Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Komnata Cieni (Heroes VII)temat: Heroes 7
komnata: Komnata Cieni (Heroes VII)
strona: 1 - 2 - 3 ... 18 - 19 - 20 ... 105 - 106 - 107

Acid Dragon PW
6 października 2014, 00:39
Napisałem wyraźnie, że chodzi o PC. A tylko ten rynek nas interesuje, gdyż Heroes na konsole nie wyjdzie, a na przeglądarkę wyszło.... i poszło! w stronę urwiska. (może jeszcze zawróci).

Alistair PW
6 października 2014, 00:45
Dobrze wiedzieć, że maniaków komputerowych (w sensie graczy) nie brakuje. Co najważniejsze również wśród kobiet.

Qui PW
6 października 2014, 01:29
Acid:
i poszło! w stronę urwiska. (może jeszcze zawróci).

Ja bym powiedział że nie tylko w stronę. I że trudno zawrócić lecąc z urwiska. Ale może wcale nie leci, bo tu wcale nie o to chodzi, żeby nam się fajnie grało.

Problem leży w modelu freemium. Podobno w innych tytułach tego typu 0.15% graczy stanowi 50% zysku... więc należy zadbać o to, żeby rzeczone 0.15% miało na co wydawać kasę. Natomiast np. ja nie jestem interesujący jako gracz, bo im nie dam kasy za białego psa, zielonego konia, albo szybsze wybudowanie siedliska. Obawiam się że wszelkie zmiany mają raczej na celu zwiększenie zysku z graczy płacących tudzież ich ilości, nie zaś przyjemności z gry pozostałych.

Natomiast H7 póki co ma być normalną grą, w którą ma się fajnie grać, przynajmniej w teorii. Zobaczymy co wyjdzie. Biorąc pod uwagę, że mają problemy z kasą (osoby twierdzące inaczej są źle poinformowane, tudzież żyją złudzeniami ^^^), a przynajmniej z finansowaniem tego tytułu, i biorąc pod uwagę, że serią zajmuje się już trzecie z kolei studio od czasu nabycia licencji przez Ubi, dobrze temu nie wróżę. Oczywiście, jeśli gra przypadkiem okaże się znakomita, to się nagle pieniądze znajdą na nowe rasy, klasy, delce i widelce... Ale nie liczyłbym na to.

AmiDaDeer PW
6 października 2014, 07:45
Jest jeden dobry znak: przy tworzeniu Heroes 6 mieliśmy od groma przedpremierowych przechwałek i zapowiedzi. Teraz ta promocja jest wyraźnie bardziej stonowana, co może oznaczać, że mniej czasu zżera pijar, a więcej - proces twórczy.

Nicolai PW
6 października 2014, 07:52
@Acid Dragon: Ale rynek gier PC rośnie, rynek samych (komputerów) PC maleje. Może źle się wyraziłem ;) Także tutaj nie martwiłbym się.

Acid Dragon PW
6 października 2014, 09:51
Otóż nie, rynek gier PC maleje z roku na rok i obecnie wynosi już poniżej 10% wartości rynku gier - rośnie za to rynek gier MMO, smartphonowych, tabletowych i to one pchają całość do przodu.

Zapoznaj się z danymi statystycznymi

oraz prognozą do roku 2016.

Wellplay PW
6 października 2014, 11:23
Możliwe że znowu czeka nas zapaść rynku jak 1983 roku.

Jak to mówią historia lubi się powtarzać.

Alamar PW
6 października 2014, 16:17
Póki pamiętam - trochę informacji z MMX.

Starożytne Bractwo Krwawych Kowali z Hammerfall - samo Wolne Miasto powstało po roku 48 RSS (czyli zmianie wiary w Imperium) jednakże... powstało ono na ruinach starożytnego miasta z czasów Shantiri. 4 lata przed H6 odkopano te ruiny, co doprowadziło do walk z Inkwizycją z Imperium Sokoła i demonami o zawartość skarbca(-ów). Jednym z artefaktów był Tron Shantiri (z DoC-a).

W MMX (rok 575 Siódmego Smoka) można przeczytać "Bestiariusz Ashanu" autorstwa... kapłana Seamusa z Rodu Jelenia. Dla przypomnienia H7 dzieje się w roku 853 Siódmego Smoka.

Wellplay PW
6 października 2014, 18:47
Część IV Wojny Dziesięcioletniej.

https://mmh7.ubi.com/en/blog/post/view/tales-of-the-ten-years-war-part-4


Rademenes777 PW
6 października 2014, 18:47
No to część IV Wojny Dziesięcioletniej

Alamar PW
6 października 2014, 19:06
Cytat:
We are on the articles detailing Dungeon's and Inferno's Line-Up as we speak, they will be published soon ;)
Możliwe, że dzisiaj jeszcze coś dostaniemy.

Zehir-12 PW
6 października 2014, 19:49
@Alamar

Dzisiaj bym już na nic nie liczył. Już dziś udostępnili 4 część historii o wojnie dziesięcioletniej. A zazwyczaj na oficjalnej stronie pojawia się jeden news dziennie. Ale może już jutro coś pokarzą :P

Alamar PW
6 października 2014, 20:11
Cytat:
Hello guys, unfortunately upcoming articles are meant to present Dungeon & Inferno warfare and lore. It seems that we were over-motivated when posting last comment
Concerning Line-ups we will discuss this point internally and see if we can come up with something without spoiling future potential votes. Sorry for the inconvenience.
Zapewne więc dostaniemy kilka cytatów z Kompendium Ashanu na temat tych dwóch frakcji.

Nicolai PW
6 października 2014, 20:41
Rademenes777:
No to część IV Wojny Dziesięcioletniej
Podsumuję może tę część tymi słowami: ziew. X zaatakował Y, Z przybył z pomocą, nic ciekawego. Ot opisali nam tarcia na liniach frontu. Nawiązania do Termopil nie sprawią, że będzie to bardziej interesujące. Swoją drogą tylko mnie bawi wykorzystywanie wstępu fabularnego do H7, by zamknąć fabułę Szóstki? Zrobienie z Kilburna nowego Diuka Jednorożca według mnie jest ostro naciągane. Nie było bardziej godnych kandydatów? Poza tym Iwan pamiętający o długu Antona sprzed wielu lat? Historia tak nie działa...
Alamar:
Zapewne więc dostaniemy kilka cytatów z Kompendium Ashanu na temat tych dwóch frakcji.
Nie podadzą nam szczegółów, by nie wpływać na przyszłe głosowania? Oni są śmieszni... Może niech nie mówią nam na co głosujemy tylko każą głosować na opcję A lub B, bo wiedza czym jest dana opcja mogłaby wpłynąć na nasze głosy. Jak można uważać, że to dobry pomysł? Jak mam zdecydować to niech mi chociaż powiedzą jakie koncepcje tych frakcji kołatają im po głowie... ale nie. Trzeba głosować w ciemno.

Alamar PW
6 października 2014, 20:46
Nicolai:
Zrobienie z Kilburna nowego Diuka Jednorożca według mnie jest ostro naciągane. Nie było bardziej godnych kandydatów?
Nie było. Dlaczego tak sie stało, opowiada DLC do MMX "Sokół i Jednorożec":





Zehir-12 PW
6 października 2014, 21:49
Jak dla mnie jedyne co (na dzień dzisiejszy) może zaszkodzić wysokim zarobkom z H7 to te całe głosowania. Wyobraźmy sobie, że takich głosowań będzie jeszcze dwa, czyli razem 5 (z czego dwa już były, trzecie toczy się obecnie, a czwarte i piąte to załóżmy głosowania na line-upy, które być może będą).
I taki sobie fan Heroes - pan Z bierze tak jak zapewne wszyscy udział w głosowaniach. Okazuje się, że każde głosowanie idzie zupełnie nie po jego myśli i wychodzi na to, że w grze nie znajdą się przez niego lubiane krasnoludy i lochy/demony oraz do gry wejdą 3 rasy z kiepskimi jego zdaniem line-upami. No i teraz taki fan może stwierdzić, że nie kupi tej gry, bo nie będzie miał czym grać. I teraz sobie wyobraźmy ile takich panów Z będzie. Ja póki co zmierzam w kierunku takowego pana. Bo ani dwa pierwsze głosowania, ani obecnie loch vs. demony nie idą po mej myśli. I gra może i wyjdzie o wiele wspanialsza niż H6, ale co z tego skoro fani mogą ją zepsuć. W końcu co to by była za frajda grać ciągle akademią :P

Górski PW
6 października 2014, 21:51
To prawda, w głosowaniach nic nie idzie po mojej myśli. :/

Darkem PW
6 października 2014, 22:16
Bo to demokracja, tam nic nigdy nie idzie po myśli jednostki, ale ogółu. Jestem pewny, że nie znajdzie się wiele osób, które "wygrają" wszystkie głosowania. Przestańmy narzekać, bo gdy w końcu fani mają realny głos w sprawie nowych herosów część z nas jest znów niezadowolona. Wolelibyście powtórkę Sanktuarium? Sytuację, w której dobre miasto zostało zniszczone przez olanie fanów i ich postulatów? Raczej nie...

Wellplay PW
6 października 2014, 22:39
Ludzie zawsze będą narzekać to się nigdy nie zmieni.

Zehir-12 PW
6 października 2014, 23:06
@Darkem

Akurat takie sanktuarium w Heroes 6 było mi obojętne :P Zaś tutaj wydaje się, że UbiSoft ma lepszy gust od fanów. O ile założyć, że to faktycznie fani wybierali furię, no to cóż. ubi dał wybór, ale to WY wybraliście dwa duszki leśne w jednej armii ;) Póki co Przystań, oprócz tego, że można nimi grać nawet bez jednostki latającej jest jak dla mnie bez zarzutu. Akademia też wygląda dobrze, a co do reszty okaże się czy Ubi wybierze armie, czy znów będziemy skazani na jakże bezsensowne głosowania na line-upy.
strona: 1 - 2 - 3 ... 18 - 19 - 20 ... 105 - 106 - 107
temat: Heroes 7

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel