Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Komnata Cieni (Heroes VII)temat: Heroes 7
komnata: Komnata Cieni (Heroes VII)
strona: 1 - 2 - 3 ... 38 - 39 - 40 ... 105 - 106 - 107

Fandor PW
25 stycznia 2015, 23:01
Można by też wrzucić Namtaru z odzysku do Elity zamiast któregoś z tych panów, a w przystani zamienić żywego czempiona i landsknechta miejscami, miało by to zdecydowanie więcej sensu :P.

Alamar PW
26 stycznia 2015, 19:18
Pytania i odpowiedzi cz. 3

...plus neutralna Morska elfka

Dark Dragon PW
26 stycznia 2015, 19:32
Bardzo sympatycznie - czekałem na pojawienie się Morskich Elfów w serii Heroes :) (jak również MM innych niż DoC).

Kammer PW
26 stycznia 2015, 19:40
Miałeś ich sekstans w Trójce. A sama elfka to kopia tej z DoCa:

Alamar PW
26 stycznia 2015, 19:41
Ta w DoC-u przynajmniej ma (w miarę) normalne odzienie. :P

Nicolai PW
26 stycznia 2015, 19:43
Q&A:
3. HOW MANY TOWNS WILL YOU BE ABLE TO CONQUER?
As many towns as you will find in the map.
Te pytanie dało mi raka. Jakiej odpowiedzi spodziewał się pytający? "Można maksymalnie zdobyć co drugie miasto. Chyba, że jest wtorek, wtedy co trzecie."

Alamar PW
26 stycznia 2015, 19:46
Nicloai, pytającemu zapewne chodziło o to, ile maks będzie miast (do podbicia) na mapie - czy będą jakieś ograniczenia (jak w H5, gdzie maks było dozwolonych 8 miast na mapce). Za to odpowiedź... nie powala.

Kammer PW
26 stycznia 2015, 19:46
I nie jest czarna.

Poważnie. Nie mogę przekonać się do elfów-murzynów.

AlamarAlamarAfro-thallańczyków :P

KammerKammerAfro-renegato-Irollańczyków raczej. :P

AlamarAlamarMorskie elfy wywodzą się z Shantiri, a nie od uciekinierów, którzy osiedlili się w Irollanie. :P

KammerKammer*posypuje głowę popiołem i zakłada worek pokutny*

Dark Dragon PW
26 stycznia 2015, 20:24
Kammer:
A sama elfka to kopia tej z DoCa:

Design jest przecież całkowicie inny -_-'. (Są elementy wspólne jak karwasze, ale no bez przesady)

Belegor PW
26 stycznia 2015, 20:29
Mi sama jednostka się podoba, będzie dobrze komponować się z syreną. No to wiemy która jednostka zastąpi wilki poza gryfami w grze. Pytania są w większości i słabe i nie wierzę, by ktoś z graczy mógł je zadać, naprawdę. Jedynie pytanie o neutralne jednostki jest w miarę sensowne.

Dark Dragon PW
26 stycznia 2015, 20:39
Otóż twórcy wybierają pytania "bezpieczne" :P.

Viking PW
26 stycznia 2015, 21:04
@up I odpowiedzi niewiele wnoszące do wiedzy graczy.
Ciekawe, czy w którejś części doczekam się odpowiedzi na moje pytanie: Czy inne księstwa oprócz Wilka i Gryfa będą miały jakieś unikalne jednostki?

Nicolai PW
26 stycznia 2015, 21:18
@Up: Ja mogę odpowiedzieć na to już teraz: nie. Wątpię, by mieli budżet na robienie dodatkowych neutrali dla frakcji, które nie wystąpią w kampanii. Poza tym jakie to miałyby być jednostki? Jeleń? Byk? Chart? Nie... nie ma szans na to.

Belegor PW
26 stycznia 2015, 21:42
Cóż, unikalna jednostka dla Księstwa Jelenia będzie, jak mówili na początku. Nie wiemy, co to będzie zapewne, ale coś pewnie związane z jeleniem - np: jeździec czy coś - będą mogli wykorzystać jeszcze raz model słonecznego łosia z Sylvanu. Jeśli mieliby robić pozostałe, to pewnie coś związanego z godłem, ale nie same zwierzęta - na przykład, powiedzmy... rydwan z bykami, pasuje dla Księstwa Byka, ale to sfera domyśleń i wątpię, byśmy tyle części by to pokazali.

Viking PW
26 stycznia 2015, 22:16
@obaj powyżej Macie rację, ale zawsze chociaż nieco inny styl jednostek mogliby zrobić.
(Dreamer,_dreamer,_dreamer!)

Sovelias PW
27 stycznia 2015, 15:53
Dlaczego nie dostałem osiągnięcia za grę w HVI mimo tego, że grałem? Wie ktoś może, co zrobić, aby to osiągnięcie dostać?

Alamar PW
27 stycznia 2015, 15:55
Czekać, aż Ubisoft naprawi błędy związane z tym osiągnięciem i z osiągnięciem za Might and Magic X.

Alamar PW
27 stycznia 2015, 19:02
Potem scalę - Kilka słów od twórców odnośnie Nekropolii.

Viking PW
27 stycznia 2015, 20:49
@Alamar Dzięki za podesłanie promyczka nadziei, chociaż ta wiadomość zapowiada nieco zbyt małe zmiany. Na kompletną zmianę modeli pewnie nie ma co liczyć, a w wypadku Lisza byłaby ona pożądana jak sądzę nie tylko przeze mnie.

Sobieski PW
28 stycznia 2015, 15:32
Alamar:
Ta w DoC-u przynajmniej ma (w miarę) normalne odzienie. :P
Jak dla mnie jest identyczne, albo to w H7 jest lepsze. Przynajmniej w H7 te 3 paski kończą się gdzieś za kolanami. W DoC-u plączą się jej między nogami i ciągną się nie wiadomo gdzie.

Dark Dragon:
Design jest przecież całkowicie inny -_-'. (Są elementy wspólne jak karwasze, ale no bez przesady)
Podobieństwo między elfką z DoC-a, a z H7 jest takie samo jak nie większe między jednostkami trzonu Nekropolii z H7, a kartami z DoC-a użytymi do porównania w tym newsie.
Skoro tam użyto kart z DoC-a, to nie widzę powodu by nie użyć jej też tu. :)
strona: 1 - 2 - 3 ... 38 - 39 - 40 ... 105 - 106 - 107
temat: Heroes 7

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel