Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [VCMI/MDT/projekt] Oasis
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 96 - 97 - 98 ... 135 - 136 - 137

Górski PW
26 maja 2015, 17:51
Dziwne te szpikulce,którymi atakuje, sam nie wiem czemu. :p I według mnie atak trochę za szybki, acz sam model naprawdę fajny. :)

mr_R PW
26 maja 2015, 20:29
a nie lepiej by atakował piaskiem?

Degraf PW
26 maja 2015, 20:32
Bo atak piaskiem by głupio wyglądał - jednak piaskarka to nie jest coś, co nawet w światach postapo jest używane jako broń. A szpikulce być mogą.

Morglin PW
26 maja 2015, 20:45
Zdecydowanie wolę naramienniki z wersji witchinga.

Nephretes PW
26 maja 2015, 21:02
Jeszcze nie skończyłem pracować nad modelem, da się to zrobić, bo aktualnie zbroja faktycznie nie wygląda jakoś super ciekawie:

Tymczasem animacja teleportu. Było dużo zabawy


Trith PW
26 maja 2015, 21:28
Jak dla mnie wygląda trochę bardziej jak animacja śmierci.

Degraf PW
26 maja 2015, 21:30
IMO nie szkodzi - podobne klatki można wykorzystać i tu i tu. W końcu to jest jakiś pseudożywiołak czy coś w tym guście.

Kammer PW
26 maja 2015, 21:44
To może w końcu się wypowiem.

Kot jest w końcu humanoidem i tylko porusza się na czworakach? Bo na ten moment mi to wygląda na czworonoga, a to wszak gwałci konwencję.
Osa... osa podczas ruchu wygląda mi jakoś tak krucho. Niepozornie.
Hakimowi płaszczyk podwiewa. Na moje oko za bardzo.
A lammasu nadal mi wydaje się przebajerzone. :P

Śmierć fakira mi się podoba, dobrze nawiązuje do piaskowatości Oazy. Atak ducha... jest dziwny. Nie wygląda groźnie, a animacja jego teleportacji wygląda jak śmierć i odwrócenie jej.

Jednakże defy defami, nigdy nie przykładałem do nich uwagi jako do najważniejszego elementu miasta. A co z ich umiejętnościami? Są do podania publicznego?

AmiDaDeer PW
26 maja 2015, 21:45
Mnie się nawet podoba. Aczkolwiek faktycznie może lepiej, by zamiast zmieniać się w piasek, powinien się teleportować poprzez "wejście" w tę kupkę piasku pod nim? Tę animację po odpowiednim podrasowaniu można wykorzystać jako śmierć.

Nephretes PW
26 maja 2015, 21:55
@Kammer
Tak, kot porusza się jedynie na czworakach, resztę czynności w pozycji stojącej. Zupełnie jak... małpy (oj, niefortunne porównanie).

Osę to ja miałem jeszcze zmniejszyć by pasowała lepiej do ważki, ale myślę że poza poprawami w kontraście więcej zmian jej nie potrzeba

Z tym lamassu to ja będę się chyba bujał do końca świata :p

Na umiejętności są różne pomysły, jak dowiem się co można zrealizować, podam je publicznie. Z rzeczy pewnych, na pewno duch będzie miał umiejętność tworzenia ruchomych piasków

===

Dla śmierci ducha zrobię inną animację. Wejście w kupkę ma już nereida Hotowska i nie ma co się powtarzać :)

Warmonger PW
26 maja 2015, 22:04
Cytat:
Dla śmierci ducha zrobię inną animację. Wejście w kupkę ma już nereida Hotowska i nie ma co się powtarzać :)
A mi wydaje się dokładnie na odwrót - warto powtarzać sprawdzone rozwiązania. Piasek jednak wygląda zasadniczo odmiennie od kałuży. Zresztą animacja śmierci i teleportu są w jej wypadku podobne ;)

Therion95 PW
26 maja 2015, 23:09
Aż musiałem założyć nowe konto, bo nikt nie poruszył ten kwestii. :D Faqir oraz Hakim z każdym ruchem dywanu wyglądają jakby podskakiwali. Coś w stylu jazdy konnej. Wg mnie powinni twardo siedzieć na dywanie, bo w tym momencie wygląda to dosyć dziwnie. Zwróćcie uwagę na te nogi, które za każdym razem odrywają się od dywanu. ;)

Topork PW
26 maja 2015, 23:36
Proponuję zrezygnować z teleportu na rzecz przeobrażenia się ducha w chmurę piaskową która bedzie poruszać się po polu bitwy.Coś na styl wampira,tylko zmiana w chmurę piachu

Eggyslav PW
27 maja 2015, 00:08
Topork:
Proponuję zrezygnować z teleportu na rzecz przeobrażenia się ducha w chmurę piaskową która bedzie poruszać się po polu bitwy.Coś na styl wampira,tylko zmiana w chmurę piachu

Albo, zamiast chmury, mógłby się zmieniać w burzę piaskową (takie małe tornado), a'la Żywiołak Powietrza.....

Nephretes PW
27 maja 2015, 00:31
Dzięki za pomysły, może czymś się zainspiruję, chociaż wolałbym jednak teleportację dla ducha :)

Obrażenia

Edit: Przetestowałem "klasyczną opcję"

Nadal uważacie, że taka jest lepsza?

AmiDaDeer PW
27 maja 2015, 12:36
Tak. Przynajmniej ja tak uważam.

Kammer PW
27 maja 2015, 12:48
Nephretes:
Z tym lamassu to ja będę się chyba bujał do końca świata :p
Jak z bezli... khem, niewymownymi. :P

Hobbit:
Tak. Przynajmniej ja tak uważam.
A ja się zgadzam z Hobbitem.
Tylko mnie minimalnie razi, że nurkowanie jest z korkociągiem, a wynurzanie już prosto.

Matheo PW
27 maja 2015, 12:48
Też wydaje mi się, że druga opcja jest lepsza, pierwsza jest trochę prostolinijna. Druga opcja jest według mnie ciekawsza i bardziej oryginalna.

EDIT: Do głowy przyszła mi inna możliwość na teleportację. Może Duch mógłby zmieniać się w piasek poprzez coś w rodzaju wybuchu?

Kuririn PW
27 maja 2015, 18:03
No w końcu spoczko Tobie wyszlo Nephretesie :P

Nephretes PW
27 maja 2015, 18:19
Cytat:
Nurkowanie jest z korkociągiem, a wynurzanie już prosto.

Zrobiłem dwie wersje, ostateczna animacja będzie taka sama dla wynurzenia i zanurzenia. Pytanie, która jest wg was lepsza?
strona: 1 - 2 - 3 ... 96 - 97 - 98 ... 135 - 136 - 137
temat: [VCMI/MDT/projekt] Oasis

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel