Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Komnata Cieni (Heroes VII)temat: Heroes 7
komnata: Komnata Cieni (Heroes VII)
strona: 1 - 2 - 3 ... 23 - 24 - 25 ... 105 - 106 - 107

Wellplay PW
31 października 2014, 19:31
Te meduzy są rebeliantami ze świątyni.

Nicolai PW
31 października 2014, 19:53
Oczywiście można powiedzieć, że te Meduzy pochodzą z kolejnego (trzeciego już) odłamu Nag, które współpracują z Mrocznymi Elfami, ale to już mocno na siłę. Jednak znając życie gracze wybiorą właśnie tę opcje.

Degraf PW
31 października 2014, 20:24
Cytat:
Doprawdy niewiarygodne ile może się zmienić w ciągu dwustu lat... : /

W normalnych światach fantasy to tak - sytuacja kompletnie by się zmieniła. Połowa państw by upadła, druga by dogorywała a na tym nawozie rozwijałyby się kompletnie nowe cywilizacje. Albo też doszłoby do kompletnego przetasowania. Jednak ponieważ znamy i przeszłość i przyszłość Ashanu w działaniu H7, no to niczego wielkiego nie będzie. Nie dojdzie do sojuszu orków z nagami; harpie nie zaczną służyć elfom a centaury krasnoludom. Orientacja państw na mapie też mniej-więcej pozostaje bez zmian.

Zehir-12 PW
2 listopada 2014, 18:43
W sumie sam już nie wiem, czy wybrać pierwszą, czy drugą opcję. Obie są fajne, ale te mroczne jednorożce jakoś mi nie pasują. Zwykłe mroczne konie typu H4 są ok, ale z dodatkowym rogiem? Niekoniecznie, ale bardzo lubiłem bezimiennych i by mi ich było szkoda :) Jakoś polubiłem te przez niektórych zwany istoty z motylkowymi skrzydłami. :P

Matikun PW
6 listopada 2014, 17:52
https://mmh7.ubi.com/pl/blog/post/view/sylvan-townscreen-vote-1

Kolejne głosowanie, tym razem na ekran miasta Sylvanu. ja chyba klasycznie wybiorę drzewko, choć drugi też jest bardzo ładny. A wy?

Kammer PW
6 listopada 2014, 18:01
Drzewo, stanowczo. W Piątce miało ono taki nieziemski urok. *_*

Matikun PW
6 listopada 2014, 18:06
Mam jeszcze jedno pytanie. Czy wy też nie możecie się zalogować na swoje konto Uplay? To trochę frustrujące, sprawdziłem wszystko pięć razy, a gdy naciskam "zapomniałem hasła" i wpisuję e-mail to wyskakuje napis: "The origin supplied is not allowed to access this service." Sprawdzałem w skrzynce, czy to na 100% ten adres jest moim z Uplay i faktycznie, jest. Proszę o pomoc, jestem bezradny, moje konto jest dla mnie niedostępne.

Wellplay PW
6 listopada 2014, 18:10
Leśne Sanktuarium dla mnie ponieważ:

1.Irollan to wielki las, a nie wyspa i opis ekranu był celujący.
2.Potrzebny jest powiew świeżości, a nie powtórka z Heroes 5.

Nicolai PW
6 listopada 2014, 18:13
Tak, też nie mogę zalogować się na swoje konto. A co do samego głosowania to, pewnie do reszty zasmucę Acida, ale znowu wszystko mi jedno ;)

Nerevar PW
6 listopada 2014, 18:19
Zagłosowałbym na sanktuarium (chwilowo mam dość elfów na wielkich drzewach), ale strona nie da mi się zalogować. Płakał jednakowoż nie będę ;)

Andruids PW
6 listopada 2014, 18:25
Oddałem mój głos na pierwszą opcję. Też mi to właściwie rybka, ale jak ktoś słusznie ocenił wielkie drzewo już widzieliśmy, a ciekawi mnie jak zrealizują to leśne sanktuarium.

Ja nie mam problemów i jestem w sumie cały czas zalogowany.

Alistair PW
6 listopada 2014, 18:43
Cholera, nie trafiłem. Znowu moja opcja przegrywa. A tak bardziej serio - wielkie drzewo? Ktoś wyobraża sobie 100 hydr czy parę tysięcy mniejszych jednostek na jednym drzewie?

Acid Dragon PW
6 listopada 2014, 18:49
Też jestem w mniejszości tym razem. Wolałbym jednak "Leśne Sanktuarium". Naprawdę nie za bardzo widzę Jeleni, czy Smoków biegających między gałęziami drzew. Wolałbym dostojną, klimatyczną świątynię wśród drzew, a nie na drzewie.

I mean - come on...



(co prawda to nie jelenie, ale rozumiecie o co mi chodzi :P)

Nicolai PW
6 listopada 2014, 18:55
Po dłuższym zastanowieniu chyba zagłosuję na Leśne Sanktuarium, ale to jak będę mógł się zalogować. Jednak płakać nie będę jak wygra Dąb Bartek. W każdym razie mógłby ktoś zdradzić obecne wyniki?
@Alistair: Nie tyle Hydry co Drzewce i Jelenie. Jednak pewnie zrealizują to jak w H5, więc w razie czego tragedii nie ma.
PS. Wie ktoś o co chodzi z tym, że część nie może się zalogować?

Górski PW
6 listopada 2014, 18:56
Czemu nie mogę się zalogować na konto Uplay ? :(

Alistair PW
6 listopada 2014, 19:01
Sorry, ten sam błąd zrobiłem na forum Ubi. Za bardzo tkwi mi w umyśle głosowanie na line-up Dungeonu.

Hubertus PW
6 listopada 2014, 19:05
Też wybrałem Leśne Sanktuarium, ciekawie wygląda, i chyba bardziej pasuje do agresywnej wersji leśnych elfów :)W sumie Drzewna Wyspa także nie jest zła, ale do tej koncepcji bardziej skłaniam się ku Sanktuarium, jest dostojne, tajemnicze i bardziej przypomina posterunek czy przyczółek z którego może rozlać się Furia ;)

Acidzie, co do Twego rysunku, pamiętaj, że na pochyłe drzewo i Sun Deery skaczą ;P

Póki co wygrywa Wyspa, ale jej przewaga topnieje, już jest 67% do 33% i Sanktuarium wciąż rośnie w siłę.

Belegor PW
6 listopada 2014, 19:14
Jak jeszcze nie zagłosowałem, ale też wybieram leśne sanktuarium. To bardziej pasuje do ziemnej frakcji niż drzewo otoczone wyspą- serio, nawet jeśli rozbudowa miałaby polegać na dorabianiu sztucznych wysp. W Heroes V było piękne, owszem ale w 2D będzie raczej lepiej wyglądać właśnie leśne sanktuarium- co drzewo miałoby być gołe od drugiej strony?

Nicolai PW
6 listopada 2014, 19:18
Od drugiej strony jest pewnie tartak ;) Ot takie "z przodu honor, z tyłu goła d...". Co do niemożliwości głosowania to jeszcze wczoraj mogłem się zalogować. Może ma to związek z tym audytem i jesteśmy na celowniku?

Belegor PW
6 listopada 2014, 19:21
A co my? Rosjanie? Ja mam jedno pytanie- czy wyniki poznamy od razu po północy, czy jednak dopiero 7-ego listopada popołudniu?
strona: 1 - 2 - 3 ... 23 - 24 - 25 ... 105 - 106 - 107
temat: Heroes 7

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel