Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [H3/różne] Preserve town w stylu Heroes III
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 16 - 17 - 18 ... 41 - 42 - 43

Kammer PW
14 lipca 2014, 17:51
Popiera poprawki graficzną ulepszenia. A to coś Ky faktycznie jakoś wydaje się podobne do Żółwia. :P

Edit: Post numer 777. :D

Warmonger PW
14 lipca 2014, 17:58
Super, ale co on ma na plecach? Ni to klata, ni to łokieć.

AmiDaDeer PW
14 lipca 2014, 17:59
To chyba błąd z przypisaniem kości skutkujący obsunięciem się łopatki. Bardzo łatwe do naprawienia.

Trith PW
14 lipca 2014, 18:09
Mięsień najszerszy grzbietu, w większości moich modeli jest właśnie takiego rozmiaru. Tutaj jednak szczególnie widoczny pewnie przez to, że ramię tego nie zasłania. Jeśli przeszkadza, mogę skorygować to nieco.

I oczywiście do wytycznych Hei-Rega się zastosuję, szcególnie że to łatwe do zrobienia będzie.

Cytat:
To stworzenie chyba trochę przypomina skalnego żółwia.
Frakcja opierająca się o "jakaś grafika z internetu, nawet pasuje" nie ma przed sobą zbyt dobrej przyszłości, z tego co zauważyłem.

Drwal PW
14 lipca 2014, 18:20
A nie ładniejsze byłyby te Alexandra?



Jako ulepszenie wersja siwa. Na obrazku gorsza jakość niż w defie.

Trith PW
14 lipca 2014, 18:26
Primo - pokazałeś tutaj paskudną sklejankę jednej klatki z animacji satyra połączonego z demonem plus popsuta paleta.

Secundo - Jak znajdziesz Alex-Andra i wyciągniesz od niego oryginalny *.def (jeśli takowy istnieje), to proszę bardzo. Oszczędzę sobie kłopotu z animowaniem.

Kolory zawsze są do rozważenia, bo dla mnie zmienić je na modelu jest akurat prosto. Mogę nawet zrobić wersję w neonowych barwach zieleń-róż, jak będziecie naciskać. :P

witchking PW
14 lipca 2014, 18:29
@Trith mógłbyś pokazać swojego satyra w siwych barwach?

Warmonger PW
14 lipca 2014, 18:34
Nieładnie grzebać w śmietniku, a fe.

Mamy już jedno miasto Preserve posklejane z byle czego, a chcemy mieć coś, na co da się patrzeć.

Cytat:
satyra w siwych barwach
A to nie będzie czasem kopia ulepszonego centaura?

witchking PW
14 lipca 2014, 18:38
@Up a czy satyr jest kopią centaura?

AmiDaDeer PW
14 lipca 2014, 18:55
Drwal:
A nie ładniejsze byłyby te Alexandra?
Te Alex-andra są na uszkodzonym dysku twardym. Zresztą - Trith bardzo dobrze wywiązał się z zadania, a lepiej mieć model niż sklejankę.

mr_R PW
14 lipca 2014, 20:42
Hel-Reg czy satur będzie jednostką strzelającą, czy walczącą w bezpośrednim starciu?

AmiDaDeer PW
14 lipca 2014, 20:49
One mają drewniane, prymitywne maczugi. Wątpię, by nimi rzucały. :P

Trith PW
14 lipca 2014, 20:53
Może być?

Teraz się podyskutujcie jakie kolory, jakie bronie i takie tam...

I przy okazji bonus dla wszystkich, którzy nie potrzebują już oczu.

Kammer PW
14 lipca 2014, 20:58
Szary powinien być ulepszeniem. A może dać im bumerangi? :D

Warmonger PW
14 lipca 2014, 21:01
Super :)

Kolory muszą być spójne we wszystkich ulepszeniach. W szkicach dominowały odcienie brązu. Proponuję przy nich zostać, bo biały / szary będzie zbyt przypominał Rampart.

Z drugiej strony, jeśli decydujemy się na biały, szary lub srebrny, jakie są możliwości?
- Żabolud: niech zostanie, jaki jest
- Goryl: metalowa zbroja - fajnie
- Osetnica - nie
- Jeleń - nie bardzo
- Żółw - stalowe kolce
- Modliszka - stalowy pancerz (sic!), ewentualnie stalowe kosy - choć wówczas może się upodobnić do Juggernauta.

Jednak brązowy.

Broń - poziom podstawowy jest ok, natomiast na szkicu poziomu ulepszonego jest raczej krzew z ogródka, niż oręż. Broń musi być praktyczna i odpowiednio wyważona, zatem długa maczuga, konar lub młot.

J. M. Sower PW
14 lipca 2014, 21:03
Świetne. Wydaje mi się, że ten szary jest lepszy gdyż widać większą różnicę, no i taka sierść kojarzy się z czymś bardziej szlachetnym (i starszym). No i można chyba zrobić mały wyjątek kolorystyczny w line-upie.

Co do bonusu, to od razu przypomina mi się widok grafik jednostek z MM6-8 w "surowym" stanie.

Ps. Jak powinno według was wyglądać siedlisko Satyrów? Z tego co wyczytałem to mogłoby to być jakieś połączenie zagajnika ze strumykiem, ale wydaje mi się, że jedyna człekopodobna jednostka mogłaby mieszkać w jakimś domu, np. w takim jak u Shreka - pod drzewem.

MinosKing PW
14 lipca 2014, 21:29
Satyr w szarych barwach wygląda nieco lepiej.

Cytat:
Szary powinien być ulepszeniem.

Nie najgorszy pomysł w końcu np. w Cove mamy jedną jednostkę z dwoma ulepszeniami więc warto to przynajmniej przemyśleć i zobaczyć co o tym powie Hei-reg.

Tirith zastanawiam się jak będzie wyglądała Modliszka jak i Przeraza w twoim wykonaniu, wraz z przynajmniej częściowymi animacjami;]

AmiDaDeer PW
14 lipca 2014, 21:29
Również zgadzam się z Warmongerem, że brązowy będzie lepiej pasował. No i ładniej tu wygląda. Biały byłby w porządku, gdyby ta jednostka należała do np. Rampartu. Tutaj raczej unikałbym nie-ciepłych kolorów.

Sower:
Jak powinno według was wyglądać siedlisko Satyrów?
Nie wiem jaki pomysł na to ma Hei-Reg, ale osobiście chętnie bym zobaczył coś w rodzaju ogrodu wypełnionego wazami, z których wylewa się woda/wino.

witchking PW
14 lipca 2014, 21:30
Broda i znaki też mogły by być szare albo srebrne w ulepszeniu. Ale wygląda świetnie.

Ky PW
14 lipca 2014, 21:54
A może ten tygrys ( http://scr.hu/0ckz/snjbw ) byłby jednostką neutralną, która nawiązywała by do tego miasta?
strona: 1 - 2 - 3 ... 16 - 17 - 18 ... 41 - 42 - 43
temat: [H3/różne] Preserve town w stylu Heroes III

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel