Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [VCMI/MDT/projekt] Oasis
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 116 - 117 - 118 ... 135 - 136 - 137

Nephretes PW
24 listopada 2015, 23:29
Nowy projekt maga.



Drwal PW
24 listopada 2015, 23:34
No w końcu... xD Chyba Twoja pierwsza jednostka w Oazie, która ma normalne kolory, idealnie ze sobą kontrastujące. Nic się nie zlewa, wszystko jest miłe dla oka. Ogromny postęp.

Morglin PW
24 listopada 2015, 23:42
To. Zgadzam się z Drwalem.

Matheo PW
25 listopada 2015, 00:32
Tak! Tak! Tak! Jesteś w finale!

Kammer PW
25 listopada 2015, 00:53
#standardowyKammer

A co on ma umieć? Jego kulka nieodparcie sprawia wrażenie, jakby ona się rozpryskiwała po ataku, niczym chmura lisza.

Eggyslav PW
25 listopada 2015, 01:06
Ten mag (swoją drogą świetnie ci się udał) to podstawa, czy ulepszenie?

Nephretes PW
25 listopada 2015, 01:12
@Drwal

Jak to T___T a ostatni kocurek, a skorpionki, a lamassu? ;~;

@Kammer

Latacz i strzelec. To chyba dostatecznie dużo. Możliwe, że do tego jakieś zaklęcie ofensywne, ale to wyjdzie w testach.

@Eggyslav
Pewnie coś pośredniego, jeszcze nie wiem jak będzie to do końca wyglądać :)

Edit:

Alladyn (:P) wraz z ulepszeniem w porównaniu ze starym modelem

vs

Przypominam, że to nadal projekty.
Porównanie z innymi jednostkami znajduje się >>tutaj<<

Wszelkie sugestie na temat maga, opinie tyczące się całości line upu też chętnie poczytam.

AmiDaDeer PW
25 listopada 2015, 12:39
Ja nie mam uwag. Jedyna jednostka, którą EWENTUALNIE bym zmienił, to duch piasku, ale szczerze nie przeszkadza mi ona, więc byłaby to zmiana niepotrzebna.

Kammer PW
25 listopada 2015, 12:52
Faktycznie, w grze nie ma jeszcze latającego strzelca, takie novum to rzeczywiście coś ciekawego. Jestem pozytywnie zaskoczony. :P

Po namyśle - kule jakoś tak mi się kojarzą z jabłkiem/dynią, nie wiem, czemu.

Skorpion finalnie atakuje szczypcami czy ogonem, umknęło mi to?
I co takiego lammasu ma na swym grzbiecie i czemu mi to przywodzi na myśl wieżyczkę laserową? :D

Matheo PW
25 listopada 2015, 13:27
Mag zacny. Ewentualnie można zrezygnować z kuli. Takową posiadają Zaklinaczki z Cove. Może dać mu w dłoń coś takiego.

Cytat:
co takiego lammasu ma na swym grzbiecie
To jest drugie skrzydło chyba.

Cytat:
Faktycznie, w grze nie ma jeszcze latającego strzelca
Bo to może być za mocne... Mag będzie musiał mieć słabe statystyki. Zresztą te zdolności trochę się wykluczają. Przecież strzelec z reguły stoi w miejscu.

AmiDaDeer PW
25 listopada 2015, 13:46
Meduza ma tylko cztery strzały, dzięki czemu jej zdolność zamiany w kamień ma wciąż sens mimo że dotyczy tylko walki w zwarciu. Według mnie nie ma tutaj żadnego problemu.

Drwal PW
25 listopada 2015, 13:52
Dla mnie odstają duchy, mają dobre kolory, ale są jakieś takie bezpłciowe. Duże w stosunku do reszty. Skróciłbym te sukienki z piasku i byłoby chyba dużo lepiej. Urozmaicona góra bardziej rzucałaby się w oczy.

Najbardziej podoba mi się 3 i 5 poziom. Są to propozycje na miarę tych oryginalnych. Troszkę niżej jest Kot - też ciekawy. 7 poziom mnie chyba nie przekonana, zwyczajnie mi się nie podoba, więc tu nie zwracaj uwagi. Skorpion jest ładnym modelem, ale dość niewyraźnym (może przez to, że jest zbyt jednolity kolorystycznie) i gdy stawiam go obok oryginalnych jednostek, wygląda jakoś inaczej. Osa nie stoi na ziemi, wiec wszystko zależy od animacji. Jeśli będzie pasować do gry, nie powinno być przeciwwskazań.

Morglin PW
25 listopada 2015, 15:16
I znów całkowicie zgadzam się z Drwalem.

Ogromne gratulacje za magów, zdecydowanie są to najlepsze jednostki jakie do tej pory wykonałeś, dla mnie jest to poziom równy pracom NWC. Teraz pozostaje mi czekać i mieć nadzieję na VCMI równe Heroes III taką samą zmianę wśród szóstego i siódmego poziomu...

J. M. Sower PW
25 listopada 2015, 18:03
Jestem zauroczony nowym magiem. ;) Tak trzymać!

voncur PW
25 listopada 2015, 18:27
Piękne.
Ci po lewej wyglądają na nisko poziomowych, lub nie ulepszonych.
Więc mogą być oba projekty, jak alternatywy.

Aayren PW
25 listopada 2015, 18:28
No to może ja dla odmiany - nie podoba mi się mag. Kolorystycznie fajny, ale sam koncept w poprzednim był jakiś taki lepszy... Bardziej badass. Z samego line-upu, 3 i 4 lvl wygląda przepięknie, a reszta tylko dobra. Oczywiście IMO ;) anyway keep going, good work!

Bacus PW
26 listopada 2015, 10:48
Magowie są świetni! Z najgorszej jednostki stali się najlepsi :p

Co do line-upu to wyrażę subiektywną opinie.
Skoro terenem natywnym jest skorupa to Duch Piasku średnio mi do tego pasuje.
Lamassu fanem nigdy nie byłem i nie będe, ale do frakcji pasuje. Jednak nie widze tego na 7 poziomie. Jak ma konkurować ze Smokami czy Tytanami? Ten posąg musiałby być wielkości zamku :p

Reszta jest spoko. Wąż, mag i skorpion najlepsi moim zdaniem.

Drwal PW
27 listopada 2015, 14:23
Bacus:
Skoro terenem natywnym jest skorupa to Duch Piasku średnio mi do tego pasuje.

Dlatego jestem za tym by powiązać jakoś miasto z pustynią. Jeśli nie przez teren natywny, to jakieś zdolności niektórych bohaterów efektywniejszego chodzenia po piachu (najlepiej tych ze specjalizacją duchów).

cd:
Lamassu fanem nigdy nie byłem i nie będe, ale do frakcji pasuje. Jednak nie widze tego na 7 poziomie. Jak ma konkurować ze Smokami czy Tytanami? Ten posąg musiałby być wielkości zamku :p

Otóż to...chociaż wiem, że się Nepha tu nie przekona. Wygląd jednostki też nie świadczy o 7 poziomie. Trzeba więc to przełknąć, bardzo powiązać Lamassu z magią i jakoś się to obejdzie. Nie wyobrażam sobie jednak statystyk wyższych niż na poziomie smoków z Nekropolii.

Saki PW
27 listopada 2015, 19:07
Nie bardzo rozumiem, dlaczego Lamassu w skali 1:1 nie miałyby mieć kilku metrów wysokości - już w starożytności ludzie byli zdolni do konstruowania o wiele większych posągów. Anioły i diabły też olbrzymami nie są, a jakoś sobie w starciu z innymi jednostkami radzą;P To naprawdę jest problem bardzo niskiej rangi w moim odczuciu - są bardzo duże (stąd i wysokie koszta) i zaklęte znacznie potężniejszą magią niż jakikolwiek golem, który został stworzony po nich - to nie wystarcza?;)

AmiDaDeer PW
27 listopada 2015, 19:35
W Heroes 3 w bezpośrednim starciu niewielka ważka prawie zawsze wygra z dość umięśnionym centaurem. :P Zgadzam się z Sakim - argument nonsensowny.
strona: 1 - 2 - 3 ... 116 - 117 - 118 ... 135 - 136 - 137
temat: [VCMI/MDT/projekt] Oasis

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel