Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [VCMI/projekt/różne] Wyglądy miast na mapie przygody
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 6 - 7 - 8 ... 14 - 15 - 16

rtx PW
1 lipca 2014, 22:45
Jako osoba os nieznacznie upośledzonym postrzeganiu barw, nie widzę żadnego omszenia dachu.
Jedyne, do czego mogę się przyczepić, to brak jakiejś trawki skromnie przysłaniającej dół murów. Cholera, nie wiem czy dobrze wyraziłem o co mi chodzi. :P

Kammer PW
1 lipca 2014, 23:02
Trust me, wszystko jest.

Kammer PW
14 lipca 2014, 15:33
Ktoś jeszcze pracuje nad wyglądem miast w zależności od terenu? Czy może był to taki pojedynczy hurraoptymistyczny temat i jego rola została przejęta przez Preserve?

J. M. Sower PW
14 lipca 2014, 15:44
Przez ostanie dni byłem na wakacjach, więc w ogóle miałem przerwę od HoMMa, a aktualnie w samym modowaniu mam krótką przerwę od tego tematu. Postaram się jednak za jakiś czas do tego powrócić.

Kammer PW
14 lipca 2014, 15:47
Czekam z niecierpliwością.

xardas33 PW
21 października 2014, 14:31
Czy ten projekt jeszcze żyje?

PS. nie mogłbyś stworzyć zamków na nowych terenach rownież w starej wersji graficznej, oryginalnej z h3?

AmiDaDeer PW
21 października 2014, 17:04
Szkoła, życie prywatne... Takie rzeczy też istnieją.

Kastore PW
21 października 2014, 17:35
Tak, ale widząc temat o dobrze zapowiadającym się modzie, w którym ostatni post jest sprzed trzech miesięcy raczej naturalnym jest pytanie, czy coś jeszcze z tego będzie. Zwłaszcza kiedy wchodzisz na forum sporadycznie.

J. M. Sower PW
21 października 2014, 19:12
Człowiek po prostu dorasta i ma coraz mniej czasu na takie rzeczy (no chyba, że bierze się pod uwagę wakacje ;P).

J. M. Sower PW
24 grudnia 2014, 14:45
Może aktualna zima nie zapowiada się śnieżnie, ale najwyraźniej w Erathii nie ma tego problemu i śnieg zawitał nawet do Inferno ;P.

Nie zrobiłem jeszcze śnieżnego Kapitolu dla tego miasta, ale dziś już raczej nie zdążę. Wesołych Świąt! ;P

AmiDaDeer PW
24 grudnia 2014, 15:31
Wygląda zbyt niewyraźnie jak na moje oko.

mr_R PW
24 grudnia 2014, 19:39
To się nazywa "lodowe piekło".

J. M. Sower PW
25 grudnia 2014, 11:50
Hobbicie otwórz grafikę w nowej karcie bo jest nieco skurczona przez witrynę. Dla porównania wersja śnieżna i lawowa obok siebie.


Ps. Kapitol na śniegu.

AmiDaDeer PW
25 grudnia 2014, 23:01
Okej, mea culpa - faktycznie to wygląda w porządku po powiększeniu. Dobra robota.

voncur PW
23 stycznia 2015, 10:21
Zawędrowałem w otchłanie neta i tak mi się nasuneło...
Czy temat jest jest tylko na zewnatrz?
Niby nie na mapie przygody, ale trochę było by dziwne
bez tego

Morglin PW
23 stycznia 2015, 13:09
Jest jeszcze pustynna Forteca.



Fajnie by było, gdyby ekrany miast zmieniały się w zależności od terenu, na którym są ulokowane. Niestety, wymagałoby to zdecydowanie zbyt wielkiego nakładu pracy, więc raczej nikt się tego nie podejmie.

Ale można by chyba zrobić mini moda, który dotyczyłby tylko Zamku na śniegu i Fortecy na skale/piasku? Wszak ekrany są już gotowe. :)

Warmonger PW
23 stycznia 2015, 18:19
Niby da się zrobić.

Chciałbym jednak najpierw zobaczyć choć jeden ukończony mod, który wykorzystuje obecną możliwość uzależnienia wyglądu obiektów od terenu. Potem możemy dyskutować o kolejnych rozszerzeniach.

voncur PW
24 stycznia 2015, 16:23
wiem o tym, dlatego dałem linka Morglin.
śnieg i skały nie problem dla wszystkich map(choć w modzie są tylko dwie nacje).

avatar PW
2 sierpnia 2017, 21:21
Pozbierałem grafiki z tego wątku, porobiłem defy i skleciłem (z dużą pomocą macrona1) moda, który umieszcza nowe grafiki miasta (przede wszystkim Zamku) w zależności od terenu, na którym się znajduje.


Mod działa oczywiście tylko na mapach losowych. Są dwa problemy - nie umiem niektórych defów przerobić tak, by żółty kolor się nie wyświetlał (za głupi jestem) oraz nowe grafiki nie pojawiają się w edytorze map (ale sam edytor jest w fazie beta).

Mod wywołuje konflikt z submodem do Hoty 'New towns for map', ale wziąłem stamtąd parę defów brakujących, więc po wyłączeniu tamtego submodu można ten mod połączyć z resztą hoty. To chyba na tyle. Jak się któremuś grafikowi chce może dorobić pozostałe wyglądy :)

Kurek PW
3 sierpnia 2017, 11:44
ITS PIĘKNE BJUTIFUL! :O

A czy zrobione zostały wszystkie miasta w każdej konfiguracji? Jeśli nie, podeślij mi proszę info czego brakuje i zrobię grafiki i defy. To raczej prosta i przyjemna rzecz do zrobienia.

A może by tak jeszcze pokombinować z innymi podłożami, takimi jak chmury i inne magiczne podłoża z Armageddon's Blejda, hmm?
strona: 1 - 2 - 3 ... 6 - 7 - 8 ... 14 - 15 - 16
temat: [VCMI/projekt/różne] Wyglądy miast na mapie przygody

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel