Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Komnata Cieni (Heroes VII)temat: Heroes 7
komnata: Komnata Cieni (Heroes VII)
strona: 1 - 2 - 3 ... 24 - 25 - 26 ... 105 - 106 - 107

Matikun PW
6 listopada 2014, 20:13
Po południu (a może i przed), przecież pojawiła się informacja, że muszą odsiać oszukane głosy. https://mmh7.ubi.com/pl/blog/post/view/dungeon-line-up-vote-important-information

Nicolai PW
6 listopada 2014, 20:14
@Up: Już o tym Nerevar pisał tutaj ;)

Rademenes777 PW
10 listopada 2014, 17:21
Część 2 do wybrania wyglądu Sylvanu https://mmh7.ubi.com/pl/blog/post/view/sylvan-townscreen-vote-2

Sobieski PW
10 listopada 2014, 17:36
Ktoś mi wytłumaczy o co chodzi w drugiej części głosowania?
W pierwszej wybieraliśmy wygląd miasta, a w drugiej wygląd nieba nad miastem?
Czekam na trzecią część i kolor liści.

Nad takimi pierdołami jak ekran miast to się rozczulają i robią miliard ankiet, a line-upy w jednej ankiecie załatwiają.

Oświetlenie miasta, ostatnia rzecz nad którą bym się zastanawiał.

Alistair PW
10 listopada 2014, 18:08
A ja chciałbym zauważyć, że to kolejne głosowanie z wynikiem w stosunku 2:1. Nie ma wyników typu 60-40, 25-75, czy 45-55. Nie wierzę w taki rozkład kolejnego głosowania. Sorry, może popadam w paranoję, ale znowu mamy to samo.

Nicolai PW
10 listopada 2014, 18:50
Naprawdę? Mam wybierać czy nad Sylwanem ma świecić Słonko czy może jednak ma być zmrok? Co dalej? Cirrostratusy vs cumulusy? A może dąb vs sosna? Ewentualnie jesień vs wiosna? W sumie po co przegłosowywać takie głupoty? Oczywiście pomijając PR...

Poza tym wygrywa, popularnym stosunkiem głosów, noc. Naprawdę? Ludzie chcą, by Elfy siedziały na drzewie po ciemnu? Kto tak głosuje?

Kammer PW
10 listopada 2014, 19:04

Andruids PW
10 listopada 2014, 19:14
...mówi człowiek, który zniszczył światło w Anor Londo.

Hellscream PW
10 listopada 2014, 19:41
Nicolaiu - na przykład tacy ludzie, jak człowiek, który w komentarzach stwierdził, cytując, "This one is easy. We need more warcraft and warhammer to this series so night it is!" :]

Cóż - MM to zapoczątkowana w latach '80 unikatowa, oryginalna seria fantasy, która zostaje na naszych oczach ściągana do poziomu kolejnego klona Warcrafta/Warhammera... a niektórzy "prawdziwi fani" jeszcze przyklepują. :)

Jak to mówią, albo wytyczaj własną ścieżkę, albo krocz po tej, którą wytyczyli najlepsi.

Lub też, jak to mawiał Garrosh, "Obey the Horde... or be crushed beneath it!" x]

Żeby aż tak bardzo nie zbaczać z tematu - skoro Ubilim pragnie wrócić do ściągania z "War-universe", to ja pomogę i głosuję na księżyc. Księżyc jest ładny a słońce jest ciepłe, puff puff.

Viking PW
10 listopada 2014, 19:50
Uważam, że noc w Sylwanie byłaby bardzo nastrojową opcją, jeszcze gdyby elfom zrobili świecące oczy, ale w heoesach to chyba nie przejdzie.
A najlepiej byłoby zrobić dynamiczny cykl dnia i nocy w miastach (jeden ekran na dzień i jeden na noc).

Degraf PW
10 listopada 2014, 19:54
Skoro odrzucono księżycowego feniksa no to raczej powinien być dzień. Niby jest księżycowy jelonek, ale to mizeria więc bez przesady. A lud znów głupi i niekonsekwentny... niestety...

Andruids PW
10 listopada 2014, 20:06
Gość z Warcrafta:
Cóż - MM to zapoczątkowana w latach '80 unikatowa, oryginalna seria fantasy, która zostaje na naszych oczach ściągana do poziomu kolejnego klona Warcrafta/Warhammera... a niektórzy "prawdziwi fani" jeszcze przyklepują. :)


Witamy w 2006 roku, kiedy to wyszła gra Heroes of Might and Magic 5.

Zagłosowałem na noc, bo inaczej mielibyśmy to samo co w Piątce. Nigdy wcześniej nie pomyślałbym, że jest to kwestia, która tak podzieli ludzi...

Nerevar PW
10 listopada 2014, 21:49
Cytat:
Ludzie chcą, by Elfy siedziały na drzewie po ciemnu? Kto tak głosuje?
Większa szansa, że pospadają i poskręcają karki - a to przecież taka miła wizja...

Cytat:
Skoro odrzucono księżycowego feniksa no to raczej powinien być dzień.
Ty tak serio?

Alistair PW
10 listopada 2014, 22:20
Akurat pomyślałem to samo co Degraf :)

Hellscream PW
11 listopada 2014, 07:18
Oj cicho, Andrucie, po prostu korzystam okazji, by wytrzeć to fanom w twarz. :P

A poza tym, to w HoMM5 obecne były raczej "inspiracje" Warhammerem - Bretończycy w Przystani, drzewcem żywcem z Codexu wyjęte oraz te nieszczęsne mroczne elfy, w sprawie których GW wspaniałomyślnie nie wniosło pozwu o naruszenie praw autorskich. :]

Warcrafta tam nie było, a teraz (przynajmniej wielu będzie tak uważać) chcą tam jeszcze docisnąć nocne elfy/księżycowe elfy z Faerűnu. x]

Bacus PW
11 listopada 2014, 08:50
Klimat M&M skończył się na Kill'em all, tfu! na upadku 3DO. Klimat Science-fantasy nadawał tej serii unikatowy i bardzo ciekawy klimat, i może wielu się nie podobało, że Inferno to tak naprawdę demony, czy istnieje technologia przewyższająca tą z naszych czasów, to jednak było coś innego. Teraz seria Might&Magic idzie w uproszczenie i kopiowane utartych ścieżek fantasy, co może przyklaśnie część fanów (Unikalny klimat i fabuła zostaje porzucona, kosztem Zwarcraftowania owej serii)

Sam wybór Nocy, a dnia jest dla mnie idiotyczny. Jakby to rzeczywiście wpływało na rozgrywkę i jakość tej gry. No proszę...
Co zobaczymy w Lochu? Skały porośnięte mchem, a skały z wystającymi kryształami?

Jakoś w ostatnim czasie jestem coraz mniej zainteresowany nową odsłoną Heroesów, bo z każdym dniem Ubi coraz bardziej się pogrąża. Zamiast głupich głosowań niech udostępnią line-up Nekro lub Orków.

Hubertus PW
11 listopada 2014, 10:29
Też uważam że skoro nie ma feniksów to powinien być dzień, a jelonki są słoneczne, Sun Deer, oh dear ;p(Księżycowe są łanie, Moon Doe) Ale tak naprawdę, to wszystko mi jedno, czy będzie tam księżyc czy słońce, bo takimi pierdołami nie powinniśmy się zajmować w głosowaniach.

Generalnie widać, że oddanie fanom głos w takiej forimie to był głupi pomysł. Bo niestety, jak głosuje większość to wychodzi z tego niestrawna papka. Nigdy też nie dogodzi się wszystkim i w ten sposób mamy wiele emocji o tak naprawdę nic wielkiego. Chociaż wiele w tym winy Ubi że poddaje pod głosowanie rzeczy nieistotne, drobiazi, a te ważne pomija. Starczyłoby jak byśmy wybrali frakcje i ewentualnie jakieś jednostki, ale w formie wybór do każdego slotu po jednym z dwóch czy 3 do wyboru(oczywiście jednostki by musiały być tego samego typu, czyli piechota, latacz lub strzelający by zachować balans armii).

Ubi powinno stworzyć tajne forum i oddać głos wybranym przedstawicielom fandomu, tak jak zdaje się kiedyś bywało, wtedy może wyszłaby z tego spójna i strawna koncepcja.
Głosowanie na wygląd miasta w ogóle jest sprawą poronioną bo ilu ludzi tyle gustów, do tej pory dostawaliśmy miasto z góry stworzone i było tak, że albo się nam podobało albo nie. Ale nie pojawiały się w głowie dywagacje typu, a jakby tu był inny krzaczek albo księżyc z drugiej mańki to by było bardziej epicko, zamek był jaki był i albo się z nim utożsamialiśmy albo nie, a teraz powstało miejsce na niepotrzebne dywagacje, bo jakby te elfy były w świątyni skąpanej w słońcu to by tak dobrze było...:P

Zehir-12 PW
11 listopada 2014, 21:09
Na oficjalnej stronie ktoś w komentarzu dodał takie coś:



W sumie może ta pierwsza opcja jakoś się sprawdzi :P

Alistair PW
11 listopada 2014, 21:26
Idealne podsumowanie sensu głosowania.

Nicolai PW
11 listopada 2014, 22:38
@Hellscream: No tak, bo jak człowiek mówi "Warhammer" to myśli "noc w lesie" xD W każdym razie smuci mnie podejście "fanów", którzy chcą z tej, jakże oryginalnej, serii zrobić kolejny bezkształtny klon Warcrafta. Nie wiem jaki jest sens upodabniania jednej serii do drugiej, zwłaszcza jak są kompletnie różne.

@ANcientDRuids: Czy głosowanie dzień kontra noc podzielił ludzkość? No bez przesady... Bardziej się kłócimy się o sens tego głosowania niż o to co wybrać.

@Zehir-12: Jeśli to będzie wyglądać mniej-więcej tak jak na załączonych obrazkach to chyba rzeczywiście lepsza będzie noc, bo taka flara prosto w oczy tylko oślepia.
strona: 1 - 2 - 3 ... 24 - 25 - 26 ... 105 - 106 - 107
temat: Heroes 7

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel