Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [VCMI/MDT/projekt] Oasis
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 67 - 68 - 69 ... 135 - 136 - 137

Biros12 PW
7 lutego 2015, 09:34
@Degraf
Czytaj ze zrozumieniem. To nie jest ulepszenie lecz propozycja efektu podczas ataku/zdolności specjalnej.

Degraf PW
7 lutego 2015, 09:44
Racja, mój błąd.

Warmonger PW
7 lutego 2015, 09:57
Lamasu ma moim zdaniem zbyt wiele detali i ozdóbek - nie wiadomo, na co patrzeć :v.

Eggyslav PW
7 lutego 2015, 10:49
Tło jest obłędne Neph, zaś co do Lamassu, myślę, że jest ok, aczkolwiek zgadzam się z Warmongerem, że trochę za dużo ozdóbek, można oczopląsu dostać, ale skoro to ulepszenie, to myślę że będzie dobrze, jeśli podstawa będzie mniej "odpicowana", a animacja czekania jest spoko, tylko rzeczywiście stonuj trochę błysk, bo aż gały wypala.

Mad Hatter PW
7 lutego 2015, 10:55
Jak dla mnie świecący może być tylko też przyczepie się do detali, twoja jednostka jest po prostu za ładna.

Proponuje zredukować intensywność świecenia a jako nieulepszonemu pozabierać całkiem ubrania i zredukować włosy.

Tarnoob PW
7 lutego 2015, 20:06
Nowe tło jest wzorowe – dużo bardziej pasuje do reszty Heroes III i ma szanse konkurować z Egipskim Bastionem.

Najlepiej pasowała mi pierwsza z trzech wysłanych wersji lamasu – a nawet ona wygląda na stwora ulepszonego.

witchking PW
9 lutego 2015, 20:54
Moja próba teksturowania:

Nephretes PW
9 lutego 2015, 21:07
Ode mnie jeszcze inna próba oteksturowania bez zbroi i z WIPEM ataku. Ciężko zrobić posąg na 7 poziomie, który dalej będzie wyglądał jak posąg, a jednocześnie będzie emanował mocą. Może ktoś ma jakiś inny pomysł?


Mad Hatter PW
9 lutego 2015, 21:34
Podczas ataku lekko razi swoim błyskiem.
Jako jednostka nieulepszona prezentuje się ciekawie ale korpus mi się coś nie podoba z powodu wzorów, gdzieś mam skojarzenie z grzybem.

Górski PW
9 lutego 2015, 21:45
Mi się bardzo podoba, nawet to podświetlenie jest dobre, tylko to wzorki na jego kamieniu :P.

Warmonger PW
9 lutego 2015, 22:11
Jest ładnie, jest magicznie, jest epicko :)

Mam tylko wrażenie, że zad mu się dziwnie nadyma, gdy staje na tylnych łapach. Nie powinien raczej nimi ruszać.

Matheo PW
9 lutego 2015, 22:22
Bardzo dobrze to wygląda! Zastanawiam się tylko, czy nie byłoby lepiej gdyby twarz i włosy były w innym kolorze?

witchking PW
9 lutego 2015, 22:32
Rozumiem, że moja propozycja teksturowania się nie spodobała.

Matheo PW
9 lutego 2015, 22:35
Witchking przód jest jak najbardziej ok. Jednak nie mam pojęcia co znajduje się tułowiu. Twoja propozycja jest zbyt jednolita kolorystycznie.

witchking PW
9 lutego 2015, 22:51
To kolejna próba

Matheo PW
9 lutego 2015, 23:07
O wiele lepiej. Tylko przestrzeń pomiędzy skrzydłami jest niewyraźna i nie wiadomo gdzie kończy się skrzydło a gdzie zaczyna. Jest tam coś złotego, chyba lepiej wyglądałby tam kamień, taki jak na nogach.

Eggyslav PW
9 lutego 2015, 23:10
Bardzo fajnie Witchking, mnie się podoba tak jak jest. I tak, widzę gdzie skrzydła się kończą, a gdzie zaczynają.... ;)

Aczkolwiek, zmieniłbym kolor włosów, trochę się zlewa ze zbroją, może na srebrno-białe? Albo trochę przyciemnić, ale bez przesady.

Nephretes PW
9 lutego 2015, 23:38
Wygląda, że z Witchem mamy zupełnie inne wizje tej istoty. To moja następna propozycja podstawy i ulepszenia:



Przypominam, że oaza nie jest już zła, a sama jednostka opiera się na koncepcie istoty wspierającej.
Co do konceptu: uzasadniłbym to tak, że nie wszystkie posągi mogą w pełni przebudzić się do życia, stąd ulepszenie jest nieco bardziej organiczne.

Aayren PW
9 lutego 2015, 23:47
Jeśli chodzi o sam wygląd, bardziej podoba mi się teksturowania Witcha, ale projekt Nepha jest bardziej "majestatyczny", "posągowy" powiedziałbym :D Także jednak wizja Nepha bardziej pasuje na jednostkę 7lvl. Nie będzie to moja ulubiona jednostka 7lvl, ale na pewno wygląda tak jak trzeba :)

Matheo PW
9 lutego 2015, 23:47
W ulepszeniu, kompletnie nie potrzebne jest to coś na głowie. Różnice i tak są nie do przeoczenia a jednostka lepiej wygląda, gdy widać jej włosy. Poza tym rewelacja :)
strona: 1 - 2 - 3 ... 67 - 68 - 69 ... 135 - 136 - 137
temat: [VCMI/MDT/projekt] Oasis

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel