Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Komnata Cieni (Heroes VII)temat: Heroes 7
komnata: Komnata Cieni (Heroes VII)
strona: 1 - 2 - 3 ... 43 - 44 - 45 ... 105 - 106 - 107

Alamar PW
11 lutego 2015, 18:36
Erebos jest martwy, w tekście wspomniano o zakonie zabójców do wynajęcia - o Ostrzach Erebosa.

Nicolai PW
11 lutego 2015, 18:48
@flapdzak: To jest takie szczegółowe omówienie wydarzeń, które bezpośrednio doprowadziły do takiej sytuacji w Świętym Cesarstwie, której świadkami jesteśmy w H7. Nie jest to wiedza konieczna do lepszego zrozumienia fabuły tej odsłony, ba... ona jest w sumie zbędna i tylko totalni nerdzi, którzy chcą wiedzieć wszystko o interesujących ich uniwersach, to czytają. Z punkty widzenia gracza do zrozumienia fabuły wystarczy wiedzieć, że ród Sokoła wygasł i rozgorzała wojna domowa, którą zakończyć (z bliżej nieokreślonych powodów) może tylko Iwan, który niestety stracił wiarę w sens walki o zjednoczenie kraju i tutaj z pomocą przychodzi Rada Cieni, której przedstawiciele będą opowiadać mu pokrzepiające bajki aż ten w końcu się złamie i powie "dobra, zostanę tym cesarzem, tylko się zamknijcie". I to tyle, więcej wiedzieć nie musisz. Ta wieloczęściowa historyjka to konkretne lanie wody. Cesarstwo czekało na powrót Sokołów i w końcu daje za wygraną i organizuje konklawe, które nie dochodzi do skutku, wiec rozgorzała wojna domowa. To zdanie podsumowuje wszystko co się do tej pory wydarzyło, ale dzięki takim wypełniaczom jak święte pojedynki, znikające anioły czy orkowie z klanu Białej Dzidy mogli rozpisać to na siedem części.

Viking PW
12 lutego 2015, 01:20
Założę się, że odpowiednio zdolny autor (może np. George R. R. Martin) zrobiłby z tych historyjek popularny na całym świecie bestseller, albo przynajjmniej trzymającą w napięciu powieść, a tak dostaliśmy nudny jak flaki z olejem zarys fabuły do przeklikania.
Jednak wciąż mam wątłą nadzieję, że zaprezentowana w grze wersja tej historii w połączeniu z właściwą linią fabularną będzie strawniejsza.

Alamar PW
12 lutego 2015, 12:01
Grr Martin by wszystkich uśmiercił w pierwszej części opowiadania. :P

kuackillah PW
12 lutego 2015, 12:47
G.R.R Martin robi to specjalnie :) czytałem kiedyś z nim jakiś wywiad i sam powiedział że im więcej ludzi lubi którąś postać to ją uśmierca zresztą w tamtym roku dał konkurs ( chyba na rzecz jakiejś fundacji ) że stworzy w nowym tomie postać wygranej osoby i uśmierci ją w wyjątkowo brutalny sposób

P.S oby karzeł żył jak najdłużej :)

Nicolai PW
12 lutego 2015, 13:08
Tylko to już jest w stylu Martina. Wielu zginęło, kilku zaginęło, do tego mamy jednego kalekę i notorycznie ten, który jest przez dłuższy czas na propsie dostaje w twarz od losu. Noo... tylko tutaj coby się nie działo Iwan zawsze jest na górze (ashańska Daenerys?). Więc jakby George'owi dać do spisania te historyjki to pewnie byłoby ciekawiej, ale ich charakter zbytnio, by się nie zmienił, no i nasz ulubieniec nie wyrobiłby się przed premierą H7.
PS. Ta część była zaskakująco ciekawa. Bardzo rozbawiła mnie perspektywa założenia tajnej hodowli Sokołów. Tylko niestety potem zaczęli opisywać działania wojenne, które są takie nudne.

Fandor PW
12 lutego 2015, 15:11
Dobra teraz to Uniwersum, w sensie lata po 7 części tracą sens. Brendan jest niepełnosprawny, ale jeżeli dynastia ma trwać, to w jakiś sposób musi mieć potomstwo, a potomstwo to nie musi wcale być niepełnosprawne, więc Iwan mógłby co najwyżej zostać regentem do czasu pojawienia się w Dynastii Sokoła osoby na tyle kompetentnej by rządzić imperium.

Alamar PW
12 lutego 2015, 15:37
Iwan zostanie imperatorem i zmieni nazwę państwa na Święte Imperium Gryfa. To wiemy z H5 i wiemy też, że Brandom miał potomków, a ostatnią z jego rodu była Leanna, którą spotykamy w Dark Messiahu. W tamtych czasach nie ma ani Imperium Sokoła, ani Gryfa, tylko Imperium Jednorożca.
Tak więc nici z powrotu Sokołów.

Fandor PW
12 lutego 2015, 16:15
Gdzieś mi uciekło, że Leanna należała do linii sokoła, ale to wszystko wyjaśnia, jednak nie mówiłem, że ma wrócić tylko że teoretycznie mało kto pochodząc z cesarskiego rodu zrezygnowałby z władzy.

Belegor PW
12 lutego 2015, 17:14
Nie zapominaj, kto się zajmuje Brendanem- Smoczy Rycerze, dbając o to by linia sokoła przetrwała, raczej dbała by również o to, żeby nie poznali w pełni swych korzeni, dla ich własnego bezpieczeństwa. Gdyby wyjawili prawdę, ktoś z potomków byłby na tyle głupi by objawić się światu i dokończył samozwańczą wojną to co zaczęły demony.

Alamar PW
12 lutego 2015, 17:25
Mapa Ashanu w roku 853

Sobieski PW
12 lutego 2015, 17:57
Ta mapa jest świetna. Najlepsza rzecz jaką pokazało Ubi od ogłoszenia prac nad H7. Mam nadzieję, że doczekamy się polskiej wersji. Szkoda tylko, że trochę przycina.

nightmarre PW
12 lutego 2015, 19:09
Mapa jest naprawdę świetna, ale czy zwróciliście uwagę na miasto Oyugun?
Styl graficzny rysunku, który się pojawia bardzo przypomina styl ekranów miast z H7. Chyba, że ja coś przeoczyłem i pojawił się wcześniej.

PS jak by ktoś szukał miasta jest na stepach Ranaaru.

Nerevar PW
12 lutego 2015, 19:14
Jest to znana grafika - wcześniej pokazana w zmodyfikowanej wersji
http://www.acidcave.net/newsitem861.html

Alamar PW
12 lutego 2015, 19:18
Tak, to grafika z czasów tworzenia H5: Dzikie Hordy.


PS
Tor-Myrdal z czasów tworzenia dodatku z kurduplami przed Nival:


EDIT:
Wrzuciłem do galerii H7 co ciekawsze obrazki z tej mapy.

flapdzak PW
12 lutego 2015, 20:22
Szkoda, że nie ma tu Inferno.

marchewsz PW
12 lutego 2015, 20:26
Apil-Sin wygląda jak na maxa ulepszona baza nekronów z W40k ;p

Andriej PW
13 lutego 2015, 10:38
Czy do grania (samego grania, nie aktywacji) w Heroes 7 będzie potrzebny internet tak jak przy Heroes 6?

Acid Dragon PW
13 lutego 2015, 10:41
Wg zapowiedzi - nie, wszystkie elementy gry mają być obecne offline i nic nie powinno być zależne od połączenia z Internetem. W praktyce może się to jeszcze sto razy zmienić, więc zobaczymy przy premierze.

Dark Dragon PW
13 lutego 2015, 13:46
Alamar:
Wrzuciłem do galerii H7 co ciekawsze obrazki z tej mapy.

Ja wrzuciłem grafikę z Raidersów do galerii Raidersów. Grafika z HK jest w galerii HK. Część jest w galerii DMa. Po co mnożyć byty i jednocześnie podawać art z innych mediów w dziale H7?
strona: 1 - 2 - 3 ... 43 - 44 - 45 ... 105 - 106 - 107
temat: Heroes 7

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel