Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: Acid Cave Team - Grupa na Steamie
komnata: Podziemna Tawerna
strona: 1 - 2

Kammer PW
19 stycznia 2015, 19:39
424 ojro.

AmiDaDeer PW
19 stycznia 2015, 19:50
20 dni, 8 godzin i 2 minuty. Słabo.

Za to 437 euro. Całkiem sporo jednak mam gier, w które nie grałem... Ot, jestem jak smok - zbieram skarby dla samego ich zbierania...

Dru PW
19 stycznia 2015, 20:13
U mnie wychodzi 2008 euro.

Aż szkoda, że niektórych gier nie można odsprzedać :P

Nerevar PW
19 stycznia 2015, 20:43
2785 godzin i 2928 ojro... Wspominał ktoś o zbieraniu dla samego zbierania? ;)

Na szczęście kwota faktycznie wydana jest duuuuużo mniejsza - bundle, steamowe karty i parę innych rzeczy pomogło w osiągnięciu takiego wyniku...

Obserwator PW
19 stycznia 2015, 22:13
U mnie tylko : 3 dni,8 godzin,53 minuty oraz wartość 196€. Mało, akurat na steamie mam mało produkcji.

Dru PW
29 stycznia 2015, 22:45
Jako, że wyszedł dzisiaj HoMM 3 HD na platformę Steam to chciałbym zaproponować jakiś meczyk online z ludźmi z Groty :) Myślę, że szanse są wyrównane bo każdy już zna na wylot trójkę więc może być ciekawie :P Proponuje rozegrać mecz na jakiejś najmniejszej mapie by nie trwało to kilka godzin. Ktoś chętny jest na jutro na godzinę 21:00?

Oczywiście nie tyczy to się tylko jednego terminu - Jeśli ktoś chce to niech napisze posta, że jest chętny by pograć online i można się dogadać drogą prywatną na kolejne spotkania, chociaż ustalenie wcześniejszego terminu i pogranie z żywymi przeciwnikami w liczbie 4 lub 6 osób może być ciekawsze :P

Piszę to ponieważ mimo, że gram w trójkę już od piętnastu lat to nigdy nie grałem z żywym przeciwnikiem przez internet i jestem ciekaw co z tego wyjdzie :P
strona: 1 - 2
temat: Acid Cave Team - Grupa na Steamie

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel