuszach.
Trochę mnie martwi to "przenoszenie" frakcji z 6stki? Jak mam to rozumieć? Przenosimy koncepty? Lineupy?...Grafiki? Oby nie to ostatnie, bo srogo się zawiodę.

Hayven PW
18 sierpnia 2014, 15:03
W Heroes 5 mieliśmy Mentora Pamięci, czyli starego maga siedzącego na dywaniku unoszącym się w powietrzu.

Morgan Grin PW
18 sierpnia 2014, 19:13
Słusznie. Jednakże nie jako jednostkę ;)
Na blogu H7 pojawiła się notatka o elfach. W sumie nic ciekawego, ale chyba jednak powinno się o tym wspomnieć :P

Dru PW
18 sierpnia 2014, 21:12
*uff, kolejna ulga* Mam nadzieje, że plotki są prawdziwe i rzeczywiście nie powrócą żadne bzdurne bronie rodowe i reputacja.

Jeśli Ivan będzie mógł rekrutować gryfy na wyłączność w zamku to jestem ciekaw czy zrobią dla gryfów ulepszenie i osobny budynek? Wogle mam taką cichą nadzieje, że w dodatku bardziej to rozwiną i będzie więcej alternatywnych jednostek do kupienia w zamku i gryfy staną się jednym z przykładów kolejnych takich alternatyw, które będzie można także wybrać na normalnej mapie.

Co to znaczy "przeniesione z H6"? Przystań jest zrobiona od nowa więc nie została "przeniesiona z H6". Czyżby pozostałe zamki miały być dodane do gry w stylu kopiuj-wklej? Jeśli tak to trochę słabo i wątpię by na coś takiego się posunęli, chociaż z drugiej strony tak mało grałem w H6, że te zamki i tak będą dla mnie jak nowe w H7 :P

PS: Czy ten dżin na dywanie to machina oblężnicza, jednostka czy jakiś obiekt na mapie przygody?

Alamar PW
18 sierpnia 2014, 21:17
Cytat:
Jeśli Ivan będzie mógł rekrutować gryfy na wyłączność w zamku to jestem ciekaw czy zrobią dla gryfów ulepszenie i osobny budynek? Wogle mam taką cichą nadzieje, że w dodatku bardziej to rozwiną i będzie więcej alternatywnych jednostek do kupienia w zamku i gryfy staną się jednym z przykładów kolejnych takich alternatyw, które będzie można także wybrać na normalnej mapie.
Nie grałeś w 50 Odcieni Purpury H6, prawda? Tam w kampanii Nekropolii zamiast zwykłych czempionów, były kościane smoki z ulepszeniami, ale na zwykłych mapkach były to już jednostki neutralne i nie dało się ich kupić w zamku.

Cytat:
Co to znaczy "przeniesione z H6"? Przystań jest zrobiona od nowa więc nie została "przeniesiona z H6". Czyżby pozostałe zamki miały być dodane do gry w stylu kopiuj-wklej?
To znaczy, że dostaniesz modele z H6 z nowymi teksturami i poprawkami - coś jak kościane smoki czy czarne smoki z 50 Odcieni Purpury - model bossa Cate, tylko innymi teksturami. W przypadku H7 dochodzi też dostosowanie grafiki do silnika gry, więc możesz spodziewać się pewnych zmian tu i tam.
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 ... 105 - 106 - 107
temat: Heroes 7

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel