Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [H3/różne] Preserve town w stylu Heroes III
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 19 - 20 - 21 ... 41 - 42 - 43

J. M. Sower PW
16 lipca 2014, 16:22
A co powiecie na siedzibę faunów, będącą dużą beczką jak w budynku z H4, ale wyglądającą bardziej jako odpad cywilizacji, użyty przez naturę. Dokładniej, to widzę to tak, że w miejscu gdzie jest ta przybudówka, byłaby po prostu dziura w beczce. Przy wejściu zrobiony byłby daszek z jakiegoś materiału wspartego tyłem na beczce, a z przodu na dwóch słupkach (domyślnie patykach, lub belkach). Do tego beczka mogła by stać przy granicy z lasem i być porośnięta przez winorośl. Można jeszcze dorzucić takie elementy jak komin, okno albo porozrzucane przed budynkiem amfory i ich resztki.

mr_R PW
16 lipca 2014, 16:47
przy nieulepszonej wersji budynku żab powinno znaleźć się bajorko z trzciną przy ulepszonej wersji proponowałby ustawić namiot medyka, a co do umiejętności stworzenia proponowałbym leczenie, rzucanie wzmocnienia tak jak robi to namiot.

goryle dałbym w jaskini/ grocie przy jeziorku, którą przerobiło by się na opuszczoną kopalnie. Ogólnie pierwsze skojarzenie jednostka - miasto miałem z filmem kongo.

dla jelonków przydałyby się "drzwi/wrota do lasu" wychodzące na plaże . jelonki mogłyby też rzucać czar magii ziemi, np. kamienna skóra.

według mnie powinno się znajdować na lewej górze. znajdowałaby się tam formacja porostów i niskich roślin. ulepszenie najzwyczajniej w świecie byłoby większe, i bardziej rozległe. umiejętności strzelec, po ulepszeniu strzelec który po ataku zatruwa (nieważne czy z bliska, czy z odległości)

ciągle uważam że modliszki powinny znajdować się na polanie za prawą górą. ich siedlisko to sterta ciał w okolicy, której kręcą się te stworzenia lub wysoka trawa. do ulepszenia siedliska dodałbym parę kryształów.

żółwie powinny znajdować się w kamieniołomie.przy wybudowaniu ich siedliska do prawej góry zostałaby wyrąbana ścieżka, a w niej samej mały otwór. ulepszenie bardziej przypominałoby jego opuszczoną wersje (więcej zieleni itp).

Kapitol mógłby znajdować się nad prawym bajorkiem. byłby zrobiony w drzewie.

po prawej stronie przed lasem znajduje mały pagórek na którym umieściłbym zamek z drewna. do zbudowania fosy można użyć wody z morza, lub palów wbitych w zienie.

obok domku stworzonego przez sowera postawiłbym kuźnie. drewniany budynek ze złożonymi płachtami, który produkowałby namioty medyka.

tawerna powinna znajdować się w kępie drzew pod lewą górą (jakąś spróchniałe drzewo lub coś w tym stylu.

pchli targ umieściłbym na prawo od zamku. byłoby to parę beczek, a magazyn zasobów to zrobiona z kamienia wieża.

co do budynku sowera, nadawałby się na pierwszy poziom gildii magów.jest okej, ale światła za mocno dają po oczach (miasto samo w sobie jest jasne należało by je delikatnie przytłumić. same zaklęcia w budynku skupiałby się na magii ziemi.

stocznia- drewniany pomost wychodzący z plaży i tyle w tym temacie.

specjalne budynki- na pewno wspomniana przeze mnie winnica (zwiększający przyrost satyrów) oraz ogród szczęścia (zwiększający szczęście bohatera w danym tygodniu lud dodający losowy zasób)

co do Grala chwilowo nie mam koncepcji.

EDIT:
jak dla mnie ok Sower

Nephretes PW
16 lipca 2014, 17:43
Moja propozycja siedliska dla żaboludów [sklejka mode on]

Uważam, że taki gigantyczny skrzek wyglądałby uroczo, podczas ulepszena można nadać mu jakieś inne, ciekawe kolory, a gdyby zanimować go podobnie jak siedlisko beholderów z lochu (pulsowanie) myślę, że pasowałoby.

Jako że są to bądź co bądź istoty humanoidalne przydałoby się by zamieszkiwały coś przypominającego domki: nad wodą i pokryte jakąś zieleniną.

Podstawowy poziom siedliska na pewno potrzebuje jakiejś roślinności. Proponowałbym pływające liście : http://www.pzw.org.pl/pliki/prezentacje/46/wiadomosci/16525/w160x120/grazel_zolty.jpg

vs

Trith PW
16 lipca 2014, 20:26
Dla żab widziałbym coś w stylu Grzybowej chaty/ grzybowego lasku (bodajże jedna z chatek misji w H4 była grzybowym domem). Chętnie bym też zobaczył jedno z siedlisk w postaci jakiejś prymitywnej zagrody, choć nie wiem jaką jednostkeę by tym poszkodować.

Jednym z głupszych pomysłów, na który wpadłem jest, by w zamek była wkomponowana skała takiego typu, która by po prostu została przystosowana do funkcji wieży zamkowej. (głupi pomysł, zignorować).

Co do budynków dodatkowych, trzeba się przede wszystkim zastanowić, czy frakcja ma być ofensywna, czy defensywna. Frakcja o charakterze mocy, czy magii. To zwykle definiuje jakiego rodzaju są budynki dodatkowe w danej frakcji (Tower nie ma budynków do ataku, a Stronghold do wiedzy).

MinosKing PW
16 lipca 2014, 20:56
Hm Tirith co do prymitywnej zagrody, to może dało by się umieścić tą jednostkę: "Cernunnos" w tej zagrodzie?

Darkem PW
16 lipca 2014, 21:56
Skoro chcecie porzucić styl architektoniczny z H4, a jednocześnie zachować motyw "dzikości" może zamkiem (budynkiem) powinno po prostu być ogromne drzewo - ala Sylwan z H5, lub Teldrassil z Azeroth (oczywiście w mniejszej skali) - z dobudówkami i chatami zawieszonymi wśród konarów.

Co do animacji chatki/tawerny: Wydaje mi się, że ekran miasta i tak na końcu trzeba poszczuć szopem, by wszystko ładniej się ze sobą komponowało. Czy nie byłoby rozwiązaniem stworzenie "maski" w .png, którą następnie nałożyłoby się na animację - z tak mało istotnym elementem jak chwiejący się szyld nie byłoby żadnych problemów.

AmiDaDeer PW
16 lipca 2014, 21:57
Moje propozycje dla siedlisk:

1. Coś w rodzaju ogrodu pełnego amfor z winem, mogą być też jakieś beczki.
2. Podoba mi się grzybowy domek zaproponowany przez Tritha. Bardzo pasuje do takiej baśniowej istoty, jaką jest żabolud.
3. Te skarpy po lewej stronie wyglądają na sensowne miejsce do rekrutacji ogromnych małp. Można byłoby do tego dołożyć jakieś wydrążone pnie.
4. Wielka rosiczkowata roślina, coś w rodzaju matki osetnic.
5. Zagroda proponowana przez Tritha wydaje mi się być sensowna. Mogłaby być bardzo prymitywna.
6. Jaskinia, a przed nią ustawione jakieś głazy.
7. Modliszki żyją w gniazdach. Może niech ich siedliskiem będzie wielkie drzewo, na którego szczycie znajduje się wielkie, świecące się, magiczne gniazdo? Tak żeby pasowało zarówno do stworzenia, jak i jako siedlisko 7 poziomu.

Co do architektury - już się wyraziłem. Pomysł zaś by zamek był oparty o wielkie głazy wydaje się być całkiem ciekawy i oryginalny. Przyszło mi jednak również do głowy, by zamek był oparty o nieco prymitywniejszą wersję architektury starożytnych Greków. Mamy już satyry i fauny, więc może warto byłoby do tego jakoś nawiązać?

Darkem:
Wydaje mi się, że ekran miasta i tak na końcu trzeba poszczuć szopem, by wszystko ładniej się ze sobą komponowało.
Compositor w Blenderze. :3

Nerevar PW
16 lipca 2014, 22:36
Co do zamku, może rozwinąć ten koncept do poziomu pełnej twierdzy?


Edit: Parę grafik z HIV
Siedliska Osetnic i Modliszek


Wspomniana wcześniej chatka misji


Świątynia/kapliczki Natury - może to jakiś pomysł na Gildię Magów?


A to moja propozycja na domek goryli :D

Hei-reg; PW
17 lipca 2014, 01:53
Mam jeszcze pytanie do osób ogarniających balans w Heroesach.
Jak na razie w zamku mam tylko podstawowe budynki(tawerna, zamek, gildia itp.) i siedliska jednostek + stocznię i fontannę, która pewnie będzie co nieco generować. Pojawi się pewnie jeszcze coś powodujące tygodniowy wzrost którejśc z jednostek. (Jak klatki w Inferno) No i teraz pytanie, czy to wystarczy? Czy może jakiś budynek specjalny powinien się jeszcze pojawić? Jeśli tak to jaki?

AmiDaDeer PW
17 lipca 2014, 02:11
Ogólnie schemat dla każdego oryginalnego miasta (z którego wybija się tylko Conflux) jest następujący:

- zestaw wszystkich budynków standardowych (zamek, gildia, tawerna etc.)
- siedliska
- budynek hordy (zwykle dla pierwszego poziomu)
- trzy budynki specjalne o wszelakich właściwościach
- stocznia/sprzedawca artefaktów/drugi budynek hordy

Ogólnie mówiąc: budynki "niestandardowe" są cztery. Jeżeli więc chcesz wrzucić tylko jeden budynek hordy, stocznię i fontannę (która wydaje mi się być nieco słabym pomysłem - będzie kojarzyć się od razu z Rampartem), zostają Ci jeszcze dwa miejsca na budynki niestandardowe. Nimi jednak proponowałbym się zająć na koniec, już przy ustalaniu balansu - najpierw potrzebne są standardowe grafiki, resztę można chyba będzie dorobić pod koniec.

Jeśli jednak chcesz się nimi zająć już teraz, to proponuję, by siłę całego miasta umieścić w kruchych, ale szybkich i zadających dużo obrażeń jednostkach. Można byłoby dołożyć drugi budynek hordy, jakiś budynek zwiększający statystyki przy wizycie (dodatkowe morale i szczęście do czasu następnej bitwy?) i... może dodatkowe siedlisko, w którym można byłoby rekrutować jakąś nową jednostkę neutralną? Coś pokroju portalu przywoływania z Lochów, tyle że ze stałym siedliskiem. W to miejsce mogłyby pasować proponowane wcześniej tygrysy, ewentualnie jakiś rodzaj ptaka, coby było nieco więcej latających.

Warmonger PW
17 lipca 2014, 06:48
Latacz jako bonusowa jednostka?



Umiejętność też można przenieść prawie dosłownie ;)

J. M. Sower PW
17 lipca 2014, 09:30
Pomysł z dodatkową jednostką mi się podoba, było by to coś jak alternatywa możliwa do szkolenia bez potrzeby rezygnacji z jakiejś normalnej jednostki. Był by to plus dla miasta, więc powinna się tu znaleźć jakaś całkiem użyteczna bestia. Choćby ten ptak, ze względu na małą ilość normalnych jednostek latających.

Mi też się podoba koncept grzybowego domku. Jest dosyć oryginalny w porównaniu z siedliskami, które już są w grze.

Matheo PW
17 lipca 2014, 11:47
Popieram koncept ptaka, według mnie pasuje do miasta idealnie.

Cytat:
Poza tym co Ci się nie podoba w zwykłym Jeleniu?

Była o tym mowa tutaj.

Zauważcie że twórcy gry, unikali zwierzęcych nazw. Mamy przecież Roki a nie Górskie Ptaki a zamiast ważek mamy Oślizgi. O ile jeden przypadek byłby jak najbardziej do zaakceptowania, to w tym mieście mamy aż trzy takie odstępstwa: Jeleń, Goryl, Modliszka.

Jeśli chodzi o kolorystykę to z pewnością powinno się unikać bieli w ulepszeniach. Gdy tylko autor projektu przedstawił swój pomysł, pojawiły się głosy że miasto będzie zbyt podobne do Bastionu. Białe ulepszenia od razu przywodzą na myśl Bastion.

Co do lineupu:

Ogólnie, to tylko jeden strzelec i to na 4 poziomie i tylko jedna jednostka latająca w dodatku na 7 poziomie, to według mnie nie najlepszy pomysł. Oblężenia na wyższym poziomie niż średni będą mordęgą.

1. Satyr/Faun

Koncepcja bardzo dobra. Satyry uwielbiały tańce i muzykę, może warto by dodać im jakiś instrument, lub uwzględnić to przy ich siedlisku? Mam pewien pomysł, gdyby satyry trzymały w ręku kamień, podrzucały go i uderzały w niego drewnianą pałką, kierując pocisk w wroga? Według mnie pasuje to do Satyrów idealnie.

2. Żabolud/Żabi medyk

Cytat:
a na trzecim poziomie znajdował się jakiś medyk - takiej jednostki brakuje w grze.

Zgadzam się. Jednak warto by od razu zaakcentować, że ta jednostka jest medykiem. Proponuje nazwy Żabi Medyk/Znachor.

Jednak mi bardzo nie podoba się nazwa "Żabi Medyk". Przecież widać, że jest żabą. To tak jakby Cerbera nazywać "trójgłowym psem" a Pegaza "skrzydlatym koniem". Oczywiście można tak postąpić, jednak takie nazwy jak Pegaz i Cerber brzmią znacznie lepiej.

Dlatego mam drugą propozycję: Znachor/Uzdrowiciel o ile Znachor byłby po prostu istotą znającą się na ziołolecznictwie, to Uzdrowiciele byliby znani i szanowani na całym kontynencie. Ich sztuka leczenia stanowiłaby pewien rodzaj magii i nawet władcy Erathi korzystaliby z ich usług. Nie musi być to słowo "Uzdrowiciel", na pewno można wymyślić coś lepszego.

3. Goryl/Goryli wojownik

Cytat:
Co do broni - wiecie, to ma być pierwszy poziom miasta stosunkowo prymitywnego "technologicznie"

W dodatku, szanującego Naturę. Nie rozumiem w takim razie skąd zbroja u Goryla. Żeby wykonać zbroje, trzeba wykarczować lasy, przekopać ziemię by zdobyć surowce. Następnie stworzyć piec i czymś go rozpalić, drewnem, lub co gorsza węglem. Gdzie tu poszanowanie dla natury? Goryl mógłby mieć zbroję, na przykład drewnianą. W lesie Tulareańskim na pewno rosną przedziwne gatunki drzew, jedne z nich mogą mieć korę twardszą niż stal.

Proponowałbym jeszcze raz rozważyć kandydaturę Goryla. Wierzę, że można wymyślić coś lepszego.

4. Rosiczka/Osetnica

Pasuje idealnie. Tylko zastanawiam się, czy nie mogłaby atakować pnączami z pod ziemi?

5. Jeleń / Cernunnos

Wplecenie w to Leszego, to doskonały pomysł! Niestety trzeba zrezygnować z nazwy Cernunnos. Jeśli nazwa podstawowej wersji jednostki jest zaczerpnięta z jakiejś mitologii, to ulepszenie nie powinno pochodzić z "innej parafii". Leszy to coś w rodzaju strażnika opiekuna, danego fragmentu lasu. Można by nazwać te jednostki: Opiekun/Leszy. Wtedy, ze zwykłego, pospolitego i popularnego Jelenia, powstaje jedna z najciekawszych i najbardziej tajemniczych jednostek w całej grze.

6. Górski Żółw/ Skalny Żółw.

Zawsze chciałem w grze Żółwie, tylko że bardziej bojowe :) Ta jednostka jak i wszystkie inne, wcale nie musi mieć "zielonego designu". Miasta do H3 wcale nie są tak bardzo jednolite kolorystycznie.

Tylko jeden strzelec, tylko jeden latacz i do tego totalny tank, czarno to widzę.

7. Modliszka/Smocza modliszka

Bardzo dobry pomysł. Proponuję nazwę Orthodera (to po prostu gatunek modliszki)/ Przeraza.

Epicka inspiracja

Nephretes PW
17 lipca 2014, 12:18
@Matheo

Słuszna obserwacja z gorylem. Jest to jakaś niekonsekwencja.

Tak samo porównując z innymi miastami rezerwat w kwestii jednostek latających (aka teleportujących się) i strzelających nie wypada dobrze. Rozwiązaniem faktycznie mogłaby być dodatkowa kreatura z osobnym siedliskiem, albo podmiana jakiejś jednostki z line'upu. Przyszło mi teraz do głowy że jeleń mógłby jako duch lasu kopytkować w przestworzach (tia)

Tym razem nie sklejka. Na czerwono strzelające, na zielono latające (teleportujące)




MinosKing PW
17 lipca 2014, 12:30
@Nephretes widzę drobny błąd przy Nekropolii od kiedy jej 7 poziom jest liczony jako strzelający a nie latający? skoro to na zielono taka jednostka powinna być zaznaczona:?

Edit: PS. Myślałem że Osetnica będzie jako jednostka atakująca na odległość :O w tedy mieli byśmy dwóch strzelców. Hm co do Goryla to faktycznie jego zbroja rzuca się w oczy i nie ma nic wspólnego z naturą, może by tak dać jemu jakąś zbroję ze skóry? Bądź jak to napisał Matheo drewnianą. Lecz z tym że była by z materiału twardszego niż stal to chyba lekka przesada;d raczej z czegoś porównywalnego do stali lecz bardziej magicznego jak np. zbroja z Kości, jeden z Artefaktów z Homm III bo w rzeczywistości taka zwyczajna zbroja nie wytrzymała by za wiele ataków ze strony przeciwników.

Nephretes PW
17 lipca 2014, 12:35
@Minosking
Faktycznie. Potem to poprawię. W każdym razie chodziło o to by dobitnie pokazać, że trzeba jeszcze pokombinować z jednostkami :)

MinosKing PW
17 lipca 2014, 12:46
No faktycznie nie wygląda to za dobrze jak na razie, ale wierzę że autor wymyśli coś oryginalnego.

Zawsze też może mieć do dyspozycji nasze pomysły jak np. Hobbita czy Matheo lub inne z ciekawych propozycji. Ja np. proponował bym by jednostka Rosiczka i Osetnica również były jako strzelające, bądź atakowały pnączami na odległość chociaż pewnie wyglądało by to troszkę mało realistycznie:? To zawsze to jakiś pomysł;)

J. M. Sower PW
17 lipca 2014, 13:10
Wydaje mi się, że dodanie magicznych ataków na odległość u żaboludów, czyli jednostki drugiego poziomu rozwiązało by sprawę. Spójrzcie na to z tej perspektywy, że zaczynamy rozgrywkę tym miastem i co? Mamy satyry jako jedyną przydatną do walki w zwarciu jednostkę i żaboludów, którzy do walki z bliska są niezbyt i jedynie rzucają jakieś tam zaklęcia minimalnie zwiększające nasze szanse na ubicie wszystkich wrogów samymi satyrami. Sytuacja poprawia się trochę z wejściem do akcji goryli, ale dalej nie możemy sobie pozwolić na ubicie wrogów zanim do nas dojdą (a jest to dość przydatne na początku, gdy mamy jeszcze małe oddziały i każdy żołnierz się liczy). Może się okazać że frakcja staje się jakoś grywalna dopiero z osetnicami na czwartym poziomie. Dla porównania w takiej twierdzy mamy jednostkę do obrony strzelców, jeźdźca i strzelca na pierwszych trzech poziomach. Podobnie w bastionie. W zamku mamy strzelców już na drugim, a w takiej fortecy po ulepszeniu na pierwszym. Tak więc, jak napisałem na początku żaboludy powinny dostać atak na odległość i możemy się obyć bez usuwania innych jednostek.

Innym wyjściem może się okazać zamiana poziomami goryli i osetnic, ale w tym przypadku nie pozbędziemy się problemu braku jednstek latających lub strzelających.

MinosKing PW
17 lipca 2014, 13:20
@ J. M. Sower częściowo się z tobą zgadzam co do zmiany miejscami Goryla z Osetnicą, ale co do tego by żaboludy strzelały to już troszkę mniej.

Zauważ że Osetnice w Homm IV istniały jako strzelcy, mogły by one strzelać jakimiś kolcami zaś po ulepszeniu zatrutymi kolcami, ale nie bez pewnej konsekwencji a mogło by być nią ograniczona liczba strzał np. do 10:? lub nieulepszona miała by ich powiedzmy 8 a ul. w granicach od 10 do 12 strzał.

Lecz czy taki strzelec by się przyjął do tej frakcji? No to już zależy od Autora modu jak i głosów ze strony grotowiczów;]

AmiDaDeer PW
17 lipca 2014, 13:30
Matheo:
Zauważcie że twórcy gry, unikali zwierzęcych nazw. Mamy przecież Roki a nie Górskie Ptaki a zamiast ważek mamy Oślizgi.
Patrz na angielskie nazwy, a nie wymysły tłumaczy. Rok to rok, to nazwa mitologiczna, więc nie ma co porównywać. Z jakiegoś jednak powodu takie nazwy jak Wolf Rider, Dragon Fly czy Boar nikomu nie przeszkadzały. Ba - w pierwszej części HoMM mamy standardowego Wilka.

Zatem nie, twórcy gry nie unikali zwierzęcych nazw w żadnej z czterech pierwszych części HoMM.

Matheo:
O ile jeden przypadek byłby jak najbardziej do zaakceptowania, to w tym mieście mamy aż trzy takie odstępstwa: Jeleń, Goryl, Modliszka.
Bo to miasto wzorowane na Preserve z HIV, a tam tego typu odstępstw było dużo.

Matheo:
Ogólnie, to tylko jeden strzelec i to na 4 poziomie i tylko jedna jednostka latająca w dodatku na 7 poziomie, to według mnie nie najlepszy pomysł. Oblężenia na wyższym poziomie niż średni będą mordęgą.
I dobrze. Niech miasto ma swoją słabość i niech nadrabia to siłą ataku.

Matheo:
Mam pewien pomysł, gdyby satyry trzymały w ręku kamień, podrzucały go i uderzały w niego drewnianą pałką, kierując pocisk w wroga? Według mnie pasuje to do Satyrów idealnie.
Naprawdę chcesz wprowadzić do gry baseball jako zagrożenie? -_-

Matheo:
Jednak mi bardzo nie podoba się nazwa "Żabi Medyk". Przecież widać, że jest żabą. To tak jakby Cerbera nazywać "trójgłowym psem" a Pegaza "skrzydlatym koniem".
Lizard Warrior, Centaur Captain, Minotaur King, Medusa Queen, Ogre Magi, Orc Chieftain, Gnoll Maradeur... Czy Ty w ogóle grałeś w tę grę?

Matheo:
W dodatku, szanującego Naturę. Nie rozumiem w takim razie skąd zbroja u Goryla. Żeby wykonać zbroje, trzeba wykarczować lasy, przekopać ziemię by zdobyć surowce. 
De facto wystarczy te surowce znaleźć. W tym świecie ruda i klejnoty walają się po świecie niczym pety po fajkach. :P Goryl jest jeszcze istotą niskiego poziomu, zbroja u niego ma jak najbardziej sens, bo blisko mu do humanoida. Niech zostanie, fajnie wygląda.

Matheo:
Pasuje idealnie. Tylko zastanawiam się, czy nie mogłaby atakować pnączami z pod ziemi?
Jakbyś to zrobił technicznie?

Matheo:
Jeśli nazwa podstawowej wersji jednostki jest zaczerpnięta z jakiejś mitologii, to ulepszenie nie powinno pochodzić z "innej parafii". 
Pixie -> Sprite. Firebird -> Phoenix. Roc -> Thunderbird.

Poza tym skoro tak bardzo Ci zależy na takich schematach, to Opiekun czy Znachor są kiepskimi bazwami do gry. Jeśli jednostka w grze nie jest człowiekiem - nazywana jest tak, by wiadomo było, czym jest. Dlatego wszystkie nazwy są proste i oczywiste albo przynajmniej odnoszą się do wyglądu, a nie funkcji. Mamy Goga, a nie "Ogniomiota". Mamy Gorgonę, a nie "Obrońcę bagien". Mamy Lisza, a nie "Strażnika cmentarzy".

Matheo:
Proponuję nazwę *Orthodera*
Patrz wyżej. Po co chcesz komplikować proste i przyjemne nazwy?

Co do dyskusji o jednostkach - line up dla mnie jest świetny i oryginalny. To nie będzie dzięki niemu miasto proste, a bardziej taktyczne. Dodanie drugiego latacza w tradycyjnym line upie za bardzo upodobni miasto do Inferno bądź Rampartu, dodanie drugiego strzelca nie będzie zaś pasować do miasta prymitywnej natury. Zostawmy to jak jest, to naprawdę jest porządny line up, wymagać będzie jedynie przyzwoitego zbalansowania.

@Sower - spójrz na Nekropolię.
strona: 1 - 2 - 3 ... 19 - 20 - 21 ... 41 - 42 - 43
temat: [H3/różne] Preserve town w stylu Heroes III

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel