Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [VCMI/MDT/projekt] Oasis
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 95 - 96 - 97 ... 135 - 136 - 137

zmudziak22 PW
21 maja 2015, 22:15
Poza tym wszystkie piekielne artefakty(Miecz, Tarcza, Zbroja, Hełm) powinny tworzyć Ostrze Armageddonu.


Nephretes PW
24 maja 2015, 07:58
Żeby nie było, że zaniedbuję macierzyste forum! Oto jednostki, które w zasadzie są już gotowe do pokazania i chwalenia się tu i tam:

1) Ugall/Ugal Assasin

2) Wasp/Wasp guardian

5) Faqir/Hakim

7) Statue/Lamassu


Nacieszcie oczy, bo druga połowa istot nie tak szybko :)

Na dokładkę macie jeszcze wyjątkowo paskudną śmierć Faqira


Kuririn PW
24 maja 2015, 11:41
Nie, nie zaniedbujesz forum :P

1. koteczki - Genialnie :) ale ja jak wiesz jestem maruda... ten ogon robi za mopa... :)
i w spodniach się gdzieś tam chowa złota opaska ta na biodrach... ale to drobiazg.

2. Osy bym nieco rozjaśnił. Tyle na ten temat.

3. A w zasadzie 5. Nie mogę się przyczepić, ale się przyczepie :P ul. daj dłuższą pelerynę.

4. Suma suma-rum Lvl 7. Epicko tobie to wyszło, Ale skrzydła mnie bolą, za duża masa
do tych małych skrzydełek. W ulepszeniu dodatkowo zbroja itp. Może troszkę powiększyć, rozszerzyć chociażby. "Chyba że Lamassu jest zrobiony z czekolady i w środku jest pusty"
:P

Śmierci maga nie będę komentował, moje zdanie znasz...


Matheo PW
24 maja 2015, 13:31
Super! Świetnie Ci to wyszło, owacja na stojąco :) Jeśli mogę coś zaproponować, to może zmienić kolor nieulepszonej Osy? Są trochę zbyt podobne. Może tą nieulepszoną dać bardziej klasycznie? Jasnożółto-czarną?

AmiDaDeer PW
24 maja 2015, 14:02
Już proponowałem wcześniej, by ulepszona była czerwona. Poza tym - gdzie się podziała tarcza u ulepszonej?

Matheo PW
24 maja 2015, 14:07
Tak czy siak przydałoby się je bardziej rozróżnić. Tarcza według mnie jest całkowicie zbędna.

Kuririn PW
24 maja 2015, 15:57
Poza tym - gdzie się podziała tarcza u ulepszonej?:

Mole zjadły

Darkem PW
24 maja 2015, 20:01
Kota kocham i uwielbiam, może to mnie zaślepia, ale chyba nie potrzebuje o już żadnych zmian i ulepszeń.

Wciąż nie mogę przekonać się do osy jako jednostki, ale animacja i obecny model prezentuje się bardzo dobrze. Cieszę się, że zrezygnowałeś z tarczy. Może by tak dać ulepszeniu drugi miecz?

Fakir jest ok, choć osobiście obwinąłbym mu głowę szalem. Tak "po arabsku".

Lammasu nie jest (niestety) moim ulubieńcem. Podstawowa wersja prezentuje się dobrze, ale ulepszenie ma na sobie chyba zbyt dużo błyskotek. Może zmienić kolor kamienia na ciemniejszy? Onyks? Zgadzam się z poprzednikami, skrzydła mogłyby być masywniejsze.

Dobra robota!

Nephretes PW
24 maja 2015, 20:28
Uuuu.. nie zrezygnowałem z tarczy, zapomniałem ją wyrenderować (była na innej warstwie)

Może dałem niekoniecznie trafioną animację do porównania, myślę że różnią się dostatecznie:


AmiDaDeer PW
24 maja 2015, 20:30
Teraz wygląda naprawdę klawo. Dobra robota!

Darkem PW
24 maja 2015, 20:41
Ok, to już oficjalne: Jestem fanem ulepszenia osy.

Gravius PW
24 maja 2015, 23:06
Tylne kończyny kota nie są nieco za długie - wygląda to tak, jakby ta pozycja "na czworaka" była dla niego nienaturalna (to tak jak człowiek miałby cały czas poruszać się na 4 kończynach - dość nieprzyjemne na dłuższą metę). Tak po za tym, nie mam żadnych zastrzeżeń i podziwiam Twój talent i to jak szybko go rozwinąłeś. :)

witchking PW
24 maja 2015, 23:22
To może teraz ja coś wrzucę. Udało mi się dodać różdżkę prezentowaną przez Nepha do gry:







Różdżka dodaje do księgi nowy czar którego koszt jest zerowy.

Morglin PW
25 maja 2015, 00:14
Osa jest świetna, ogromne gratulacje za nią. :)

Warmonger PW
25 maja 2015, 07:50
Oho, robi się ciekawie :) Dobra robota, Witch.

Odnośnie Osy - animacja bardzo mi się podoba, natomiast szczegóły są niewidoczne. Całość wydaje się rozpikselizowana i ma zbyt ostry kontrast.

Tego PW
25 maja 2015, 19:36
Mam pytanie teoretyczne do znawców VCMI - czy byłoby możliwe wprowadzenie do gry nowego rodzaju terenu?

Warmonger PW
25 maja 2015, 19:41
Bardzo ciężko. Pathfinder ani format mapy nie przewidują takiej możliwości, a ewentualne rozszerzenia pogorszyłyby szybkość gry.

Tego PW
25 maja 2015, 19:50
Nie chcę obrazić nikogo związanego z VCMI, ale jak na coś, co ma umożliwiać niemożliwe, ma dość dużo ograniczeń...

Warmonger PW
25 maja 2015, 19:57
A co to za insynuacje?

Nephretes PW
26 maja 2015, 16:40
Pora zabrać się za ducha :)
strona: 1 - 2 - 3 ... 95 - 96 - 97 ... 135 - 136 - 137
temat: [VCMI/MDT/projekt] Oasis

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel