Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Cytadela Mocy i Magii  (Might and Magic)temat: Wasza ulubiona postać/bohater świata MM
komnata: Cytadela Mocy i Magii (Might and Magic)
strona: 1 - 2 - 3

Ginden PW
8 lipca 2007, 20:45
Hmmm... Kastore, Archibald, Katarzyna i Tarnum. Oprócz Tarnuma lubię ich głównie dlatego, że byli po ciemnej stronie mocy. A Tarnuma za tą zmianę charakteru, ilość sytaucji w których się znalazł...

Ector PW
3 października 2007, 21:18
Kaśka też była po ciemnej stronie? Nie przypominam sobie. Ona ma takie w sumie paladyńskie usposobienie, ta klasa nawet pasowałaby do niej bardziej, gdyby nie to że w HoMM3 jej po prostu nie ma.

Alamar PW
3 października 2007, 21:25
Kaśka paladynem? Dobre sobie - spróbuj ją oszukać (jeniec wojenny) i wyjawić jej potem prawdę, a przekonasz się jak bardzo jest "miłosierna".
A jak już wypełnisz zadanie z kolonią Zod, to zajrzyj do księgi historii i poczytaj o przeszłości Kaśki.

reddragon PW
3 stycznia 2009, 13:28
Moją ulubioną postacią jest Dectlaf Redreawer, dowódca smoków w Wąwozie Garoty. Might&Magic VIII

Mroczny Łowca PW
1 lutego 2009, 23:03
Moimi ulubionymi postaciami są: Sandro, Archibald Ironfist, Dace i Crag Hack.

ziomal121 PW
14 lutego 2009, 21:57
Ulubione postacie/bohaterowie?
To będzie tak:_Gelu_(za Strzelców oczywiście ;p), Dracon_(Czarodzieje xD) i Roland_(nie lubię Archibalda xpp).

AmiDaDeer PW
14 lutego 2009, 22:53
A moje ulubione postacie to Kastore, Gelu i Sandro. I nie wytłumaczę wam, dlaczego (bo sam nie wiem :P).

Beliar PW
12 czerwca 2009, 12:03
Ja uwielbiam Sandro (za całokształt)i Zydara HoMM 3.

Dark Dragon PW
12 czerwca 2009, 12:32
Tarnum - być może dlatego, że tak wiele o nim wiem, a może dlatego, że jego historia została w tak niezmiernie intrygujący sposób zawarta HC-H4 [może to przez ilość cz. jego przygód].

noname PW
9 sierpnia 2010, 09:21
Archibald, Sandro, Lucyfer, zawsze wolę złych, tak już mam, a Sandra za swoje cechy.

Irhak PW
9 sierpnia 2010, 12:11
Gavin Magnus - ach ta nieśmiertelność i potęga magii...

@Alamar - a wiesz, że wtedy był wybrał kogoś na A? np. Ala... ;P
AlamarAlamar...i ten brak szóstej klepki.

OGARexs PW
9 sierpnia 2010, 19:41
Moje ulubione postacie to:
Tarnum-za to że jest najlepiej opisaną postacią HoMM i za jego charakter.
Sandro-występujący we prawie wszystkich częściach sagi HOMM/MM i nigdy się nie poddaje.

Lewidas PW
14 września 2010, 15:08
Moją ulubioną postacią jest Deftclaw Redreaver z M&M VIII oraz niepozorny, słaby wampir Gethric Mercutura. :) Jego uśmiech jest zabójczy...

Algoblin PW
11 listopada 2010, 21:29
Przyłączam się do fanklubu Archibalda - strasznie mnie cieszyło to, że w MM6 mieliśmy okazję go wyswobodzić. :)

Jeśli chodzi o inne ulubione (szczególnie dla mnie barwne czy też zwyczajnie sympatyczne) postaci to dla MM6 będą to na pewno Albert Newton, Eric von Stromgard i "piracki" karczmarz i Prince of Thieves. Sądzę, że gdyby lokalizacja treści siódemki nie odstręczała mnie tak bardzo, to polubiłbym więcej postaci, ale na pewno wymienić mogę Króla Skrzatów, Tora Anwyna, Charlesa Quixote'a, Frederica Ogga, Steagala Snicka, Lysandera Sweeta, Ebednezera Sowera i szkieleta-trenera z Nighonu. ;).

No i ta mumia, której, żeby nie skłamać, prosiła o perukę (wig) w World of Xeen!

Morthan PW
25 listopada 2010, 20:15
Tarnum, Crag Hack, Yog oraz Gelu jako, że był przyjacielem Tarnuma. Uwielbiam barbarzyńców.

Alchemik PW
29 czerwca 2012, 15:10
Moimi ulubionymi postaciami z serii HoMM/MM są Tarnum, Waerjack i Emilia Nighthaven, ze względu na ich moralność (Tarnum oczywiście po zmianie).

A co do Ashanu to przede wszystkim Raelag.

AiS366 PW
24 sierpnia 2012, 20:21
Sandro najlepszy! nigdy nie płacze nad rozlanym mlekiem i walczy dalej. A poza nim Xeron najbardziej diabelski kreegan, Xenofex i Sheltem

Fandor PW
25 sierpnia 2012, 11:34
Moimi ulubionymi bohaterami sa:
Corak - potrafil sie poswiecic dla wyzszych celow,
Christian - mialem taki etap, ze tylko nim gralem w pojedyncze mapy.
Adrianne - plomienna wiedzma ;) przyjemnie mi sie gralo w jej kampanie, ale lepiej w jej zwogifikowana kampanie
Solymr - poprostu bardzo go lubie
Jeremy - od wydania HotA tylko nim gram, bo wciaz wypróbowuje Piracka Przystan.

Lwie Serce PW
30 października 2012, 15:06
Ja bardzo lubię sir Charlesa Qiucksote'a (nie wiem czy dobrze napisałem, trudne nazwisko). Odważny rycerz i przywódca łowców smoków. Poza tym lubię rycerzy.

Acid Dragon PW
30 października 2012, 15:27
Kryminalista jeden zabijający biedne, niewinne stworzenia zagrożone wyginięciem....
strona: 1 - 2 - 3
temat: Wasza ulubiona postać/bohater świata MM

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel