Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [H3/różne] Preserve town w stylu Heroes III
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 34 - 35 - 36 ... 41 - 42 - 43

Orzie PW
7 sierpnia 2014, 17:24
Amazing Zabolud dwelling! I think it does not even need 3D modeling to fit to the game. More water-lilies might be also good there as already mentioned.

Travis PW
9 sierpnia 2014, 10:47
Wiem, że line up jest już gotowy i w pełni zaakceptowany i nawet mi się podoba, ale przypadkiem natrafiłem na tego smoczego żółwika i pomyślałem, że zamiast żółwia zaprezentowanego przez Hei-rega, wstawić takiego. :) Oczywiście lepiej by wyglądał na 7 poziomie, ale wtedy, modliszka spada na 6. :)

mr_R PW
9 sierpnia 2014, 11:46
wygląda trochę jak żółw hel-rega, ale koncepcja mi się podoba. mółgby robić za ulepszenie, po poprawie grafiki jednostki.

rtx PW
10 sierpnia 2014, 00:01
Nigdy nie lubiłem modliszek na 7 poziomie, więc jestem jak najbardziej za.

AmiDaDeer PW
10 sierpnia 2014, 02:23
Manitoba Smith:
No, a Dwór to też nie siedlisko "eksperymentów".
To JEST siedlisko eksperymentów alchemicznych. Między innymi.

Hydromax:
Wiem, że line up jest już gotowy i w pełni zaakceptowany i nawet mi się podoba, ale przypadkiem natrafiłem na tego smoczego żółwika
Żółwie mamy na szóstym poziomie i zdecydowanie bardziej tam pasują niż na siódmy poziom. Jestem zdecydowanie na nie.

Co Wy macie do modliszki?

Drwal PW
10 sierpnia 2014, 10:21
Żółw pasuję na poziomy 4-6, wyżej to już przegięcie. Nikt z nas nawet w baśniach nie słyszał o legendarnych, niepokonanych żółwiach przecież. Tam gdzie jest obecnie zdecydowanie mi pasuje.

Co do modliszki, nie jestem przekonany. W mojej opinii nie wypada najlepiej na tle innych jednostek 7 poziomu. Na miejscu autora szukałbym lepszej propozycji, ale to jego wybór. Po prostu nie wierze, że w takim rezerwacie nie ma silniejszych stworów, nawet od największych i najbardziej zmutowanych modliszek.

caladan PW
10 sierpnia 2014, 10:37
mam takie same przekonanie do modliszki. Ona pasuje dla mnie na jednostkę 6 poziomu.

Ogólnie ostatnio zrobiła się mania na insektoidy i stawongi na 7 poziomie.

Forge czy do Oasis one pasują, ale do preserve nie jestem przekonany.

Andruids PW
10 sierpnia 2014, 11:03
Możliwe, że twórcy line-upu rezerwatu w Heroes IV też mieli dylemat z modliszką, dlatego dali ją jako jeszcze jedną alternatywę 4. poziomu. Albo ktoś miał wyjątkowy strach przed modliszkami (czemu bym się w najmniejszym stopniu nie dziwił). Poza tym pamiętajmy, że 4. poziom, 4.-mu poziomowi nierówny. Osobiście przywróciłbym do łask Czarodziejskiego smoka, ale nie da rady. Cały obecny line-up jest po prostu taki dobry... nie byłoby czego zastąpić. Ale jeszcze ewentualnie, gdyby żółwia nazwać o tak, to byłby lepszym kandydatem na 7. poziom niż modliszka. Można by też przechrzcić modliszkę już całkiem na Przerazę. Tak tylko gadam.

Gravius PW
10 sierpnia 2014, 11:45
"Nikt z nas nawet w baśniach nie słyszał o legendarnych, niepokonanych żółwiach przecież" A żółwie ninja? :P

Aayren PW
10 sierpnia 2014, 11:47
Szczerze - nigdy nie podobała mi się modliszka na 7. Na 1-6 proszę bardzo, ale wydaje mi się zbytnio delikatna na 7 poziom. Nie wiem, może autor przedstawi ją całkiem inaczej niż wygląda modliszka w rzeczywistości (czy w H4, gdzie też wyglądała na o wiele delikatniejszą niż była w rzeczywistości) i wtedy zmienię zdanie.

Co do żółwia, to jestem w rozterce. Z jednej strony dość już mam gadów na tak wysokim poziomie, owad, ssak, konstrukt czy głowonóg mogłyby wreszcie zapanować na lvl 7, ale też ogromny długowieczny żółw to jednostka świetnie nadająca się na najdefensywniejszą, najbardziej wytrzymałą jednostkę 7lvl w całym HoMM3...

mr_R PW
10 sierpnia 2014, 13:04
ja od początku dawałem żółwia na 7 poziom i moja wersja się nie zmienia. grafika hydromaxa pasuje jako ulepszenie tej jednostki. poza tym najłatwiej było by dodać nowe umiejętności, propozycja z trzęsieniem ziemi pasowała raczej do jednostki 7 poziomu. Ponadto całkowita obrona przed magią ziemi, oraz umiejętność obniżania ataku (analogia do umiejętności Behemota) i byłby żywiołakiem, spowodowałyby powstanie silnej jednostki. Jednak gdzieś ona zyskuje gdzieś traci: miałaby ona niezwykle wysoką obronę (największą wśród jednostek 7 poziomu) i wysoką ilość punktów życia (powiedzmy 300), ale traciłaby na ataku i obrażeniach (powiedzmy na poziomie (5 poziomu). Wtedy byłaby to główna jednostka wspomagająca, która byłaby ostatnią ostoją miasta.

rtx PW
10 sierpnia 2014, 16:15
No ale wtedy wszyscy by to po prostu zostawili w spokoju, prawda?
Żeby to miało sens, potrzebowałby czegoś w rodzaju 'wabika' jako zdolności/czaru/dawno-nie-grałem-w-H3-nie-pamiętam. Tj., Klika się na jakąś jednostkę w określonym zasięgu i ta jednostka musi go zaatakować. Ale to trochę zbyt skomplikowane chyba.

Gravius PW
10 sierpnia 2014, 16:57
chodzi Ci o wywoływanie efektu czaru Szał podstawowymi atakami, czy raczej czyste Tauntowanie celu?

Aayren PW
10 sierpnia 2014, 18:33
Albo coś jak "wyzwanie" z H6 - jeśli jednostka ma możliwość zaatakowania żółwia, to jemu zada 100%obrażeń, a atak na inną istotę to powiedzmy atak z 75% skutecznością.

bRyland PW
10 sierpnia 2014, 20:00
Wielki legendarny żółw:
http://pl.wikipedia.org/wiki/A%27Tuin

Też twierdzę, że modliszka max 6, a żółw taran z opcją wywołania trzęsienia ziemi (jak to Ktoś na wcześniejszych stronach proponował)wydaje mi się bombową opcją ;)
Poza tym taki żółw, pewnie byłby wolny, choć żywotny, więc trochę coś ala Hydra z Cytadeli jak mniemam ;)

Matheo PW
10 sierpnia 2014, 20:32
Cytat:
mam takie same przekonanie do modliszki. Ona pasuje dla mnie na jednostkę 6 poziomu.

To kwestia głównie nazewnictwa. Modliszka jako modliszka, czyli zwierze, nie nadaje się na 7 poziom. Natomiast modliszka, jako monstrum, stwór czy potwór już tak. Dlatego proponuję nazwać tą jednostkę: Przeraza - Bojowa Przeraza.
Wersja podstawowa byłaby wolno żyjącym gatunkiem o zielonym ubarwieniu, by móc się zakamuflować. Natomiast ulepszenie, byłoby gatunkiem tresowanym i przygotowywanym do bitwy. O ubarwieniu bardziej pstrokatym (ostrzegawczym).

Spójrzcie na to pod kątem, tego co będzie na poziomie 7 bardziej oryginalne. Modliszka pod tym kątem jest znacznie lepsza.

Jeśli ktoś chce ten temat ciągnąć dalej, to może lepiej tutaj

mr_R PW
10 sierpnia 2014, 22:35
nazwa nie ma tu nic do rzeczy. po prostu modliszka zbyt mało masywnie wygląda na 7 poziom. może to się zmieni gdy ktoś stworzy jej model w grze.

rtx PW
11 sierpnia 2014, 00:55
@Gravius - Taunt. I to raczej bardziej jako spell, tak jak protection from X u żywiołaków.
@bRyland - A'Tuin jest "drobną" przesadą i "subtelnym" naciągnięciem znaczenia słowa 'wielki'.

bRyland PW
11 sierpnia 2014, 06:36
A'Tuin ma swój pierwowzór w którejś starożytnej mitologii.
Strzelam, że indyjskiej, skoro na takowym pierwowzorze również stay słonie ;)

Matheo PW
11 sierpnia 2014, 16:22
Cytat:
nazwa nie ma tu nic do rzeczy.
Nazwa jest kluczowa. Słyszysz/czytasz "modliszka" i od razu stwierdzasz że nie nadaje sie to na poziom 7, bo modliszki mają dość drobną budowę. Jakaś bardziej potworna nazwa przywodzi na myśl potwora, który na 7 poziom się nadaje.

Cytat:
po prostu modliszka zbyt mało masywnie wygląda na 7 poziom.
To nie ma znaczenia. 7 poziom ma być najgroźniejszym stworzeniem danej frakcji. W Lesie Tulareańskiem w ogóle może nie być masywnych stworzeń i co wtedy? Rozmiar to nie wszystko. Dawid Goliata pokonał.
strona: 1 - 2 - 3 ... 34 - 35 - 36 ... 41 - 42 - 43
temat: [H3/różne] Preserve town w stylu Heroes III

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel