Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Komnata Cieni (Heroes VII)temat: Heroes 7
komnata: Komnata Cieni (Heroes VII)
strona: 1 - 2 - 3 ... 46 - 47 - 48 ... 105 - 106 - 107

marchewsz PW
19 lutego 2015, 15:30
Łał, widmowy smok wygląda nadwyraz świetnie ;o

Nerevar PW
19 lutego 2015, 15:37
Za to u Jeźdźców rzuca się w oczy przechodzenie fragmentu zbroi przez kaptur. I to, że choć mają być "Wampirzymi lordami", nie widać choć cienia jakiejkolwiek głowy...

marchewsz PW
19 lutego 2015, 15:45
Ulepszonych masz wyjaśnione w komentarzu Kaspara:
"Grim Reapers, how there’s actually nothing under the hood, how they have become Wraiths, beings of pure Death and Darkness."
A podstawa ma tam czarno

Nerevar PW
19 lutego 2015, 16:03
U podstawy też wyraźnie widać, że nic nie ma (w tym świecących, wampirzych oczu).

Matikun PW
19 lutego 2015, 16:12
Łohoho, nie za dobra ta umiejętność ulepszenia? Szczególnie w fazie, gdzie nie będziemy mieli jeszcze wielkiej armii, taki żniwiarz może być wtedy istną zmorą czempionów ^_^.

Nicolai PW
19 lutego 2015, 16:13
Chyba w Limbicu jest jakiś wielki fan fioletu, bo przemycono tę barwę do Nekropolii, która do tej pory była raczej zielonkawa. Ale co tam, Soft Ubi obiecał Loch bez purpury, ale nie było mowy o tym, że ta barwa nie może pojawić się w żadnym zamku, więc frakcja zwolenników granatowego przemyciła swój ulubiony kolor do Nieumarłych serwując nam grejpfrutowe trupy :)

Co do samych jednostek to H7 chyba będzie mieć problem z wizualnym przekokszaniem Trzonu. W dwóch z trzech przedstawionych frakcji nie wygląda on jak oddział szeregowców z podstawowym orężem, ale jak zamkowa elita na wysokim levelu. Spójrzcie na Kościanego Koplitę, uzbrojenie godne Wampirzego Lorda. I tak na marginesie, tylko mi się wydaje, że Martwy Pająk wygląda jak uciekinier z Lochu w wersji H6?

Odnośnie Liszów i Wampirów nie będę się wypowiadać, bo mają dostać nowe modele. Chyba ktoś w Limbicu zaszalał i rozbił świnkę skarbonkę. W każdym razie mam tylko nadzieję, że nowe Wampiry będą wyższe od swoich scyzoryków, a Arcylisze już nie będą tak nachalnie reklamować BDSM :) A co do Lamasu, to tylko według mnie ich włosy mają biedną animację? Te warkocze ulepszenia zachowują się tak jakby ktoś zużył na nie wiadro lakieru.

Ponury Jeździec wygląda poprawie, aczkolwiek zbytnio mi się kojarzy z Diablo. Ulepszenie natomiast jest śmieszne, wygląda jak król złomiarzy, który nosi swoje trofea na sobie. Kościany Smok to model z H6 z nową teksturą... niestety gorszą. Ulepszenie z kolei to... jakaś straszna porażka.

Jeszcze się zastanawiam nad tymi heheszkowymi animacjami. W H6 były one czymś specjalnym przez co były bardziej ciekawe i dopracowane, a tutaj? Tutaj każda jednostka musi mieć coś śmiesznego, a jak się robi coś seryjnie, to jakoś spada na łeb, na szyję. Przecież tutaj 3/4 animacji jest nijaka, spójrzcie na Kościanego Smoka, on sobie po prostu grzebie w zębach. Mam się z tego śmiać czy co?

Edit: Co do samego tematu muzycznego to ten walc jest niby fajny i w ogóle, ale jest na moje zbyt cmentarny. Przecież te skoczne pląsy nie pasują do frakcji nieumarłych za grosz.

Markham98 PW
19 lutego 2015, 17:23
Bardzo podoba mi się utwór, choć mogliby dodać opcję wyłączenia wokalu. Po szkielecie nieulepszonym nie widać, ,przeróbstwa''. Co do pająka zastawiałem się kiedy tylko zjawią się w frakcji. Wygląda ciekawie. W przypadku Ponurego Jeźdźca od razu skojarzył mi się jego wierzchowcem z koniem bohatera szóstki. Nie sądzę aby powstał od podstaw,tak samo jak jeździec. Przypomina mi nekromantę części poprzedniej. Nieco zawiodłem się na tej frakcji. Ze wszystkich czekałem na ujawnienie składu właśnie tej nacji. Moja wyobraźnia pokusiła się o różnorakie składy wojaków, ale przeliczyłem się. Przesadzili z ponownym wykorzystaniem modeli. Mogliby przynajmniej przerobi je tak samo porządnie jak w Przystani. Osobiście dużo czasu spędziłem grając w szóstkę w porównaniu do innych części, podoba mi się, szczególnie Nekropolia, jednakże ile można grać tym samym Lamasu, Wampirem czy Liszem? Model smoka pojawia się już któryś raz, chociaż cieszą mnie plany na metamorfozę lisza i wampira. Ciekawe jak im to wyjdzie.

Sobieski PW
19 lutego 2015, 18:45
Alamar:
Ależ zawodzą... i to już od części czwartej
Powszechnie wiadomo, że seria Heroes dla Kwasowej Groty skończyła się na Kill 'Em All, znaczy się HoMaMIII. HoMaMIV, HoMaMV, M&M:HVI nigdy nie istniały, a M&MHVII nie powstaje. :)

Alamar PW
19 lutego 2015, 19:00
...czego dobitnymi przykładami są działy Groty o: H6, H7, Clash of Heroes, Dark Messiahu, Duelu, Heroes Kingdom, Might and Magic X, itd. :P

Kammer PW
19 lutego 2015, 19:08
...i brak tej o H3. :P

Alamar PW
24 lutego 2015, 19:04
Raport twórców na temat postępu prac.

- Mapa przygód - interfejs użytkownika jest praktycznie już gotowy.

- Pole bitwy - bohaterowie, stwory, animacje, czary czy różne pola bitew są już stworzone. Mogą nastąpić pewne poprawki tu i tam.

- Bohaterzy - interfejs związany z bohaterem wciąż jest opracowywany. Jeśli chodzi o umiejętności to... na razie twórcy nic nie mogą ujawnić.

- Miasta - większość elementów jest już na miejscu. Interfejs i efekty wizualne będą jednak nadal poprawiane.

- Fabuła i muzyka - są już zrobione.

- Frakcje - następna frakcja do ujawnienia to Twierdza, już gotowa z wszelkimi modelami 3D (Leśne i Mroczne elfy pominięto milczeniem :P). Dodatkowo poznamy niedługo także wszystkich sześciu członków Rady Iwana.

- Mapy kampanijne - mapy dla Przystani, Akademii, Nekropolii i Twierdzy są na zaawansowanym poziomie (dla Przystani i Nekropolii określono je jako "beta"). Ze względu na głosowanie nad dwoma ostatnimi frakcjami, ich mapy są w "fazie planowania".

Wellplay PW
24 lutego 2015, 19:13
"...but be prepared for something big, wild and fierce!..."

Behemot!

KammerKammerSam jesteś behemot. :P
Pewnie wrzucą aktualizację strony. Z leśnymi elfami, a jakże.

Viking PW
24 lutego 2015, 19:36
Zgadzam się z Kammerem. Raczej chodzi po prostu o duży update oficjalnej strony.
Chociaż głosy o Behemocie pojawiają się w komentarzach dość często.

Dark Dragon PW
24 lutego 2015, 21:02
Przecież behemot może (nie musi) być częścią aktualizacji. IMHO musem na czempiona jest Cyklop, a opcjonalnie Ptak Gromu lub Behemot.

Wellplay PW
24 lutego 2015, 21:23
Marzhin wspomniał że ptaka gromu w grze nie będzie. A było to chyba na HC ale nie jestem pewien.

Bychu PW
24 lutego 2015, 21:33
Chciałbym zobaczyć Behemota jako czempiona. Podzielam zdanie Dark Dragona, że Cyklop jest musem, a Behemot i Ptak Gromu jedynie opcją.

KammerKammerOpcjom? Poważnie?

Edit do ramki: Poprawiłem przed Twoją interwencją, ha. :P

Kammer PW
24 lutego 2015, 21:40
Osobiście jestem prawie pewien, iz zobaczymy line-up wzięty z DoCa. A zatem na najwyższej randze byłby Cyklop i Wiwern.
Myśli o behemotach nawet do siebie nie dopuszczam.

kuba13131315 PW
24 lutego 2015, 21:55
Ja bardzo chciałbym, żeby były Behemoty, bardzo je lubiłem w Trójce (z siostrą i koleżanką nazwaliśmy je człapaki), wiwerny mogą być w elicie.

Nicolai PW
24 lutego 2015, 21:57
Dark Dragon:
IMHO musem na czempiona jest Cyklop (...)
Zwłaszcza, że on pojawił się w zwiastunie Heroes VII. No jest musem, ale jak dla mnie ta cała koncepcja Ashańskiego Cyklopa jest mocno na siłę. Ktoś się uparł, że Czempion Twierdzy musi był pół-Demonem jak Orki i Gobliny. No i dostaliśmy tę oto gargantuiczną kreaturę. W H5 wyglądała naprawdę świetnie, ale przy H6 jakiś grafik dostał za dużo swobody i postał mięsny jeż.
Kammer:
Osobiście jestem prawie pewien, iz zobaczymy line-up wzięty z DoCa. A zatem na najwyższej randze byłby Cyklop i Wiwern.
Z całym szacunkiem Wiwerny nie nadają się na Czempiona. To są zdegenerowane Smoki, więc ciężko stawiać je do walki z pełnoprawnymi Smokami. W H7 jedna z jednostek Elity ma być wyraźnie silniejsza. I tutaj widziałbym Wiwernę. Skoro tak napisali to niemal pewnym jest, że będą to Behemoty. No chyba, że nasz zaskoczą i dadzą Olifanty, które bodaj się pojawiły w DoCu. W każdym razie jeśli dadzą Behemota to jedna rzecz mnie martwi. Otóż tak samo jak w Sylwanie, w Twierdzy będą dwaj tacy same pod względem taktycznym Czempioni.
PS. Jakby ktoś mnie pytał o moich idealnych Czempionów to zaproponowałbym tych z H4.

mr_R PW
24 lutego 2015, 23:27
Zawsze cyklopy mogą być jednostką burzącą mury (atak wręcz), a Behemoty jednostką dystansową.
strona: 1 - 2 - 3 ... 46 - 47 - 48 ... 105 - 106 - 107
temat: Heroes 7

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel