Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Cytadela Mocy i Magii  (Might and Magic)temat: Might & Magic X - problemy
komnata: Cytadela Mocy i Magii (Might and Magic)
strona: 1 - 2 - 3 ... 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11

Acid Dragon PW
25 kwietnia 2014, 10:33
Cytat:
'nazwa postaci' wymaga awansu nim osiągnie tę rangę'

Tak, jak wspomniał Irhak, ten konkretny komunikat oznacza, że postać musi najpierw awansować na klasę zaawansowaną (np. Druid na Arcydruida).
Jednakże odnośnie dodatkowego zadania, to akurat w przypadku Arcymistrzostwa Magii Ziemi nie ma żadnego.

lukcio PW
28 maja 2014, 12:34
NIe mogę aktywować 4 aktu.
Zanim dostałem misję "W objęciu terroru" - która nakzauje znalezienie Grobowca tysiąca Koszmarów, ja grobowiec ten przeszedłem. Teraz nawet gdy do niego wejdę misja ta mi nie znika i gra nie przechodzi do aktu 4. Nie mam savów zanim przeszedłem grobowiec a nie chce mi się zaczynać gry od nowa.
Mam również aktywną misję "Z mroku" i w niej są dwa polecenia znaleźć wyjście z grobowca (to ukończyłem) i zameldować się u Jona MOrgana, jednak jak pójde do zamku Portmeyron to nie mam opcji żebym mógł do niego wejść. Czy ktoś może zna jakiś sposób, żebym mógł dokończyć swoje przygody?

Acid Dragon PW
28 maja 2014, 15:58
Teoretycznie przed otrzymaniem zadania nie powinieneś mieć możliwości wejścia do Grobowca. Więc coś chyba poszło poważnie nie tak. Odnośnie niemożności wejścia do zamku Portmeyron, to też mi się zdarzało i ustępowało to z czasem (tudzież z postępem gry). Nie wiem od czego to zależy.

Więc jeśli nie masz zapisów gry, to jedyną moją radą jest próba "przeczekania" (może masz jakieś poboczne questy do wykonania?) i coby próbować po pewnym czasie dobić się do Jona Morgana. Jeśli to nie pomoże, to prawdopodobnie nie ma rozwiązania, a przynajmniej ja go nie znam.

Irhak PW
28 maja 2014, 16:31
A próbowałeś dojść do Morgana od strony Oka lub Zaginionej Świątyni (czy jak to tam się wabiło)?

Andruids PW
28 maja 2014, 20:03
Tak jak pisze Irhak. Można dotrzeć do Podziemi Zamku przez Zaginione Miasto, a stamtąd do góry i zapukać Jonowi do jego komnaty.

Alamar PW
28 maja 2014, 20:25
Z tego co się orientuję, to jeśli wejdzie się do Grobowca 1000 Strachów przed otrzymaniem zadania, to już "po ptakach". Loch jest silnie oskryptowany i raz uruchomione skrypty nie da się ponownie odtworzyć bez grzebania w plikach.
Jeśli sposób podany przez Irhaka nie pomoże, to polecam poszukać rozwiązania na forum MMX. Możliwe, że ktoś podał rozwiązanie tego problemu.

Flexor PW
23 sierpnia 2014, 18:50
Ja mam inny problem. Otóż gdy po rozpoczęciu nowej gry,po wybraniu drużyny, po filmiku wstępnym, kiedy gra się wczytuje, następuje zwiecha i pojawia się napis "the game is crashed i jeszcze coś o tym, iż jakiś folder jest uszkodzony. Mam edycje deluxe, ulepszoną o wszystkie pachte z uplaya.Czy ktoś wie w czym problem?

Acid Dragon PW
23 sierpnia 2014, 19:03
Jeśli istotą Twojej sytuacji jest błąd, to go zapodaj. W całości. Bez użycia słów "coś" i "jakiś".

Inaczej jedyną odpowiedź, którą możesz uzyskać jest: Coś jest nie tak z grą. Pewnie musisz przeinstalować coś, żeby jakiś folder zaczął działać.

Prawdopodobnie zresztą reinstalacja gry i tak byłaby najlepszym rozwiązaniem.

Flexor PW
23 sierpnia 2014, 19:27
"The game crashed. The crash report folder named "2014-08-23-192238" next to game executable. It would be great if you'd sent it to developer of the game.

Kammer PW
23 sierpnia 2014, 19:34
A co powiesz na zaprezentowanie tego crashloga?

Acid Dragon PW
23 sierpnia 2014, 21:42
OK, to już coś mówi. Nie ma żadnego problemu z folderem. Folder, który miałeś na myśli zawiera po prostu szczegóły błędu krytycznego, jaki wystąpił. Sam jednak nie jest problemem.

Komunikat jest jednak standardowym komunikatem błędu MMX i nie podaje żadnej przyczyny jego wystąpienia.

Albo więc przejrzyj zawartość tego folderu,gdyż tam możesz znaleźć przyczynę błędu, albo po prostu spróbuj zreinstalować całość.

Flexor PW
24 sierpnia 2014, 14:34
Dobra, reinstalowałem grę, i już wszystko działa.

Jamboree PW
16 września 2014, 20:25
Hej! Mam problem.
Czy trzeba miec jakąs specjalna wersje gry, żeby móc zrobić zadania na awans postaci? Nie mogę ich zrobić.
Dostałam zadanie na Spike(obieżyświat-strażnik), ale mimo tego, że je wykonałam nie odnotowali mi tego.
Zadania najemnik-> żelazny wicher,w ogóle nie dostałam. U Mirandy nie ma nic tylko plotki.
Czy trzeba spełniać jakieś warunki, żeby awansować postać?
Pozdrawiam!

Dark Dragon PW
16 września 2014, 20:29
A zaglądałaś na naszą stronę? :P

Acid Dragon PW
16 września 2014, 22:09
Zapewne chodzi o to, że zadania dostajemy tylko i wyłącznie, gdy mamy kogo awansować. W przypadku braku w drużynie Najemnika, zadania na awans Najemnika nie uświadczymy (w przeciwieństwie do wcześniejszych części MM).

Jamboree PW
17 września 2014, 14:54
Tak, zaglądałam na stronę.
O ile zorientowałam się, że muszę miećkogo awansować o tyle nie zrozumiałam sytuacji z wilkiem Spike.
Mam elfa obieżyswiata. Dostałam zadanie. Zabiłam kłusowników, uwolniłam Spike i na tym koniec. W dzienniku mam nadal polecenie "Uwolnij zwierzęta". Jakis bug??

Alamar PW
17 września 2014, 15:07
Przyłączyłaś Spike'a do drużyny? I wróciłaś potem do promotora (ze Spikiem), by zameldować o sukcesie?

Jamboree PW
17 września 2014, 15:39
Nie odhaczyło mi zadania "uwolnij zwierzęta z klatek", więc nie dało mi zadania żeby iść do Monshana, ale poszłam. Mogę sobie z nim jedynie poplotkować.

Acid Dragon PW
17 września 2014, 15:49
Powtórzę pytanie Alamara: czy przyłączyłaś Spike'a do drużyny po uwolnieniu?

Jeśli tak i faktycznie zadanie nie zostało zaliczone po odwiedzeniu promotora, to istnieje tylko jedna możliwość - błąd gry. Przyczyna - nieznana. Rozwiązanie - wczytać save, najlepiej sprzed otrzymania zadania, a przynajmniej sprzed próby wykonania. Taki błąd się raczej nie powtórzy za drugim razem.

Jamboree PW
17 września 2014, 16:30
Tak, przyłączyłam Spike do drużyny. No cóż, przeszłam całą grę, bez promocji. Chyba nawet nie mam takiego save'a. Mówi się trudno :) Dzięki za pomoc.
strona: 1 - 2 - 3 ... 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11
temat: Might & Magic X - problemy

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel