Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [H3/różne] Preserve town w stylu Heroes III
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 - 4 ... 41 - 42 - 43

witchking PW
28 czerwca 2014, 09:18
Chodzi oczywiście o sprzedawce artefaktów:


model jest ten sam. Podobnie jest zdaje się z kuźnią.

Dodam coś od siebie:
]

mitlandy PW
28 czerwca 2014, 10:23
Sprzedawca artefaktu tak jak i kuźnia może być jak firma np: sklepu dlatego są bardzo podobne.

Nerevar PW
28 czerwca 2014, 10:25
Cytat:
Sprzedawca artefaktu tak jak i kuźnia może być jak firma np: sklepu dlatego są bardzo podobne.
A różne istoty mogą mieć podobne gusta, więc ich siedliska będą bardzo podobne ;P

AmiDaDeer PW
28 czerwca 2014, 10:34
Cóż, siedliska występują również na mapie przygody i ich celem jest bycie różnym od reszty, tak samo jak jednostki powinny być zróżnicowane. W przypadku budynków użytkowych takiego wymogu brak.

TopFunny525 PW
28 czerwca 2014, 12:05
Piękne wykonanie, chylę się przed autorem. Jestem pod bardzo wielkim wrażeniem. Jeżeli tak dalej będziesz trzymać, to z pewnością wrócę do grania miastem preserve :).

Powodzenia i Pozdrawiam

Daractive PW
28 czerwca 2014, 12:39
Mam nadzieję że wybaczycie mi że na ten moment nie mam cierpliwości przewalać 3 stron tematu i z góry przepraszam jeżeli coś się zdubluje.
No cóż miasto przepiękne. Zapewne nie będę oryginalny jeżeli napiszę że pomimo bycia antyfanem HOMM IV bardzo przypadło mi do gustu. Powiem szczerze, że nie pogniewałbym się gdyby dane mi było zagrać w grę w takim stylu (nie, to nie jest sugestia, widziałem dosyć projektów itp. żeby wiedzieć ze robienie czegoś takiego samodzielnie to i tak wielki wyczyn, ale jakbyś kiedyś był w nastroju na oranie słońca łyżeczką to chętnie obejrzę inne dzieła). A teraz przechodząc dla typowego dla (nie tak) starego, (nie tak) dobrego Daractive'a zestawienia pytań i sugestii:
- nie rozważałeś czasem klasycznego sowodźwiedzia/klasycznego miśka w ramach jednostki?
- można wiedzieć w jakim programie zostało to wykonane?
- randomowe pomysły na jednostki: alicorn (zapewne w tych czasach nie muszę tłumaczyć co to jest, ale dla niewtajemniczonych: krzyżówka pegaza z jednorożcem), jakieś wielkie orły (cos jak roki, tylko bardziej majestatyczne), drzewołaki (nie, nie enty, mam na myśli stwory którym bliżej do zwierzątek z żywopłotu niż do humanoidalnych drzew)

*dopięta karteczka z pośpiesznymi bazgrołami*
A co animacji to radziłbym zacząć właśnie od takich "szóstkowych błyskotek", ewentualnie pojechać całkiem po bandzie i dowalić coś w stylu ruchomych kartonów (grał ktoś w Alice: Madness Returns?).

Hayven PW
28 czerwca 2014, 14:00
@Witchking - modele Kapitolu Inferna i Fortecy Lochu są niemal identyczne :)

Kastore PW
28 czerwca 2014, 15:10
Ja bym powiedział, że raczej Inferna i Lochu:


Hayven PW
28 czerwca 2014, 15:13
Oczywiście miałem na myśli Inferno i Loch :D

Andruids PW
28 czerwca 2014, 16:59
Daractivia:
- nie rozważałeś czasem klasycznego sowodźwiedzia/klasycznego miśka w ramach jednostki?

TO! Tak bardzo to!

A (prawie) klasyczne niedźwiadki były w clash of heroes, więc też ładnie by pasowały. (ib4 Kammer znowu się zacznie rzucać, że niedźwiedzie są w Vori)

EDIT: Link (mam nadzieję) poprawiony, Creative Uncut ma jakieś dziwne skrypty uniemożliwiające zewnętrzne przekierowanie obrazków. I nigdy nie zaakceptuję tej okropnej nazwy.

Kammer PW
28 czerwca 2014, 17:03
ANDRe... Nie niedźwiedzie, lecz O-ni-ku-my. Ale tak, raczej na pewno będą się dublować. :P

A link nie działa.

effendie PW
28 czerwca 2014, 17:08
Nie bardzo rozumiem sens całej dyskusji, wyboru jednostek czy kłótni o dublowanie jednostek/budynków. Czy ktoś oficjalnie podjął się kontynuacji/rozpoczęcia prac nad tym miastem? Bo jeśli dobrze zrozumiałem autor screena nie pracuje już nad nim.

Warmonger PW
28 czerwca 2014, 17:12
Żeby rozpocząć prace, trzeba najpierw mieć sensowną koncepcję.

Kammer PW
28 czerwca 2014, 17:15
Ja chcę tylko zabezpieczyć teren pod Vori. I zrekrutować Hei-rega; do tworzenia grafik.

Hei-reg; PW
28 czerwca 2014, 17:19
Ciągle pracuję nad miastem i mam się dobrze. :)

effendie PW
28 czerwca 2014, 17:21
W takim razie przepraszam. Błędnie zinterpretowałem Twoje wypowiedzi i Twoje milczenie podczas dyskusji.

Hei-reg; PW
28 czerwca 2014, 17:36
Nie ma sprawy. Wczoraj umieściłem w tym temacie skrin z pracami nad odświeżonym, bardziej realistycznym ekranem miasta. Zamierzam go dokończyć, a efekt końcowy pokaże, czy warto kontynuować dalsze prace.

Co do jednostek, to jeśli Vori ma już zaklepane jakieś jednostki to nie ma co im ich podbierać. Wymyśli się inne. ;)

MinosKing PW
28 czerwca 2014, 19:22
ANcientDRuids:
Co prawda w bazie stworów jest pewna żabka (10 rząd), ale nie wiem czy nadaje się na coś innego, niż bardzo śmieszne mięso armatnie, pokroju chłopa

Źle mnie zrozumiałeś miałem na myśli tą myśl: " jako jedną z wysoko-poziomowych jednostek. Chętnie zobaczyłbym też tygrysa, myśliwego i druida. A może nawet zwierzo-elfa z niedoszłego Heroes V". ;)

CRW PW
29 czerwca 2014, 11:30
Projekt wygląda świetnie! Mam nadzieję, że coś się z niego wykluje.

Jeśli chodzi o line-up, dublowanie itd... czy przypadkiem nie przesadzacie? Z tego co ja rozumiem głównym założeniem było przeniesienie miasta z H4 do H3. Zmieniając jednostki, zmieniacie w gruncie rzeczy całe miasto. A wtedy przestaje ono być Preserve z H4 i zaczyna być czymś innym.

Podobnie nie rozumiem rezerwowania jednostek przez jakiś projekt. Jeśli w Forge nagle pojawiłyby się mechaniczne jednorożce z Unicorn Attack to oznaczałoby, że aby mieć je w swoich Herosach muszę mieć Forge, nawet jeśli reszta projektu by mi się nie podobała? A jeśli chciałbym inny zestaw miast?

Od twórcy zależy to, co włoży do zamku. Jak będzie chciał mieć tam elfy, to ich obecność w ramparcie nie będzie przeszkadzać.

Co do moich opinii - bardzo czekam na ten projekt, szczególnie, że miałby być pod VCMI. Przy czym przede wszystkim widziałbym go w 1 z dwóch opcji:

1. Projekt przeniesienia miast z H4 do H3, zastępujący dotychczasowe frakcje.
2. Część Content Creation Project, którego zadaniem jest podmienie wszystkich assetów w grze i uwolnienie VCMI od H3. Jasne, styl graficzny byłby zupełnie inny, ale czy wszystko w VCMI musi być 1:1 w stosunku do Herosów? A szansa na H3 w rozdzielczości HD i wyższej wywołuje u mnie miły dreszcz ekscytacji.

Z tymże oba projekty to zadanie dla większych zespołów, a i tak jak pisałem wyżej: co z tego wyniknie zależy tylko i wyłącznie od autora.

Drwal PW
29 czerwca 2014, 11:58
Kontrowersyjne te Twoje teorie. Dla mnie rzecz jest oczywista. Jeśli projekt H3 ma mieć swoją przyszłość w rozumieniu, że będzie czymś więcej niż jednorazową ciekawostką, musi być stworzony w stylu klasycznym Heroes 3. To miasto Preserve trzeba dopasować do Heroes 3, a nie odwrotnie.

CRW:
1. Projekt przeniesienia miast z H4 do H3, zastępujący dotychczasowe frakcje.

Jest to rozwiązanie, ale na krótszą mete. Nikt na stałe nie zrezygnuje z oryginalnego miasta dla tworu fanowskiego. Najlepszy przykład masz choćby z Grove. Dysponując obecnymi narzędziami, możliwościami błędem jest już podmienianie miast. Jest to zdecydowanie krok do tyłu.

CRW:
ale czy wszystko w VCMI musi być 1:1 w stosunku do Herosów?

Tak. :P Taki jest cel projektu. Oczywiście mody to inna bajka, ale ich sukces zależy głównie, od zgodności z normami w Heroes 3. Nie zapominaj, że fani H3 to z reguły konserwatyści (z marketingowego punktu widzenia). Bardzo wymagający w dodatku, więc żadne rewolucje nie są wskazane.
strona: 1 - 2 - 3 - 4 ... 41 - 42 - 43
temat: [H3/różne] Preserve town w stylu Heroes III

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel