Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [H3/różne] Preserve town w stylu Heroes III
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 12 - 13 - 14 ... 41 - 42 - 43

Nephretes PW
9 lipca 2014, 22:39
Mam dzisiaj kreatywny wieczór. Kolejny kolaż, może będzie pasować na jednostkę.


Ky PW
9 lipca 2014, 22:43
Może np. południca. :P

Nowa jednostka, raczej nie pasująca do tego miasta, ale może akurat nada się: http://scr.hu/0ckz/qddae

Travis PW
9 lipca 2014, 23:12
No to teraz po sklejeniu tego wszystkiego zrobiłbym to tak:

1. Faun/Satryr - jednostka mogłaby leczyć, byłoby ciekawie, jak na jednostkę pierwszego poziomu, mały atak, spora obrona.

2. Tygrys - jednostka szybka, nastawiona na atak i jak najszybsze zabicie wroga. (tylko bez tych włosów i rogów)

3. Hipenrief - jednostka latająca, przeciętna w swych możliwościach.

4. Osetnica - strzela i dodatkowo zatruwa wrogów.

5a. Modliszka/Królewska Modliszka - Szybka jednostka nastawiona na atak, mogłaby wzbudzać strach, albo podwójnie atakować.

5b. Druid Brakuje ludzkiej jednostki, która mogłaby się opiekować całą tą zwierzęcą bandą. Jednostka strzelająca, rzuca zaklęcia obronne na jednostki, brak kar w walce wręcz.

6. Magiczny Jeleń - jednostka porównywalna siłą do jednorożca, stosunkowo wytrzymała. regeneracja na początku tury.

7. Żółw - powolny o bardzo wysokiej obronie i dużej ilości punktów życia, atakiem porównywalny do hydry

Dopasowałbym tylko jednostki do siebie mniej więcej kolorystycznie, tak, żeby miały te magiczne znaki co wilk i git. :)

I tak bym to umieścił w mieście
tłumaczę pomysł z gildią - była by ona tak jak grzyby na drzewach (gildia)
targowisko(Heroes II miasto Czarodziejki) w postaci takiego straganu z surowcami.

Nephretes PW
9 lipca 2014, 23:45
Fajny pomysł z gildią.

Mam wątpliwości co do zamku, nie będzie za mały? Poza tym wydaje mi się, że jest za daleko właściwego miasta.

Ky PW
10 lipca 2014, 11:13
Inne magiczne zwierzęta: http://scr.hu/0ckz/yjs2e
http://scr.hu/0ckz/pds3t

AmiDaDeer PW
10 lipca 2014, 11:57
Cytat:
Brakuje ludzkiej jednostki, która mogłaby się opiekować całą tą zwierzęcą bandą.
Od tego jest bohater...

Warmonger PW
10 lipca 2014, 12:31
Satyrowie i żaboludy chyba wystarczą za rasy inteligentne. Nie mam też pomysłu na oryginalną jednostkę ludzką, która mogłaby pełnić taką rolę. Mamy już w grze władców bestii, druidów i strażników.

Ky PW
10 lipca 2014, 15:30
Hobbity są już w jakimś mieście? Czy może sama nazwa jest zastrzeżona?

Morglin PW
10 lipca 2014, 15:35

Jest neutralny niziołek.

Degraf PW
10 lipca 2014, 17:09
Cytat:
Satyrowie i żaboludy chyba wystarczą za rasy inteligentne. Nie mam też pomysłu na oryginalną jednostkę ludzką, która mogłaby pełnić taką rolę. Mamy już w grze władców bestii, druidów i strażników.

Zawsze może być coś w stylu retiariusa - http://fc09.deviantart.net/fs12/f/2006/329/c/3/HA_Retiarius_by_HistoriaAntiqua.jpg - jest niemało wody, więc jako rybaków ich przypisać można bez raczej większych kłopotów.

J. M. Sower PW
11 lipca 2014, 10:25
Przyznam, że widząc ten nowy ekran miasta nabrałem ochoty na zrobienie jakiegoś budynku do niego, lecz aktualnie przebywam na wakacjach. Za parę dni może coś sklecę ;P.

Co do jednostek to wydaje mi się że satyry są podawane przez większość osób więc jeśli inicjator projektu nie ma nic przeciwko to proponował bym je zatwierdzić jako oficjalną część miasta. Co do animacji to Trith wykonał je do projektu Grove i są w banku stworów.

Ky PW
11 lipca 2014, 11:41
To Gaj nie będzie dodany? :(

Kammer PW
11 lipca 2014, 11:52
Jest porzucony, jeśli się nie mylę.

marif PW
11 lipca 2014, 21:12
Nie wiem jak autor uważa - czy będzie tworzył nowe jednostki od zera czy może używał już istniejące - chociaż część. Widzę, że padło tu kilka propozycji odnośnie pająków, można byłoby użyć już gotowe DEYy, np z banku stworów. Są chyba całkiem przyzwoite na któryś z niższych poziomów - chociażby te z drugiego rządku na pozycji I i II jako nieulepszona i ulepszona wersja?:

http://www.wog.acidcave.net/bank_stworow_15._neutralne_iii.html

Jako zdolność mógłby mieć zatrucie jak Wiwerna.

Podobnie na 7 poziom można byłoby wykorzystać kolejny typ smoka (Fairy Snake Dragon) z przedostatniej linii, ostatnia pozycja (z tego co widzę w paczce jest także ulepszenie). Zdolności może podobne jak Czarodziejski Smok czy Czarodzieje?:

http://www.wog.acidcave.net/bank_stworow_13._inne_ii%2C_neutralne_i.html

AmiDaDeer PW
11 lipca 2014, 21:13
Na pewno sami autorzy Grove uznają go za projekt niemający żadnej przyszłości.

Matheo PW
11 lipca 2014, 21:36
Ja bym proponował podejść do wszystkiego na luzie i pozwolić autorowi pobawić się w modowanie.

Któryś ze strażników powinien jednak kontrolować przebieg tej dyskusji, bo do niczego nie prowadzi.


Jeśli uważacie, że ten projekt ma szanse na realizację tylko dlatego, że powstał ekran miasta, to jesteście niesamowitymi optymistami. Vori, którym starałem się kierować też miało kompletne tło robione od podstaw i pierwsze modele budynków a jednak nic z tego wyszło.


Kammer ma rację, robienie miasta pod grafikę to wyjątkowo kiepski pomysł.

AmiDaDeer PW
11 lipca 2014, 21:37
Matheo:
Vori, którym starałem się kierować też miało kompletne tło robione od podstaw i pierwsze modele budynków
Bzdura. Wiem, bo sam przy tym uczestniczyłem, i wiem jak bardzo nieautorskie było to tło i jak bardzo nieukończone były modele (notabene mojego autorstwa). :P

Zdecydowanie wyższą jakość grafik i szkiców można zaobserwować w tym temacie.

Matheo PW
11 lipca 2014, 21:49
Hobbit skąd wiesz, że mówię o Twoich?


Nigdzie nie napisałem, że tamte grafiki były lepsze. Zdecydowanie bardziej podobają mi się grafiki w tym projekcie.

Nie chodzi tu o jakość grafik.

AmiDaDeer PW
11 lipca 2014, 21:54
Może stąd, że po upadku "naszego" Vori nie prezentowano ŻADNYCH innych grafik? :P

Kammer PW
11 lipca 2014, 22:54
Nope. Był przeciek kontrolowany Onikum. :P

Osobiście widzę tu mnóstwo analogii do Vori. Początkowo też była paczka informacji, od której zaczął się wielki szum. A potem koncepcje na miasto mnożyły się niczym grzyby po deszczu. Finał jest znany.
strona: 1 - 2 - 3 ... 12 - 13 - 14 ... 41 - 42 - 43
temat: [H3/różne] Preserve town w stylu Heroes III

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel