Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [VCMI/projekt/różne] Wyglądy miast na mapie przygody
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 5 - 6 - 7 ... 14 - 15 - 16

AmiDaDeer PW
26 czerwca 2014, 00:06
Według mnie Inferno na śniegu powinno być Infernem na śniegu i niczym więcej. Żadnego cudowania. Ewentualnym pomysłem jest po prostu nałożenie terenów z gładkim przejściem dookoła górki, na której stoi miasto - żeby zachować i wulkaniczne, spopielone podłoże, i nowy teren.

Osobiście zaś przyznam się, że nowa wersja śnieżnego Castle mi się nie podoba. Nie będę się jej sprzeciwiał, jednak ośnieżone wieże wydają mi się być nie dość, że zbyt szczegółowe, to jeszcze wyjątkowo niepraktyczne. Śnieg u podnóża ścian w porządku, reszta przekombinowana.

J. M. Sower PW
26 czerwca 2014, 21:25
Dopracowane wszystkie etapy rozbudowy zamku na śniegu (tymczasowo bez kapitolu) i na bagnach:


AmiDaDeer PW
26 czerwca 2014, 21:30
Na bagnach okej, na śniegu - nie zmieniam swojego zdania.

Andruids PW
26 czerwca 2014, 22:26
Kto i kiedy widział, żeby praktyczność przeważała nad efektywnością w fantasy. Ośnieżony zamek wygląda bosko i kropka. Podobnie jak omszony kapitol. Pozostałym wersjom zamku też przydałoby się trochę więcej zieleni w górnych partiach. Oczywiście nic na siłę i ostatnie czego pragnę to dodawać komuś niepotrzebnej pracy. To tylko moje zdanie : >

Kammer PW
26 czerwca 2014, 22:28
Piękne, po prostu piękne.

AmiDaDeer PW
26 czerwca 2014, 22:41
ANcientDRuids:
Kto i kiedy widział, żeby praktyczność przeważała nad efektywnością w fantasy.
Here's the thing: to nie wygląda aż tak dobrze, by trzeba było rezygnować z praktyczności. Tak naprawdę te ośnieżone wieżyczki to najsłabszy element całego ośnieżenia.

ANcientDRuids:
Ośnieżony zamek wygląda bosko i kropka.
Bzdury gadacie i kropka. :P

Lyokoheros PW
26 czerwca 2014, 22:42
Mi się te nowe wersje(podobnie zresztą jak poprzednie prace z tego tematu) bardzo podobają... ale o ile śnieg w górnych partiach jest logiczny, to dodatkowa zieleń już niekoniecznie. W końcu śnieg pada z nieba, a mchy/roślinność porastają zamek od dołu.

AmiDaDeer PW
26 czerwca 2014, 22:46
Hm, faktycznie, nie zauważyłem wcześniej tej zieleni na dachu Kapitolu... To na pewno wywalić.

Kammer PW
26 czerwca 2014, 22:53
Hobbit:
Bzdury gadacie i kropka. :P
W tym przypadku większość akurat ma rację. I kropka. :D

Hobbit:
Hm, faktycznie, nie zauważyłem wcześniej tej zieleni na dachu Kapitolu... To na pewno wywalić.
A co powiecie na zaśniedzenie?

witchking PW
26 czerwca 2014, 23:02
A mi się zaśnieżony zamek nie podoba. Poprzednia wersja dużo lepiej pasowała. Wystarczy spojrzeć na Tower, zaśnieżonym wieżą mówię nie. Chyba, że Tower też będziemy dostosowywać do śniegu.

Warmonger PW
27 czerwca 2014, 06:36
Cytat:
zaśnieżonym wieżą mówię nie
:\/

Zarośnięty kapitol to niespodziewany motyw. Ogólnie jednak jest nieźle. Żeby powiedzieć coś więcej, trzeba najpierw umieścić zamek na odpowiednim tle.

J. M. Sower PW
27 czerwca 2014, 13:28
Hmm... widzę, że zdania są podzielone, więc będę kontynuował prace a jak komuś się nie będzie podobało to ma problem i będzie musiał poczekać, aż do tego wrócę lub podmienić sobie grafiki na te w ogóle nie ośnieżone ;P. Nie zabraniam też nikomu ośnieżenia tych moich starszych wersji na własną rękę. Przecież komuś może to wyjść lepiej.

@Witchking
Zamierzam ośnieżyć Fortecę na śniegu.

Kuririn PW
27 czerwca 2014, 13:49
A ja myślę, ze każdy wkład, poświęcony swój prywatny czas, dodanie przysłowiowej cegiełki do świata hmm3, i to będzie zapisane na wieki ;) Sower odwala kawał dobrej roboty :)

AmiDaDeer PW
27 czerwca 2014, 16:25
Sower:
Zamierzam ośnieżyć Fortecę na śniegu.
Skoro tak, to może nie będzie źle... A co z pracami Tritha? I jakie miasto jako następne pójdzie do modyfikacji?

witchking PW
27 czerwca 2014, 16:44
Jeśli Tower będzie zaśnieżony to śnieżny Zamek też może się przyjąć:)

gold dragon PW
27 czerwca 2014, 18:57
Kurcze... to jest świetne. Kiedyś myślałem o czymś takim, ale oczywiście i chęci i umiejętności zabrakło. Niby nic nie znaczący szczegół, ale mi zawsze przeszkadzała ta niezgodność terenów. Podobnie jest z ekranami miast, ale to nieco inny temat.

@Kammer
Zaśniedzenie? A dachówki nie są ceramiczne? Też bym usunął te zazielenienia z góry kapitolu, wyglądają sztucznie i moim zdaniem nie najlepiej.

Nerevar PW
27 czerwca 2014, 19:56
Cytat:
dodatkowa zieleń już niekoniecznie. W końcu śnieg pada z nieba, a mchy/roślinność porastają zamek od dołu.
Doprawdy? Poszukaj zdjęć starych domów - ściany czyste, a dachy pięknie pokryte mchem.

AmiDaDeer PW
28 czerwca 2014, 10:40
Ale to przecież nie jest środowisko bagienne, jeno miejskie. Mech w takim razie powinien pokrywać każdą budowlę niezależnie od terenu na którym się znajduje. :P

Lyokoheros PW
28 czerwca 2014, 13:23
Dodajmy do tego fakt, że budynki przedstawiane w Heroesach nie są przedstawiane jako specjalnie stare, a ty mówisz o starych budynkach.

Kammer PW
28 czerwca 2014, 13:26
Szukacie dziury w całym. Popieram omszenie dachu.
strona: 1 - 2 - 3 ... 5 - 6 - 7 ... 14 - 15 - 16
temat: [VCMI/projekt/różne] Wyglądy miast na mapie przygody

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel