Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Sala Bohaterów  (Heroes I - IV)temat: [Archiwum][H3] Ulubiony zamek
komnata: Sala Bohaterów (Heroes I - IV)
strona: 1 - 2 - 3 - 4

Acid Dragon PW
11 października 2006, 18:27
Nie to, żeby to była kwestia życia i śmierci, bo rozrasta się to w nieskończoność, ale obawiam się, że muszę zburzyć szanse na kompromis.

NIE. W swej karierze instalowałem już chyba wszystkie możliwe wersje RoE, AB, SoD, Complete, Złote Edycje a nawet udało mi się dorwać do wersji Platinium (nie pytać skąd ;).

ZAWSZE w SoD za Archanioły i Anioły trza płacić klejnotami, NIGDY w ROE (dopuszczam jedynie możliwość płacenia klejnotami w RoE gdyby grę spatchować ostatnim wypuszczonym patchem, który więcej psuł niż naprawiał - dodawał np możliwość składania artefaktów z SoD, tyle że nie dodawał już artefaktów :P).

Obojętnie, czy zainstaluje się czysty SoD, czy w kolejności RoE - AB - SoD, czy złotą edycję.

A to, że po zainstalowaniu RoE nie płacisz klejnotami nie jest dziwne, tylko właśnie normalne. prawdopodobnie coś źle zapamiętałeś, albo na coś źle spojrzałeś.

Zmiana cen aniołów nastąpiła już w pierwszej wersji SoD, czego dowodem jest chociażby instrukcja obsługi.

Jeśli cokolwiek działa inaczej to conajwyżej jest to wynikiem nieprawidłowego działania gry, ale na pewno nie standardem.

MCaleb PW
11 października 2006, 20:25
>>> Nic chyba nie stoi na przeszkodzie żeby Strażnik zrobił z tym porządek:D, no trudno ma się przywileje i ma się obowiazki.

Jeżeli chcesz przez to powiedzieć, że po prostu usunę ten cały offtop, to się mylisz. Ja "po prostu" zamknę ten temat. Z resztą szpony mnie świerzbiły już od dłuższego czasu by to zrobić. Dlatego też ogłaszam, że w Sali Bohaterów nie będzie już żadnych nowych "ulubionych" tematów, bo kończą one zawsze tak jak ten. Jeżeli ktoś chce się wypowiedzieć o swym zamku, to czemu nie zrobi tego w temacie o taktyce? Oczywiście podając powody wyboru, typ rozgrywki i inne rzeczy, które uzna za słuszne, pod warunkiem, że będzie to odpowiednio rozbudowane.

Anyway, może go jeszcze kiedyś otworzę ponownie, jak zechce mi się posprzątać te śmiecie.
strona: 1 - 2 - 3 - 4
temat: [Archiwum][H3] Ulubiony zamek

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel