Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Jarmark Cudówtemat: [fanfikcja] Czasy Starożytne Homm
komnata: Jarmark Cudów
strona: 1 - 2 - 3 ... 10 - 11 - 12 ... 23 - 24 - 25

Kammer PW
18 kwietnia 2015, 21:30
Może ja przemówię z sensem.

--- .-. --- -.. .-. . -.-. .. . --..-- .--- .- -.. --- .--. .-. .- .-- -.. -.-- -. .. . .-- .. . -- --..-- -.-. --- - -.-- -... .. . .-. --.. . ... --.. --..-- .- .-.. . .--. .. ... --.. - .- -.- -.. .- .-.. . .--- .-.-.- -.. .- .--- . ... --.. -. .- .-- ... --.. -.-- ... - -.- .. -- -. .- -.. --.. .. . .--- ..-.. -. .- .-.. . .--. ... --.. . .--- ..- - .-. --- .. .--. --- -.. -. --- ... .. ... --.. .-- ... --.. -.-- ... - -.- .. -.-. .... -. .- -.. ..- -.-. .... ..- .-.-.-

Wolfheart PW
18 kwietnia 2015, 21:55
Nie wiedziałem Kammerze że znasz się na alfabecie morsa :P

Nicolai PW
18 kwietnia 2015, 23:33
@orodreth: Kurczę, po raz pierwszy od bardzo dawna nie wiem jak odpowiedzieć... brawo, achievement unlocked. Siedzę tępo wpatrzony w monitor i nadziwić się nie mogę co ja właśnie czytam.
@Heteryk Jogurt: W dobie Internetów znanie Morse'a to niezbyt szczególny wyczyn:
http://morsecode.scphillips.com/translator.html
Nerevar:
To pytanie jest idealnym podsumowaniem całego tematu ;)
A odpowiedzią na nie jest:
Acid Dragon:
Gratulacje. Z cyklu "rzeczy, o których nigdy bym nie pomyślał, gdyby nie Kwasowa Grota". (...) Tak na wszelki wypadek powstrzymaj się od dalszych artystycznych ekspresji, bo zaczynam się bać co będzie następne. Ja pier.... dość internetów na dzisiaj :P.
Wprawdzie wypowiedź dotyczyła czegoś innego, ale idealnie oddaje moje, i zapewne innych, odczucia związane z tym tematem.

orodreth PW
19 kwietnia 2015, 11:10
Wracam do Kampanii Odnowa

Cd.
4 kampania Efekt Motyla
1 sc. Jeden mały Worms
Pewien statek Forge z zepsutym silnikiem pozostaję w pasie asteroid, nagle odkrywa go Astrorobal w meteorycie To powoduje że grupa Wormsów wchodzi do statku. Mamy miasto Ul którym mamy znaleźć planetę zamieszkana przez inne stworzenia. scenariusz w kosmosie. Gramy Wormsem T17 (bohater mocy Ula).

2 sc. Moim marzeniem oko
Po odnalezieniu planety mamy znaleźć jakieś zasoby na niej. Wygrywamy kiedy wybudujemy w mieście Graala czyli Overminda. Czyli wtedy kiedy odnajdziemy Damora z Okiem które wszystko widzi. Gramy T17 i Królową Ostrzy (bohater magii Ula).

3 sc. Mało biologiczna ewolucja
Okazuje się że odnalazły nas wrogie nam Haloidy, musimy obronić się przed siłami miasta Covenant. Gramy T17 i królowa Ostrzy. W tym scenariuszu budujemy specjalne organiczne statki w czym pomaga Stucov. To znaczy Żywiołaki chaosu (takie Metamorfy) zmieniają się w statki kosmiczne poprzez pamięć Stucova.


5 kampania Sprawa Honoru
1 sc. Feralny Zakład
Pewien Haloid Hopalong (bohater mocy Covenant) założył się w kosmicznym klubie z diabłem że pokona Robalobestie. Później ogłosił wśród ras wrogich Robalobestiom że przeprowadzi ich do Robalobestii jeśli mu pomogą je pokonać. Naszym zadaniem jest uzbierać co najmniej 800 jednostek 7 poziomu. Przy okazji dowiadujemy się że Haloidy liczą do 12.
I dlatego właśnie 800 a nie 1000 jednostek.

2 sc. Mało dobra rada
Haloid wraz z armią ma wytropić Robalobestie. Udajemy się do najstarszych członków Haloidów którzy pamiętają walkę z Robalobestiami i udajemy się na obcą planetę żeby je wytropić gdyż starsi nic nam ciekawego nie powiedzieli (zmarnowaliśmy czas gdyby nie dojście mędrca Haloidów jako bohatera magii w kampanii). Dopiero pewien pirat kosmiczny (bohater mocy Covenant) mówi nam że w świecie z H I - HIII (Mesalii) jest urządzenie które wytropi każdego. Udajemy się więc do tego świata. Tam nie wiemy z kim mamy rozmawiać. Zaglądamy na komputer pokładowy i dowiadujemy się że świat należy do Morskich istot. Naszym zadaniem jest polecieć podwodę na audiencje w tamtym parlamencie wodnych istot.

3 sc. W służbie kosmosu
Dowiadujemy się gdzie jest Voria, i odnajdujemy Obserwatorium kosmiczne. Tamtejsi naukowcy mówią że nam pomogą jeśli wyeliminujemy krasnoludów z Kronverk. Walczymy aż stracą wszystkich herosów (dopiero po fakcie dowiemy się że wystarczyło pokonać tylko Thana). Wtedy naukowcy z Vori nam pomagają. W międzyczasie najemnicy z Forge chcą nam pomóc w walce z Robalobestiami.


4 sc. Pojedynek
Gramy siłami Covenant i Forge atakujemy Robalobestie. Naszym zadaniem jest zabić jak najwięcej Robalobestii. Scenariusz kończymy kiedy wybijemy wszystkie jednostki Robalobestii na mapie (tylko takie są na mapie). W ten czas po wszystkim okazuje się że nawet to nie wystarczyło gdyż wybito tylko jeden miot. Haloid się podaje i mówi że zgłosi się do Diabłów na służbę tak jak obiecał gdyby przegrał zakład.

orodreth PW
20 kwietnia 2015, 09:07
2 ostatnie kampanie Odnowa

6 kampania Mój Wielki brat... ?!
1 sc. Nowy świat
Gramy Nindalem (Nixem/Nagą - bohaterem mocy miasta morskiego) i jego towarzyszem Jaszczurczłekiem Szamanem (bohaterem magii miasta morskiego). Otóż ten nasz towarzysz wniósł do parlamentu istot morskich wniosek o kolonizacje planet odkrytych przez elfy Vori. Naszym zadaniem jest uzbierać chętnych. Czyli
rozbudować jedno miasto na maksa (Graal również).
2 sc. a) Palac dla królowej
Gramy Nindalem i mamy dostać się do świata gdzie wylądował Gelu i zbudować tam pałac królewski na czas wizyty królowej oceanu pewnego Marida (Morski Dżin). Trzeba więc uzbierać ileś tam zasobów.
W tym scenariuszu u dochodzi Tark (bohater mocy miasta morskiego).
2 sc. b) Wyspa do kolonizacji
Gramy jaszczurczłekiem i wraz z Jaszurludźmi mamy skolonizować wyspy odkryte w Axeoth (najpierw musimy oswoić znajdujące się na niej bestie) czyli mamy zająć wszystkie siedliska na mapie.
3 sc. Piracki problem
Dozbrojone przez Forge Kastora piraci nie chcą płacić flocie Bracady złota z tego względu parlament istot wodnych najmuje Nixa Nindala do pokonania piratów. Nix mówi że nie ruszy się bez jego przyjaciela Jaszurczłeka. Więc będzie trzeba chronić tego bohatera jeśli nie chcemy przegrać.

7 kampania (ukryta kampania) Mistrz celności
1 sc. Potrzebny Łuk od zaraz
Tak jak za starożytnych czasów elfy z Avlee nie mając króla organizują zawody strzeleckie w której nagrodą jest tron Avlee. Wcielasz się w Lorda Harke (bohatera Snajper Obozu) który chcę wygrać zawody. Najpierw trzeba odnaleźć specjalny Łuk zwany Rogatym łukiem. A znajduje się u Rudych krasnoludów twórców Smoczych Golemów. Musimy uzbierać zasoby (ileś tam żelaza) i za nie kupić łuk.
2 sc. Miłość czyni mistrzem
Musimy nauczyć się posługiwać Łukiem w tym celu przy pomocy miasta Obóz udajemy się do pewnej (telemantki) która uczy nas strzelać. Przechodząc scenariusz zakochujemy się w niej.
3 sc. Zawody strzeleckie-królewskie
Uczestniczymy w zawodach łuczniczych o bycie królem nowego królestwa elfów w Axeoth. Jeśli dojdziemy do jasnowidza wygrywamy. Lord Harke zostaje nowym królem i żeni się z telemantką (która zdradził z Shareą w H IV).

orodreth PW
21 kwietnia 2015, 10:46
Kampania Wieczność

W tej kampanii są dostępne takie frakcje:
Syjon za Castle (anioły)
Wulkan za Inferno (ogniste stworzenia)
Otchłań (Abyss) za Fortiess (wodne stworzenia)
Chmury za Conflux (powietrzne stworzenia)
Grota za Dungeon (Mineralne stworzenia)
Sylvan za Rampart (avlee tyle że w stylu sylvan)
Groove za Necropolis (Mroczne elfy)
Góry za Tower (śnieżne elfy Vori)
Forge za Stronghold (niewykorzystane Forge z AB)


1 kampania W pustkę
1 sc. Nowe super twarde golemy
Castor opracowuje nowe diamentowe golemy dowodzone przez Meltesa.
Aby je stworzyć kontaktuję się Alamarem który obiecuje mu stworzyć wehikuł czasu. Po wybudowaniu Cewki Tesli (graala w mieście) wehikuł zaczyna działać. Udajemy się na Enroth w czas przed królestwem Ironfirst'ów i rozpoczynamy masową wycinkę drzew na terenie w przyszłości barbarzyńców.
2 sc. Na księżyc i jeszcze dalej
Castor mając armie Golemów wbudowuję bazę na księżycu, aby to zrobić musi pokonać resztki demonów, pomaga mu oficer Seldon. Na końcu otwieramy Stocznie Gwiezdną.
3 sc. Gwiezdna Armada
Castor wysyła w delegację Resurecte żeby zawiązać sojusz z Konfederacją Kosmosu.
Resurecta ma odnaleźć Deckarda który zabierze ją do gwiezdnej rady. Czyli błądzimy statkami po komosie aż znajdziemy mieszkanie Deckarda. Na koniec przybywają Przodkowie
i wręczają oficerowi Seldonowi odznakę Gwiezdnej armii. W tym sc. mamy bohaterów z gwiezdnych wojen. W zależności od pierwszego wyboru bohatera z karczmy wspierają nas Jedi lub Sithowie.

orodreth PW
22 kwietnia 2015, 14:25
Cd. Kampania Wieczność

2 kampania Obcy świat
1 sc. Nowy "wspaniały" świat
Gramy Damorem który prowadzi przywódczynie Mrocznych elfów Sebeiea'e i Ultrina (jej męża) na obcą planetę. Przechodzimy przez tropiki poszukując chłodniejszego rejonu.
Podczas kolonizacji spotykamy rodzinę Smoków która ma propozycję, nie do odrzucenia.
2. sc. Sen bramą innego świata
W nowym świecie brakuje rzadkich zasobów do eksperymentów magicznych (produkcji eliksirów) w efekcie za radą Smoków mężczyźni udają się w inny wymiar do Ashanu i tam poszukują smoczej stali (mithrilu) i kryształów. Jesteśmy w Ashanie w czasach przed/równocześnie z Imperium Shatrini.
3 sc. Niepozorne szkodniki
Pewna Czarowniczka odkrywa wymiar wody. I kiedy odnajduję tam artefakt Róg Otchłani pozostawiony przez piratów doprowadza do katastrofy po której część elfów zmienia się Morskie elfy i znajduję się podwodą. Tam odkrywają Nagi które obiecują pomoc w zamian za pokonanie plagi ślimaków morskich wyjadających ich koralowce.
4sc. Grzech obżarstwa
Damor odkrywa Robalobestie które chcą się odegrać na smokach za przegraną w Ashanie. Damor rozwiązuje konflikt paktem na mocy którego pomaga robalobestią w polowaniu na Koboldy (Szczuroludzi).
5 sc. Mistrzowie Ninja
Okazuję się ze jeden szczuroludź przeżył i wyszkolił grupę wojowników ninja aby pokonać ludzi którzy niegdyś jako robalebestie pokonali rodzinę ich mistrza. Musimy pokonać przywódcę Ninja Imperatora (mamy 4 bohaterów i dostawę pizzy która sprawia że są niezniszczalni). Dowiemy się że pilnują go potężne kreatury na czele z Damorem. Na końcu Damor ucieka magicznym portalem, a Imperator mówi że to jeszcze nie koniec i zamienia się w światło. Później bohaterowie szukali rodziców tak trafili na pustkowia gdzie nie
ma wody, tam zestarzeli się aż ich pokonał pewien elf światła piromanta.

orodreth PW
22 kwietnia 2015, 17:09
Ok, dopisałem zakończenie historii 4 bohaterów Ninja (Żółwi Ninja które stały się Draenei Broken z Pustkowi Warcraft) i przechodzę do następnej kampanii:

3 kampania Pogodzeni z Naturą
1 sc. Duszki drzew
Gelu wysyła druida Aerisa i Boginie Gaję na kolonizowany świat tam odkrywa las w którym duchy drzew proszą o nieścinanie w zamian będą tworzyć drewno poprzez błędne ogniki (nowej jakości żywiołaki światła).
2 sc. Nowi kolonizatorzy
Przybywa grupa Tytanów aby wybudować metropolię. Naszym zadaniem będzie dotarcie do ich przywódcy i wytłumaczenie że można żyć w symbiozie z roślinami. Na koniec z propozycją sojuszu przybywa do nas Gaja. Elfą światła się to nie podoba i nas atakują. Naszym zadaniem jest zniszczyć ich maszyny oblężnicze. Wtedy zaczną z nami rozmawiać
3 sc. Niebezpieczna przeprawa
Gramy córką Gaji Panią Jeziora która mamy przeprowadzić z naszego miasta do kolonii Tytanów. W tym scenariuszu (pomagają nam bohaterowie z Władcy Pierścieni). Naszym przeciwnikiem są hordy orków dowodzone przez Upiory.
4 sc. Piekielni przywódcy
Pewna Czarowniczka odkrywa wymiar ognia. Co doprowadza do ataku demonów. Musimy z Floranami odeprzeć ich atak. W czasie sc. pomaga nam nie jaki Berserk który ujawnia istnienie rady 5 generałow demonów. Musimy pokonać radę (zdobyć miasto Ognia będące miejscem spotkania tej rady). W misji przeszkadzają nam Jeźdźcy Apokalipsy (osiodłane Zmory z H IV i V). Po naszej stronie jest super bohater Piekielny Wędrowiec (jakby Dante z Devil My Cry). Na końcu dowiadujemy się że wreszcie pokonaliśmy demony (gdyby nie ich inwazja w rozmaite czasy i miejsca). Krucjaty zakończone zadowoleni Rycerze wracają do domów.

orodreth PW
23 kwietnia 2015, 12:06
Cd...

4 kampania Mroki pośród mrozów
1 sc. Komnata Przodków
W poszukiwaniu innych wymiarów Czarowniczka odkrywa wymiar powietrza. Wysyła tam zwiadowców Śnieżną elfkę Alis i jej męża Larna. Ci badają wymiar. Na koniec docierają do Auramela (Bóstwa Powietrza) te mówi że może pokazać im cały kosmos.
2 sc. Śnieżne niebo
Alis i Larn przekazują informację Volovi o niezamieszkałym świecie gdzie jest jeszcze mróz. Następnie wraz z córką Snowjay osiedlają się w tym świecie. Okazuje się że problem są pomioty mroku które opanowały teren. Naszym zadaniem jest odnaleźć na pustyni lodowej
artefakt zegar słoneczny. Za jego pomocą przywrócimy dzień na naszej mroźniej krainie.
Oczywiście pomioty mroku wraz z Lodowymi demonami nam przeszkadzają.
3 sc. Tubylcy
Śnieżne elfy odkrywają Elfy chaosu wśród lodów i muszą się z nimi porozumieć. Możemy sprowadzić krasnoludy do walki z tubylcami lub zdobyć magiczne księgi wszystkich 4 żywiołów podstawowych(4) i w zamian za to zawrzeć sojusz.
4 sc. Egzamin lub Hobby
Gramy Snowjay która udaje się na Axeoth do magicznej uczelni żeby zdać egzaminy na maga. Snowjay może zdać egzaminy i zostać magiem, lub uwolnić z więzienia kolegę który wprowadza ją w zawody łucznicze (jej hobby) i w ten czas zostaję łucznikiem.

orodreth PW
23 kwietnia 2015, 14:05
Że się ie da umieścić gdzie indziej to umieszczam tutaj:

Zrobiłem grafik zaświatów w Ashanie
Wyznawca bogini Pajęczej (Wierzący że nie ma nic po śmierci, ale nie ateiści):
- był dobry zostaję wampirem
- był zły zostaje liszem,
- był dobry, ale wierzący w człowieka to zostaje wyznawcą zakonu pustki
- był zły iż zabił kogoś nie w obronie własnej i nic nie wierzył ma po śmierci zostaję upiorem - Namtaru je upiory jak zgłodnieje
Wyznawca Urgasha (myślący że pójdą do piekła lub szeolu):
- był wojownikiem zostaję Demonem Dowódcą
- był moralnie zły zostaje Inkubem lub Sukkubem
- był Opętany zostaje tym ślepym stworem podobnym do goblina z H VI
- był orkiem myślącym że pójdzie do piekła zostaje rogatym demonem
- był smokiem opętanym zostaje Czartem
- był psem który pogryzł właściciela zostaje cerberem
- był nie narodzonym dzieckiem przez aborcję zostaje chochlikiem
- był aniołem złym moralnie zostaje upadłym aniołem
- był aniołem myślącym że zasługuje na piekło zostaje diabłem
- był mrocznym elfem wyznawcą chaosu zostaje Bezimiennym.
- był złym moralnie koniem zostaję Zmorą (Koniem piekielnym)
Wyznawca Mallasy (wierzący w potęgę many/pieniędzy):
- był dobry moralnie zostaje członkiem klanu Nocny czerep
- był zły Moralnie ale wierzący zostaje członkiem klanu Piętno Cienia
- był wierzący ale Zły dla zwierząt zostaje członkiem klanu Blizna duszy
- był wierzący ale pijak zostaje Fioletowo skórym elfem
- był wierzący i miał dzieci zostaję Matroną lub Czarownikiem (białowłosym).
- był złym moralnie kotem zostaję Mantykorą
- był wierzący ale miał pecha trafić na głodnego smoka, spalony i zjedzony (wraca na inną planetę jako dziecko)
Wyznawca Elratha (wierzący w światło lub dobro)
- był dobry moralnie i wierzący (w anioła) zostaje aniołem
- był dobry moralnie i wierzący (w boga) zostaje Tytanem
- był dobry moralnie i wierzący (w niebo) zostaję Solarianem (Aglaje)
- był dobry moralnie psem zostaję wilkiem Przystani
Wyznawcy Ylatha (wierzący w wolność lub niebo)
- był dobry moralnie i wierzący w wolność zostaje członkiem wolnych miast
- był zły moralnie ale wierzący w niebo zostaję członkiem księstw ludzi
- był przestępcą ale wierzącym zostaje Orkiem jak ma szczęście trafić
na najedzonego Ylatha, Jak ma pecha zostaje duchem i go wyssysuje Ylath
Wyznawcy Syllany (czyli wielbiciele roślin)
- był dobry moralnie zostaje druidem
- był zły moralnie zostaje łucznikiem
- był dobrym moralnie kotem zostaję Tygrysem
- był dobrym moralnie koniem zostaję Jednorożcem
Wyznawcy Shallasy (czyli wielbiciele upijania)
- był dobry moralnie wyznawcą zostaję Żywiołakiem wody (takim człowiekiem z wody)
- był dobrym moralnie reptilianem zostaję Nagą
- był zły moralnie i wierzący zostaję zjedzony
Wyznawcy Arkatha (wielbiciel walki)
- był dobry moralnie wyznawcą zostaję olbrzymim krasnoludem
- był złym moralnie wierzącym zostaję małym krasnoludem
- był złym moralnie i miał pecha zostaje wrzucony do wulkanu przez Arkatha
Wyznawcy Ashy (czyli kosmosu):
- dobry moralnie i ma dzieci zostaję członkiem kapłanów ashy matki
- zły moralnie ale wierzący zostaję Ślepym Bratem
- pechowiec zostaje zjedzony
Ateiści
- Dobry moralnie zostaje Geniuszem
- Zły moralnie zostaję Magiem

orodreth PW
23 kwietnia 2015, 15:23
Skoro Ashan ma swoje koło reinkarnacji, ja przedstawię koło z Homma.
Wyznawca że po śmierci nie ma nic zostaje Nocnym elfem
Uznający że liczy się tylko pieniądz zostają Elfem chaosu
Myślący że pójdzie do piekła zostaję Infernusem
Wyznawca Światła, Dobra lub wieczności zostaje Elfem Światła
Wielbiciel Roślin zostaje Florańskim Elfem
Wielbiciel Picia zostaję Głębinowym elfem
Wyznawca Kosmosu zostaje Elfem z kosmosu
Wielbiciel Walki zostaję Protossem
Ateista zostaję Mongoloidem
Ten kto chcę być wiecznie młody zostaję Zetem
Wielbiciel pojazdów zostaję Krasnoludem (Metalowym)
Ten kto myśli że jest bogiem zostaję Lawendowym Geniuszem
Wierzący w człowieka zostaje Przodkiem
Ten kto marzy o dzieciach zostaję Śnieżnym elfem
Wierzący w Jezusa zostaję UltraSolarianem (w słońcu)
Wierzący w Allacha idą do raju czyli miejsca gdzie pomagają im hurysi i hurysy
A jak wierzysz w moc to zostaniesz Jedi albo Sithem

Wolfheart PW
23 kwietnia 2015, 16:46
@orodreth: Mam pewne pytanie do ciebie. Czemu w twoich fanifikacjach wiele rzeczy kręci się wokół elfów?

orodreth PW
23 kwietnia 2015, 17:12
Dlatego że to ludzie którzy są wiecznie młodzi i długowieczni.
Jezus obiecał nowe wspanialsze ciało po śmierci.
Więc elf jest takim ciałem.
Po za tym jest to przeznaczenie ludzi żeby podbić wszystkie środowiska (rozmrażajcie się czyńcie sobie ziemię podaną) rozmrażajcie czyli wracajcie z kostnicy i walczcie o wolność z niewoli bogów bestii.
Wiesz skąd wzięła się legenda Mocy Jedi. Wzięła od orków które jako pierwsze poddały krytyce doktrynę o sądzie ostatecznym człowieka (a ich miasto to moc).
Jak wiadomo każdy chcę iść do nieba, ale zasługuję na piekło.
Więc po śmierci spotyka cię sąd ostateczny z rąk Smoka ("Boga") który cię spali (z nieba idziesz do piekła i koniec). Ale dzięki Sheoghowi ratujemy ludzi przed spaleniem.

orodreth PW
23 kwietnia 2015, 17:28
Gdybyś uwierzył w potęgę mocy mógłbyś jak Galen Marek przyciągnąć do ziemi i zgnieść niszczyciel. Więc nawet Smok nie był by dla ciebie straszny.
Jedną ręką powaliłbyś go do ziemi.

Wolfheart PW
23 kwietnia 2015, 17:53
Okej, dzięki za odpowiedź.

orodreth PW
23 kwietnia 2015, 18:37
Mimo że większość wieży w Smoki, to trzeba pamiętać że potęga Zakonu Pustki to potęga mrocznej strony mocy. Więc Sandro ma szansę. Po za tym po stronie człowieka są Magowie i
flota Imperium Galaktycznego oraz armia Telemantów. Po za tym mamy pakt sojuszniczy z ptakami, a Bezimienni za pozbawienie rodzin (gdyż przed reinkarnacją byli mrocznymi elfami) są niezdecydowani i może nas poprą.
Mandalorianie przodkowie Klonów nosili znak Mandala oznaczający czaszkę Ultraliska gdyby nie Ultraliski ludzie nigdy by się nie zjednoczyli podzielni na plemiona (państwa).
Po za tym Byt przywódca Zakonu Technomantów (metalowych nieumarłych) pokonał kiedyś Godzille (najpotężniejsza bestie).

orodreth PW
23 kwietnia 2015, 19:56
Znam Lethosa i Eruinę (Mroczne elfy), więc może ze względu na nich zakończymy ten konflikt w grocie.
I tą dyskryminację mnie na forum.
Co wy na to ???

What Say You ???

orodreth PW
23 kwietnia 2015, 20:50
Flota Vaygrów pokonała wysłanników Alamara.
Taiikowie są z mną po startej znajomości celebrate Ziasa.
Imperium Galaktycznym dowodzi mój przyjaciel.
Arabami mój kuzyn.
Protossi są po naszej stronię ze względu na uratowanie przez z mnie uchodźców Protosskich z Aiur.
Wiemy że Kushanowie to Ashanie i że mają 7 planet. Możemy cofnąć się w czasie do czasu kiedy mieli 1 planetę. Mamy mapę Ashanu.


What Say You ?



orodreth PW
23 kwietnia 2015, 21:18
A teraz jeszcze to...
Znałem Prawdziwego Solmyra i miał rude włosy, a nie czarne tak jak ta Ashańska podróba...
Zginął na wojnie Imperium Brytyjskim z Maurami.
Obecnie się ma dobrze, ma rodzinę i stroni od wszelkich konfliktów.

Górski PW
23 kwietnia 2015, 21:23
Może byś wyszedł trochę na dwór? i posłuchałbys prawdziwych faktów?
strona: 1 - 2 - 3 ... 10 - 11 - 12 ... 23 - 24 - 25
temat: [fanfikcja] Czasy Starożytne Homm

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel